PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري ميشه تو متن ايميل عكس قرار داد

yang
06-05-2005, 12:30
چطوري ميشه تو متن ايميل عكس قرار داد يعني ادرس يه عكس رو تو اينترنت قرار بديم و اون عكس تو متن ايميل در محلي مشخص نمايش داده بشه.من تگ html مربوط مربوط به صفحات وب را در داخل ايميل قرار دادم اما جواب نداد :?
فكر ميكنم علاوه بر اينكار بايد كار ديگه اي هم انجام داد
در ضمن من نمي خواهم از برنامه خاصي براي اينكار استفاده كنم .اما به هر حال اگر برنامه اي براي اينكار ميشناسيد معرفي كنيد
ممنون از همه :arrow:

yang
13-05-2005, 10:32
بدون شرح :!:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Navid
13-05-2005, 10:46
من از جیمیل استفاده می کنم ÷س فقط همین رو می دونم :
اگه یه عکس رو در جایی آپلود کنی و آدرسشو در متن نامه قرار بدی گیرنده نامه شما عکس رو می بینه ! ( البته می تونی از دستوراتی که در قسمت بالای نامه فرستادن هست هم استفاده کنی )

yang
13-05-2005, 11:42
من از جیمیل استفاده می کنم ÷س فقط همین رو می دونم :
اگه یه عکس رو در جایی آپلود کنی و آدرسشو در متن نامه قرار بدی گیرنده نامه شما عکس رو می بینه ! ( البته می تونی از دستوراتی که در قسمت بالای نامه فرستادن هست هم استفاده کنی )
اين كار را در جيميل انجام دادم ولي جواب نداد. :( يعني ادرس عكس را در متن نامه قرار دادم ولي در هنگام دريافت نامه عكسي مشاهده نشد.تگ اچ تي ام ال را نيز در متن قرار دادم باز هم جواب نداد :cry:
ميشه كمي دقيقتر مراحل انجام كار را توضيح بدي :?:

Mr.Mohamad
13-05-2005, 12:36
اصولا فكر نكنم كه به لحاظ امنيتي بشه همچين كاري كرد ولي اگه از ميل هاي pop3 استفاده كني حتما مي توني اين كار رو انجام بدي اگه توضيح بيشتري خواستي بگو البته تو يه پيغام خصوصي تا برات بگم قربانت :)

Cracki
13-05-2005, 14:39
این کار رو با اکثر آدرسهای ایمیل مثل Yahoo , Hotmail و غیره میتونی انجام بدی
که برای این کار باید از مرورگرهای دیگه مثل Opera و FireFox و یا مرورگرهایی که از هسته مرکزی خودشان استفاده میکنند ..استفاده نکنی و برای این منظور شما باید از Internet Explorer استفاده بکنید

عکستان رو توسط IE بر روی یک هاست و یا جایی Upload کنید و بعد همان عکسی رو که Upload کردید رو خودتون باز کنید ولی فقط توسط IE و بعد که عکستان باز شد با ماوس برید روی عکس و کیلک راست کنید و گزینه Copy رو بزنید و حالا به اون قسمتی که میخواهید ایمیلتون رو بنویسید برید و دوباره کلیک راست کنید و گزینه Paste را انتخاب کنید.

هیچ احتیاجی هم به کد ندارد فقط کپی و Paste . :wink:

yang
14-05-2005, 16:50
ممنون.دقيقاْ درست بود :D

AHT
15-05-2005, 05:21
من فكر كنم اگه عكس رو بدون Upload كردن در IE اجرا كنيد ميتونيد از كپى و Paste استفاده كنيد. 8)

bithiah
15-05-2005, 21:43
يه سايت براي MB 5 فضاي رايگان براي ذخيره فايل ها: