PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هواداران تیم ملی فرانسه

Armin.Computer
30-05-2016, 13:01
France National Team

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza SM
30-05-2016, 14:36
به نظر من همون لحظه که فرانسه تصمیم گرفت حاج کریم رو کنار بزاره، حضور در فینال رو هم قیدش رو زد

Stream
30-05-2016, 17:18
به نظر من همون لحظه که فرانسه تصمیم گرفت حاج کریم رو کنار بزاره، حضور در فینال رو هم قیدش رو زد

فرانسه مهاجم های خیلی خوبی داره. به جز کریم که به دلایل غیرفوتبالی کنار گذاشته شد، گرینزمن هست به اضافه جیجنک که فصل خیلی خوبی داشتند و بازیکن هایی مثل کومان و مارشیال که داینامیک تر هستند. حتی لاکازت هم دعوت نشد با اینکه یک بازیکن 40-50 میلیون یورویی به حساب میاد.

Alireza SM
01-06-2016, 03:27
تنها مهاجم قابل اعتمادشون به جز کریم همون گریزمن هست یعنی کسی که بشه به گل زنیش اعتماد کرد ولی خب اگه افت کنه یا آسیب ببینه چی؟
برزیل در جام جهانی از بین ابزارهای ممکن بهترین ها رو استفاده کرده بود ولی به خاطر نداشتن مهره توی خونه خودش در یک هشتم کم آورد (همون بازی یک هشتم جلوی شیلی کار برزیل تموم شده بود نیازی به بازی نیمه نهایی با آلمان نبود)
اگه فرانسه هم به سرنوشت برزیل دچار بشه باتوجه به آمادگی بسیار عالی کریم و گلزنی های همیشگیش در بازی های ملی، درک کردنش واقعا برای هوادارانشون سخت خواهد بود. فرانسه نباید کریم رو کنار میزاشت. دسته گلی که جان تری به آب داده بود قطعا و علنا برای همه آشکار بود و حتی آقای صالح اون زمان جانشینانش رو بهتر از خود تری میدونست ولی این حال اون زمان جان تری کنارگذاشته نشد ولی کریم کنار گذاشته شده.

Stream
01-06-2016, 03:52
تنها مهاجم قابل اعتمادشون به جز کریم همون گریزمن هست یعنی کسی که بشه به گل زنیش اعتماد کرد ولی خب اگه افت کنه یا آسیب ببینه چی؟
برزیل در جام جهانی از بین ابزارهای ممکن بهترین ها رو استفاده کرده بود ولی به خاطر نداشتن مهره توی خونه خودش در یک هشتم کم آورد (همون بازی یک هشتم جلوی شیلی کار برزیل تموم شده بود نیازی به بازی نیمه نهایی با آلمان نبود)
اگه فرانسه هم به سرنوشت برزیل دچار بشه باتوجه به آمادگی بسیار عالی کریم و گلزنی های همیشگیش در بازی های ملی، درک کردنش واقعا برای هوادارانشون سخت خواهد بود. فرانسه نباید کریم رو کنار میزاشت.

بنزما در لباس فرانسه نزدیک به 1200 دقیقه پشت سر هم نتونست گل بزنه. نمی دونم این چطور تعبیر میشه به "گلزنی های همیشگی". فکر نکنم شما خیلی مطلع باشید از کارنامه بنزما در تیم ملی. از سال 2011 تا 2013 بنزما 32 بازی برای فرانسه کرد و فقط 4 گل زد. در سال 2014 نسبتا خوب بود، در سال 2015 هم که فقط 2 گل ملی زد (در 4 بازی) و از اکتبر 2015 به این سمت هم هیچ وقت به تیم ملی دعوت نشد و عملا در زمانی که ساختار تیمی فرانسه برای یورو شکل می گرفت بنزما جایی در تیم نداشت.

به هر حال همونطور که گفتم دلایل کنار گذاشتن بنزما دلایل فوتبالی نبود.

دسته گلی که جان تری به آب داده بود قطعا و علنا برای همه آشکار بود و حتی آقای صالح اون زمان جانشینانش رو بهتر از خود تری میدونست ولی این حال اون زمان جان تری کنارگذاشته نشد ولی کریم کنار گذاشته شده.

این دو مسئله هیچ شباهتی با هم ندارند. جان تری کار خلاف قوانین جنایی کشورش انجام نداده بود، توسط پلیس بازداشت نشده بود و بطور قانونی تحت قوانین جزایی کشورش Charge نشده بود و پرونده باز در دادگاه نداشت. کاملا منطقیه فردی که پرونده جنایی باز نزد پلیس داره تا وقتی تکلیف پرونده مشخص بشه در تیم ملی کشور که نماینده مردم اون کشور در سطح دنیاست حضور نداشته باشه. این تصمیم فدراسیون فوتبال فرانسه کاملا صحیح بود.

مطمئن باشید هر کشور اروپایی که قانون مدار هست (مثل فرانسه) در چنین شرایطی تصمیم مشابهی برای بازیکنی در شرایط بنزما می گرفت. اگه اون بازیکن به جای بنزما، مسی یا رونالدو هم می بود قضیه فرقی نمی کرد. مصلحت ورزشی هیچ وقت اولویت پیدا نمی کنه به قانون و آبروی یک کشور در سطح جهان.

اگه فرانسه هم به سرنوشت برزیل دچار بشه باتوجه به آمادگی بسیار عالی کریم وگلزنی های همیشگیش در بازی های ملی، درک کردنش واقعا برای هوادارانشون سخت خواهد بود. فرانسه نباید کریم رو کنار میزاشت.

