PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : CD Cops

mobtakeran
22-09-2006, 16:41
ba salam be hameye doostan aziz
lotfan harchi darbareye cd cops midonid benvisid
ya crack az oon darid
ya cd ba ghofle cd cops darid benvisid
maghale darbareye crack in ghofl va etc

peyman khatar
22-09-2006, 16:52
سلام
mobtakeran جان !!!
اول خوش امدي ...
بعد هم فينگليش نويسي در اين انجمن ممنوع است رعايت كنيد ...!!!
در مورد cd cops اسم سي دي شما كه اين قفل رو داره چيه ... ؟؟/
و چه ورژني از اين قفل روي اون قرار داره ..؟؟؟

mobtakeran
24-09-2006, 15:25
سلام دوست عزیز
ببخشید
می خواستم آخرین کرک ها از cd cops و یا آموزش یا مقاله در باره کرک کردن cdcops رو بزارید.

و یا قفل هایی مانند نرم افزارهای شرکت نور
مانند منهج النور و ...
کرک میشن یا نه

mahsoft
24-09-2006, 15:38
سلام دوست عزیز
ببخشید
می خواستم آخرین کرک ها از cd cops و یا آموزش یا مقاله در باره کرک کردن cdcops رو بزارید.

و یا قفل هایی مانند نرم افزارهای شرکت نور
مانند منهج النور و ...
کرک میشن یا نه

نورانوار با كلون كپي ميشه + نور 2 -

مركز تحقيقات كامپيوتري اسلامي

به دليل داشتن بودجه انبوه هميشه در گذاشتن قفل هاي جديد و وارد كردن قفل جديد پيش قدم بوده

قفل كاپس فقط ورجن 1.1 كرك شد و بس قفل هاي جديد اين مركز اسمش cd lock كه بهيچ وج قابل كپي نيست

و هنوز كراكري براش درست نشده

مرسي :happy:
موفق باشيد

peyman khatar
24-09-2006, 16:38
سلام
براي كپي cd cops جديد ... تا حالا هيچ كركي نتونسته اونها رو كرك كنه ... چون واقعاً در مقابل كرك مقاوم هستند ...!!!!
من خيلي روي لسان الغيب كار كردم ... اما يه مشكل وجود داشت كه موقعي كه مي خواستي روي ايكون هاي داخل نرم افزار كليك كني تا ازش استفاده كني يهو مي پريد ...!!!
من اين مشكلات و حتي فايل ها رو در سايت انريل مطرح كردم ولي هيچ كس تا حالا نتونسته هيچ كاري انجام بده ...
البته اين رو بگم كه قفل هاي cd cops تماماً قابل شبيه سازي هستند ... من اونها رو در درايو مجازي دامين تولز .. اجرا كردم مشكلي نداشت ... اما بعد از رايت خيلي گير ميده ...!!!
باي

mehdi_7070
24-09-2006, 17:59
البته اين رو بگم كه قفل هاي cd cops تماماً قابل شبيه سازي هستند
يعني مي گي نسخه جديدش هم توي درايو مجازي كار ميده ؟
مي توني بگي كدوم ورژن ؟

peyman khatar
24-09-2006, 18:27
سلام
بله من بيشتر نسخه ها رو هر كدوم با يه تنظيمات خاص توي درايو مجازي استفاده كردم ...
از نسخه هاي 1 تا ..... نسخه 2.10 ...
باي

persiankitty
24-09-2006, 20:53
سلام
براي كپي cd cops جديد ... تا حالا هيچ كركي نتونسته اونها رو كرك كنه ... چون واقعاً در مقابل كرك مقاوم هستند ...!!!!
باي

اطلاعات شما در اين مورد صحيح نيست.

mehdi_7070
25-09-2006, 15:16
persiankitty جان !

ميشه بيشتر توضيح بدهيد ...

persiankitty
25-09-2006, 19:58
persiankitty جان !

ميشه بيشتر توضيح بدهيد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جديدهاش رو نميدونم . اما قديميهاش ... جالبه كه همه لينكها يا ----- شدن يا حذف شدن يا ويروس دارن و يا پيداشون نمي كنم.

