PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در آپدیت ویندوز موبایل8.1 به 10

mamongh
04-06-2016, 11:43
سلام من lumia 640 xl lte دارم و تو سایت مایکروسافت آپدیت 10 براش اومده ولی با windows insider نمی تونم آپدیت کنم، برا ارتقا به ویندوز 10 چیکار کنم؟

h_kh_1367
05-06-2016, 07:52
سلام من lumia 640 xl lte دارم و تو سایت مایکروسافت آپدیت 10 براش اومده ولی با windows insider نمی تونم آپدیت کنم، برا ارتقا به ویندوز 10 چیکار کنم؟

برای دریافت این بروزرسانی باید از طریق نرم افزار upgrade advisor اقدام کنی نه windows insider !!

اگه عضو پروژه اینسایدر شدی بهتره انصراف بدی !

mamongh
05-06-2016, 12:16
برای دریافت این بروزرسانی باید از طریق نرم افزار upgrade advisor اقدام کنی نه windows insider !!

اگه عضو پروژه اینسایدر شدی بهتره انصراف بدی !

لطفا نحوه کار کردن با این برنامه هم بگید،

h_kh_1367
06-06-2016, 07:48
لطفا نحوه کار کردن با این برنامه هم بگید،

طرز کارش خیلی راحته ، کافی از استور نصب و بعد اجراش کنید

بعد از بررسی اینکه ویندوز 10 روی گوشی شما قابل نصب هست یا نه وارد تنظیمات > بروزرسانی میشید و شروع به دانلود و نصب بروزرسانی می کنید .

mamongh
08-06-2016, 11:48
طرز کارش خیلی راحته ، کافی از استور نصب و بعد اجراش کنید

بعد از بررسی اینکه ویندوز 10 روی گوشی شما قابل نصب هست یا نه وارد تنظیمات > بروزرسانی میشید و شروع به دانلود و نصب بروزرسانی می کنید .

ممنون از اطلاعاتتون، اگر لطف کنید و ی سری برنامه های مفید و مخصوص گوشی را بهم معرفی کنید ممنون میشم و اگر میشه لطفا کارایی های گوشی یعنی طرز کار با منوهای مختلف گوشی را بهم بگید، و اینکه چجوری میتونم کش تلگراممو پاک کنم تو ویندوزفون،خیلی از فضا را گرفته

h_kh_1367
11-06-2016, 07:48
ممنون از اطلاعاتتون، اگر لطف کنید و ی سری برنامه های مفید و مخصوص گوشی را بهم معرفی کنید ممنون میشم و اگر میشه لطفا کارایی های گوشی یعنی طرز کار با منوهای مختلف گوشی را بهم بگید، و اینکه چجوری میتونم کش تلگراممو پاک کنم تو ویندوزفون،خیلی از فضا را گرفته

برنامه که بستگی به نیاز خودت داره ، ویندوز 10 موبایل سیستم عامل کاملیه و جز برنامه هایی مثل اینستاگرام و تلگرام و ... نیاز به نرم افزار خاصی (مثلا نقشه و پخش کننده موسیقی و فیلم و ...) نداره .
برای پاک کردن کش تلگرام هم از مسیر تنظیمات (تنظیمات تلگرام) > chate settings اقدام به پاک کردن کش کنید .

mamongh
12-07-2016, 09:53
برنامه map و here گوشی من دیگه کار نمیکنه ، میگه رو ویندوز10 آماده به کار نیست،چیکار کنم؟

h_kh_1367
13-07-2016, 08:36
برنامه map و here گوشی من دیگه کار نمیکنه ، میگه رو ویندوز10 آماده به کار نیست،چیکار کنم؟

بعد از بروزرسانی به ویندوز 10 باید یکبار گوشیتون رو هارد ریست می کردید ، کردید ؟

@wmpersianuser ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mamongh
24-07-2016, 12:47
نه، هارد ریست نکردم، ترسیدم اطلاعاتم بپره
،هارد ریست بکنم اطلاعاتم نیپره؟ چجوری هارد ریست کنم؟

h_kh_1367
25-07-2016, 10:14
نه، هارد ریست نکردم، ترسیدم اطلاعاتم بپره
،هارد ریست بکنم اطلاعاتم نیپره؟ چجوری هارد ریست کنم؟

باید از اطلاعاتت بک آپ بگیری !!

البته مخاطبین ، اس ام اس ها و تقویم رو خود حساب مایکروسافتت بک آپ میگیره
شما فقط از فایل های شخصی (عکس ، موزیک ، ویدئو و ...) بک آپ بگیر !

از مسیر : تنظیمات > سیستم > درباره تلفن > ریست

SETTINGS > SYSTEM > ABOUT > RESET YOUR PHONE

mamongh
15-08-2016, 11:53
سلام دوست عزیز،من سافت ریست کردم ولی برنامه هر و هر درایو درست نشد.بدتر اینکه ی سری از دفترچه تلفنم هم با اینکه سینک کرده بودم با اکنت مایکروسافتم ، پاک شد.
من شنیدم برنامه هر و هر درایو مال نوکیا بوده و از ویندوز 10 حذف شده،
بعدشم اینکه خواستم مثل قبل نقشه آفلاین ایرانو دانلود کنم ولی دیگه تو لیستش نیست!!!!:V13::V10:
البته ی آپدیت جدید انجام داد خود گوشی و بعدش این اتفاق افتاد
و آخر اینکه بعضی وقتها صفخه نمایش قفل که میشه بدون درخواست رمز میشه بازش کرد

h_kh_1367
16-08-2016, 10:43
سلام دوست عزیز،من سافت ریست کردم ولی برنامه هر و هر درایو درست نشد.بدتر اینکه ی سری از دفترچه تلفنم هم با اینکه سینک کرده بودم با اکنت مایکروسافتم ، پاک شد.
من شنیدم برنامه هر و هر درایو مال نوکیا بوده و از ویندوز 10 حذف شده،
بعدشم اینکه خواستم مثل قبل نقشه آفلاین ایرانو دانلود کنم ولی دیگه تو لیستش نیست!!!!
البته ی آپدیت جدید انجام داد خود گوشی و بعدش این اتفاق افتاد
و آخر اینکه بعضی وقتها صفخه نمایش قفل که میشه بدون درخواست رمز میشه بازش کرد

نحوه بازگرداندن نقشه های آفلاین ایران بر روی تلفن همراه و رایانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mamongh
01-09-2016, 12:05
ممنونم از اینکه راهنمایی می کنید.

Amin.P30
31-10-2016, 17:30
سلام

دوستان لومیا 520 رو میخام آپدیت کنم به ویندوز 10
آیا میشه آفلاین آپدیتش کرد؟ آموزش بدید لطفا

amir z
03-11-2016, 21:09
سلام

دوستان لومیا 520 رو میخام آپدیت کنم به ویندوز 10
آیا میشه آفلاین آپدیتش کرد؟ آموزش بدید لطفا

سلام
این گوشی ویندوز 10 رو رسما نگرفت و از رده خارج شد ولی از روش های زیر می تونید آپدیت کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]