محض اطلاع شما، در نظرسنجی که RTL انجام داد، 7 نفر از هر 10 هوادار فرانسه تمایل داشتند بنزما در تیم ملی حضور نداشته باشه. در یک نظرسنجی دیگه 73 درصد مردم تمایل به حضور بنزما در تیم ملی نداشتند. در یک نظرسنجی دیگه 83 درصد گفتند تمایل به حضورش ندارند.

شما خیلی فهم و شعور مردم فرانسه رو دست کم گرفتید. مردم اونجا یک عده بی سواد نیستند که این چیزها رو نفهمند. مردم درک می کنند چرا این تصمیم ها گرفته میشه و نظرشون هم مطابقت داره با نظر فدراسیون. شاید هوادارانی که خارج از خاک فرانسه هستند و با فرهنگ و قانون مداری مردم فرانسه آشنایی ندارند، یا اصلا از قضیه بنزما به درستی خبر ندارند، تعجب کنند و درک این مسئله براشون سخت باشه ولی تیم ملی هر کشور نماینده مردم کشور خودش است و نه هوادارانی که خارج از اون کشور هستند و قوانین و فرهنگ کشور رو به درستی درک نمی کنند.

Alireza SM
01-06-2016, 10:39
خب گلزنی همین هست دیگه دوست عزیز تیم ملیشون با لائوس و مالدیو بازی نمیکنه که هر بازی بتونه گلزنی کنه. تعداد بازیهاشون با تیم های ضعیف خیلی کمه. ولی در کل احسنت چون تحلیل فوق العاده ای بود :n02:

این دوتا موضوع رو هم شما از دیدگاه حقوقی بررسی کردین. ما داریم در مورد فوتبال حرف میزنیم. جان تری و بنزما هردو مرتکب مساله غیر ورزشی شدن. دلیل اینکه به جان تری اتهام وارد نشد این بود که در غرب اون کارها جرم نیست ولی کار بنزما جرمه. به هر حال بنزما محکوم به زندان نشده و بیرون آزاد هست و دادگاهی هم حکم نداده که حق نداره فوتبال بازی کنه حالا اگه دعوت نمیشه دلیلش دخالت دادن مساله غیر فوتبالی به فوتبال هست این وسط علیهش اتهام رسمی وارد شده باشه یا نشده باشه تنها فرقش در محکومیت کیفری هست. کسایی که کریم رو کنار گذاشتن بهونه ای ندارن که بگن مثلا میترسیدیم بهش بازی بدیم و دادگاه ما رو هم محکوم کنه یا به دلیل شرکت بنزما در فلان کار غیراخلاقی بازی ها 3-0 بشن :n02: آبرو و هیثیت یه ملت از بین بره به خاطر مسایل غیراخلاقی از بین میره نه به خاطر مسایل حقوقی. اگه اینطوری بود آبرو و هیثیت انگلیس به خاطر جان تری از بین رفته بود. برزیل هم اونوقت به خاطر آدریانو باید آبرو و هیثیتش رو از دست داده بود چون اتهاماتش حتی غیراخلاقی تر بودن (خشونت و حتی ارتباط با قاچاقچیان مواد مخدر) ولی زمانی که هنوز تبرعه نشده بود به تیم ملی دعوت میشد تا سال 2010 به تیم ملی دعوت میشد. آرانتین هم که هیچی دیگه بعد اون همه ماجرا مارادونا رو کرده بود سرمربی تیم ملی اونم در جام جهانی ! کانتونا هم بعد از خشونت شدید و محکومیت در دادگاه بازم در فدراسیون فوتبال و فوتبال ساحلی فرانسه فعالیت داشته.
هیچ ملتی بدون فهم و شعور نیستند دوست عزیز ولی نظرات مردم قبل و بعد از شکست یکی نیست. امیدوار باشیم پس اگه فرانسه ناکام موند بازم همین مردم دقیقا همین نظر رو داشته باشن و در نظرسنجی ها بازم همین نتایج به دست اومده باشه. اگه فرانسه موفقیتی به دست نیاره و کسایی مثل زیدان هم بیان از دعوت نشدن کریم انتقاد کنن اونوقت باید ببینیم این 73% ها به چند درصد تبدیل شدن

milad_gta
02-06-2016, 00:11
خوب من یه چیزی به این چیزی که دو سال پیش اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتم اضافه کنم :D
اونم اینکه: چه بردیم و خوشحال شدیم، چه باختیم و اشک ریختیم، چه خیلی بد باختیم ، بد شانسی، بازی بد، ناداوری و ...، فرقی نداشت و نداره، فقط فرانسه! چه با کریم چه بی کریم :D نقطه.

City 17
03-06-2016, 15:07
در مورد فرانسه و بنزما:

در فرانسه در کنار ساختار چندملیتی که وجود داره، بخصوص از کشورهای افریقایی، جریان نژادپرستی شدیدی هم همیشه وجود داشته، جریانی که حتی بعد از قهرمانی فرانسه در جام جهانی میگفتن “فرانسه قهرمان نشد، این فرانسه نبود.”. این جریان الان با حضور داعش و حملات تروریستی شدت بیشتری هم گرفته و اینها همه اتوی جدیدی هستن دست بعضی از احزاب فرانسه که به اون قضیه بیشتر دامن بزنن به خصوص روی افراد با پیشینه افریقایی/مسلمان (حداقل در ظاهر) مانور بیشتری داده میشه و اونها رو از طبقه اشرار و اهل خشونت معرفی می کنن (که البته در واقعیت هم تا حدی این مسئله از گذشته وجود داشته و در شهرهای بزرگ فرانسه بعضا مناطق فقیر نشینی که افریقایی های مهاجر در اونها زندگی میکردن و میزان خلاف و جرم بطور طبیعی بخاطر شرایط فقر و محدودیت بالاتر بوده، زیدان هم در گذشته توی مصاحبه های خودش داشته که توی همچین محیط هایی بزرگ شده، بنزما هم از همچین بافتی شروع به کار کرده و اتفاقا آشنایی و حفظ رابطه با بعضی از اون دوستان قدیمی ناباب! باعث این مشکل شده... ولی خب در شرایط نرمال ارتباط مستقیمی بین افریقایی/مسلمان و جرم وجود نداره).

