PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن برنامه های Store

arman_holy
02-06-2016, 13:24
سلام دوستان .مدتی پیش برنامه های Calculator و Groove Music برام اجرا نمیشد . رفتم تو فروم های خارجی همچین مشکلی رو تونسته بودن حل کنن و راه حل های زیادی هم داشتن .ولی واس من هر کاری کردم درست نشد که هیچ تمام برنامه های پیش فرض ویندوز مثل windows photo , Movies&TV , .... و همه دگ بالا نیومدند که با سیستم ریستور درستش کردم اما همچنان اون دوتا خرابن
گفتم بزار براشون آپدیت بیاد شاید خودش درست شد ... امروز برا Groove Music آپدیت اومده ولی آپدیتم دگ نمیشه ... ینی هیچکدوم از برنامه ها آپ نمیشن!!! :n27:

با همچین ارروری مواجه میشم ... ممنون میشم اگ روشی بهم بگین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kian98
02-06-2016, 19:42
سلام

چندتا راه وجود داره ...

یکی اینکه حافظه کش استور رو پاک کنید به روش زیر :

کلید ویندوز + Q رو بزنید و در باکس جستجو این کلمه رو بنویسید : WSReset.exe و بعد روی نامش در نتایج کلیک کنید ..

بعد از اجرای فایل دوباره امتحان کنید ببینید آپدیت میشن یا نه ...

---------------------------------------------------------

راه دوم اینه که از troubleshooter استفاده کنید .. از لینک زیر دانلودش کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----------------------------------------------------------------------------------------

راه سوم اینه که روی همون کادر جستجو که در پایین صفحه و در تسک بار هست کلیک کنید تا منوش باز بشه . بعد روی علامت چرخ دنده یا Setting کلیک کنید .
بعدش توی کادر جستجو این کلمه رو تایپ کنید : troubleshooting
از توی نتایج گزینه troubleshooting رو انتخاب کنید .
بعد از اجرای برنامه روی گزینه Fix problems with Windows Update کلیک کنید و دکمه Next رو بزنید و همینطور برید جلو : دی

باتشکر

arman_holy
03-06-2016, 15:30
سلام ..ممنون از جوابتون
اما کار نمیکنه این روش ها
انگار باید اکانتمو دیلیت کنم یه جدید بسازم
این بار دومیه که اکانتم خراب میشه و مجبور میشم عوض کنم و تمام برنامه هایی که از استور گرفته بودم رو از اول دانلود کنم !!!

بهرحال ممنون