PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آشیانه عقاب ها | تاپیک هواداران تیم ملی آلمان

صفحه ها : [1] 2

بردیا
29-05-2016, 18:00
We're Germans, Football play we better than you

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hojjatinho
29-05-2016, 18:31
به به بازم بوی یورو ، بوی پیروزی، بوی خون میاد :n02: پس بریم که داشته باشیم :n12::n10::

yuseph
29-05-2016, 18:57
ما قهرمانیم

بازگشت شکوهمندانه بزرگ مردان عرصه فوتبال را به تمامی هم انجمنی های عزیز تبریک میگویم.
باشد که در سایه عقاب ها رستگار شوید

Ezel
29-05-2016, 19:25
به به اثراتی از کپتان و دوستان میبینم:n09:

قبلنا این گروه خشن بودین ، حالا شدین آشیانه :n09:

Mr.Crow
29-05-2016, 19:35
بَه بَه! :دی باز هم بوی خوش قهرمانی به مشام میرسه و پر افتخارترین تیم اروپا میخواد بترکونه!

Masoud King
29-05-2016, 21:57
سلام به برادرانم
:n12:

گفتیم دیگه دوستان نترسن : دی

yuseph
29-05-2016, 22:10

گروه دیگه جواب نمیداد،جا کم میومد :دی ما هم یه آشیونه دست وپا کردیم برا خودمون.
قابل بدونی بسم الله بفرما،با دوستان درخدمتتون هستیم شدید:n02:

yuseph
30-05-2016, 00:55

عاقا هرکی گفت این کیه یه جایزه معنوی داره یه جایزه دنیوی :دی

Masoud King
30-05-2016, 10:45

حجت یه راهنمایی کن جایزه رو بردم باهات نصف میکنم : دی

Alireza SM
30-05-2016, 12:10
به جز فیلیپ لام و کلوزه کدوم یکی از بازیکنای جام جهانی کنار رفتن یا خدافظی کردن ؟

hojjatinho
30-05-2016, 15:17
:n02:
در این حد می دونم که برای یورو 2008 هست . 1/4 جایزه تا اینجا ماله من :n02:

به جز فیلیپ لام و کلوزه کدوم یکی از بازیکنای جام جهانی کنار رفتن یا خدافظی کردن ؟

لام کبیر و میروی دوست داشتنی:n12: و مرته ساکر خداحافظی کردند که جای دو تای اول کاملا قراره حس بشه . ولی خیلی ها هم دعوت نشدن مثل کرامر . کلا تغییر داشته تیم نسبت به 2014 .

- - - Updated - - -

در این حد می دونم که برای یورو 2008 هست . 1/4 جایزه تا اینجا ماله من :n02:

لام کبیر و میروی دوست داشتنی:n12: و مرته ساکر خداحافظی کردند که جای دو تای اول کاملا قراره حس بشه . ولی خیلی ها هم دعوت نشدن مثل کرامر . کلا تغییر داشته تیم نسبت به 2014 .

M.Sadegh.M
30-05-2016, 17:23
سلام بر دوستان عزیز

چند وقتی بود خبری نبود ، دلم تنگ شده بود. :n02:

امیدوارم تا یورو میاد تموم بشه با حرص خوردن از دسته لو پیر نشیم. :n09:

:n12::n12: mannschaft :n12::n12:

yuseph
30-05-2016, 19:17
سلام بر دوستان عزیز

چند وقتی بود خبری نبود ، دلم تنگ شده بود. :n02:

امیدوارم تا یورو میاد تموم بشه با حرص خوردن از دسته لو پیر نشیم. :n09:

:n12::n12: mannschaft :n12::n12:

علیک سلام داداش.
نه دیگه فلیپ لام نیستش و لازم نیست سر کجا بازی دادن بهش توسط لوو حرص بخوریم.
باقی داستان چیز خاصی نداره و بچه ها چشم بسته بازی کنن ما قهرمانیم.

orochi x
31-05-2016, 04:21
الان دفاع راست آلمان کیه؟فیلیپ لام که از تیم ملی کنار کشید...

