PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوتی های گزارشگران

banii
14-06-2016, 23:25
عجیب بود که تابحال این تاپیک را راه نیانداخته بودید...

شبکه 3:

بازیهای امشب گزارشگر اتریش-مجارستان حسابی گند زد ... تقریبا هیچ اطلاعات خاصی پیرامون بازی و تیمهای رو در رو نداشت و بعضا در گفتن اسم بازیکنها هم ناتوان بود ... یا مثلا وسط بازی میدیدی بحثای بی ربط راه میندازه مثلا اینکه بوفون 38 سالش شده و هنوز هم قصد نداره کنار بکشه :blink:... میزان ربط بوفون به بازی ایسلند مجارستان= میزان ارتباط گودرز با شقایق:) یا اینکه شبکه 3 امشب بازیهای پرتغال و ایسلند را هم پخش میکنه و امیدواریم از این زحمات شبکه 3 مورد رضایت شما قرار گرفته باشه و طاعاتتون هم مورد پذیرش پروردگار باشد و از این صحبتها ....

عوض اش الان بازی ایسلند-پرتغال مزدک خیلی عالی بود ... من کلا زیاد ازش خوشم نمیاد و همیشه متهم به یک جانبه گزارشگری (به ویژه بازی های اسپانیا) میکردمش... الان این بازی که از انصاف به دور نمیشم خیلی گزارش خوبی داشت ... اطلاعات بسیار خوب و مفیدی راجع به بازیکنهای ایسلند، تاریخچه تیمشون و همینطور کشورشون در حین گزارش رو میکرد ...

سرهنگ هم که حلالش واقعا :n02: یعنی مثل مرد داد میزنه ها!:n02: برنامه ریزی هاشونم که قربونشون برم همیشه بازی های نصفه شب را به استادبزرگ میدن. :n26:

عاغا تا یادم نشده یادی هم از سوتی نوستالوژیک و تاریخی یکی از اساتید هم بکنم ... امشب تا اسم Austria را گوشه تصویر میدیدم یاد یارویی که اتریش ُ با استرالیا اشتباه گرفته بود میافتادم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hellbrain666
14-06-2016, 23:29
این هم سوتی سرهنگ در بازی لهستان ایرلند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

banii
15-06-2016, 00:34
قدیما یک ضرب المثلی بود میگفتند"عروس تعریفی گ.و.ز.و از آب در آمد!" :n29:

این مزدک هم تا ما ازش تعریف کردیم نیمه ی دوم شد و سوتی هاش رو شد ... :n15:
صحنه آخر بازی ورداشت گفت "شیوه ی امتیازدهی به شکلی نیست که اگر تیمی باخت امتیازای تیم برنده رو بردارند بهش بدند و اونو ببرند بالای جدول" :blink:!!
کلا هم اصرار داشت که بگه ایسلند تیم ضعیفیه و پرتغال یکی از تیم های دست اول اروپا! بابا ناسلامتی ایسلند توی گروهی که جمهوری چک و ترکیه و هلند هم بودند بالاتر از همه اینها بعنوان صدرنشین به مسابقات راه پیدا کرده ...

000000000
15-06-2016, 01:30
این هم سوتی سرهنگ در بازی لهستان ایرلند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

باید از این جوون با استعداد واسه این حرکت هوشمندانه تقدیر بشه :n09:

banii
15-06-2016, 02:01
باید از این جوون با استعداد واسه این حرکت هوشمندانه تقدیر بشه :n09:
یک حسی بهم میگه یحتمل کار پیمان یوسفی یا محمدحسین میثاقی بوده!! :دی

اما سوالی هم که پیش میاد: اینکه حدس بزنی گزارشگرای این چنینی اطلاعاتشونو با ویکیپدیا فارسی آپدیت کنند دور از تصور نیست اما چطور طرف پیش بینی کرده که سرهنگ دقیقا برای پروژه ی بهره برداری استادیوم سرچ میکنه ... ؟!

000000000
15-06-2016, 02:11
یک حسی بهم میگه یحتمل کار پیمان یوسفی یا محمدحسین میثاقی بوده!! :دی

اما سوالی هم که پیش میاد: اینکه حدس بزنی گزارشگرای این چنینی اطلاعاتشونو با ویکیپدیا فارسی آپدیت کنند دور از تصور نیست اما چطور طرف پیش بینی کرده که سرهنگ دقیقا برای پروژه ی بهره برداری استادیوم سرچ میکنه ... ؟!
همینه که میگم باید از این جوون باغیرت تقدیر بشه دیگه :n09::n10:

