PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قدر دانی از smmn جان [ goodbye party]

Babak
22-09-2006, 15:15
فصل مدارس شروع شد
و همکار انجمن موسيقی هم بايد به درسش برسه

اينجا نه به عنوان مدير انجمن موسيقی بلکه به عنوان يک دوست از تمام زحمات مهران عزيزم تشکر ميکنم
مهران يک تنه در اين مدت بار انجمن موسيقی رو به دوش کشيد

اميدوارم در زندگی موفق باشه و بتونم باز هم ببينمش

بدرود

mohammad hamed
22-09-2006, 15:27
واقعا يكي از زحمت كشان اين انجمن موسيقي بود كه خيلي جاها كار فقط خود من رو راه انداخت.
دستش درد نكنه
و اميدوارم همانطور كه گره گشاي كار هاي ما بود خداوند هم گره گشاي مشكلات او در تمام مراحل زندگيش باشد.
خسته نباشي

rap.vartan
22-09-2006, 17:42
واقعا ناراحت شدم

piishii
22-09-2006, 18:18
سلام.
بابک جان راست میگن .
زحمات مهران رو نمیشه نا دیده گرفت اونم با توجه به این نکته که دیال آپ داشت.
مهران جان همیشه موفق باشی.
تابستون به این انجمن و درخواست ها حال دادی .
خسته نباشی عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برات آرزوی موفقیت همه جارو دارم.
کنکور هم موفق باشی.

Mohammad_Ahrari
22-09-2006, 18:53
مهران جان ممنون از زحماتت

ناراحت شدم ( البته منم دارم رفع زحمت ميكنم )

مومن خدا
22-09-2006, 19:00
سلام مهران جان منم به نبه خودم ازت تشكر ميكنم چون جاهايي به پشتيباني از من اومدي و كمكم كردي...موفق باشي...مجير.

masoud908
23-09-2006, 14:08
من واقعا خودم به نوبه شاهد بودم كه چقدر مهران جان زحمت ميكشيدند
اميدوارم هر جا كه هستند موفق باشند...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amintnt
23-09-2006, 23:42
راستش من اسم ايشونو نميدونستم و هميشه هم همه جا كمكشون به ديگران رو ميديدم. واقعا زحمت كشيدن واسه بچه ها. خيلي ناراحت شدم. دوست دارم مهران جان و اميدوارم تو درسات هم موفق باشي. منم كمتر ميام اما هستم. با تشكر امين.

Mohammad Modarresi
24-09-2006, 00:00
دستش درد نكنه ان شا الله در همه عرصه اي زندگيش موفق باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*hamedkhatar*
24-09-2006, 00:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
من هم خیلی ناراحت شدم
امیدوارم موفق باشی
خیلی زحمت کشیدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
24-09-2006, 00:09
اميد وارم هميشه موفق باشي مهران جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif نارحتم ولي چه ميشه كرد شما هم بايد به درستون برسين

saghi_tanha_1
24-09-2006, 00:10
سلام منم خيلي ناراحت شدم ولي مهران جان بدون كه جات هميشه اينجا خالي

divoonejoon
24-09-2006, 00:24
وقتي تو انجمن موسيقي مي اومدم مهران جان جزو اولين كسايي بودن كه به درخواست ها رسيدگي مي كردن اونم كامل . بدون نقص . جاش تا برگرده حتما خاليه .

Shahin King
24-09-2006, 03:21
سلام

مهران جان ، موفق باشــــی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه کاربر و همـــکار نمونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین کینگ

Man Hunter
24-09-2006, 04:47
با مرام,متين,مودب...كار راه انداز...بي تكبر...خوش برخورد... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جاش خيلي خالي ميمونه...به من كه خيلي كمك كرد... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif .

ايشاا..خدا كمكش كنه.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

مهران,جات خالي..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

يا حق.... ;)

royaye_talkh55
24-09-2006, 04:57
من هم به نوبهخودم از زحمات بي دريغ مهران جان تشكر مي كنم چون واقعا كارم رو راه انداخت و ديدم كه هميشه چقدر تو انجمن زحمت مي كشه

lopez
24-09-2006, 05:13
مهران جان دلمون برات تنگ ميشه انشااله هر جا هستي موفق ومويد باشي وخوش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin
24-09-2006, 11:51
سلام مهران جان
كجا ميري ؟
نرو ديگه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هميشه شاد و موفق و سلامت و پيروز باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منتظرت هستيم تا برگردي

Wisdom
24-09-2006, 11:56
ایشا لله که دوباره به جمع دوستان بر میگردی با حضوری فعال تر

موفق باشی

somayeh_63
24-09-2006, 12:23
نههههههههههه
چراااااااااااااااا
نميشه نري؟
بعضي وقتا لااقل بياي؟
اخه من هر چي اهنگ خواستم فقط اقا مهران بهم داد
اي نرو

MaFia
24-09-2006, 12:26
خیلی خیلی جات خالی می مونه مهران جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی شدید منتظرت هستیم که بعد از حل موضوع برگردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر
انجمن منتظران مهران خان گل و گلاب
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Old Owl
24-09-2006, 14:26
من كه خيلي ناراحت شدم چون اين كه جوابارو خيلي توپ ميدادين. هم اسم و هم سن هم كه هستيم
ولي نرو بشين درسارو بخون شبا هم يه سري به p30 بزن

Behroooz
24-09-2006, 18:17
باز اید به کنعان غم مخورید .