بردیا
31-05-2016, 07:24

شرمنده داداش اصن به جا نمیارمت که بخوام برات توضیح بدم :n05::n10::n09:

Reza31001
31-05-2016, 15:28
خبر خوب اینکه رویس به دلیل مصدومیت از یورو جا موند
مسابقات کمی حساس تر و دیدنی تر میشه:n02::n09:

M.Sadegh.M
31-05-2016, 15:37
خبر خوب اینکه رویس به دلیل مصدومیت از یورو جا موند
مسابقات کمی حساس تر و دیدنی تر میشه:n02::n09:

باز رویس
بازم یک تورنمنت مهم ملی
بازم مصدومیت
:n30::n03:

senaps
31-05-2016, 19:34
سلام.....
عاقا قبلا لباس می‌فروختین اینجا :| لباس منو بدین لدفا.....
اول نفر هم گفتم، عوزیل مال خودمه لباسش....

لباس منو بدییییییییییننننننننننن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم خدمت دوستان..... کانال تلگرام برنامه نود، لیست ژرمن ها برای این تورنومنت رو گذاشته.....

=-=-=-=-=-=-=-
خودم رفتم لباس خریدم برا پروفایلم!!!

عاقا لباسا رو اگر کسی تحویل نمی‌گیره، من خودم لباس میدم بهتون.... :) بهم پی‌ام بدین واسه لباس...
اگرم کاپتان لباس میده که من ازالان لباس شماره ۸ رو رزرو کردم:n10:

Alireza SM
31-05-2016, 20:10
رویس هم شده بیگ زاده و نیکبخت واحدی آلمان.

tirdad131
01-06-2016, 12:56
به اميد قهرماني:n01:

yuseph
01-06-2016, 20:56
سلام.....
عاقا قبلا لباس می‌فروختین اینجا :| لباس منو بدین لدفا.....
اول نفر هم گفتم، عوزیل مال خودمه لباسش....

لباس منو بدییییییییییننننننننننن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم خدمت دوستان..... کانال تلگرام برنامه نود، لیست ژرمن ها برای این تورنومنت رو گذاشته.....

=-=-=-=-=-=-=-
خودم رفتم لباس خریدم برا پروفایلم!!!

عاقا لباسا رو اگر کسی تحویل نمی‌گیره، من خودم لباس میدم بهتون.... :) بهم پی‌ام بدین واسه لباس...
اگرم کاپتان لباس میده که من ازالان لباس شماره ۸ رو رزرو کردم:n10:
عاقا من متوجه نشدم داستان چیه!:n02:

رویس هم شده بیگ زاده و نیکبخت واحدی آلمان.

ببین داداش دوست داری یکی بهت بگه استاد اسدی؟
رویس کجا اون نیکبخت و بیک زاده کجا؟!

پ ن:به قول نمکی: عذیت میکنی :دی

به اميد قهرماني:n01:

امید کجا بود؟ ما خود قهرمانیم گلم...

پ ن:قیافت آشناست :دی
پارسال تا الان یوزر ساختی بعد فرت اولین پستت رو اومدی تو تاپیک آلمان دادی!! :دی :n09:

+
بنا به درخواست دوستان برای شفاف سازی جایزه مسابقه و با اجازه مسئولین محترم از این هدیه ویژه رو نمایی میکنیم.
فقط خداوچیلی(ترکی گفتم :دی)ظرفیت داشته باشین. :دی

پ ن:پیام خصوصی و....نفرستین،به هیچ وجه پارتی بازی نمیکنیم :دی

senaps
01-06-2016, 21:06
عاقا من متوجه نشدم داستان چیه!:n02:

توی تورنومنت ها، رسم بچه‌های اینجا بر این بود که کاپتان بردیا به بچه‌ها اواتار لباس جدید تیم ملی با شماره بازیکن مورد علاقه افراد میداد...

من دو بار پشت سر هم شورله بهم رسید! :))))

کل انجمن یورو یا جام‌جهانی، بچه‌های طرفدار ژرمن ها سرتاسر یکدست و در کل سایت مشخص بودن چون طول بازی‌های یورو، اواتار لباس و شماره بازیکن المانی مورد علاقشون بود....
مثل اواتار من!! حالا فک کنین!! کل طرفدارای المان اینجوری اواتار ها رو عوض کنیم...

yuseph
01-06-2016, 21:11
توی تورنومنت ها، رسم بچه‌های اینجا بر این بود که کاپتان بردیا به بچه‌ها اواتار لباس جدید تیم ملی با شماره بازیکن مورد علاقه افراد میداد...

