PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام تیم شگفتی ساز خواهد شد ...؟

banii
22-06-2016, 02:02
البته هنوز نه تکلیف دو گروه باقیمانده مشخص شده و نه اینکه کدام تیمهای سوم صعود میکنند....

اما در این جام به هر حال شگفتی هایی خواهیم داشت... چونکه چارت مراحل حذفی هم خیلی جالب شده ... تیمهایی همچون ولز، کرواسی، لهستان، سوئیس، بلژیک (و احتمالا مجارستان و چندتا هم از سوم ها شاید ترکیه و اسلواکی) یک طرف اند. و تیم های قدرتمند همچون فرانسه و آلمان و ایتالیا و اسپانیا و یحتمل انگلستان هم باید به زورآزمایی با هم بروند ... و این گونه ما در مراحل پایانی شاهد سبک و سنگینی دو طرف این ترازو خواهیم بود ...

حالا شما نظرتون در مورد تیم شگفتی ساز چیه؟

من که به نظرم کرواسی کاملا تیم قدرتمندی شده ... ولز هم عالیه ... و بعد از این دو لهستان هم خوبه ...

banii
22-06-2016, 02:11
تیمهایی همچون ولز، کرواسی، لهستان، سوئیس، بلژیک

البته سوئد اگر بازی فردا شبش رو ببره خیلی راحت جاش با بلژیک عوض میشه... ایرلند هم شانس هایی داره ...

banii
22-06-2016, 02:53
تیمی که پتانسیل یونان2004 شدن هم داره به نظرم: مجارستان

حیزون
22-06-2016, 10:43
من به ایسلند و ترکیه رای دادم چون ایسلند سیاسی بازی نمیکنه و براش مهم نیست ، ترکیه هم به دلایل سیاسی مثل بحران پناهجویان

sale2000
22-06-2016, 11:07
ولز بعد هم ایسلند( که نتونستم بزنم!) تا به حال بهتر از سایرین بودن غیر از کرواسی که همیشه تیم محکمی بوده و این ورژنش به نظر باید یکی از بهترین های تاریخش باشه و شگفتیش هم این خواهد بود که قهرمان شوند.

banii
22-06-2016, 12:25
شگفتی ساز به معنای واقعی کلمه تیمی میتونه باشه که از بازیهای 1/8 بیاد بخوره سمت غول ها و همه رو یکی یکی برداره و تا فینال بره:n02:
مثلا ایرلند شمالی، آلبانی، ترکیه ... یکی از سوم ها میاد این بر ...

شبیه اون گروه کاستاریکا توی جام جهانی بشه که تصور همه سر این بود که بالاخره اوروگوئه، ایتالیا یا انگلیس کدومشون صدر نشین میشه؟ اما شد دقیقا همان چیزی که هیچ کس نمی پنداشت!! :blink:
حالا هم مثلا بزنه و ایرلند شمالی بیاد و یکی یکی آلمان و فرانسه و ایتالیا رو از پیش برداره ...:n04:

حیزون
22-06-2016, 12:43
به نظر من فرانسه مثل سال 98 جام رو میبره

banii
22-06-2016, 12:49
به نظر من فرانسه مثل سال 98 جام رو میبره

و ربطش به شگفتی دقیقا چیه؟ :n02:

حیزون
22-06-2016, 13:00
و ربطش به شگفتی دقیقا چیه؟ :n02:

خب خودش یه جور شگفتیه دیگه ، الان که طرفدارای همه ی تیم ها دارن میزنن هم دیگرو ، فرانسه خیلی محترمانه از اون گوشه میاد و جام رو میبره به همین سادگی

آلمان اگه تو جام قهرمان شد چون با یه مشت کولی امریکای لاتین طرف بود این یکی جام فرق میکنه

banii
22-06-2016, 13:06
آلمان که همین فرانسه رو هم شکست داد توی جام جهانی ... (البته در اون بازی فرانسه تیم برتر بود)

----

پ ن: یک مساله ی دیگه کشف کردم :n02:... ایسلند اگه دوست داشته باشه مراحل حذفی بره سمت تیمای به ظاهر آسونتر باید بعنوان تیم سوم خودشو بکشونه بالا ... اما اگر بعنوان دومی بیاد بالا میخوره به انگلیس و ادامه ی ماجرا ...

حیزون
22-06-2016, 13:10
من متخصص فوتبال نیستم ولی سال 98 هیچ کی فکر نمیکرد فرانسه قهرمان بشه و شد تازه اون موقع رونالدو هم بود , شباهتش اینه که اون جام هم تو فرانسه بود

banii
22-06-2016, 13:24
من متخصص فوتبال نیستم ولی سال 98 هیچ کی فکر نمیکرد فرانسه قهرمان بشه و شد تازه اون موقع رونالدو هم بود , شباهتش اینه که اون جام هم تو فرانسه بود

دوست عزیز تعریف و تصور شما از مفهوم شگفتی در فوتبال اشتباه است.

تیم 98 فرانسه تیم رویایی و تاریخی و پرستاره این کشور بوده و میزبانی در 98 هم مزید بر علت این میشده که جزو شانسهای اصلی قهرمانی باشه.

فرانسه از گذشته های دور تیم قدرتمندی بوده و است و اگر قهرمان بشه شگفتی خاصی رخ نداده ... تیمهایی شگفتی ساز قلمداد میشند که روی کاغذ بعنوان تیم درجه 2، 3 و ... شناخته بشند ، بازیکن های شاخ که روشون مانور خاصی پیش بینی بشه در ترکیبشون نداشته باشند ... اما با این توصیفات دست به کارهای بزرگ که باور و پیش بینیشون بعید بوده بزنند و همینطور زمانیکه شگفتیشون رخ میده هم برای اولین بار در تاریخشون باشه یا به بیان دیگه از نظر تاریخی پیشینه پرافتخاری نداشته باشند... نمونه های شگفتی: یونان که فاتح یورو 2004 شد ... ترکیه و روسیه که در یورو 2008 تا جمع 4 تا آمدند... کرواسی جام جهانی 98 که تا 4 تا آمد و در نیمه نهایی هم به تیم قهرمان باخت. ترکیه 2002 جام جهانی که سوم شد ... کاستاریکا جام جهانی 2014 که قعرنشین گروه خودش تصور میشد اما بعنوان صدرنشین بالا آمد و حتی اولین بازی حذفیش رو هم برد ... و 1/4 هم تیم قدرتمند هلند نهایتا در پنالتی و با مشقت موفق به شکست دادنش شد ...