والبوئنا که شاکی پرونده بنزما هست اون زمان هم تیمی بنزما در تیم ملی به حساب می اومد و طبیعتا حضور همزمان بنزما و والبوئنا میتونست جو تیم رو تحت تاثیر قرار بده. اما توی ماه های اخیر والبوئنا به خاطر فرم خیلی بدی که داشته جایگاهی در تیم ملی فرانسه نداشته و دیگه دعوت نشده (دلایل کاملا فوتبالی) و الان برای بنزمایی که هنوز جرمش یعنی اتهام به همکاری در اخاذی اثبات نشده (گرچه مدارکی در رسانه ها درز کرده که نقش بنزما رو نشون میده و البته بعید نیست این درز اطلاعات قضایی از سمت همون احزاب باشه) و از نظر قضایی متهم ولی بی گناه تا اطلاع ثانوی محسوب میشه کاملا جای حضور وجود داره و اون مشکل قبلی وجود نداره. اضافه کنیم که حتی در صورت اثبات در آینده، جریمه این جرم نقدی هست و بنزما زندانی نمیشه، در حالی که در ورزش فرانسه نمونه هایی رو داریم که جرم هایی مثل تبانی (دخالت مستقیم در نتیجه با دریافت رشوه و کسب درآمد از شرط بندی) که جرم های ورزشی/اقتصادی هستن و باید محرومیت و جریمه بیشتری رو روی "سرنوشت ورزشی" فرد داشته باشن، خیلی ساده ازشون عبور شده چون فرد مجرم پیشینه افریقایی/مسلمان رو نداشته (به عنوان نمونه نیکولا کاراباتیچ ستاره هندبال فرانسه که البته اصالتا صرب هست، تبانی رو انجام داده بود که سال گذشته اثبات شد اما هیچ تاثیری در سرنوشتش در لیگ/تیم ملی فرانسه نداشت). اما همچین مسئله ای رو در فوتبال و در مورد بنزما که اتهامش غیرورزشی هست و هنوز اثبات نشده نمیشه تصور کرد.

در وضعیت فعلی جامعه فرانسه تاثیر سیاست روی فوتبال زیاد هست (صحبتی که کانتونا هم بارها روش تاکید کرده)، در مورد قضیه بنزما چندین بار اظهار نظر مستقیم از سیاسیون فرانسه رو توی خبرها داشتیم در حالی که توی شرایط نرمال و توی یه جامعه نرمال هیچ دلیلی برای اظهار نظر چنین افرادی روی یه مسئله غیرمرتبط بین دو بازیکن فرانسه وجود نداره، بلکه اون دسته از سیاسیون نژاد پرست از هر تیتر و سوژه ای برای توجیه و تصدیق صحبت ها و قدرت گرفتن خودشون استفاده میکنن و موردی مثل بنزما رو به دید یک فرصت می بینن و روش مانور میدن و غیرمستقیم اعمال نفوذ میکنن. یه مسئله دیگه این هست که وقتی صحبت از نژادپرستی در فرانسه مطرح میشه یه عده مستقیما به حضور بازیکنان با پیشینه نژادی مذهبی مشابه با بنزما در تیم ملی این کشور اشاره میکنن اما تفاوت این هست که هدف اون جریان حذف کامل چنین فوتبالیست هایی نیست (عملی نیست همچین چیزی با توجه به حضور تعداد زیاد مهاجر در فوتبال فرانسه از سالهای دور) ولی مانور دادن/ادب کردن یک بچه مهاجر با پیشینه افریقایی/مسلمان و اهل جرم (که این بخش کلیدی هست) و نسبت دادنشون به هم و تیترسازی از اون غیرمستقیم باعث القای همچین تفکری در سطح اون کشور میشه. اصولا باید ضعفی وجود داشته باشه که بشه روی اون مانور داد و اینجا بنزما تبدیل به اون ضعف شده و مصاحبه اخیرش نشون داد که توی ماه های اخیر خودش و خانوادش تحت چه فشاری بودن، فشاری که بخشیش قابل پذیرشه ولی ابعاد سیاسی که قضیه پیدا کرده باعث شده چندین و چند برابر بشه.

در یه شرایط نرمال و در یک کشور دیگه بنزما ممکن بود دعوت بشه یا نشه، این کاملا به شیوه کاری اون سرمربی مربوط میشد، اما توی شرایط فعلی و فضای بیمار سیاسی-فوتبالی فرانسه واقعا این دو قضیه رو نمیشه جدا کرد و نمیشه گفت که دشان بخاطر تصمیم بعضی از احزاب به دعوت نکردن از بنزما (بخصوص بعد از حذف والبوئنا) ادامه داد یا اگه به جای بنزما این اتفاق برای ژیرو افتاده بود تصمیم دیگه ای رو می دیدیم. به هر حال به لحاظ فوتبالی بنزما همونطور که در جام جهانی قبل هم دیدیم میتونه فوق العاده موثر باشه و نبودش، مخصوصا توی شرایطی که واران و ... بخاطر مصدومیت جام رو از دست دادن به این تیم ضربه زیادی میزنه.

MOHAMMAD2010
03-06-2016, 16:25
به امید برد فرانسه :n12: در همه بازی ها و رسیدن به فینال

وین رونی
11-06-2016, 00:59
بازی اول بود خیلی نمیشه روش مانور داد اما دلچسب نبود اصلاً به نظر من که خیلی هم دو تیم ضعیف بازی کردن
نبود کریم کاملاً مشهود بود...
فکر نکنم فرانسه در بازی های بعدی متفاوت تر و قدرتمندتر نشون بده

banii
11-06-2016, 10:14
بازی انرژیک و پرصلابت فرانسه در جام جهانی کجا و این اولین بازی دیشبش کجا ...