Vmusic
24-09-2006, 19:05
واقعا كارت عالي بود و هستش

اميدوارم موفق باشي

leuven
24-09-2006, 21:37
من هم ازت تشکر میکنم برای همه زحماتی که کشیدی , امیدوارم به آرزوهات برسی دوست نازنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mir@
25-09-2006, 12:49
به دليل مشكل اتصال تكراري شد. لطفا حذفش كنيد. :blush:

mir@
25-09-2006, 12:50
با اهدا’ سلام و تحيت به پيشگاه آن يار سفر كرده

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

یادش گرامی و راهش پر رهرو باد

مرگ من روزی فرا خواهد رسید

در بهاری روشن از امواج نور

در زمستانی غبارآلود و دور

یا خزانی خالی از فریاد و شور

خاک می خواند مرا هردم به خویش

میرسند از ره که در خاکم نهند

آه شاید عاشقانم نیمه شب

گل به روی گور غمناکم نهند

لیک دیگر پیکر سرد مرا

می فشارد خاک دامن گیر خاک

بی تو،دوراز ضربه های قلب تو

قلب من می پوسد آنجا زیر خاک

بعدها نام مرا باران و باد

نرم می شویند از رخسار سنگ

گور من گمنام می ماند به راه

فارغ از افسانه های نام و ننگ

royaye_talkh55
25-09-2006, 13:20
با اهدا’ سلام و تحيت به پيشگاه آن يار سفر كرده
امیر جان مگه بنده خدا به رحمت ایزدی میخواد بپیونده کهع این ترحیم نامه رو نوشتی؟:)
مهران جون شرمنده ها ان شاا... 100سال زنده باشیو درساتم خوب بخونی

Elfin-D
25-09-2006, 13:41
خب بعله!!!!
ما هم طلب عفو و مغفرت رو از درگاه عبوديت براي اون مرحوم تازه درگذشته خواستاريم!
------------------
مهران جان
اميدوارم هميشه و توي تمام مراحل زندگيت موفق و پيروز و پاينده و سربلند و سر افراز و خسته و صد سال به ايسن سالها و نوروزتان پيروز و چه خبر؟!!

*NashenaS*
25-09-2006, 15:24
Mehran [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dash Ashki
25-09-2006, 15:44
مهران جان منم برات آرزوي موفقيت و شادکامي و رسيدن به کمال مطلوب در همه زمينها و خصوصا مدارج علمي وتحصيلي دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
25-09-2006, 15:54
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كارت پسنديده و شايسته هست به هر حال موفق باشي ما چي كار كنيم كه بايد ازت دل بكنيم؟
اگه گفتم خداحافظ نه اينكه رفتنت سادس..............نه اي كه مب شه باور كرد دوباره آخر جادس
خداحافظ واسه اين كه نبندي دل به روياها..............بدوني بي تو و با تو همينه رسم اين دنيا
خداحافظ خداحافظ همين حالا..........................خـــــدا حـــــافـــظ
خيلي دوستت داريم
ضمنا اونهايي كه مي گن مهران بايد مي موند هر وقت وقت كرد مي يومد بايد بگم:
شما اگه اين تصميم رو داشته باشي بله ولي ايشون كه ديگه همكارن اين يه وظيفه ي بزرگه و بايد هر روز بيان تو فروم
موفق باشيد... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

N I M A
25-09-2006, 16:59
مهران جان منتظرت هستيم .................................................. .................................................. .................................................. ................ (ادامه دارد)
:(

pandemonium
26-09-2006, 15:37
دمش گرم با دايل آپ آپلود كردن صبر ايوب ميخواد و عمر نوح ...

راستي چه طوري با دايل آپ آپلود ميكنند ملت ؟؟!!!

من كه دايل آپ تو خونمون تا حالا نتونستم آپلود كنم . همون اوايلش توش ميمونه و قاط ميزنه .
فايلهاي آپلوديم همش با اينترنت پرسرعت دانشگاه بوده .

حتما مهران از يه دايل آپ خيلي با كيفيت استفاده ميكرده .
والا من كه با دايل آپ تا حالا نتونستم آپلود كنم !! :puke:

sourena
26-09-2006, 15:48
اي بابا....

royaye_talkh55
26-09-2006, 22:08
Mehran [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای ول اشکان جون مختصر و مفید :biggrin:

شما اگه اين تصميم رو داشته باشي بله ولي ايشون كه ديگه همكارن اين يه وظيفه ي بزرگه و بايد هر روز بيان تو فروم

دوست عزیز به چه قیمتی؟
یعنی چون مهران جان همکار شده باید از درس و زندگیش بزنه و حتما بیا د تو انجمن؟ یه کمی بحث بر انگیزه

Honradez
26-09-2006, 22:34
من هم براي مهران جان آرزوي موفقيت مي‌كنم.

