PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل واسه کنترولر ps4

basedige
19-06-2016, 16:31
سلام خسته نباشد
اقا من کلا اهل کنسول نبودم همش با pc بازی میکردم رفتم ps4 گرفتم ولی هر بازی کخ کپی کردن میرم تو گیم نمیشه با جهت های دسته بازی کرد یعنی نمیشه مثل pc بشن اگه بدرد نمیخوه میکنمشون:n24:اه
بازی bloodborne و god of war هم بازی کردم اصلا جهت های دسته کار نمیکنه هی مجبورم با همینجوستیکا گرد اسمشون نمیدونم چیه تکون بدم شخصمو کسی راه حلی داره کمک کنه من زده نشم از :n23:ps4

HOJ-JAT
19-06-2016, 17:02
سلام خسته نباشد
اقا من کلا اهل کنسول نبودم همش با pc بازی میکردم رفتم ps4 گرفتم ولی هر بازی کخ کپی کردن میرم تو گیم نمیشه با جهت های دسته بازی کرد یعنی نمیشه مثل pc بشن اگه بدرد نمیخوه میکنمشون:n24:اه
بازی bloodborne و god of war هم بازی کردم اصلا جهت های دسته کار نمیکنه هی مجبورم با همینجوستیکا گرد اسمشون نمیدونم چیه تکون بدم شخصمو کسی راه حلی داره کمک کنه من زده نشم از :n23:ps4

شما نمیتوانید این کار رانجام بدین
تعجب میکنم ملت همه از این وضع راضین شما جوی استیک با دقت بسیار بالا را ول کردین میخواهی با ۴ تا کلید حرکت کنی؟!

Captain_America
23-06-2016, 05:15
دکمه های جهت نما فقط ۴ جهت است ولی آنالوگ های کنسول ها ۳۶۰ درجه علاوه بر اینکه به فشار و شدت حساس هستن حداقل از زمان نسل ۶ دیگه از جهت نما حتی در بازی های پلتفرم هم استفاده نمیشه.
یعنی اون آنالوگ ها کار موس به اضافه دکمه های حرکتی روی پی سی رو با هم انجام میده، کمی که بازی کنید باهاش عادت میکنید.