PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کدام تیم خوشتان نمی آید؟

banii
14-06-2016, 23:11
یکی از تاپیک های جذاب رویداد های گذشته که داشتیم هم همین بود که بحثای زیادی انجام میشد.:n02:

من خودم از این تیمها از دوتا به طور کامل متنفرم:
پرتغال کلا هیچوقت ازش خوشم نمیومد
دلایل: 1- سلسائوی اروپا:n21: تیم اروپایی باید هویت اروپایی داشته باشه نه اینکه به تبعیت از یک کشور دیگه (برزیل) برای خودش لقب بگذاره...
2- بازیکنانی همچون پپه و رونالدو....

اسپانیا
دلایل: 4 سال (2012_2008) سلطنت مطلقه ی اسپانیا و 3 جامی که حد اقل 2تاشو الاغرتکی گرفت. سبک بازیش هم (به سرگیجه انداختن تیم مقابل با پاس های متعدد و بعضا بی مورد) اصلا به نظرم دلچسب و دلنشین نیست.

banii
14-06-2016, 23:14
2- بازیکنانی همچون پپه و رونالدو....

طرفداران ایسلند هم احساس مشابهی با من دارند :) بازی الان تا توپ به این دوتا میرسه هو میکنند:)

yuseph
14-06-2016, 23:49
اینجا هم احتمالا ما اولیم :دی

پ ن:یاد اون تاپیک قبلی گرامی:n02:

banii
15-06-2016, 00:04
اینجا هم احتمالا ما اولیم :دی

پ ن:یاد اون تاپیک قبلی گرامی:n02:

آره واقعا یادش بخیر:)

راستش من شخصا جام جهانی که ترتیب برزیل رو دادین تا یک مدتی سوژه ای بود برام و کمی هم نظرم نسبت به جرمنها متفاوت شد.:n01: چون برزیل به مراتب از آلمان برام دوست نداشتنی تر بوده همیشه و سر این قضیه...
اما از گوتزه به وضع ناجوری بدم میاد! :n27:

yuseph
15-06-2016, 00:14
آره واقعا یادش بخیر:)

راستش من شخصا جام جهانی که ترتیب برزیل رو دادین تا یک مدتی سوژه ای بود برام و کمی هم نظرم نسبت به جرمنها متفاوت شد.:n01: چون برزیل به مراتب از آلمان برام دوست نداشتنی تر بوده همیشه و سر این قضیه...
اما از گوتزه به وضع ناجوری بدم میاد! :n27:

منظورم جام جهانی 2010 بود:n02:
گوتزه؟؟؟
دلت میاد؟
حالا میگفتی وین رونی یه چیزی!گوتزه آخه؟؟:n02:

banii
15-06-2016, 00:26
منظورم جام جهانی 2010 بود:n02:
گوتزه؟؟؟
دلت میاد؟
حالا میگفتی وین رونی یه چیزی!گوتزه آخه؟؟:n02:

ای بابا! اتفاقا رونی که جزو علایقمه:):n02:

yuseph
15-06-2016, 00:51
ماشالله هنوز هیچی نشده با اختلاف اولیم!:n02:

banii
15-06-2016, 01:08
خدا برکت بده:)

000000000
15-06-2016, 01:13
متاسفانه فقط از ارژانتین متنفریم که تو لیست نیست !! :n09:
ولی بخوایم از لیست انتخاب کنیم از همه تیمای مدعی متنفرم, به جز پرتغال .. :n12:

MOHAMMAD2010
15-06-2016, 12:13
اول آلمان بعدش هم اسپانیا

alex_love
15-06-2016, 12:24
سلام

منم مثل اغازگر تاپیک از پرتقال و اسپانیا متنفرم!
از پرتقال به خاطر بازیکناش و کلا مردمش بدم میاد! کلا از این دو کشور همسایه خیلی بدم میاد! از هر نظر!
از اسپانیا هم کلا حالم بهم میخوره: دی بیشتر به خاطر باشگاهاش :n02:

عشق اول و اخر ایتالیا، یه کمکی هم المان :n02: (بجز بازیکنای بایرن :n02:)

banii
15-06-2016, 14:13
اتفاقا مردمان پرتغال و اسپانیا جزو خونگرمترین اروپاییان هستند، همچنین بانوان فوق العاده زیبا و Hot در این دو کشور به وفور یافت میگردند. :)

کلا نواحی جنوبی اروپا هر چه به خط استوا نزدیکتر برید مردمی خونگرم و در شمال اروپا معمولا مردم دپرس و بی حوصله هستند...