من دو بار پشت سر هم شورله بهم رسید! :))))

کل انجمن یورو یا جام‌جهانی، بچه‌های طرفدار ژرمن ها سرتاسر یکدست و در کل سایت مشخص بودن چون طول بازی‌های یورو، اواتار لباس و شماره بازیکن المانی مورد علاقشون بود....
مثل اواتار من!! حالا فک کنین!! کل طرفدارای المان اینجوری اواتار ها رو عوض کنیم...

آهان...
داستان همونه پس ولی آواتار متحد این بار همینه که من و بچه ها گذاشتیم کسی شماره برنمیداره
همه با هم یه دست...
شما هم عوض کن رفیق.

senaps
02-06-2016, 00:00
این همه منتظر بودم شماره اوزیل رو بردارم :(((( اینجوری قشنگ تره ها..... اوکی پس من اولین فرصت اواتار رو ۴ ستاره میزنم! :)

Masoud King
02-06-2016, 02:52
این همه منتظر بودم شماره اوزیل رو بردارم :(((( اینجوری قشنگ تره ها..... اوکی پس من اولین فرصت اواتار رو ۴ ستاره میزنم! :)

آقا من واقعا دلم برات سوخت :دی

فقط هشت روز دیگه مونده تا اولین بازی..

Mr.Crow
02-06-2016, 09:23
آقا همون گوتسه رو دوباره بدین به من! :دی دفعه قبل لباسش دست من بود و مهم ترین گل آلمان رو زد! :دی
کچل خان که توی بایرن بهش بازی نداد، حداقل اینجا یه کم هنرنمایی بکنه.

yuseph
02-06-2016, 11:32
آقا همون گوتسه رو دوباره بدین به من! :دی دفعه قبل لباسش دست من بود و مهم ترین گل آلمان رو زد! :دی
کچل خان که توی بایرن بهش بازی نداد، حداقل اینجا یه کم هنرنمایی بکنه.

نع... :دی
راستی 2014 اتو آسمون قهرمانی تیم رو پیش بینی کرده بودی این دوره ببین غیر قهرمانی چیا میبینی ؟ :دی
+
مارکو رویس چارماه دور از میادینه!!! بخشکه این شانس:n27:

hojjatinho
03-06-2016, 00:44
سایت یوفا لاین اپ تیمها رو پیش بینی کرده و برای المان نظرش این بوده که ترکیب اصلی یواخیم لو احتمالا این باشه :

Neuer; Höwedes, Hummels, Boateng, Hector; Kroos, Khedira; Müller, Özil, Draxler; Gomez.

سایت کیکر هم از کاربرها خواسته ترکیب مورد علاقه خودشون رو بگن که پر تکرارترین نظر همون ترکیب بالا بوده و فقط به جای دراکسلر ، گوتزه گذاشته شده .

چیزی که مشخصه ضعف آلمان در دفاع های کناری هست . البته در دو بازی دوستانه اخر هکتور در سمت چپ خوب کار کرده .

+

فردا ، شنبه با مجارستان بازی داریم . اخرین بازی دوستانه قبل از یورو . بازی ساعت 20:30 هست و ZDF هم پخش مستقیم داره .

yuseph
03-06-2016, 08:36
ضعف که چی بگم.!
تو فاز دفاعی مشکلی ندارن و تیم ها باید بی خیال توپ های بلند باشن(با توجه به بلندی قد چار مدافع تیم)
تو فاز هجومی هم مشکل اضافه شدن به حمله و نفوذ های مکرر رو میشه هم ایراد دونست هم نقطه قوت.
این جوری فضای پشت مدافع کنار به حریفان داده نمیشه تا وینگر هاشون استفاده کنن.
دومدافع کناری هم برای جبران حضور کمرنگشون توی حمله میتون روی ضربات ایستگاهی تاثیر خودشون رو بزارن.
البته روی ضدحمله نمیشه روی سرعت و هوش اونها حساب باز کرد!
یاد اون فرار لام برابر انگلیس(2010)بخیر...
لامصب الان وقت خدا حافظیه آخه:n02:

