PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بدترین خصوصیات جنس مخالف از نظر شما چیه؟

mitac
21-06-2016, 07:17
بدترین رفتارها و خصوصیات جنس مخالف از نظر شما چیه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خانوما بگن:
چه رفتارایی رو در مورد مردا نمیپسندین و به اصطلاح عامیانه رو مختونه؟

آقایون بگن:
چه رفتارهایی از خانوما باعث میشه از چشم بیفتن و بد جلوه کنن؟

kian98
21-06-2016, 08:04
بدترین رانندگی رو در جهان دارن ... : دی :n37:

mitac
21-06-2016, 08:40
میخوام بگم, لطفا پلاستیک بغل دستتون باشه.

برای خانم هایی که :

۱٫ دهنش بوی خلط و گوشت فاسد شده نده
۲٫زیر بغل مانتوش سفیدک نزنه
۳٫چربیه دور شکم چندش آوره
۴٫ موهاشون بوی چربی نده
۵٫ بیتربیت نباشه! یعنی این دخترایی که منو با ضمیر تو صدا میکنن و میخوام به ۸۵ قسمت مساوی تقسیم کنم.
۶٫ وقتی میام خونه با یه لیوام آبجو بیان پیشوازم و کیفم و از دستم بگیرن( من کیف ندارم ولی میتونم تهیه کنم!)
۷٫ دوست دارم همیشه از من تعریف کنه و حتی وقتی واشر شیر توالت و عوض میکنم, به من به چشم سوپر من نگاه کنه
۸٫ آها! از تماس ناخن با بدنم بطور وحشتناکی چندشم میشه, خانمایی که ناخن ناشون به پوست تنم بخوره رو خفه میکنم.

:n09::n10:

jjadm
21-06-2016, 08:41
بدترین رفتارهای در جنس مخالف به نظرم :
خروپف میکنه هنگام خواب یا چرت زدن
آشپزی بلد نباشه
رقص بلد نباشه
تعصب به قومیت یا مذهب یا دین
مسئولیت پذیر نیست .

tygod4everything
21-06-2016, 17:41
والا من رفتار بدی تو خانوما نمیبینم
فقط برای من سالیان درازی است سوال هستش
اینها با این ناخون های بزرگ میرن دستشویی سنگین؟ چه جوری ...... :n08:

J@viD
22-06-2016, 18:27
به صورت کلی نمیشه گفت ولی
رازدار نیستن
بیشتر از ماها عمر میکنن
مرام و معرفت سرشون نمیشه
برای مادیات بیش از حد ارزش قائل هستن

Nocturne
24-06-2016, 20:06
خبرچینی از بدترین ویژگی های دختراست که باعث میشه اصلا نتونی بهشون اعتماد کنی

تازه از اون بدتر زمانیه که خبری که دارن پخش میکنن اصلا صحت هم نداشته باشه. مثلا توی یه جمعی طرف میره به یه دختر یواشکی میگه که فلانی داره نگات میکنه، و منظورش تویی
در حالیکه تو اصلا به اون دختر نگاه نمیکردی یا اگرم همینطوری چشمت بهش افتاد هیچ منظوری نداشتی. خب این رفتار نسجنیده خیلی راحت میتونه باعث سوء تفاهمای احمقانه بشه

banii
30-06-2016, 05:13
اغلب دختران ایرانی با تمام ادعاشون اصلا رمانتیک نیستند

تنوع طلب و خائن در روابطشون هم هستند که این کاملا زشت و منفور است

اغلبشون خونگرم و خواستنی و تو دل برو و حتی زیبا هم نیستند

درصد قابل توجهی هم "خود داف پندار" اند که این دسته کلا غیرقابل تحمل اند

رفتار مناسبی با افراد محترم و متشخص ندارند در عوض با افراد بی شخصیت و بی تربیت ارتباط بهتری برقرار میکنند

banii
30-06-2016, 05:18
از آنجاییکه باید یک سوزن به خود و جوالدوز به دیگران زد:

خصوصیات منفی مردان:

مهمترینشون: واژه ی مناسبی پیدا نمیکنم ببخشید که بی ادبی میشه کیبورد را به فارسی تغییر دهید[حذف شد ]

همچنین "با توهین و تشر و توسری کی گفته که مردی؟"

اما در مجموع همه چیز در جهان نسبی است و تفاوت قائل شدن میان مردان و زنان در حد متفاوت دانستن سیاه پوستان و سفید پوستان است.