M . Sayid
15-06-2016, 08:16
یعنی فقط اون قسمتی که سیانکی تو بازی اتریش - مجارستان گفت از 234 تا مدالی که توی اسکی آلپاین گرفتن 78 تاش طلا بوده !! اتریشو می گفت ؟ هرمان مایر بنده خدا رو می گفت ؟ مجارستان بود ؟ جفتشون با هم ؟ تفاضلشون ؟ اصن ربطش به فوتبال ؟

aryna
15-06-2016, 13:44
سلام

اینم مصاحبه سرهنگ علیفر در مورد امیر دولاب با خبر انلاین

بعضی تجربه ها هزینه دارند
واکنش سرهنگ علیفر به ماجرای امیر دولاب !
سرهنگ علیفر می گوید اصلا از این امیر دولاب برای شیطنتی که به خرج داده ناراحت نیست و او از ویکی پدیا به عنوان یک راه کسب اطلاعات استفاده می کرده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از خبرآنلاین؛ سرهنگ علیرضا علیفر باری دیگر خبرساز شد. گزارشگر قدیمی فوتبال ایران که منتقد جدی دفاع 4 نفره خطی است و برای این انتقادهاش از دفاع خطی ، حسابی نامش مطرح شده ، این بار در گزارش بازی لهستان و ایرلند شمالی ، مثل روال همیشگی اش ، در اطلاعات ابتدایی بازی اش سعی کرد مشخصات استادیوم شهر نیس فرانسه را بگوید و چون همیشه اسم آرشیتکت این ورزشگاه را هم گفت. او گفت این استادیوم را «دولاب امیر» ساخته. ساعتی بعد اما این خبر مثل بمب در فضای مجازی پیچید. چتی از پسری به نام امیر دولاب در فضای مجازی دست به دست می شد که در آن به دوستش گفته بود چون می دانسته سرهنگ از ویکی پدیا اطلاعاتش را می گیرد ، وقتی متوجه شده بازی را گزارش می کند، به بخش ویرایش ویکی پدیا رفته و اسم سازنده ورزشگاه را تغییر داده و نام خودش را گذاشته. اینگونه اسم این پسر جوان در گزارش بازی آورده شد. همه از سوتی بزرگ سرهنگ علیفر گفتند و حالا او درباره این ماجرا برای خبرآنلاین توضیح می دهد:«من هم این ماجرا را شنیده ام و می دانم که حسابی در فضای مجازی درباره اش حرف می زنند و می گویند سوتی بزرگ یا اسم هایی مثل این. به نظرم اصلا اتفاق عجیب و غریبی نیست. فکر می کنم همه گزارشگر های دیگر دنیا هم برای اینکه بتوانند اطلاعات مربوط به مسابقه ای که قرار است گزارش کنند را از سایت های مرجع اطلاعاتی در دنیا می گیرند. یکی از این منابع سرشناس هم همین ویکی پدیا است. من هم مثل خیلی های دیگر از همین طریق اطلاعات را می گیرم. خب من عادت دارم که برای هر بازی ، اطلاعات مربوط به ورزشگاه را تا حتی مهندس سازنده اش بگویم. به هر حال زندگی پر است از تجربه کردن. گاهی یک سری از تجربه ها رایگان بدست می آیند ، گاهی هم این تجربیات هزینه ای دارند. »
او این عبارت را می گوید و توضیح می دهد:«به هر حال من نمی دانستم که می شود این اطلاعات سایت مرجعی مثل ویکی پدیا را ویرایش کرد. برای همین وقتی پرینت اطلاعات مربوط به ورزشگاه را گرفتم و مطالعه کردم ، در گزارش هم از آنها استفاده کردم. حالا این وسط یک جوانی که خواسته شوخی کرده باشد یا دوست داشته که اسمش در گزارش زنده یک بازی مهم گفته شود ، کمی شیطنت کرده و کمی هم از ذکاوت و خوش ذوقی اش استفاده کرده ، رفته اطلاعات مربوط به نام سازنده ورزشگاه را تغییر داده و اسمش هم گفته شده. یک مقدار هم این مسئله در فضای مجازی برای مردم جذاب شده است. خب اینکه مردم از این اتفاق لبخندی بزنند ، خیلی اتفاق بدی هم نیست و من هم فکر نمی کنم اتفاق خیلی بدی افتاده باشد. از این آقای امیر دولاب هم اصلا دلخور نیستم و حتی اگر با هم روبرو شویم ، رویش را می بوسم و با هم عکس یادگاری هم می گیریم.»
اما آیا برای علیفر این سئوال پیش نیامده بود که اسم امیر دولاب خیلی ایرانی است؟ خودش می گوید:«نه اصلا. فرانسه پر است از مهاجران عربی و آسیایی . اسم را که دیدم ، گفتم حتما یکی از همین پناهنده های عربی است که به این کشور رفته اند. باز هم می خواهم در این باره تاکید کنم هرآدمی در هر جای دنیا ، وقتی اطلاعاتی را می خواهد ، نمی تواند برود توی لندن یا واشنگتن و مثلا از مسئول فلان ورزشگاه ، اسم سازنده اش را بپرسد. الان منبع همه مردم ، اینترنت است که یکی از مهمترین منابع انترنتی هم می شود ویکی پدیا.حالا یک نفر خواسته اسمش را در تلویزیون بشنود ، یک ذوقی به خرج داده ،شده این اتفاق. همین آقای امیر دولاب را از دستش ناراحت نیستم. هیچ کس نمی تواند برود از سرپرست استادیوم ، اسم سازنده ورزشگاه را بگیرد و مطمئن باشد که آنچه می گوید قطعا درست است بگیرد.در آن بازی 90 دقیقه گزارش کردم ، یک اشتباه فنی نداشتم. تپق نزدم و کاملا مسلط صحبت کردم.این ها مهم هستند که لحاظ شوند.»