Mr.Crow
03-06-2016, 13:44
امسال در حد دوره های قبلی خفن نیستیم، ولی همچنان مدعی هستیم و همه رو منهدم خواهیم کرد! :دی
کلاً امسال وضعیت جالبی داره و تیمی نیست که آدم بتونه بگه با اختلاف زیاد از بقیه بهتره. آلمان که سالار هست و قهرمان میشه ایشالا!
فرانسه هم شانس بالایی داره. هم بازیکن های خوبی دارن و هم میزبان هستن. البته وضعیت کشور فرانسه این روزها داغونه و شاید میزبانی خیلی هم به نفعشون نباشه! (جا داره یادی کنیم از آخرین میزبان آلمان توی مسابقات مهم یعنی برزیل! :n28:)
انگلیس هم که هیچ وقت به جایی نمیرسه، ولی خب بازیکن های بدی ندارن و شاید بتونن تا یه جاهایی بالا بیان، ولی قهرمانی؟! الله اکبر! :دی
ایتالیا به نظر میرسه اوضاع خوبی نداره و واقعاً زمان مناسبی هست برای انتقام عظیم! یعنی بالاخره بزنن اون طلسم لعنتی رو بترکونن و ایتالیا رو توی بازی های رسمی ببرن. توی این چند وقت که خوب حال کردیم و بروبچ ایتالیایی توی یه بازه زمانی کوتاه 10 تا از آلمان و بایرن خوردن!
اسپانیا هم با اینکه جام جهانی قبلی گند زد، ولی الآن اوضاع بدی ندارن و کلی بازیکن خوب دارن و خطرناک هستن. بدم نمیاد یه انتقامی هم از اینا بگیریم!
یه سری تیم های دیگه هم هستن که میتونن تا مراحل بالاتر بیان و بقیه رو غافلگیر کنن، از سوئد و بلژیک گرفته تا همین لهستان که توی گروه خودمون هست و اگه لواندوفسکی جوگیر بشه، خیلی خطرناک میشه!

راستی 2014 اتو آسمون قهرمانی تیم رو پیش بینی کرده بودی این دوره ببین غیر قهرمانی چیا میبینی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

افلاک و ستارگان در این دوره مژده می دهند که انتقامی اساسی از یک تیم خواهیم گرفت! :دی حالا اینکه ایتالیا هست یا اسپانیا هنوز مشخص نیست!
احتمال قهرمانی هم بالای 67% هست، ولی بچه ها باید بیشتر از 2014 تلاش کنن و مغرور نشن! :دی

Captain_America
04-06-2016, 09:56
چند تا بازیکن های کلیدی رو از ترکیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اسکی رفتند اگه اوزیل و مصطفی و جان نبودن آلمان دستش خیلی خالی میشد ، ولی خیالی نیست تو 2008 که با حق کشی ترکیه به فینال رسیدند و مغلوب اسپانیا شدند امسال تو مراحل بعدی بخورن به ترکیه تا انتقام گیری بشه.

yuseph
04-06-2016, 10:23
چند تا بازیکن های کلیدی رو از ترکیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اسکی رفتند اگه اوزیل و مصطفی و جان نبودن آلمان دستش خیلی خالی میشد ، ولی خیالی نیست تو 2008 که با حق کشی ترکیه به فینال رسیدند و مغلوب اسپانیا شدند امسال تو مراحل بعدی بخورن به ترکیه تا انتقام گیری بشه.

نیست الان ما رفتیم از کوچه پس کوچه های استانبول اینا رو دزدیدیم و مجبورشون کردیم تو تیم بازی کنن....
+
متاع چی میزنی بده ماهم شاد شیم:n02:

yuseph
04-06-2016, 18:43

نبود؟!؟:n02:

Mr.Crow
04-06-2016, 19:11
حالا اوزیل یه چیزی، ولی مصطفی و امره جان؟! :دی امره جان که فکر کنم کلهم 5 تا دونه بازی برای آلمان کرده و هنوز خیلی مونده تا خودش رو ثابت کنه. مصطفی هم که دقیقه 90 به جمع آلمان 2014 وارد شد و محبوب جواد خیابانی شد و بعدش اگه اشتباه نکنم توی 2015 و 2016 فقط 4،5 تا بازی داشته.
اوزیل رو هم به زور نیاوردن آلمان. خودش انتخاب کرده و در موردش این رو گفته بود:
I am third generation in Germany: my father grew up here. Turkey will always be a special country for me but I did not doubt my decision to play for Germany – ever. I started to play for Germany in the youth teams

کلاً هر سال این صحبت ها رو در مورد بازیکن های آلمان داریم! :دی

عاقا هرکی گفت این کیه یه جایزه معنوی داره یه جایزه دنیوی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداش مولره؟! :دی

yuseph
04-06-2016, 20:33
داداش مولره؟! :دی
نع داداش :دی

tirdad131
05-06-2016, 12:29
سابقه طرفداري من از سالاي 1986و1990 هستش......
تجربه پخش جندتا بازي بايرن و هم توي سينما داشتم...
لزومي به توضيح بيشتر نميبينم...
همينجوري يه سري اينجا زدم خداحافظ

yuseph
05-06-2016, 18:05
سابقه طرفداري من از سالاي 1986و1990 هستش......
تجربه پخش جندتا بازي بايرن و هم توي سينما داشتم...
لزومي به توضيح بيشتر نميبينم...
همينجوري يه سري اينجا زدم خداحافظ
قربون سابقه ت برم من.
نرو یه چندتا فیلم برامون اکران کن دور همه بزنیم به بدن :دی
پ ن: ناراحت شدی الان؟:n02:

pro_translator
05-06-2016, 22:05
نع داداش :دی

شخص خاصی باید باشه؟

ظاهرا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عکس از طرفداران تیم ملی آلمان از یورو ۲۰۰۸ هست...

senaps
05-06-2016, 22:49
اره به نظر منم شخص بخصوصی نیست! فقط یکی از طرفدار های عادی هستش که خوش عکس هم بوده و عکسش اومده بالا! :)

yuseph
05-06-2016, 23:12
شخص خاصی باید باشه؟

ظاهرا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عکس از طرفداران تیم ملی آلمان از یورو ۲۰۰۸ هست...
درسته....
ولی مربوط به انجمن ما و یه حرکت خاص هستش :دی

اره به نظر منم شخص بخصوصی نیست! فقط یکی از طرفدار های عادی هستش که خوش عکس هم بوده و عکسش اومده بالا! :)
خوش عکسیش رو چی بگم والا :دی
همون طوری که گفتم مربوط به انجمن ما و حرکتی که دوره های قبلی بچه ها انجام دادن میشه...

senaps
06-06-2016, 10:00
شیکم اون سمت چپیه قدری شبیه به سورنا هستش!! ولی تا جایی که یادم میاد اون المان دوست نبود!! سورنا رو هم کسی این روزا یادش نیست و چند سالیه ندیدمش توی سایت!! !!

یعنی می‌فرمایی شخصی این عکس رو فوتوشیاف کرده و گذاشته رو نت؟ چون خیلی سایت‌های مختلف گذاشتن این عکس رو :|:n02:

XENON24
06-06-2016, 12:26
به امید قهرمانی آلمان کبیر.:n12:

hojjatinho
06-06-2016, 19:19

من فکر می کنم ایشون کاپیتان دوم مارشال یوسف باشه که دو سال پیش بعد از رفتن کاپیتان بردیا به خدمت اجباری ، سکان هدایت ژرمن ها رو بر عهده گرفت . آیا درست است مارشال یوسف ؟ :n02:

M.Sadegh.M
06-06-2016, 20:31
خودمونیما
چشم نخوریم یک دفعه
هنوز یک هفته نشده تاپیک باز شده رسیدیم صفحه 5 :n09: ، درسته کمِ ولی تو این بازار راکدیِ فروم ها خودش خیلیه
در ضمن از همه تیم ها هم بیشتر جلو رفتیم.:n02:
:n10::n10::n10::n10:

Germany Euro 2016 Kits

yuseph
06-06-2016, 23:36
من فکر می کنم ایشون کاپیتان دوم مارشال یوسف باشه که دو سال پیش بعد از رفتن کاپیتان بردیا به خدمت اجباری ، سکان هدایت ژرمن ها رو بر عهده گرفت . آیا درست است مارشال یوسف ؟ :n02:

دهنت سرویس :n02:
بینگو....جایزه شما به آدرس شما ارسال گردید. :دی
عکس مورد نظر در تاپیک ترول ارسال خواهد شد.

yuseph
08-06-2016, 00:10
رودریگر هم مصدوم شد! :n29:

Masoud King
08-06-2016, 00:57

اصلا با هدایت ایشون بود که قهرمان شدیم : دی
باید دوباره بردیا رو بفرستیم یه جا سرشو گرم کنیم

yuseph
08-06-2016, 12:49
یوناتان به لیست تیم اضافه شد.

Ezel
08-06-2016, 18:33
بردیا مَرد نایب قهرمانی ها :n09::n09::n09:

hojjatinho
09-06-2016, 00:00
تمرینات تیم به شکل جدی در حال پیگیری هست و بچه ها سخت مشغول هستن :

تراشتگن که در حین تمرین همینجوری که مشخصه داره فکر می کنه لو چرا من رو دعوت کرد ؟ اصلا من چرا اینجام ؟:n02:

لباس های پلو خوری شب رو دارن تقسیم می کنن و خدیرا ناراحته که چرا لباس اندازش گیر نمیاد:n02:

به نظر میاد شواینی به بوا گفته اون پشت نذری میدن ، اما از اونجایی که شوخی بوده داره می خنده و از صحنه دور میشه:n02:

در این قسمت باید کشش الاستیکی البسه رو مورد ازمایش قرار بدن که ظاهرا جنس های ادیداس قابل قبول بوده :n02:

vroom
09-06-2016, 05:40
سامولیک جماعت
عاقو من پسوردما یادم نمیاومد[emoji1] [emoji1]
به هر روی حظور خودم رو اعلام مینمایم[emoji16]

vroom
09-06-2016, 05:41
Duplicate
لطفا پاک شود

yuseph
09-06-2016, 08:26
سامولیک جماعت
عاقو من پسوردما یادم نمیاومد[emoji1] [emoji1]
به هر روی حظور خودم رو اعلام مینمایم[emoji16]

خوش آمدی داداش.:n02:

بردیا
09-06-2016, 13:13
بردیا مَرد نایب قهرمانی ها :n09::n09::n09:

عرضم به خدمتت که فینال 2014 تو پادگان با وجود اینکه اجازه ندادن بازی رو ببینیم، ولی دم سحر تلویزیون رو یواشکی روشن کردیم و شاهد بالا بردن جام توسط کپتن لام بودیم :n02:

بردیا
10-06-2016, 09:53
تبلیغ مرسدس بنز با تیم ملی آلمان به مناسبت یورو 2016 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AlamtabC
12-06-2016, 00:31
سلام همه رفیقای قدیمی همه گلایی که ۶ ساله تو هر تورنومنتی کنار هم منتظر موفقیت تیم عزیزمونیم
خوشحالم هنوز اسکلت قدیمی پابرجاست :-)
به امید قهرمانی دوباره آلمان بزرگ

yuseph
12-06-2016, 00:44
سلام همه رفیقای قدیمی همه گلایی که ۶ ساله تو هر تورنومنتی کنار هم منتظر موفقیت تیم عزیزمونیم
خوشحالم هنوز اسکلت قدیمی پابرجاست :-)
به امید قهرمانی دوباره آلمان بزرگ

سلام به روی ماهت...
چه پاقدمی داشتی دمت گرم...تیم چیگلیس بدجور رفت تو آمپاس.:n09:
پ ن: یه بازیکن باتجربه نداشتن بازی رو کنترول کنن بعد میخوان قهرمان بشن :n02:

AlamtabC
12-06-2016, 00:59
سلام به روی ماهت...
چه پاقدمی داشتی دمت گرم...تیم چیگلیس بدجور رفت تو آمپاس.:n09:
پ ن: یه بازیکن باتجربه نداشتن بازی رو کنترول کنن بعد میخوان قهرمان بشن :n02:

قربونت
دیگه عادت کردیم به حبابی به نام انگلیس خخ
همیشه قبل بازیا این انگلیس یه چیز دیگس
تو بازیا انگلیس همون انگلیسه که به زور داوری ۵۰ سال
پیش تو خونه خودش قهرمان. شده و غیر اون هیچ
افتخاری نداره :n14:

yuseph
12-06-2016, 13:40
ترکیب مشخص نشد؟
پ ن: پیش بینیم ۳-۰آلمان

hojjatinho
12-06-2016, 16:03
هنوز زوده یوسی :n02:

خب در مورد اوکراین باید بگیم که توی این چند وقته خوب پیشرفت کردند .