البته من شخصا خودم هم چون دپرس و بیزار از همه عالم و آدم هستم همان شمال اروپا را ترجیح میدهم... :)

MOHAMMAD2010
15-06-2016, 15:10
اتفاقا مردمان پرتغال و اسپانیا جزو خونگرمترین اروپاییان هستند، همینطور بانوان فوق العاده زیبا و Hot در این دو کشور به وفور یافت میگردند. :)

کلا نواحی جنوبی اروپا هر چه به خط استوا نزدیکتر برید مردمی خونگرم و در شمال اروپا معمولا مردم دپرس و بی حوصله هستند...

البته من شخصا خودم هم چون دپرس و بیزار از همه عالم و آدم ام همون شمال اروپا رو ترجیح میدم... :)

این پستت رو باید طلا بگیرن

boobeger
15-06-2016, 18:00
عجیبه که آلمان منفورترین تیمه تو نظرسنجی. آخه نظم و انضباط و تکنیک و تاکتیک و اخلاق کجاش نفرت انگیزه؟! :n02:

hojjatinho
15-06-2016, 19:08
عجیبه که آلمان منفورترین تیمه تو نظرسنجی. آخه نظم و انضباط و تکنیک و تاکتیک و اخلاق کجاش نفرت انگیزه؟! :n02:

چرا برخی فرزندان از والدین خود متنفر میشوند؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:n02::n02::n09:

Room66
15-06-2016, 19:34
روسیه ... روسیه

shiraz522
16-06-2016, 01:26
اول آلمان بعدش هم اسپانیا

دقیقا دو تا تیم ... :n21:

Ezel
16-06-2016, 10:46

از عوارض موفقیته :دی همونطوری که در مورد اسپانیا و بارسا وجود داره این نفرت : دی

Morteza4SN
16-06-2016, 14:00
الان از دوستانی که از آلمان بدشون میاد بپرسی دلیل‌تون چیه فقط می‌تونن بگن چون از طرفداراش توی انجمن پی سی ورلد خوشمون نمیاد :n02:

Stream
16-06-2016, 14:23

قشر وسیعیش به خاطر موفقیت است همونطور که گفته شد، تیمی که موفق هست هم محبوب تر میشه و هم منفور تر. در این تاپیک آلمان منفورترین تیم است، در تاپیک هواداران هم بیشترین هواداران رو داره. اگه یکم به عقب تر برگردیم همین برای اسپانیا صحیح است. اگه به حوالی 2002-2006 بریم همین برای برزیل و فرانسه صحیح می بود. در رقابت های باشگاهی هم همین است.

V E S T A
16-06-2016, 14:46
من از هیچ تیم فوتبالی متنفر نیستم فقط نظرم نسبت به تیم آلمان یکم تغییر کرده من همیشه تیم آلمان رو دوست داشتم و بازی آلمانیا برام همیشه جذاب بوده ..

ولی فعلا علاقه ای به دیدن بازی های آلمان ندارم بخصوص با وجود بازیکنانی مثل : مـولـر، گـوتـزه،شـورلـه،کـروس، خدیـرا، اوزیــل و ..

دلیلش هم برمیگرده به اتفاقاتی که تو فینال جام جهانی 2014 افتاد و آلمانی ها به زور و خشونت قهرمانی رو از آرژانتین گرفتن (در حالی قهرمانی حق آرژانتین بود و شایستگی و برتریشون هم خیلی خوب تو فینال نشون دادن ولی متاسفانه داور بازی فینال رو به نفع آلمان سوت زد و قهرمانی رو از آرژانتین گرفت)

این اتفاقات باعث شد من دیگه علاقه ای به دیدن بازی های آلمان بخصوص با وجود این بازیکنان نداشته باشم
امیدوارم چند سال دیگه یا این بازیکنان رو تو تیم آلمان دیگه نبینم : ) یا تیم آلمان تلاشش رو کنه نظر منو نسبت به خودش تغییر بده و به حالت اول برگردونه : ))

MOHAMMAD2010
16-06-2016, 15:20
همش به خاطر موفقیت نیست که بدشون میاد
مثلا در مورد بارسا بیشتر از اینکه به خاطر موفقیت باشه به خاطر نوع بازی و البته بعضی بازیکن ها مثل مسی هست
یا در مورد برزیل که گفتین ، من بعید میدونم اون سال ها تنفری که الان از المان وجود داره از برزیل یا فرانسه اون زمان وجود داشت !