واقعا که!!!!

aryna
15-06-2016, 14:29
اینم پاسخ جواد خیابانی به انتقادات از علیفر با عنوان

مقصر کسی است که ویکی پدیا را دستکاری می کند
پاسخ جواد خیابانی به انتقادات از علیفر
جواد خیابانی مجری و گزارشگر فوتبال در پاسخ به انتقادات فزاینده شبکه های اجتماعی از علیرضا علیفر گزارشگر دیدار ایرلند ـ لهستان نکات جدیدی را مطرح می کند.

به گزارش "ورزش سه"، خیابانی که خود از قربانیان حملات دائمی در فضای مجازی به شمار می رود، در این باره می گوید: قبلا انتقاد از ما این بود که به اندازه کافی به اخبار فوتبال و آنچه که اطلاعات عمومی روز خوانده می شد مسلط نیستیم. اما به هرحال این روزها به اندازه کافی منابع در دسترس همه وجود دارد و خوشبختانه گزارشگران در فضای آنلاین خیلی راحت اطلاعاتشان را کنار دستشان دارند.
خیابانی که از موضوع توجه عمومی به داستان معمار ورزشگاه نیس تعجب کرده در این باره ادامه می دهد: آقای علیفر قصد داشت در این دوره در گزارش ها درباره سازه ورزشگاه ها هم صحبت کند که به نظر من کار خوبی است چون باید حواس مسئولان ورزش ایران را به زیبایی ورزشگاه جلب کرد. اینکه یک نفر برود یک منبع اطلاعاتی را دستکاری کند، کار شایسته ای نیست. این را هم بگویم که به هرحال ویکی پدیا یک منبع اطلاعاتی در دسترس برای همه از جمله روزنامه نگارهاست و در مورد برخی اطلاعات خیلی ریز حتی اگر صحت آن تایید شده نباشد، شما چاره ای جز اعتماد ندارید. همین حالا در فصل نقل و انتقالات فوتبال باشگاه ها بیشتر اطلاعات خود را در مورد بازیکن ها از ویکی پدیا کسب می کنند یا من دیده ام خیلی از مقالاتی که نوشته می شود به این وب سایت ارجاع دارد. آن آقایی که قصد داشته علیفر را خراب کند، کار خوبی نکرده است. البته ما در معرض شوخی هستیم ولی این شوخی نیست، از بین بردن اعتماد است.
او خطاب به روزنامه نگاران ادامه می دهد: من دیدم که در مطالب روزنامه ها خیلی به این موضوع پرداخته بودند و کار این دوست عزیز ما را در حد یک حرکت قهرمانانه بالا برده بودند. اما من از دوستان مطبوعاتی سوال می کنم: حالا و از این به بعد اگر قرار باشد، این کار شیوع پیدا کند، خوب است؟ لابد همه ما باید منابع خبری و اطلاعاتی مان را دبل چک کنیم. البته یک اشتباه در تلویزیون خیلی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و اشتباهات مطبوعاتی خیلی کمتر دیده می شود. اما حرف من این است چرا ما باید اعتماد خودمان را به یک منبع مثل ویکی پدیا خدشه دار کنیم؟
خیابانی سپس به گزارش بازی خودش در بازی ایتالیا مقابل بلژیک می گوید: من تلاش کردم در آن مسابقه طوری گزارش کنم که همه از بازی خوب دو تیم لذت ببرند. اما باز هم دیدم عده ای آدم دنبال بزرگ کردن یک اشتباه از طرف من هستند و البته بی اخلاقی دیگری که دیدم این بود که اطلاعات درست من را بدون سند و مدرک دروغ جلوه دادند تا مثلا بیشتر وجهه من را خراب کنند. به نظر من این فرهنگ ایرادگیری باید از بین برود، بیاید از فوتبال لذت ببریم و اینقدر درگیر این مسائل نباشیم.