احتمالا وقفه ی دوساله در انجام بازی های رسمی (یعنی چون انتخابی یورو نبودند و تنها بازی های دوستانه داشتند) و همینطور حواشی مربوط به بنزما والبئونا در این افت بی تاثیر نبوده.

M . Sayid
11-06-2016, 10:32
70 دقیقه از بازی رو دیدم و باید بگم که فرانسه اصلا در حد و اندازه های یک تیم مدعی ظاهر نشد . شاید با ادامه بازی ها تیم هماهنگ تری بشن .

MOHAMMAD2010
11-06-2016, 15:19
البته فرانسه همیشه تو این جور تورنمنت ها اوایل ضعیف هست بعدش به مرور زمان بهتر میشه - امیدوارم همین جوری بشه

milad_gta
16-06-2016, 14:07
دیشب بازی مساوی میشد اول فرانسوا بعد من سکته میکردیم :دی

Esteghlal_Paydar44
17-06-2016, 01:30
وقتی بازیه دیشبِ فرانسه رو دیدم یادِ بازیهایِ لیگ داخلی خودمون افتادم !!

دریغ از یه هماهنگی یا برنامه واسه حمله ! از چپ و راست و وسط فقط سانتر !!!! یعنی بالایِ 100 تا سانتر فکر کنم دیدیم تو بازی و 7 8 تا کرنر که جالبه هیچکدوم ضربه آخرا تو چارچوبم نبود حتی ! اونم مقابلِ تیمی مثل آلبانی ! آخرم یکیش رفت تو گل ! گلِ دوم هم که رویِ ضد حمله و خلاقیت فردی بود ...

قطعا با این روندِ بازی فرانسه دچارِ مشکل میشه !

MOHAMMAD2010
03-07-2016, 11:54
تنها امیدم به فرانسه هست
از 3 تیم دیگه به شدت بدم اومده
امیدوارم یه کاری بتونه بکنه

Armin.Computer
03-07-2016, 13:51
سلام
احتمالا امشب فرانسه ایسلند رو ببره
ولی بازی آسونی نیست واسش

milad_gta
03-07-2016, 23:19
خیلی وقت بود یه بازی باحال ندیده بودم مرسی مرسی خیلی عالی بود تا اینجا ....

milad_gta
04-07-2016, 00:39
نیمه دوم رضایت بخش نبود، انگیزه خاصی نداشتن برا بازی و هی کنترل از دستشون خارج میشد.

و باز هم آلمانی های عزیز :دی

Reza31001
04-07-2016, 01:04
گریژمان نیمه اول رو با یه پاس رو به عقب شروع کرد
قوانین عوض شدن آیا؟

MOHAMMAD2010
04-07-2016, 11:46
نیمه اول بازی دیشب عالی بود
نیمه دوم رو یه خرده شل گرفته بودن
-------------------------------
امیدوارم فرانسه حال آلمان و این مربی کثیفشون رو پنجشنبه شب خوب بگیرن !

Amin4All
04-07-2016, 14:14
نیمه اول بازی دیشب عالی بود
نیمه دوم رو یه خرده شل گرفته بودن
-------------------------------
امیدوارم فرانسه حال آلمان و این مربی کثیفشون رو پنجشنبه شب خوب بگیرن !

چرا مربی شون کثیفه ؟ چی کار کرده؟

MOHAMMAD2010
04-07-2016, 14:56
چرا مربی شون کثیفه ؟ چی کار کرده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA_%D8%B2%D8%B4%D8%AA_%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%AE %DB%8C%D9%85_%D9%84%D9%88_%D8%AF%D8%B1_%D8%A8%D8%A 7%D8%B2%DB%8C_%D8%AF%DB%8C%D8%B4%D8%A8

hojjatinho
04-07-2016, 18:12
گریژمان نیمه اول رو با یه پاس رو به عقب شروع کرد
قوانین عوض شدن آیا؟

نکته جالبی اشاره کردی رضا . یعنی خوشم میاد چیزای که من می بینم رو تو هم می بینی :n02: خیلی کم دیدم در این مورد صحبتی بشه . در خیلی از بازی ها به جای پاس رو به جلو از پاس رو به عقب استفاده شده . انگاری یه رویه و یه جور امضا برای یورو 16 : دی

Reza31001
04-07-2016, 21:13
نکته جالبی اشاره کردی رضا . یعنی خوشم میاد چیزای که من می بینم رو تو هم می بینی :n02: خیلی کم دیدم در این مورد صحبتی بشه . در خیلی از بازی ها به جای پاس رو به جلو از پاس رو به عقب استفاده شده . انگاری یه رویه و یه جور امضا برای یورو 16 : دی

چند وقت پیش تو سالن سر همین موضوع داستانی داشتیم با یکی از رفقا
از من اصرار که بازی باید رو به جلو شروع بشه و از ایشون انکار
آخرش گفتم از این به بعد فوتبال نگاه میکنی اولشو دقت کن که رو به جلو پاس میدن یا عقب
حالا اینا تو یورو این کارا رو میکنن نمیگن آبروی یه عده در میونه :))

milad_gta
08-07-2016, 00:26
حذف کردیم این ... های ... رو :D

Greedy
08-07-2016, 00:29
آشیانه عقاب ها | تاپیک هواداران تیم ملی آلمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:n08: عقاب ها کلاغی بیش نبودن
تو فینال هم پرتغالی که الکی الکی اومد فینال له میکنیم زیر پا
گریزمان هم عالی بود . میتونه توپ طلا رو بگیره امسال

