PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا امکان باریابی تماسهای گذشته وجود دارد؟

Arash-Farvardin
12-06-2016, 13:16
سلام
من یه گوشی اندروید " سونی اکسپریا میرو " دارم و چند روز پیش با شماره ای تماس گرفتم که در لیست کانتکتام نبوده و شماره رو سیو نکردم و پاک کردم.آیا راهی وجود داره بتونم شماره رو پیدا کنم؟چیزی مثل لیست تماسهای چند روز گذشته رو؟...ممنون میشم اگر کسی بتونه کمک کنه/مرسی

stabesh
12-06-2016, 13:54
سلام تو قسمت phone قسمت log داره دیگه همونجا که شماره ها رو میگیرین یه تب لوگ هم داره

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Arash-Farvardin
12-06-2016, 15:25
سلام تو قسمت phone قسمت log داره دیگه همونجا که شماره ها رو میگیرین یه تب لوگ هم داره

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

سلام
دوست عزیز قبلا گشتم.همچین گزینه ای که فرمودین رو نداره...مرسی

EHSANRF
12-06-2016, 15:29
خیر همچین امکانی نیست

فقط از طریف اپراتور میتونین
هم همراه اول و هم ایرانسل این امکان رو به شما میدن

Arash-Farvardin
12-06-2016, 16:16
خیر همچین امکانی نیست

فقط از طریف اپراتور میتونین
هم همراه اول و هم ایرانسل این امکان رو به شما میدن

ممنون از راهنماییتون

EHSANRF
12-06-2016, 16:32
ممنون از راهنماییتون

اگه ایرانسل دارین از سامانه ecare
و اگه همراه اول دارین از mci.ir میتونین راهنمایی بگیرین پرینت میدن

Arash-Farvardin
12-06-2016, 21:25
سلام به دوستان عزیز
مشکل حل شد...با یه برنامهء بازیابی اطلاعات پاک شدهء اندروید تونستم لیستمو دوباره زنده کنم (البته نه کامل ولی به اندازهء کافی مفید)...ممنون که وقت گذاشتین و پاسخ دادین

EHSANRF
13-06-2016, 03:01
سلام به دوستان عزیز
مشکل حل شد...با یه برنامهء بازیابی اطلاعات پاک شدهء اندروید تونستم لیستمو دوباره زنده کنم (البته نه کامل ولی به اندازهء کافی مفید)...ممنون که وقت گذاشتین و پاسخ دادین
با اپراتور دقیقا میتونستین همه اطلاعاتش رو از جمله اینکه چند دقیقه صحبت کردین و چقدر خرجتون شده و تاریخ و ساعت و ... فارسی داشته باشین
این روش که استفاده کردین ملزم به روت بودن گوشی بوده ( احتمالا ) و اطلاعات کاملی نمیده
شانس داشتین که برگردونده اطلاعات مورد نیازتون رو

Arash-Farvardin
13-06-2016, 13:32
با اپراتور دقیقا میتونستین همه اطلاعاتش رو از جمله اینکه چند دقیقه صحبت کردین و چقدر خرجتون شده و تاریخ و ساعت و ... فارسی داشته باشین
این روش که استفاده کردین ملزم به روت بودن گوشی بوده ( احتمالا ) و اطلاعات کاملی نمیده
شانس داشتین که برگردونده اطلاعات مورد نیازتون رو

بله دقیقا خوش شانس بودم و ناچارا گوشی رو روت کردم و شماره رو پیدا کردم...مرسی از جواب شما