kenzu
15-06-2016, 15:02
دولاب ، امیرررر:n08:

banii
15-06-2016, 16:01
کاری به این بحثا ندارم ... اینکه سرهنگ پرینت هم میگیره و بعد مطالعه میکنه منو هلاک کرد. :n02:
سرهنگِ عزیز، از روی همین مانیتور هم 4 خط را لطف کنید و بخوانید خوب است.:)
به ویژه که حفظ محیط زیست و مصرف بهینه ی کاغذ که همانا سرمایه ی سفید است در اولویت کارها قرار دارد. :n15:

boobeger
15-06-2016, 18:03
دیگه نامردی بود این حرکت امیر دولاب. سرهنگ بیچاره هر چی تلاش می کنه خودشو فنی و بااطلاعات بالا و کاردرست نشون بده، هی بیشتر تو باتلاق فرو میره. :n02:

banii
16-06-2016, 17:48
بازی ولز-انگلستان تا شبکه ورزش صحنه های آهسته بی ربط (واقعا دیگه شاهکاره ولز گل زده بود اینا داشتند صحنه آهسته ی موقعیت انگلیسو پخش میکردند) فردوسی پور میگه مشگل از تماشاگران پشت دروازه انگلیسه که با ما همکاری نمیکنند!:blink: ارتباط این حرف با تاپیک گالری تصاویر تماشاگران یورو 2016 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چیه؟! :n02:

000000000
16-06-2016, 20:37
فردوسی پور میگه مشگل از تماشاگران پشت دروازه انگلیسه که با ما همکاری نمیکنند!:blink:

تیکه انداخت به مسئولین سانسور/عادل با ماست و دوست داره این چیزا پخش بشه:n09:

pcforlife
16-06-2016, 20:39
تو توییتر خوندم عادل به علیفر، درباره سازنده استادیوم تیکه انداخته!:n02:

000000000
16-06-2016, 20:43
تو توییتر خوندم عادل به علیفر، درباره سازنده استادیوم تیکه انداخته!:n02:
ویدیوش خدمت شما :n02: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

000000000
16-06-2016, 20:50
استاد عادل فردوسی پور: بازیم در ورزشگاه Bollaert-Delelis برگزار میشه, کاریم نداریم که طراح و سازندش کی بوده, چه کاریه اصلا. :n09::n20:

boobeger
16-06-2016, 20:51
آره داشت راجع به ورزشگاه انگلیس و ولز می‌ گفت، بعد گفت اصلا کاری هم نداریم کی ساخته‌ ش و طراحش کیه. چه کاریه اصلا؟ :n02:

Reza31001
16-06-2016, 21:21
منهای تیکه عادل به سرهنگ و تماشاگرانی که هماهنگ نبودن با ما(!) دیگه در مورد استوریج زد جاده خاکی
تا حدی که از روی حرکت لبش بعد گل تشخیص داد که قصد ناز کردن خودش رو داره!

banii
16-06-2016, 22:35
عکسای پشت دروازه ولز رو کسی نداره بفرسته فیض ببریم؟:n02:

000000000
17-06-2016, 00:58

sale2000
17-06-2016, 04:59
فردوسی پور عالیه و بهترینه و علیفر کارش این نیست! منتهی این شکلی اماتور رسوا کردن یک شخصیت حد اعلای به کف زدن رسانه ماست که عواملش باید توسعه پیدا کنند نه دستگاهها!!
من البته از ورزش سه دیدم این ویدیو رو و اصلا از سال ۲۰۰۲ همه تورنمنت هارو از شبکه ترک زبان دنبال می کنیم و میبینم که اولا عوامل بی نهایت هوای هم رو دارن و فوق العاده هوش بالایی دارن که می تونن بازی اوکراین و اسلواکی رو هم قابل دیدن کنن و البته مستقیم تمام انتقادات رو از شبکه های اجتماعی از خود رو بازتاب میدن یکی رو بگم که گزارشگر به خاطر مصاحبه با کلمنته به زبان اسپانیایی مورد انتقاد قرار گرفت که گویا قصد خودنمایی داشته!!!
همه اینا رو گفتم که بگم حداقل دورهمی به بعدی هستن ولی مردم رو تک بعدی فرض نکنن تا فرداها علیفر بره سراغ کار به درد بخورش!!وگرنه این شکلی فقط توهین و جوسازی میشه برای فریب افکار.