بازی های دوستانه قبل از یورو حسابی گرد و خاک کردن و هم خوب گل زدن و هم خوب گل خوردن : دی

تیمشون در خط حمله یک اقا داره به نام یارملنکو . علارقم اینکه اسمش بیشتر شبیه نام یک حشره هست منتها می تونه بسیار خطرناک باشه :n02:

دست لو فوق العاده باز هست برای انتخاب هر نوع تاکتیکی . امیدوارم ترکیب های عجیب و غریب مخصوص خودش رو توی این تورنومنت به نمایش نذاره .

پیش بینی من اینه که می بریم ولی قطعا گل هم می خوریم : دی

K!ng of th3 K!ngs
12-06-2016, 17:57
دوستان خواهشا به من بگید از کدوم سایت میتونم با گزارش انگلیسی با کیفیت نستبا خوب آنلاین ببینم؟ فیلتر هم باشه مشکلی نیست

M.Sadegh.M
12-06-2016, 18:43
دوستان خواهشا به من بگید از کدوم سایت میتونم با گزارش انگلیسی با کیفیت نستبا خوب آنلاین ببینم؟ فیلتر هم باشه مشکلی نیست

این لینک را امتحان کنید :

Mr.Crow
12-06-2016, 20:04
خب امشب علاقمندان فوتبال بالاخره میتونن بازی یه تیم مدعی و خفن رو ببینن و لذت ببرن! :دی
پیش بینی من 2-0 هست و امیدوارم از همین شروع کار بترکونیم!
حیف که احتمالاً گزارشگر بازی فردوسی پوره. سر بازی های آلمان و بایرن کافیه یه اتفاقی بیفته تا کلی ذوق کنه! ایشالا بروبچ یه جوری بازی کنن که فردوسی پور هم افسردگی بگیره! :دی

K!ng of th3 K!ngs
12-06-2016, 21:06

خیلی ممنون ولی من میخوام انگلیسی باشه

Masoud King
12-06-2016, 21:28
ترکیب اصلی آلمان
نویر| هوودس، موستافی، بواتنگ، هکتور| خدیرا، کروس| مولر، اوزیل، دراکسلر| گوتزه

yuseph
12-06-2016, 22:10
امیوارم گوتزه جواب بده.
دوره قبل گومز نوک بود و اتفاقا بد هم کار نکرد هرچند فرت فرت تعویضش میکرد یواخیم...
میشد جای داکسلر، گوتزه یه خط برگرده عقب و گومز بره نوک وایسه.

K!ng of th3 K!ngs
12-06-2016, 22:21

دقت نکردم، انگلیسیه! ممنون

M.Sadegh.M
12-06-2016, 22:22
خیلی ممنون ولی من میخوام انگلیسی باشه

دوست عزیز شما برید تماشا کنید.
انگلیسی هست ، کاری نداشته باشید سایتش وطنیه

اغلب مسابقه ها را از طریق sky sport پوشش میده

yuseph
12-06-2016, 23:41
۱-۰
آلمان :n12:

K!ng of th3 K!ngs
13-06-2016, 00:25
Schweinsteiger!!!!!!!!!!!!!!!!:n12::n12::n12::n12: :n12::n12:

yuseph
13-06-2016, 00:27
اولین قدم رو همچین محکم برداشتیم.
تبریک عاقا...

