PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل نیمه اتوماتیک بازی‌های جام ملت‌های اروپا 2016 فرانسه /+ App رسمی اندرویو و آی.او.اس یورو

Morteza4SN
30-05-2016, 18:09
سلام ...

ابتدا دانلود فایل اکسل نیمه اتوماتیک بازی‌های جام ملت‌های اروپا 2016 فرانسه: ↓

Download UEFA EURO 2016 Schedule Excel Template (161Kb)i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با قابلیت:

پشتیبانی از زبان فارسی و 35 زبان دیگر
امکان تنظیم برای مناطق زمانی مختلف
وارد کردن دستی نتایج و رده‌بندی اتوماتیک جدول تیم‌ها تا پای فینال

اعمال تنظیمات ایران در قسمت Setting برنامه :

Language : Persian
Summer Time : Yes
GTM-Time : GMT + 3:00
Minutes : +30 min

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(تصویری از محیط برنامه)

UEFA EURO 2016 Official App

اطلاعات جامعی از مسابقات و تیم‌ها و حواشی مربوط در نرم‌افزار رسمی یوفا برای سیستم‌های iOS و ANDROID

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دریافت نسخه Android نرم افزار یورو ۲۰۱۶ از Google Play ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دریافت نسخه iOS نرم افزار یورو ۲۰۱۶ از App Store ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصاویری از محیط برنامه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza SM
31-05-2016, 03:53
من نسخه iOS رو نصب کردم فایل اکسل لازم نیست که دیگه ؟

Milad4171
31-05-2016, 11:32
من نسخه iOS رو نصب کردم فایل اکسل لازم نیست که دیگه ؟

نه این دو مورد از هم جدا هستن اولی یه فایل اکسل هست که شخص خودش نتیجه ها رو پر میکنه و رده بندی ها و امتیازا رو برنامه مشخص میکنه !
دومی هم سایت رسمی یورو هست

Alireza SM
31-05-2016, 14:03
خیلی ممنون دستتون درد نکنه.
در مورد app عرض کنم که دوستان شما باید یه تیم رو به عنوان تیمی که هوادارش هستین فالو کنین (من هوادار ولز هستم بیشتر ولی اسپانیا رو انتخاب کردم:n02:) و بیشتر تمرکز نرم افزار هم قرار میگیره روی همین تیم. اگر بخواین گروه ها و بازی ها رو هم میتونین برنامه هاشون رو به دو صورت مشاهده کنین هم میتونین ببینین که چه بازی هایی در چه روزهایی هست هم میشه دید که در چه روزهایی چه بازی هایی هست. اخبار و حواشی و ... هم به خوبی توش پوشش داده شده.
اسپانسرش ظاهرا تورکیش ایرلاین هست البته تبلیغات های دیگه هم داره که مثل تبلیغات فروم ها در لابه های پست ها قرار میگیره و مانند نرم افزارهای دیگه نیست که یه قسمتی از کل صفحه تبلیغات باشه و نشه اسکیپش کرد. کلیپ هایی هم که قرار داده مثل اینستاگرام نیست که اتوپلی باشن شما خودتون اجازه دارین پلی کنین. یه قسمت نوتیفیکشن هم داره ولی معلوم نیست برای چیه (احتمالا نوتیفیکشن های سایت یوفا باشه) ولی گزینه ای برای ارسال نوتیفیکشن جهت آغاز بازی مورد علاقتون یا نتیجه سایر بازی ها نداره

در کل نسخه iOS چیز خوبی هست اگه میخواین مجبور نباشین برای چک کردن برنامه مسابقات مدام سایت باز کنین به دردتون میخوره.