Mr.Crow
17-06-2016, 11:01
این کار فردوسی پور زیاد جالب نبود به نظرم.
سرهنگ بنده خدا گناه کبیره که نکرده بود! :دی رفته بود ویکی پدیا رو خونده بود و میخواست مثلاً اطلاعات خفن بده! ویکی پدیا هم درسته که ملت میتونن دستکاریش کنن، ولی 99% مواردی که بهش سر زدم اطلاعات درستی داشته و سرهنگ هم خبر نداشته که یه بیکاری میره دستکاری میکنه و گند میزنه به اوضاع! :دی ولی دیگه اینکه یکی از همکارهاش بیاد توی یه بازی دیگه بهش تیکه بندازه و مسخره ـش کنه، کار خوبی نبود.

منهای تیکه عادل به سرهنگ و تماشاگرانی که هماهنگ نبودن با ما(!) دیگه در مورد استوریج زد جاده خاکی
تا حدی که از روی حرکت لبش بعد گل تشخیص داد که قصد ناز کردن خودش رو داره!
بدجوری جوگیر شده بود! عادل عشق لیورپولی هست و بازیکنشون گل زد و دیگه اینم از شدت خوشحالی یه چیزایی میگفت که خودش هم نمیفهمید! :دی

aryna
17-06-2016, 18:51
اینم پست مازیار ناظمی در اینستاگرام درباره تیکه عادل

سرهنگ عزيز و دوست داشتني ما ، عليفر ، سابقه رفاقت و اشنايي من با او به دهه هفتاد بر مي گردد سالهاي پايان خدمت او در راهنمايي و رانندگي ، از سد دشوار انتخاب و سليقه هاي جورواجور شبكه سه و محدوديت حضور يك فرد انتظامي در كار گزارشگري سيما گذشت تا به قول ما به آنتن برسد ، اين روزها سرهنگ عزيز ما بواسطه يك اشتباه ناخواسته ، آماج تمسخر برخي و متاسفانه همكاران گزارشگر خود قرار گرفته ، امروز كه متلك عادل فردوسي پور دوست گراميم را نسبت به او شنيدم بيشتر دلم گرفت ، سرهنگ از خوان گسترده سيما كه معمولا بنده و بقيه رفقا ! از آن بهره مند شده اند ، به همان گزارشگري ساده فوتبال اكتفا كرده است روا نيست اين روزها با سرهنگ اينطور رفتار كنيم ، به دوست خوبم علي فر خداقوت مي گويم و از نظر من و خانواده ام او اخلاقي ترين گزارشگر سيماست.

فرستاده شده از V3ِ من با Tapatalk

Alireza SM
17-06-2016, 20:42

این صحنه ها به همراه داستان جنگ و خونریزی و کشت و کشتار باید وسط برنامه فوتبال پخش بشه و کارتون پت و مت هم به مسابقات یورو ربط پیدا میکنه.
اونوقت اشاره کردن به سازنده ورزشگاه "چه کاریه حالا" !!!

pcforlife
18-06-2016, 00:22
عَندرس اینیستا!
(از تلفظ های خاص گزارشگر بازی اسپانیا - ترکیه)
:n05:

pcforlife
18-06-2016, 00:48
این کار فردوسی پور زیاد جالب نبود به نظرم.
سرهنگ بنده خدا گناه کبیره که نکرده بود! :دی رفته بود ویکی پدیا رو خونده بود و میخواست مثلاً اطلاعات خفن بده! ویکی پدیا هم درسته که ملت میتونن دستکاریش کنن، ولی 99% مواردی که بهش سر زدم اطلاعات درستی داشته و سرهنگ هم خبر نداشته که یه بیکاری میره دستکاری میکنه و گند میزنه به اوضاع! :دی ولی دیگه اینکه یکی از همکارهاش بیاد توی یه بازی دیگه بهش تیکه بندازه و مسخره ـش کنه، کار خوبی نبود.
مسخره کردن کار اخلاقی ای نیست. فردوسی پور یا هر کس دیگه درست نیست که دست بندازن کسی رو که باعث ناراحتی یا تحقیر فرد بشه.
.
از طرفی هم به نظر من جناب سرهنگ علیفر خودشون بدشون نمیاد با این مسائل بولد بشن. موضوع دفاع خطی میتونه یه نظر شخصی بمونه تا اینکه در هر گزارش بازی بارها به عنوان نظر کارشناسی اشاره بشه. خوب یا بد، فوتبال روز دنیا هم که دفاع چهار نفره خطی می پسنده که باعث شده در هر بازی حداقل یک تیم با این فرمیشن بازی کنه. واقعا چرا از یه رسانه جمعی که ایضا انحصاری یه گروه از افراد هست، باید این موضوع به اشکال مختلف اشاره بشه ؟
ایشون بار اولشون نیست که مطالب ویکیپدیا رو تو گزارشاتشون میارن... بعله... ده پونزده سال مردم کامپیوتر نداشتند که اگر هم بود اینترنتش زغالی بود، این کار عادی بود... ایشون باید بدونن زمونه عوض شده و مردم حوصله ندارن مطالب اکثرا قدیمیه ویکیپدیا که میتونن به راحتی ببینن و بخونن (اگه نگیم قبلا خوندنش) رو از زبون گزارشگر بازی بشنون.
دریافت اطلاعات از اینترنت ولو کاملا بی ربط با گزارش بازی (مثل نام معمار ورزشگاه) هیچ ایرادی نداره. همه ما هم ویکیپدیا و اخبار سایت های معتبر و زرد مطالعه میکنیم. ولی یه فردی که شغلش ایجاب میکنه که اطلاعاتش رو به روز کنه، هنوز نمیدونه ویکیپدیا دانشنامه آزاده و می طلبه که منبع هر پاراگرافش که در انتهای هر پیجش هست، چک بشه، خصوصا ویکیپدیای فارسی که حساب کتاب نداره! والا ما که نه خبرنگاریم و نه گزارشگر، دابل چک میکنیم مطالب رو اونم تو نسخه ویکی انگلیسی و خبر های سایت های خارجی.
.
مجموعا "خود کرده را تدبیر نیست".