arash_ebrahimi_nk
27-09-2006, 09:34
یه سوال دارم - من قصد خریداری قفل Cd Cops رو از شرکت سازنده اون داشتم به یکی از دوستان که انگلیسی فول بود گفتم در موردش تحقیق کنه و ببینه جریانش چطوریه - دوستم گفتم که قفل اونها از اون مدلهایی هستش که کاربر برای استفاده باید شماره سریال وارد کنه؟؟؟؟؟ آیا این صحت داره؟

peyman khatar
27-09-2006, 12:26
persiankitty جان !!
اصلاعات من در مورد cd cops ... البته يه چيزايي مي دونم ... و روي اونها هم زياد كار كردم ... بايد بگم كه تمام نسخه هاي اون قابل شبيه سازي است ...ولي كرك كردن بخصوص نسخه هاي جديد يكم اذيت مي كنه ..!!!
در مورد لينك هايي هم كه دادي همشون ... تروجان و ... دارن و بدرد نمي خورن البته بگم كه من همشون رو دارم ولي روي نسخه هاي بالاي 1.23 جواب نميدن ... ؟
----------------------------------------------------------
arash_ebrahimi_nk جان !!
بله قفل cd cops در تمام نسخه هاش از شماره سريال براي سي دي ها استفاده مي كنه ...!
راستي شما چه مشكلي با شماره سريال داري ... مگه وارد كردن شماره سريال چه مشكلي ايجاد مي كنه ..؟؟!

persiankitty
27-09-2006, 14:41
یه سوال دارم - من قصد خریداری قفل Cd Cops رو از شرکت سازنده اون داشتم به یکی از دوستان که انگلیسی فول بود گفتم در موردش تحقیق کنه و ببینه جریانش چطوریه - دوستم گفتم که قفل اونها از اون مدلهایی هستش که کاربر برای استفاده باید شماره سریال وارد کنه؟؟؟؟؟ آیا این صحت داره؟

خداييش ديگه من فكر نمي كنم شما قفل بخواين .

persiankitty
27-09-2006, 17:21
[QUOTE=peyman khatar]persiankitty جان !!
ولي روي نسخه هاي بالاي 1.23 جواب نميدن ... ؟
----------------------------------------------------------
QUOTE]

تا اون جايي كه من يادمه اين تولزاي MrStop كه توي Desperate ريليز شد روي نسخه هاي بالاتر هم كار ميكرد. ولي سي دي اصلي رو نياز داشت.

arash_ebrahimi_nk
28-09-2006, 08:44
خداييش ديگه من فكر نمي كنم شما قفل بخواين .

یعنی تمام قفل ها اینطوری هستن؟ همه پسورد میخوان؟

persiankitty
28-09-2006, 09:22
یعنی تمام قفل ها اینطوری هستن؟ همه پسورد میخوان؟

بعضي ها پسورد ميخوان . بعضي ها سي دي نهايي بدون قفل مي خوان . بعضي ها محدوديت تعداد دارند. بعضي ها خودشون براتون ايميج درست ميكنند . خلاصه يك جوري هست كه با شرايط مورد علاقه شما جور در نميان.

peyman khatar
28-09-2006, 09:27
persiankitty جان !!
كدوم يك از ابزار هاش ...؟
راستي ميشه ادرس سايت خود Desperate رو بدي ... اخه من چند تا ازشون ادرس دارم همشون در اونها سايتشون پريده ...
يكي هم خودت توي صفحه قبل دادي اصلاً در مورد cd cops چيزي داخلش نبود ... اون يكي هم همشون تروجان و ويروس داشتند ...!!!!!
-------------------------------------------------
arash_ebrahimi_nk جان !!
شما مي توني از قفل هاي ايراني استفاده كني ...!! بقول پرشي كيتي مي توني اگه توي قفل مشكلي داشتي نويستده قفل رو بندازي توي گني و ببري محل كارت ... !!! اما قفل هاي خارجي چي ؟

mobtakeran
08-10-2006, 21:44
سلام دوستان
مثلا چرا درج 2 با cdcops version 1.76 کرک شده ولی ورژن های قدیمی تر کرک نمی شن
و یا روی بعضی سی دی های خام که از روی اونها کپی میگیری مانند سی دی kodak کار میکنه و خطا نمی گیره
اصلا سیستم یا الگوریتم های قفل گذاری به چه صورت است و یا هر کدام از چهار فایلی که هر قفل از این نوع دارد چیست؟
این قفل با نرم افزار خاصی گذاشته میشود یا خیر و برای خرید نشانی سایت
لطفا
ممنون

persiankitty
18-10-2006, 10:07
persiankitty جان !!
كدوم يك از ابزار هاش ...؟
راستي ميشه ادرس سايت خود Desperate رو بدي ... اخه من چند تا ازشون ادرس دارم همشون در اونها سايتشون پريده ...
يكي هم خودت توي صفحه قبل دادي اصلاً در مورد cd cops چيزي داخلش نبود ... اون يكي هم همشون تروجان و ويروس داشتند ...!!!!!

تويgamecopyworld پيداشون كردم.

mahramasrar2
23-10-2006, 16:08
از دوستان كسي لينك داونلود براي اين نرم افزار نداره؟
خواهش مي كنم اگر داريد دريغ نفرمائيد

ehsan6010
30-12-2006, 12:07
سلام
من درج 3 رو خريدم اما كپي سي دي كار نمي كنه برنامه سي دي اصليشو ميخواد و اين پيغام ميده cd-cops v1,67 #4927
لطفا كمكم كنيد