Bobby Sands
08-07-2016, 00:33
آشیانه عقاب ها | تاپیک هواداران تیم ملی آلمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا خوبه کلا تاپیک 3 صفحه نداره شما هم تا الان هیچ پستی نذاشتی توش! الان همه شدن طرفدار دو اتیشه فرانسه!!!
ماشالا جو گیر حزب بادی کم نداریم اینجا:n08:

Greedy
08-07-2016, 00:44
حالا خوبه کلا تاپیک 3 صفحه نداره شما هم تا الان هیچ پستی نذاشتی توش! الان همه شدن طرفدار دو اتیشه فرانسه!!!
ماشالا جو گیر حزب بادی کم نداریم اینجا:n08:

:n09: وقتی نمیدونستی فوتبال با چه ت مینوشتن من طرفدار فرانسه بودم . من اصلا این انجمن الان دیدم . چون دو سالی هست انجمن ورزش برای من بستش بعد الان دیدم همچین انجمنی برام اومده تو صفحه اول
بعدشم کاری نداره پر کردن صفحات تاپیک هر چرت و پرت بگی مثه امثال شما تاپیک بره جلو . الانم یه نگاه سطحی انداختم کل پستاش دو نفر دادن رفته :n09: مقر طرفدارای فرانسه جاهای دیگس .
فعلا برو محتویاتی که مربیتون از جاهای مختلف خارج میکنه رو جمع کن :n10:

M.Sadegh.M
08-07-2016, 00:46

میشه بفرمایید رو کدوم کارِ تیمی و تلاشی به گل رسیدید دوتا گل زدید که خودمون تقدیمتون کردیم.

Greedy
08-07-2016, 00:54
میشه بفرمایید رو کدوم کارِ تیمی و تلاشی به گل رسیدید دوتا گل زدید که خودمون تقدیمتون کردیم.

لطف کردید تقدیم کردید . اینکه بازیکناتون هنوز فرق والیبال و فوتبال نمیدونن مشکل بقیه نیست . همون اوایل بازی رو یه حرکت تیمی میتونستید بهترین گل بازی ها از روی حرکت تیمی رو بخورید که با خوش شانسی المان ، گریزمان ضربه اخرش خوب نزد و نویر دفع کرد . لزوما هم همیشه تیما رو حرکات تیمی نمیبرن . اینکه دستپاچه میشید و سوتی میدید و خودتون گل تقدیم میکنید نشون از ترس جلوی تیمی قوی تره

M.Sadegh.M
08-07-2016, 01:00
لطف کردید تقدیم کردید . اینکه بازیکناتون هنوز فرق والیبال و فوتبال نمیدونن مشکل بقیه نیست . همون اوایل بازی رو یه حرکت تیمی میتونستید بهترین گل بازی ها از روی حرکت تیمی رو بخورید که با خوش شانسی المان ، گریزمان ضربه اخرش خوب نزد و نویر دفع کرد . لزوما هم همیشه تیما رو حرکات تیمی نمیبرن . اینکه دستپاچه میشید و سوتی میدید و خودتون گل تقدیم میکنید نشون از ترس جلوی تیمی قوی تره

لطفا این پست را نقل قول نکنید (تمایلی به ادامه بحث ندارم) :

خوش شانسی آوردید دو دفاع اصلی آلمان در این بازی از دست رفتند و با تیمی بازی کردید که یک لشکر مصدوم داشت.

در ضمن تا اونجایی که تو این 15 سال فوتبال دیدن فهمیدم اینه که تیم های قوی همیشه حمله می کنند و صاحب توپ هستند و این تیم های ضعیف هستند که میرن تو دفاع و چند لایه دفاع میکنند و چشم به راه ضد حملات و اشتباهات حریف می مونند.

خوشحالم تعریف جدید از تیم قوی تر ارائه کردید. :n09:

Bobby Sands
08-07-2016, 09:57
:n09: وقتی نمیدونستی فوتبال با چه ت مینوشتن من طرفدار فرانسه بودم . من اصلا این انجمن الان دیدم . چون دو سالی هست انجمن ورزش برای من بستش بعد الان دیدم همچین انجمنی برام اومده تو صفحه اول
بعدشم کاری نداره پر کردن صفحات تاپیک هر چرت و پرت بگی مثه امثال شما تاپیک بره جلو . الانم یه نگاه سطحی انداختم کل پستاش دو نفر دادن رفته :n09: مقر طرفدارای فرانسه جاهای دیگس .
فعلا برو محتویاتی که مربیتون از جاهای مختلف خارج میکنه رو جمع کن :n10:

آره منم گریژمان پسر خالمه :n31:
کنتر که نداره بنداز بره:n09:

kasra_khan2003
08-07-2016, 10:04
بازي قشنگي بود. فرانسه متسحق برد بود و گريزمان به احتمال زياد بهترين بازيكن تورنومنت خواهد شد (با شايستگي).

هر دو بازي نيمه نهايي قشنگ بودن. و هردو يك نتيجه داشتن: ٢-٠

آلمان ها هم خوب بازي كردن، يكم بدشانس بودن، چه در تمام كنندگي كه توپ رو به تير ميزدن و چه در فاز مصدوميت.

MOHAMMAD2010
08-07-2016, 11:03
زنده باد فرانسه :n12:

Greedy
08-07-2016, 11:09
لطفا این پست را نقل قول نکنید (تمایلی به ادامه بحث ندارم) :

خوش شانسی آوردید دو دفاع اصلی آلمان در این بازی از دست رفتند و با تیمی بازی کردید که یک لشکر مصدوم داشت.