yuseph
18-06-2016, 09:41
عاقا چرا عادل نیمه دوم بازی اسپانیا-ترکیه رو گزارش نکرد؟!!؟

p30g
18-06-2016, 10:56
وجدانی فردوسی پور ههم راس میگه چه کاریه مردم بدونن طراح و سازنده ورزشگاه کی بوده
اصلا چه کاریه ی سرهنگ راهنمایی رانندگی فقط بخاطر صداش بیاد بشه گزارشگر فوتبال:n13: بعدم پا توکفش بزرگا کنه؟:n29:

befermatooo
19-06-2016, 09:50
وجدانی فردوسی پور ههم راس میگه چه کاریه مردم بدونن طراح و سازنده ورزشگاه کی بوده
اصلا چه کاریه ی سرهنگ راهنمایی رانندگی فقط بخاطر صداش بیاد بشه گزارشگر فوتبال:n13: بعدم پا توکفش بزرگا کنه؟:n29:

چه کاریه که عادل تو گزارشش بگه که کی برای نامزدش چه جواهری خریده ؟ خود عادل کم از این نوع اطلاعات که اصلا برا کسی مهم نیست تو بازی هاش نگفته

به نظر عادل میخواد این بیچاره رو محو کنه که اصلا کار درستی نیست .

من خودم پرسپولیسیم اما کم نبود روزهایی که عادل برا بدست آوردن دل استقلالیا از پشت خنجر زد و بلعکس .

messi3
19-06-2016, 14:25
چه کاریه که عادل تو گزارشش بگه که کی برای نامزدش چه جواهری خریده ؟ خود عادل کم از این نوع اطلاعات که اصلا برا کسی مهم نیست تو بازی هاش نگفته به نظر عادل میخواد این بیچاره رو محو کنه که اصلا کار درستی نیست . من خودم پرسپولیسیم اما کم نبود روزهایی که عادل برا بدست آوردن دل استقلالیا از پشت خنجر زد و بلعکس .

اتفاقن بیوگرافی ریز از بازیکنها رو فردوسی پور بود که پایه گذاری کرد که خودش تحول بزرگی شد در گزارشگری فارسی توی ایران.

که اگر نبود الان یا با وز وزهای کوتی کر میشدیم. یا با لالایی های مزدک میخابیدیم.

اون کار سرهنگ هم ی تقلید میمونی شکل از فردوسی بود که البته چون بد جوری ضایع سوتی داد.

فردوسی اون تیکه رو بهش انداخت.و بنظرم کار عالی و خوبی هم بود

Alireza SM
19-06-2016, 15:20

خب سرهنگ راهنمایی رانندگی نیاد بشه گزارشگر، عادل هم که مهندس صنایع و مدرس زبان هست خیابانی هم که مهندس متالوژی هست مزدک هم ایضا مهندس هست پس همشون برن دنبال کار خودشون جادوانی هم که وکیل هست احمدیهم که حسابرس هست اینا هم برن دنبال پرونده و دادگاه. از یوزرهای همین فروم عزیزانی رو انتخاب کنیم که برامون بازی گزارش کنن با این حساب.
همین آقای فردوسی پور در بازی برزیل و کره شمالی فقط یه بار به افشین قطبی و یه بار هم به دونگا تیکه انداخت، به غیر از اون هرچی حرف از دهنش خارج شد از اول تا آخر بازی مربوط میشد به اینکه در کره شمالی مردم حق داشتن ملک ندارن مردم حق رانندگی ندارن مردم حق انتخاب بیش از چند نوع مدل موی خاص رو ندارن مردم حق استفاده از موبایل ندارن مردم حق مسافرت ندارن مردم گرسنه هستن مردم فلان و فلان و فلان رو ندارن و فلان رو هم خیلی کم دارن ... انگار که گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل بود نه گزارشگر مسابقه فوتبال.

