PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روی این سیستم می تونم ویندوز 10 نصب کنم ؟

blue2006
10-06-2016, 09:48
با سلام
من یه لپ تاپ دارم که مدلشHP Pavilion dv6-3140se Entertainment Notebook PC هست
تو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ng%3Fsku%3DXS065EA) هم توضیحاتش هست خودم سه چهار بار ویندوز 10 نصب کردم روش ولی هربار به مشکل برخوردم . هر بار یا بعد از آپدیت کردن ویندوز ، ویندوز می پره و دیگه بالا نمی آید ( موقع لود شدن ویندوز هست که چندتا نقطه به صورت دایره وار دور هم چرخ می خورن . همونجا هنگ می کنه )یا بعد نصب نرم افزار ها وقتی ریست کردم دیگه بالا نمی آید .چند بار هم درایور های ویندوز رو از همین سایت یا سی دی درایور پک و ... دانلود و نصب کردم ک
ویندوز رو هم از همین سایت دانلود کردم . و با فلش نصب کردم .
یه چیز دیگه وقتی ویندوز رو می خوام نصب کنم باید حتما به اینترنت متصل باشم وگرنه بازم هنگ می کنه . وقتی هم که به اینترنت متصل هستم کلی از حجم نت رو می خوره .
یه مورد دیگه هم هست اونم اینه که هر دفعه ویندوز رو از نصخه 7 به 10 آپدیت نکردم و درایو ویندوز قبلی رو فرمت کردم .
می شه راهنمایی کنین که چکار کنم ؟

Tom Clancy's
23-06-2016, 17:08
سلام
برای نصب ویندوز 10 مشکل سخت افزاری ندارید اما نحوه نصب ویندوز و همچنین فایلی که برای نصب استفاده میکنید بسیار مهم هست.
یکبار بایوس سیستم رو هم ریست کنید تا مشکلی از بابت کنترلر هارد نداشته باشید. سپس با یک فلش Bootable اقدام به نصب ویندوز بصورت Clean Install بکنید