JIGSA
16-06-2016, 15:23
به شخصه از اون زمانی که یادم میاد از شوروی و روسیه بدم میاد.
نه تنها از جنبه فوتبالی، از جمیع جهات. ( ماریا شاراپووا استثناء )

بعدش از اسپانیا. از همه جهات از این کشور بدم میاد. نه تنها خودش بلکه همه اسپانیا زبان ها مثل آرژانتین.

mehr1362
16-06-2016, 16:24
در این تورنمت از رومانی خیلی بدم اومد ، خوش شانس ها !
از اسپانیا و ایتالیا هیچوقت خوشم نمی اومده ، که دلایل زیادی هم داره .
اسپانیا و ایتالیا را صدا و سیما و مجریانش در ایران محبوب کردند و به مردم خط فکری دادند .
اسپانیا که جام جهانی 2010 را به سه گل آفساید در سه بازی حذفی یک بر صفر برد و به فینال رسید !
البته تاوان خوبی داد و در 2014 مشخص شد این تیم همیشه نمیتونه با شانس و اقبال به موفقیت برسه .
در جام جهانی 2010 بسیار برای اسپانیا تبلیغ کردند ، یعنی چون چند تا مجری از سبک بازی این تیم ها خوششون اومد اینقدر در رسانه ی ملی دربارشون حرف زدند که اتوماتیک اسپانیا شد محبوب دل مردم ایران !
همین کار را در 2006 کردند و ایتالیا را به خاطر چهره و تیپ بازیکنانش کردند محبوب ترین تیم ایران !
یادم هست 2006 دخترها هم طرفدار ایتالیا بودند ! حالا طرفدار چی ایتالیا بماند !
از وقتی یادم هست مجریان صدا و سیما نظیر فردوسی پور بسیار برای آلمان بد گفتند و تا تونستند ذهن مردم را پختند .
برای مردم ایده و سبک فکری درست کردند و هنوز هم به این کار ادامه می دهند !
نمونش چند روز قبل که فردوسی پور در برنامه ی شبکه ی ورزش گفت : آلمان ضعیف هست و مدعی نیست !!!
نمونش سایت ورزش سه که باز لقب خوش تیپ ها را به ایتالیا داد !
وقتی چند تا مجری به جای تاکتیک و فوتبال دنبال حاشیه ها و تیپ و قیافه بازیکنان باشند همینه !
آلمانی ها چون خوشگل نیستند مجریان ایرانی هم دوستشون ندارند و به مردم هم میگن دوست نداشته باشید !
امسال نوبت فرانسه هست و آقایون دارند براش خودکشی میکنند ، البته اگر اسپانیا نتیجه بگیره این روند تغییر میکنه و باز اسپانیا جایگزین خواهد شد !
چند تا مجری چون از آلمان و فوتبالش خوششون نمیاد برای کل ملت سبک فکری درست کردند .
از ایتالیا بعد از 2006 متنفر شدم ، یادتون هست گل بازیکن کره ای در وقت های اضافه را ؟
اون بازیکن همبازی رحمان رضایی بود که ایتالیایی ها از لیگ سری A اخراجش کردند !
یعنی گفتند حق نداری در ایتالیا بمونی چون به ما گل زدی !!!
همون ایتالیایی که با نامردی و حاشیه بردن زیدان ، جام را از زیدان گرفت .
از جام جهانی 2002 طرفدار آلمان بودم ، در جام جهانی 2010 هم به خیلی ها گفتم این تیم 2014 قهرمان خواهد شد .
خوشم میاد از فوتبال سراسر تاکتیک و با برنامه و فلسفه ی آلمانی ها از فوتبال .
اگر به بازی آلمان خوب دقت کنید میبینید برای تک تک ثانیه ها برنامه دارند ، مثلا نویر عجیب در فکر حفظ توپ هست .
بارها دیدم دفاع آلمان تحت فشار حاظر به بزنش زیرش نیست و تا جایی که امکان داره نمیخواد توپ را الکی و به امید شانس دور کنه ، بازی نویر با خط دفاعی بسیار چشم نواز هست و دقت پاسکاری آلمانی ها و حوصلشون برای ایجاد حفره در دفاع حریف واقعا دیدنی هست .
آلمان پر افتخار ترین تیم ادوار جام جهانی و پر افتخارترین تیم ادوار جام ملت های اروپا هست :n10:
ذائقه ی مردم ایران در دو جمله :
اگر علی کریمی سه چهار نفر را دریبل بزنه و توپ را لو بده ، بزنه به ساعت و ... میگویند باتکنیک .
و اگر علی دایی با حفظ توپ و چرخش و پاس در عمق ، گل ایران به استرالیا و گل ایران به آمریکا را رقم بزنه میگویند بی تکنیک و فقط تمام کننده ی خوب !!!
یکی از همین پاس ها را در دوبلین به کریمی داد و تک به تکش کرد با شی گیون که اگر زده بود ...