messi3
19-06-2016, 19:32
خب سرهنگ راهنمایی رانندگی نیاد بشه گزارشگر، عادل هم که مهندس صنایع و مدرس زبان هست خیابانی هم که مهندس متالوژی هست مزدک هم ایضا مهندس هست پس همشون برن دنبال کار خودشون جادوانی هم که وکیل هست احمدیهم که حسابرس هست اینا هم برن دنبال پرونده و دادگاه. از یوزرهای همین فروم عزیزانی رو انتخاب کنیم که برامون بازی گزارش کنن با این حساب.
همین آقای فردوسی پور در بازی برزیل و کره شمالی فقط یه بار به افشین قطبی و یه بار هم به دونگا تیکه انداخت، به غیر از اون هرچی حرف از دهنش خارج شد از اول تا آخر بازی مربوط میشد به اینکه در کره شمالی مردم حق داشتن ملک ندارن مردم حق رانندگی ندارن مردم حق انتخاب بیش از چند نوع مدل موی خاص رو ندارن مردم حق استفاده از موبایل ندارن مردم حق مسافرت ندارن مردم گرسنه هستن مردم فلان و فلان و فلان رو ندارن و فلان رو هم خیلی کم دارن ... انگار که گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل بود نه گزارشگر مسابقه فوتبال.

روزنامه‌نگاری، مترجمی و تدریس در دانشگاه و گزارشگری هر چهارتا در یک حیطه هستند و با ادبیات و فن بیان سرو کار دارند
حساب عادل از بقیه جداست چون تخصصش رو داره.
محض اطلاعتون از ابتدا در سن 19 سالگی ابرار ورزشی مینوشته بعد در تست گزارشگری قبول و مجری صدا و سیما.
الانم در کنارش تدریس میکنه. نشون میده از اول در کار ورزش بوده.سرهنگ سرچهارراه برگ جریمه دس ملت نمیداده
پ.ن:ماشالا توی این مملکت هر کی در کاری که درش تخصص داره مشغوله از بازیکن فوتبالش بگیرشده بازیگر
تا سرهنگ سر چهارراها که شدن گزارشگر

kenzu
19-06-2016, 20:29
این عادل هم خیلی کثیفه . تو شغلش حاضره همه رو بزنه زمین . یادمه به احمدی هم یه تیکه ای انداخته بود یه بار .

000000000
19-06-2016, 20:53
گفتگو با امیر دولاب؛ دردسرساز سرهنگ علیفر
:n02:

000000000
19-06-2016, 20:58
امیر دولاب: راستش را بگویم فکرش را نمی کردم این اتفاق رخ بده و سرهنگ اسم منو بگه. ایده این کار جرقه اش از دوماه قبل زده شده بود، اکثر بازی ها را دنبال می کنم و سرهنگ اکثرا در گزارش هایش اسم سازنده ورزشگاه رو می گفت. قبل بازی بتیس و بارسا هفته ماقبل پایانی لالیگا بود، می خواستم این کار را انجام دهم، ولی فراموش کردم. تا اینکه یک شب قبل از دیدار ایرلند - لهستان، با دوستم چت می کردم و این موضوع را مطرح کردم که فردا این کار را انجام می دهم. دوستم گفت ممکنه متوجه اسمت بشه و بفهمه الکیه. یکم خلاقیت به خرج دادم و فامیلم را اول نوشتم تا فکر کند سازنده ورزشگاه یکی از پناهنده های عربی است که به این کشور رفته است.
:n09::n19::n20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

banii
21-06-2016, 01:12
خیابونی امشب دایی جان ناپلئون بازی:n02: درآورد و بعدبازی انگلستان توی بحث کارشناسی برداشت گفت فکر نمیکنید انگلیس از دستی خودشو دوم کرده ؟ کارایی که در گذشته آلمانیها باب کرده بودند؟ تا دور حذفی بازی هاشونو خودشون تعیین کنند با کدام تیم باشه؟ بعدش جاودانی گفت نه عاغای خیابونی انگلیس با دوم شدنش احتمالا بازی هاش خیلی سخت میشه و به دوم گروه F میخوره و بعد هم یحتمل به فرانسه میزبان میخوره ... در صورتیکه خیلی تلاش کرد تا اول بشه و دور بعد به تیمهای آسان تری همچون آلبانی و ... بخوره. راست هم گفتش ... الان ولز کلی بازی هاش آسون شد روی کاغذ و احتمال زیادی داره که تا جمع 4تا صعود کنه ...