در ضمن تا اونجایی که تو این 15 سال فوتبال دیدن فهمیدم اینه که تیم های قوی همیشه حمله می کنند و صاحب توپ هستند و این تیم های ضعیف هستند که میرن تو دفاع و چند لایه دفاع میکنند و چشم به راه ضد حملات و اشتباهات حریف می مونند.

خوشحالم تعریف جدید از تیم قوی تر ارائه کردید. :n09:

طرف میاد سنگ میزنه به شیشه خونه مردم بعد میگه کاری با من نداشته باشید !
اولا که دو تا نبودن و یکی بود . بواتنگ که بعد گل مصدوم شد . الان اینی که مصدوم شدن مشکل فرانسه هست ؟ اینطوری بخوایم حساب کنیم واران هم مصدوم بود از اول و بنزما هم نبود و ...
اینا همش بهانه الکیه
در ضمن بحث مالکیت شد دیگه صحبت در این باره برای منی که طرفدار صد اتیشه بارسا هستم خنده داره . مالکیت همیشه دلیل بر قوی بودن تیم نیست . نمونش بازی بارسا - اتلتیکو ucl که اتلتیکو همش در حال دفاع بود ولی به مراتب بهتر از بارسا بود تو اون بازی ها . وقتی نتونی موقعیت خاصی ایجاد کنی و به گل برسی مالکیت به چه درد میخوره ؟

تمایلی به ادامه بحث نداشتی نقل قول نکن :n33:

آره منم گریژمان پسر خالمه :n31:
کنتر که نداره بنداز بره:n09:

تو هم دختر خالشی لابد :n09:

برای من اهمیت نداری که حالا بخوام به تو اثبات کنم از کی طرفدار فرانسه بودم و هستم سال 98 وقتی سنی نداشتم و ظهر تکرار فینال جام جهانی 98 میدیدم و فرانسه 3-0 برد و قهرمان شد از همون موقع طرفدار فرانسه شدم . البته اون موقع هنوز به دنیا نیومده بودی درک نمیکنی چی میگم :n31:

Esteghlal_Paydar44
08-07-2016, 13:48
عالی عالی و باز هم عالی , فرانسه مستحقِ بی چون و چرایِ برد بود تو بازیه دیشب . البته دوستا آلمانیمو من باهاشون شخصا صحبت میکنم خصوصی :n02:

یه سریا که از بادِ هوا صحبت میکنن و شعر میگن رو ولشون کنید , آمارِ بازیو بچسبید , بذارید با چرت و پرت خودشونو تسکین بدن مهم اینه :

تویِ تعداد پاس و مالکیت توپ خوب یقینا آلمان بهتر بود , اما یه سوال از دوستان , مگه شما همینایی نبودید که همیشه از بازیه اسپانیا انتقاد داشتید که فقط مالکیت داره و پاس میده ؟ و آلمان رو تحسین میکردین که همه پاساش موقعیت گله ؟:n08:حالا چی شده از دیشب تا حالا با هر آلمانیه غیر منطقی صحبت میکنی میگه توپ دستِ ما بود:n08:خوب توپ دستتون بود مبارکتون باشه ! که چی ؟ این تعداد شوت و شوت هایِ درون چارچوب که مهمترین آمارِ هجومیه بازیه : ( مال ورزش3 یا شبکه 3 هم نیست که دوستان بگن الکیه برایِ خودِ کارگردانیه مسابقاتِ یوروئه که آخر بازی نشون داد منم سریع یادداشت کردم یادم نره:n02:)

آلمان : 17 شوت - 6 تا تویِ چارچوب !

فرانسه 15 شوت - 7 تا تویِ چارچوب !

پس آلمان تویِ فازِ تهاجمی هیچ برتری نسبت به فرانسه نداشته ! و حتی شوتِ تویِ چارچوبش هم خیلی کمتر بوده این آماری که میبینید به خاطر 10 دقیقه پایانیه که آلمان 2 گل عقب بود و 3 4 تا از موقعیتاش برایِ 10 دقیقه آخره فقط که تو شوک بودن ! نیمه ی اول کلا توپ دسته آلمان بود اما فقط و فقط 1 موقعیت ایجاد کردن ! اما فرانسه 2 تا ضد حمله زد که 100% گل بود اما گل نزدن !!

دقیقا مثل بازیه با ایتالیا , که 120 دقیقه و فقط 2 تا حمله داشت آلمان !!! توی این 2 بازی این تیم محک خورد و بازیکناش یاد گرفتن که واسه ایرلند و لهستان و اوکراین و اسلواکی به خودشون مغرور نشن !! تویِ هر 2 محکِ جدیش آلمان شکست خورد ! ایتالیا که 120 دقیقه و 2 موقعیت گل ! تیمی که ادعایِ بهترین بازی هجومی رو داره !!! آخرم پنالتی که همش شانسه !! و بازی با فرانسه و بازم ضعیف تر از تیمِ رقیب !

حالا بازیکناشون یاد میگیرن که به جایِ مصاحبه هایِ بچگانه و پر از غرور و تمسخر رویِ کیفیتِ بازیشون کار کنن !!!! هواداراشون یاد میگیرن با بردنِ اوکراین و 3 تا زدن به اسلواکی خودشونو قهرمانِ از پیش تعیین شده ندونن ! البته هیچ وقت تجربه نمیشه , چون 24 ساعت از حذفِ تیمشون نگذشته دارن میگن که 2 سال دیگه جامِ جهانی جام مال مائه:n08::n08::n08::n08:کلا خیلی خوبن:n08::n08:جوری صحبت میکنن انگار بقیه تیما لبنان هستن اینا منتخبِ ستارگانِ PES با قدرتِ 99:n08:از لحاظ تکنیک و فوتبال و کلاسِ کاری تیم شما زیر 6 7 تا تیم دیگس !! اونا لغزش داشتن شماها امیدوار باشید !!!