™...
17-06-2016, 03:35
اتفاقا مردمان پرتغال و اسپانیا جزو خونگرمترین اروپاییان هستند، همچنین بانوان فوق العاده زیبا و Hot در این دو کشور به وفور یافت میگردند. :)

امان امان از این ملاک های دوست داشتن !!!

پس در مورد بازیکنان هم اونی مورد علاقه شماست که مو فشن باشه و فیگور بگیره و بدنش رو نشون ملت بده ؟!؟!؟ :n01:
گرچه من در مورد خیلی طرفدارای بازیکنان در ایران مطمئنم ملاکشون همونی هستش که بالا گفتم اگرنه تو زمین چیزی خاصی نمیبینیم ازشون ! .:n01:
.
.
.
.
.
.
.

آلمان
پرتقال

banii
17-06-2016, 03:40
امان امان از این ملاک های دوست داشتن !!!

پس در مورد بازیکنان هم اونی مورد علاقه شماست که مو فشن باشه و فیگور بگیره و بدنش رو نشون ملت بده ؟!؟!؟ :n01:
گرچه من در مورد خیلی طرفدارای بازیکنان در ایران مطمئنم ملاکشون همونی هستش که بالا گفتم اگرنه تو زمین چیزی خاصی نمیبینیم ازشون ! .:n01:
.
.
.
.
.
.
.

آلمان
پرتقال

دوست نازنین به خودتون مسلط باشید. :)
اگر پست اول منو در ابتدای تاپیک خونده بودین متوجه بودید که اتفاقا من گفته بودم دقیقا از همین دو تیم (اسپانیا و پرتغال ) بدم میاد.

در مورد مردم این دو کشور هم نظر خودمو گفتم در پاسخ به دوستی که گفته بود از مردم پرتغال بدشون میاد اما دلیلشو نگفته بودند.

بردیا
17-06-2016, 22:09
عرضم به خدمتتون که آدم از تیمای ضعیف تر از خودش که بدش نمیاد :n02:
بنابراین به تیمی رای نمیدم

JIGSA
18-06-2016, 12:36
بنابراین به تیمی رای نمیدم

بردیا و تیم ملی آلمان ، دو یار جدا نشدنی

Masoud King
18-06-2016, 12:55
دلیلش هم برمیگرده به اتفاقاتی که تو فینال جام جهانی 2014 افتاد و آلمانی ها به زور و خشونت قهرمانی رو از آرژانتین گرفتن (در حالی قهرمانی حق آرژانتین بود و شایستگی و برتریشون هم خیلی خوب تو فینال نشون دادن ولی متاسفانه داور بازی فینال رو به نفع آلمان سوت زد و قهرمانی رو از آرژانتین گرفت)
شما خاطرات بد داری پس :n09:
آره حق مسی هم بود بهترین بازیکن جام بشه :n09:

منم روز اول که تاپیک زده شد اومدم لیست تیما رو دیدم. دیگه حتی نسبت به انگلیس هم احساس ترحم پیدا کردم .. طفلکیا نهایت یه دور دیگه مهمون هستن گفتم با دل خوش برن : ))

hojjatinho
18-06-2016, 13:01
من هم به پیروی از کاپیتان :n02: اعلام می کنم از تیمی متنفر نیستم . اصولا وقتی شما هوادار آلمان هستید خود به خود نسبت با باقی تیمها نگاه ترحم امیزی دارید : دی

+

جدی ولی فوتبال برای دوست داشتنه نه تنفر . بیایید از هم متنفر نباشیم :n02:

yuseph
18-06-2016, 13:06
عاقا من مزاجم مثل باقی دوستان روبه راه نیست! برا همین هیچ وقت اونهایی رو‌که تیک زدم رو نتونستم هضم کنم :دی

Masoud King
18-06-2016, 14:47
اسم تاپیک درسته یا من اشتباه میبینم؟!
از یا ار؟ دی

banii
18-06-2016, 15:20
اسم تاپیک درسته یا من اشتباه میبینم؟!
از یا ار؟ دی

اشتباه تایپی بوده.

@Stream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Ezel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])@Amir M.ohAma.D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])@kasra_khan2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])@pcforlife ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لطفا ویرایش نمایید.
:n16:

PLAΨMID
18-06-2016, 15:45
از روسیه متنفرم !!!!!