در مورد جاودانی صحبت شد یاد این افتادم که سالها پیش که مجری برنامه مردان آهنین بود (یادش بخیر طرفدار کریم طالشی و رضا قرایی بودم:n01:) و اصلا در برنامه های فوتبال هیچ شرکتی نمیکرد ... اون اوایلی که برای بعضی از بازی های ملی تازه پاش به برنامه های فوتبالی که با چند مجری دیگه مثل فردوسی پور و خیابانی و یوسفی و میرزایی و چندتا کارشناس مثلا حاجی رضایی و جلالی میومدند سمینار میگذاشتند دقیقا این جمله اش یادمه که بنده خدا میگفت: "من فوتبالی نیستم" بعدش چی شد که اینقدر فوتبالی شد ؟ :n13: الان هر نوع فوتبالی که پخش بشه (جام جهانی / ملتها / قهرمانان اروپا/ لیگ ها و ...) جناب وکیل عزیز حضور داره، خیلی هم علاقه نشون میده به بحث ها ...

sale2000
21-06-2016, 10:44
ادم که فرطی بپره بی اطلاع چرتی بگه میشه هم حال من! من الان متوجه شدم قضیه امیر دولاب رو:n08:انقدر که دیگه آدم نباید خنگ باشه!! تیکه فردوسی پور هم کاملا بجا بوده خاک بر سر کاشفان این به اصطلاح استعدادها! فردوسی پور خل و چل دوست هست که داره تحمل میکنه:n02:

banii
22-06-2016, 23:08
چه میکنه سرهنگ سر گزارشگری بازی ایتالیا ایرلند!:n02:

"از نشانه های خردمندی و فهیم بودن جناب کونته انتخاب نوع سیستم که همانا 2-5-3 است بوده"

بررسی تلفظ درست Zaza هم لایک داشت. :)

000000000
22-06-2016, 23:19
سرهنگ انقد چرت و پرت گفت سر درد گرفتم خدا شاهده :n30:

000000000
23-06-2016, 00:22
بازی هنوز تموم نشده سرهنگ خدافظی کرد :n09::n21::n29::n27:

banii
23-06-2016, 00:52
سرهنگ امشب به سیم آخر زده بود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ادامه ابراز ارادت اش به سیستم 2-5-3 گفتش به همین دلیل جناب کونته رو هم دوست داره همچنین به طور قاطع تاکید کرد که این نوع سیستم تکامل یافته ترین و انعطاف پذیرترین سیستم ممکن است.
بین دو نیمه هم با دوستان ایتالیاییشون تماس گرفته بودند و گفتند چون به گفته اونها تلفظ صحیح Zaza زازا است پس دستور زبان ایتالیایی (زاتزا، پیتزا و ...) را کنار میگذاریم و تابع زبان هم میهنان خود بازیکن میشویم. (بخدا شوخی نمیکنم عین جملات خودشه ... میگفت دوستانی در ایتالیا دارم و به من در بین دو نیمه اینطور گفته بودند ...)
سر گل زدن ایرلند هم که فرکانس صدای مبارکشون داشت از محدوده ی قابل شنیدن انسان (20-20000 هرتز) خارج میشد. :دی
پوزخندها و نیشخندهاش وسط گزارش هم (حین متلک انداختن به کونته گرفته تا لوییس فن خال و هواداران ایتالیا و ...) که دیگه شاهکار بود.
ضمنااز دیگر کرامات شیخ ما این بود که داره میگه که عاغا تیمای مدعی خوردند به هم و ایتالیا رقیبش شده اسپانیا اما نمیدونست که بازی رو در رو در وهله دوم بعد از امتیاز قرار داره و میگفت معلوم نیست با این گل شماری ها بالاخره بلژیک اول میشه یا ایتالیا ... تیمهای سوم 4 امتیازی هم به تصور او صعود میکردند ...

خدا حفظش کنه که اسباب خنده و سرگرمی ما رو فراهم میکنه. :n33:

000000000
26-06-2016, 12:19
عکسی از سرهنگ علیفر با لباس نظامی:n02:

فک کنم زمان سرهنگیش بین خطوط نروندن ماشینا باعث شده به دفاع خطی حساس بشه:n09:

joey jordison
26-06-2016, 13:09
وای عجب عکسی:n08:
خیلی خنده دار بود دمت گرم

000000000
12-07-2016, 07:12