ايشان علاوه بر يك همكار خوب و لايق براي انجمن موسيقي، يك كاربر بسيار بسيار خوش‌برخورد هم بودند.

Babak
26-09-2006, 22:34
دمش گرم با دايل آپ آپلود كردن صبر ايوب ميخواد و عمر نوح ...

راستي چه طوري با دايل آپ آپلود ميكنند ملت ؟؟!!!

من كه دايل آپ تو خونمون تا حالا نتونستم آپلود كنم . همون اوايلش توش ميمونه و قاط ميزنه .
فايلهاي آپلوديم همش با اينترنت پرسرعت دانشگاه بوده .

حتما مهران از يه دايل آپ خيلي با كيفيت استفاده ميكرده .
والا من كه با دايل آپ تا حالا نتونستم آپلود كنم !! :puke:
هم مهران هم پيشی هم من ( بقيه رو نميدونم ) ديال آپ هستيم
الان بيشتر isp ها کيفيت خوب هستن صرفاً زمان بره آپ لود کردن
هر چند من خودمم موندم که چطوری آلبوم آپ لود ميکرد مهران يعنی از صبح تا شب بايد ميزاشت تا يه آلبوم آپ بشه

soleares
26-09-2006, 22:48
منم آرزوي موفقيت براي مهران رو دارم خيلي به من كمك كرد توي مسائل انجمن چيزاي زيادي هم يادم داد به هر حال متشكرم ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

pandemonium
26-09-2006, 22:57
هم مهران هم پيشی هم من ( بقيه رو نميدونم ) ديال آپ هستيم
الان بيشتر isp ها کيفيت خوب هستن صرفاً زمان بره آپ لود کردن
هر چند من خودمم موندم که چطوری آلبوم آپ لود ميکرد مهران يعنی از صبح تا شب بايد ميزاشت تا يه آلبوم آپ بشه

آخه ببين من با دو تا آي اس پي مختلف از شهرمون چندين بار و در زمانهاي متفاوت و با سايتهاي آپلود مختلف خواستم آهنگ آپلود كنم هيچ جوري نتونستم .
يه چند دقيقه كه ميگذره صفحه the page connot be displayed مياد .
همون تك آهنگ رو ميگما ! آلبوم كه اصلا ديگه بيخيال !!!
حالا من نميدونم آي اس پي هاي شما چي چي هست كه چنين كارهايي باهاشون ميكنيد ! :ohno: :blink:
با اينكه تو بقيه كارها آي اس پي اينجا بدك نيست و سرعتش هم معمولا حول و حوش همون 50 هست ولي اصلا باهاش نميشه فايل بزرگ آپلود كرد .

آهنگهايي كه من تا حالا آپلود كردم از طريق سايت دانشگاهمون بوده .

piishii
26-09-2006, 23:08
آخه ببين من با دو تا آي اس پي مختلف از شهرمون چندين بار و در زمانهاي متفاوت و با سايتهاي آپلود مختلف خواستم آهنگ آپلود كنم هيچ جوري نتونستم .
يه چند دقيقه كه ميگذره صفحه the page connot be displayed مياد .
همون تك آهنگ رو ميگما ! آلبوم كه اصلا ديگه بيخيال !!!
حالا من نميدونم آي اس پي هاي شما چي چي هست كه چنين كارهايي باهاشون ميكنيد ! :ohno: :blink:
با اينكه تو بقيه كارها آي اس پي اينجا بدك نيست و سرعتش هم معمولا حول و حوش همون 50 هست ولي اصلا باهاش نميشه فايل بزرگ آپلود كرد .

آهنگهايي كه من تا حالا آپلود كردم از طريق سايت دانشگاهمون بوده .

سلام.
من که جایی که زندگی میکنم یک isp بیشتر نداره اونم سرعتش 33 .
الانم دارم یک آهنگ آپلود میکنم که بذارم برای دوستان.

babak_belgium
27-09-2006, 13:46
با سلام،
مهران جان به خاطر زحمتهايی که کشيدی از شما ممنونم،اميد موفقيتت را دارم،چشم براه برگشتن شمائيم.
با تشکر بابک-بلژيک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Am!d
27-09-2006, 23:40
سلام .
مهران كاربر بسيار زحمت كش و خوش برخوردي بود .
اميدوارم كه تو درسش به اونجايي كه ميخواد برسه .

Hossein_Bahal
27-09-2006, 23:55
من هم براي ايشون ارزوي موفقيت مي‌كنم و ميگم خداحافظ .

مهران جان لااقل 5 دقيقه ميومدي يه دستي ، چيزي واسه خداحافظي تكون ميدادي .

Diego
29-09-2006, 22:37
ای بابا....باز هم من دیر رسیدم.مهران جان رفقا رو تنها نذار دیگه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته میدونم شما مثل من تنبل و درس نخون نیستی که شب امتحان بیای با دایال اپ موزیک اپلود کنی ولی.............

win XP
30-09-2006, 11:14
سلام.

يادش گرامي و راهش پر رهرو باد ! (صلوات بفرسيد) اميدوارم تو درسات موفق باشي و پيروز