PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل 100 درصد شدن DISK

donkeyoxte
04-07-2016, 16:34
سلام
من یه غلطی کردم ویندوز 10 رو سیستمم نصب کردم بعد به خاطر یک سری مشکلات دوباره برگردوندم به 8.1
الان هر وقت لب تابو روشن میکنم تو تسک منیجر که میرم دیسک همیشه رو 100 درصد اولش فکر میکردم مشکل از هارد لب تاب باشه ولی تو چند تا سایت گشتم فهمیدم مشکل از فضولی ماکروسافت تو لب تاب
با این که ویندوز آپدیت رو Never گذاشتم ولی باز تو سیستمم سرچ میکنه
تو یکی از سایت ها یه برنامه پیدا کردم به اسم Destroy Windows Spying و هر وقت این برنامه رو باز میکنم و Destroy رو میزنم شروع میکنه به سرچ آپدیت های پنهان ماکروسافت و اون هارو بلاک میکنه
بعد که کار برنامه تموم میشه درصد استفاده Disk میاد زیر 10 درصد
فقط مشکل اینجاست که من هر وقت بخوام سیستم روشن کنم باید اینکارا رو دوباره انجام بدم تا بتونم راحت کار کنم دنباله یه راه حل کلی ام
ممنون میشم راهنمایی کنید

akpa
04-07-2016, 22:10
احتمالا یه سرویس هستش که این کارو انجام میده بگردید ببینید کدونم پروسه هارد رو مشغول کرده و بعد برید رو سرویس هاش
با کمی تلاش پیدا میشه
در ضمن میتونید یه سرچ ساده در گوگل بزنید و تمامی سرویس های غیر ضروری رو استاپ کنید کلی رو حافظه رم و سی پی یو تاثیر داره

donkeyoxte
04-07-2016, 23:48
احتمالا یه سرویس هستش که این کارو انجام میده بگردید ببینید کدونم پروسه هارد رو مشغول کرده و بعد برید رو سرویس هاش
با کمی تلاش پیدا میشه
در ضمن میتونید یه سرچ ساده در گوگل بزنید و تمامی سرویس های غیر ضروری رو استاپ کنید کلی رو حافظه رم و سی پی یو تاثیر داره

هر چی هستو disable کردم
ولی باز این مشکل هست

donkeyoxte
05-07-2016, 04:16
اینم عکس از HD Tune ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Task Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

akpa
05-07-2016, 10:17
تو عکس مشکل از اینترنت دانلود منیجیره! اینترنت دانلود منیجیر رو حذف کنید بعد نتیجه رو اطلاع بدین

donkeyoxte
05-07-2016, 15:04
عزیز مشکل از این برنامه ها نیست
من هر برنامه ای رو باز کنم درصد دیسک میره بالا

akpa
05-07-2016, 18:31
تست کردین؟
این مشکل دانلود منیجر مشکل شایعی هستش و بخاطر کرک های ناسالم هست شما یبار تست کن