و در آخر اونایی که از داوری میگن , اینارو دیگه واقعا اذیت نکنید گناه دارن:n02:هند که 100% پنالتی بود !! بچه ی 4 ساله ای که مفهمومِ خطایِ هند رو میفهمه اون صحنه رو بهش نشون بدی با صدایِ بچه گانه میگه هند:n02:و خطایِ مهمِ دیگه هم جایی اتفاق نیفتاد ! شاید 50 50 هارو داور به نفع فرانسه میگرفت اونم نه موقعیت گل یا خطاهایِ پشت محوطه ... صحنه هایِ ریزِ وسطِ زمین واسه اینکه بازی متوقف نشه !!!! اینم شرایطِ میزبانیه , حالا تسکینِ دردشون و حذف شدنِشون رو میخوان بندازن گردن داور باشه ما هم دلداری میدیم:n02:ولی عزیزان هر تورنومنت همینه ! 2006 هم همه 50 50 ها به نفع آلمان بود قهرمان شد آیا ؟ نه گلِ من ! تیمی قهرمان میشه که بتونه قهرمان شه !:n02:

تبریک میگم در کل و امیدوارم که فینال مثل این بازی که حق فرانسه بود و اومد بالا هر تیمی که حقشه قهرمان شه:n12:پرتغال - فرانسه , فینالی به دور از حاشیه , به دور از غرور , به دور از مصاحبه هایِ بچه گانه و تمسخرِ تیمِ حریف , به دور از ادعا , 2 تیمی که هرچی دارن تویِ زمین نشون میدن:n12:

banii
08-07-2016, 15:06
فرانسه بازی به بازی سیر تکاملی و رو به رشدی داشته و بهتر شده (درست مثل پرتغال)
به نظرم هردو تیم لیاقت فینالیست شدن داشتند (البته پرتغال چون در آن سمت جدول بود و در قیاس با همان تیمها)

از هوادارای آلمان هم تعجب میکنم که چطور میگن دیشب نتیجه عادلانه ای نبوده!
از طرفی شکایت از دفاع چندلایه هم میکنند اصولا برام هضم شدنی نیست که چرا دفاع و دروازه نباید جزو عملکرد تیمی حساب بشه؟ نکنه همه تیما باید برزیل باشند که 7 تا 7 تا بخورند؟ همونقدر که نیروی تهاجمی لازمه دفاع هم برای تیم لازمه خب؟ چرا از اشتباهات فاحش و هند های آماتوری خودشون گله نمیکنند و همه چیزو میگذارند به پای شانس و میزبانی و ... ؟! یک روز میان میگن مربیمون فلان و بهمان روز بعد باخت میگن این مرتیکه چقدر احمقه ! روزی میان نویر میگن بهترین دروازبانه روز دیگه میگن چرا ما دیگه الیورکان و ینس لمان نداریم! :n13:

بگذریم... به هرحال به هواداران فرانسه تبریک میگم و به احتمال زیاد قهرمانی هم مبارکتون باشه.
مربی تون هم جنتلمن ترین و خوش تیپ ترین مربی جامه خیلی هم همچین نجیب و محترم و باوقار!:) (البته کونته هم عالی بود.)

Armin.Computer
08-07-2016, 15:17
سلام
تبریک به هوادارای فرانسه
عالی بود بازی دیشب

Alireza SM
08-07-2016, 18:15
من فکر میکردم همونجا که حاج کریم رو خط زدن حضور در فینال رو هم باید فراموش میکردن ولی زیبایی فوتبال همین غیرقابل پیش بینی بودن تورنومنت های بزرگ هست

milad_gta
11-07-2016, 01:05
10 سال از اون شبی که ساعت ها گریه کردم میگذره ...

و امشب دوباره، غمگین ترین شب فوتبالیه منه.

شانس یار نبود. خوب بازی کردن. لوریس عالی بود و کلی سیو کرد، شانس یار پرتغال بود.

اون همه حمله و شوت تو چارچوب.

اشکال نداره، بازیه و من غمگین. رو پاهام نمیتونم وایسم.

تبریک به ۹۰٪ دنیا که دوست داشت فرانسه ببازه...

jack82
11-07-2016, 01:18
دشان بی عرضه ترین و ترسوترین مرد تاریخ فرانسه وسلام:n03:

kotlet110
11-07-2016, 01:47
گویا پرتغال تو گلوی خروس گیر کرد خفه شد :n02:

milad_gta
11-07-2016, 06:26
گویا پرتغال تو گلوی خروس گیر کرد خفه شد :n02:

گویا خروس درد زیادی رو به شما متحمل کرده که اینطور خوشحالیت. سعی کنید خودتون یه تیم رو ببرید و از برتون خوشحال باشید نه از برد تیم دیگه، من این جمله رو کاملا صمیمانه و دوستانه گفتم نه مثل شما از اعماق و جود و با تمام نفرت.

-----------------

این قسمت رو کلا دارم میگم فرد خاصی مد نظرم نیست:

در ابتدا امیدوارم کسی از این پست نقل نگیره، چون من تنها پاسخ یک حرکت شیطنت آمیز رو دادم. :)

و با اینکه بعد از برد میتونستم ده‌ها خط درباره آلمان بنویسم و اعصاب همه طرفداراش رو با حقایق تلخ خط خطی کنم، حتی بعد از نوشتن چند خط درباره بازی تو تایپیک فرانسه درخواست حذف پست رو دادم.

البته اگر دوست دارید ادامه بدید، خلاصه باید یه جوری از دردتون کاسته بشه.