Reza Azimy_RW
04-07-2016, 00:52
زیاد از حد اس دادن و ...
الان کجایی
چیکار میکنی
به چی فک میکنی :|
دهن آدمو سرویس میکنن 24 ساعت باید گوشیت دستت باشه آمار بدی نمیدونم اینا چرا اینقد حوصله دارند به غرعان

hosseinf722
04-07-2016, 19:22
بعضی از نظرات دوستان خیلی جالب بود برام

به نظر من وقت نشناسی یکی از خصوصیات خانم هاست
یعنی بعضی کارا رو ، دقیقا تو تایمی که انتظار ندارین انجام میدن و شمارو اینجوری میکنن :n34::n34::n34:

البته به نظرم نمیشه بصورت کلی نظر داد

V E S T A
06-07-2016, 20:52
به نظرم خصوصیات جنس مخالف مربوط به خصوصیاتی میشه که افراد بخاطر جنسیتشون دارا هستن

هیکل و اندام نامتناسب،
رعایت نکردن بهداشت
اخلاق و رفتار نامناسب
پرحرفی و کم حرفی
توانایی های فردی
اعتقادات و تعصبات
و ...

همه جزو خصوصیات انسانی هستن که هم ممکن هست یه آقا اونا رو داشته باشه هم یه خانم و اصلا ربطی به جنسیت خاصی نداره

اکثر خصوصیات رفتار ی که تو این تاپیک به خانم ها نسبت داده شده چیزی نیست که یه خانم به خاطر جنسیتش دارا باشه یا از دستش داده باشه بخش زیادیش هم اکتسابی هست نه ذاتی و به محیط(فرهنگ و رسوم) بستگی داره ..

بدترین خصوصیات جنس مخالف و البته موافق :

درک و شناختی از روان و جسم جنس مخالف ندارند و تلاشی هم برای شناخت و درک نمی کنند ،

برای همین اکثرا توانایی و مهارت برقراری ارتباط کلامی ، روانی و جسمی با جنس مخالف رو ندارند و بیشتر ارتباط شون با جنس مخالف بخاطر خودخواهی و نداشتن درک کافی به شکست میرسه..

پ ن : ببخشید پست من زیاد جنبه تفریحی و سرگرمی نداشت : ) چون تقریبا تمام مواردی که به عنوان خصوصیات خانم ها تو این تاپیک گفته شده ممکنه خیلی بیشتر در اقایون هم دیده بشه

MOHAMMAD_ASEMOONI
07-07-2016, 22:04
سلام
بدترین خصوصیتهای جنس مخالف ,همون بدترین خصوصیتهای جنس موافق هست
مثال:
داشتن بیماریهای خطرناک
غیر قابل اطمینان بودن
درست نشدنی بودن

shabnam1986
21-07-2016, 20:49
میخوام بگم, لطفا پلاستیک بغل دستتون باشه.

برای خانم هایی که :

۱٫ دهنش بوی خلط و گوشت فاسد شده نده
۲٫زیر بغل مانتوش سفیدک نزنه
۳٫چربیه دور شکم چندش آوره
۴٫ موهاشون بوی چربی نده
۵٫ بیتربیت نباشه! یعنی این دخترایی که منو با ضمیر تو صدا میکنن و میخوام به ۸۵ قسمت مساوی تقسیم کنم.
۶٫ وقتی میام خونه با یه لیوام آبجو بیان پیشوازم و کیفم و از دستم بگیرن( من کیف ندارم ولی میتونم تهیه کنم!)
۷٫ دوست دارم همیشه از من تعریف کنه و حتی وقتی واشر شیر توالت و عوض میکنم, به من به چشم سوپر من نگاه کنه
۸٫ آها! از تماس ناخن با بدنم بطور وحشتناکی چندشم میشه, خانمایی که ناخن ناشون به پوست تنم بخوره رو خفه میکنم.

:n09::n10:

تو رو خدا از هم دیگه این جوری انتقاد نکنین