PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نگرانی در مورد خرید 206 مدل 95 صفر ; YES / NO !!!!!!!!!!

George Shelly
31-05-2016, 15:37
من موندم چیکار کنم دارم دیوونه میشم هرکی یه چیزی میگه چیکار کنم ؟ بخرم یا نه ؟
ماشین لازمم تیپ 5 مد نظرمه از طرفی از این چینی ها هم خوشم نمیاد به خصوص brilliance با اون برند ضایع سایپا !!!!!!!!
اونایی که 206 صفر تازه خریدن خواهشا نظر بدنی خیلی مهمه !!!!!!!!!!!!
ممنون .

Pourya-pc
31-05-2016, 17:54
۲۰۶ های جدید به نسبت داخلیا بهتر هستند حتی با وجود اینکه داخلشون تغییراتی بوجود اومده و خیلی از قسمتها ایرانی شده ( توسط شرکت کروز ) بازهم ماشین خوبی هست .
اما اگر بودجه دارید یکم وقت بزارید مدل ۹۰ تا ۹۱ تمیز گیر بیارید بازهم بهتر هست چون دستکاری های ایرانخودرویی در اونها نشده و اصلی تر هستند .
درکل من داشتم راضی بودم و جز مشکل دیسک و صفحه ( در سال ۹۴ ) مشکل دیگه ایی نداشتم که اونم حل شد .

esmiz
31-05-2016, 23:11
ما 206 اتومات سال 88 خریدیم خیلی خوب بود عالی کار می کرد تا اینکه پارسال خریت کردیم خواستیم یه نو بگیریم اون قدیمی رو فروختیم یدونه جدید گرفتیم همه چیزش از اون داغون تره تا حالا دو بار بردیمش تعمیر گاه شمایی که می خوای 206 بستگی داره ماشین قبلیت چی بوده باشه اگه 206 بوده باشه متوجه می شی چه داغون شده اگه چیز دیگه بوده باشه احتمالا نمی فهمی اگه نظر من می خوای نخر

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-06-2016, 04:56
من موندم چیکار کنم دارم دیوونه میشم هرکی یه چیزی میگه چیکار کنم ؟ بخرم یا نه ؟
ماشین لازمم تیپ 5 مد نظرمه از طرفی از این چینی ها هم خوشم نمیاد به خصوص brilliance با اون برند ضایع سایپا !!!!!!!!اونایی که 206 صفر تازه خریدن خواهشا نظر بدنی خیلی مهمه !!!!!!!!!!!!
ممنون .
سلام
این تاپیک رو از صفحه اول تدذیجاً و با حوصله بخونین , تاثیر زیادی داره در کاهش مشکلات خودرو و هزینه های خودرو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]