چیزی که تو قلب من هست، عشق نسبت به تیم مورد علاقمه، و چیزی که تو ذهنمه منطقه و بلافاصه پس از یه باخت حجم وسیعیش با نفرت جایگزین نمیشه و نمیام حرکات بچگانه انجام بدم و با فرافکنی و شیطنت بخوام درد خودم رو تسکین بدم، البته من قبول دارم همه مثل من نیستند... :)

نکنه ای که برا من جالبه تو اینجور مواقع کاسه داغ تر از آش بودنه، خود آلمانی‌ها (چه تیم / چه طرفدارها) اینقدر نفرت انگیز به فرانسه نگاه و درموردش صحبت نمی‌کنند تا یه عده دیگه.

kotlet110
11-07-2016, 09:24
من فقط در جواب پست بالا یه باشه گفتم اما پستم حذف شد!
الان معلوم میشه کی داره درد زیادی تحمل میکنه:n02:
عزیز من هرکسی مختاره از هر تیمی خوشش بیاد و از هر تیمی به هر دلیلی متنفر باشه .
این که من بخوام در عین طرفداری از آلمان از برد پرتغال در برابر فرانسه خوشحال باشم به هیچ کس جز خودم ربطی نداره و نمیشه برای بقیه نسخه پیچید سعی کنید فلان کار رو انجام بدید!
چیزی که عوض داره جای هیچ گله ای نداره .

و در آخر
واقعا تاسف باره وضعیت این فروم که تبعیض اینچنینی بین کاربراش قائل میشه
بیخود نیست روز به روز داره سوت و کور تر میشه اینجا
تا چند وقت دیگه فقط چندتا مدیر و کاربرای سوگولیشون می مونن که خودشون میگن خودشونم لایک میکنن :n09:
دوست داشتی اینم پاک کن دیگه اصلا برام مهم نیست.
رفتتیم تا 2 سال دیگه اگر اون موقع زنده بودیم و انجمنی وجود داشت شاید بر گشتیم .
خدا نگهدار همگی

milad_gta
11-07-2016, 09:50
کسی نگفته شما نمیتونی خوشحال باشی، شما میتونی طرفدار هر تیمی که قهرمان میشه باشی و پس از هر جام جشن و پایکوبی به راه بندازی یا هر کار دیگه ای که دلت میخواد انجام بدی، میتونی از تیم هایی که میبازن، ضعیف هستند، پر ستاره نیستند یا تیم هایی که تیم مورد علاقت رو حذف میکنند یا هر تیم دیگه که دلت میخواد متنفر باشی، (دقیق مثل گزارشگرای فارسی زبان) یا هر کار دیگه ای که دوست داری رو انجام بدی کسی مانعت نمیشه و حق نداره مانعت بشه.

منطق میگه شما اگر از برد پرتقال شاد بودی اینجا تشریف نداشتی، دلیلت از اینجا بودن چیز دیگه‌ای هست که هر فردی با یک هزارم فهم و درک با پستی که ارسال کردی متوجه میشه چی بوده! و بنده هم پیشنهادی دوستانه دادم در پاسخ به پست Hateful شما، شما میتونی هر کاری که دوست داری رو ادامه بدی...

pc-lazio
11-07-2016, 11:01
باهم بحث میکنین.عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n04:

Armin.Computer
11-07-2016, 13:04
من نمی دونم چرا همه دوست داشتن فرانسه ببازه
فرانسه تیم واقعا خوبی بود
من حتی حاضر بودم به آلمان ببازیم ولی به پرتغال نه
پرتغالی که همه رو مساوی کرد

kenzu
11-07-2016, 13:22
پرتغال لیاقت قهرمانی نداشت با اون همه مساوی .

فرانسه هم همون 20 دقیقه اول فقط خوب بازی کرد بقیشو رید

milad_gta
11-07-2016, 18:49
ایکاش ولز میومد بالا... از ولز میباختیم بهتر بود، حداقل اونا لیاقتش رو داشتن.

nw_nk
21-10-2016, 16:59
آبیدال: مصدومیت رونالدو به نفع پرتغال شد

فرانسه تورنمت خوبی پشت سر گذاشت و بدشانس بود زیرا اگر ژینیاک دروازه پرتغال را باز می‌کرد، جام برای ما بود. رونالدو به خاطر مصدومیت بیرون رفت و این به ضرر فرانسه و به نفع پرتغال شد. پرتغال بدون رونالدو آرامش بیشتری داشت، بازیکنان برای رونالدو بازی کردند ولی در غیاب او روحیه تیم بالا رفت و استرسی وجود نداشت. ولی برای فرانسه مثل یک شوک بود زیرا رونالدو در زمین نبود و باید بیشتر می‌جنگیدیم. نگاه کنید چه کسی گل زد، کسی که تا به حال بازی نکرده بود.

Abidal: Ronaldo injury gave Portugal an advantage in Euro final

000000000
21-10-2016, 22:31
آبیدال: مصدومیت رونالدو به نفع پرتغال شد

فرانسه تورنمت خوبی پشت سر گذاشت و بدشانس بود زیرا اگر ژینیاک دروازه پرتغال را باز می‌کرد، جام برای ما بود. رونالدو به خاطر مصدومیت بیرون رفت و این به ضرر فرانسه و به نفع پرتغال شد. پرتغال بدون رونالدو آرامش بیشتری داشت، بازیکنان برای رونالدو بازی کردند ولی در غیاب او روحیه تیم بالا رفت و استرسی وجود نداشت. ولی برای فرانسه مثل یک شوک بود زیرا رونالدو در زمین نبود و باید بیشتر می‌جنگیدیم. نگاه کنید چه کسی گل زد، کسی که تا به حال بازی نکرده بود.

Abidal: Ronaldo injury gave Portugal an advantage in Euro final

یا خدا:n02:
اینا هنوز از قهرمانی پرتغال و رونالدو دارن میسوزن:n12:
خدایا خودت خاموششون کن:n09: