PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : NoMachine

omiga
10-06-2016, 02:42
سلام

من کرک این نرم افزار رو می خوام. البته لایسنس خوره و احتمالا لایسنسش پیدا بشه ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم. اگر کسی لطف کنه و من رو راهنمایی کنه خیلی ممنونش میشم. راستی یه چند سایت ایرانی نرم افزار رو گذاشتند به اسم فری ولی این نرم افزار مجانی نیستش و برای اینکه بشه به کامپیوتر سرور با چند کلاینت وصل شد نیاز به لایسنس داره. برای دمو اجازه تک کلاینت رو میده که کار من رو راه نمی اندازه.

اسم دقیق نرم افزار NoMachine NX ‌
سایت نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشاپیش ممنون

HelpMaster
24-06-2016, 01:30
سلام

من کرک این نرم افزار رو می خوام. البته لایسنس خوره و احتمالا لایسنسش پیدا بشه ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم. اگر کسی لطف کنه و من رو راهنمایی کنه خیلی ممنونش میشم. راستی یه چند سایت ایرانی نرم افزار رو گذاشتند به اسم فری ولی این نرم افزار مجانی نیستش و برای اینکه بشه به کامپیوتر سرور با چند کلاینت وصل شد نیاز به لایسنس داره. برای دمو اجازه تک کلاینت رو میده که کار من رو راه نمی اندازه.

اسم دقیق نرم افزار NoMachine NX ‌
سایت نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشاپیش ممنون

سلام

Activation Code: 2668-1024-5835-6219
Serial Number: 7468-9222-7436-5372

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

omiga
24-06-2016, 04:34
سلام

Activation Code: 2668-1024-5835-6219
Serial Number: 7468-9222-7436-5372

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خیلی ممنونم از توجهتون!
ولی به نظر می آید که این اطلاعات FAKE باشند. این نرم افزار به این شکلی که این سایت گفته و شما زحمت کشیدید و برای من پست کردید کلید قبول نمی کند! بلکه انتظار انتقال یک لایسنس را دارد که اصولا باید یک فایل باشد. یا اینکه با این اطلاعات شاید بتوان یک لایسنس را برای آن ایجاد کرد که بنده از ان روش اطلاعی نتوانستم پیدا کنم!

اگر اطلاعات بیشتری دارید خیلی ممنون می شوم در اختیار بنده قرار دهید.

با تشکر