PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ی تنظیم Progress bar

Admin of Part
22-09-2006, 15:09
سلام
من می تونم با یک روش خرکی از Progressbar استفاده کنم!اما مثلا ما یک حط دستور دارم !به عنوان مثال دستوری که باعث دانلود یک فایل می شه!
می خوام بدونم چطور می شه Progressbar را برای این که میزان دانلود شده ی فایل رو نشون بده تنظیم کرد؟؟؟
ممنون!
:sad:

aminkarami
22-09-2006, 15:16
سلام
ببين دوست عزيز نمي گم همه ي progressbar ها ولي خيلي هاشون داراي يك الگوريتم نوشته شده هستند مثلا براي دانلود فايل(مثال خودتون) ميزان حجمي كه دانلود شده رو درصدشو با كل حجم فايل محاسبه مي كنند و بر اساس اون progressbar رو تنظيم مي كنند مثلا به ازاي هر 10 در صد افزايش progressbar يه دونه جلو بره.
مرسي امين

Admin of Part
22-09-2006, 15:34
سلام
ببين دوست عزيز نمي گم همه ي progressbar ها ولي خيلي هاشون داراي يك الگوريتم نوشته شده هستند مثلا براي دانلود فايل(مثال خودتون) ميزان حجمي كه دانلود شده رو درصدشو با كل حجم فايل محاسبه مي كنند و بر اساس اون progressbar رو تنظيم مي كنند مثلا به ازاي هر 10 در صد افزايش progressbar يه دونه جلو بره.
مرسي امين
ممنون اما من این رو می دونستم...اما وقتی سعی کردم نشد و فقط بعد از دانلود شدن فایل حجمش رو نوشت!یعنی
در حقیقت بار کاملا پر شد!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فكر مي كنم دليلش اينه كه وقتي سيستم به خط مربوط به دانلود مي رسه واي ميسته تا دانلود كامل انجام بشه بعد
دستورات مريوط به تايمر رو اجرا مي كنه!
؟؟؟؟من كه گيج شدم مي شه يكي كمك كنه!

TAMIZI
23-09-2006, 23:06
سلام مهدی جان
دوستان من هم این سوال رو دارم و خیلی دوست دارم راه حلی براش پیدا بشه