M.Sadegh.M
13-06-2016, 00:27
آقا تبریک

این آلمان همون آلمانِ جام جهانیِ فقط چند درجه ضعیف تر شده. :n02:

حملاتش تو این بازی زهردار و موثر نبود ، دقیقا مثله فینال جام جهانی که با اینکه کله 90 دقیقه حمله می کرد ولی نتونست کاری بکنه.
و دقیقا بازم مثل فینال جام جهانی ممکنه رو موقعیت های ساده گل بخوره. (هنوز عاشقِ پالاسیو هستم. :n10:)

hojjatinho
13-06-2016, 00:46
برد 2 - 0 مقابل اوکراین و دشت اول : دی

خیلی خوبه که بازی اول رو با برد پشت سر گذاشتیم و شخصیت قهرمانی و بردن رو به بعضی از تیمها یاد دادیم :n02:. 3 امتیاز خیلی مهم بود . نکته مثبت خوب بودن هکتور در سمت چپ و امادگی بالای نویر هست . همچنان کارهای ترکیبی و اون 4 نفر جلو خیلی خوبیم فقط گوتزه محو بازی بود . و چه قدر خوب شد که شواینی عزیز با گل برگشت :n12:. فکر کنم اولین توپی به پاش خورد رفت توی گل :n01:

دفاع خیلی با اطمینان نیست که حل میشه :n02:

AlamtabC
13-06-2016, 00:51
تبریک دوستان کلا چند سر و گردن بهتر بودیم
امیدوارم سمت راست دفاع مشکل حل شه
باقی پستا مشکلی نداریم
بازی اول و پیروزی مبارک همگی

Mr.Crow
13-06-2016, 00:53
با اینکه مشکلاتی داشتیم، ولی 2-0 بردیم و نتیجه خیلی خوبی گرفتیم!
نویر که خیلی خفن کار کرد و بواتنگ هم عجب توپی رو درآورد! کلاً قوانین فیزیک رو زیر سوال برد با اون زاویه ای که توپ رو کشید بیرون! :دی
گلی که آقامون شواینی زد هم به شدت چسبید! اصلاً کیفیت بازی رو چند درجه ارتقا داد! :دی
حیف که لام از تیم ملی خداحافظی کرد. :( آخه چرا انقدر زود رفتی بی وفا؟! :(

senaps
13-06-2016, 00:59
تبریک به دوستان.....
گل دوم خیلی شیرین بود....
قدری اشتباهات دفاع زیاد بود که کم کم درست میشه....
اوزیل رو دوست دارم:n40:

yuseph
13-06-2016, 09:48
فکر کنم اولین توپی به پاش خورد رفت توی گل :n01:

دفاع خیلی با اطمینان نیست که حل میشه :n02:

سومین لمس توپش بود.
اومدن هوملز و خوب کار کردن موصطافی کار رو سخت کرده!
پ ن : بازی دوم اوووو:n02:

Mr.Crow
13-06-2016, 12:50
دو تا عکس باحال از بازی دیشب! :دی
سلطان شواینی عزیز (البته سلطان که مختص الیور کان هست، ولی حالا به ایشون هم میگیم! :دی)

این هم صحنه بیرون کشیدن توپ از داخل دروازه که خیلی خفنه!

فقط کاش دیشب یواخیم لو اون کارهای عجیب غریب و مستهجن (!) رو انجام نمیداد. :n27: آدم خجالت میکشه بگه این مربی تیم محبوب منه! :دی

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.Sadegh.M
13-06-2016, 16:09
دو تا عکس باحال از بازی دیشب! :دی
فقط کاش دیشب یواخیم لو اون کارهای عجیب غریب و مستهجن (!) رو انجام نمیداد. :n27: آدم خجالت میکشه بگه این مربی تیم محبوب منه! :دی

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بابا اینا نمی دونن 4 چشمی حواس دوربینا و مردم بهشون هست. :n05:
اون بخش اولش مهم نیست بدش که دستشا بو کرد خیلی داغون بود. :n04:
به شرافت آریایی توهین شد با این حرکت. :n08:

تا بود می گفتیم این زیدان چرا هر بازی یک سوتی میده حالا آبرو خودمون رفت.

senaps
13-06-2016, 16:28
عجب.... جریان چیه؟
دیشب من همزمان با بازی داشتم با نامزدم حرف میزدم کلا حواسم به بازی نبود و فقط تکرار گل ها رو دیدم! :))))

جریان حرکت و بو کردن یواخیم چیه؟؟؟؟؟

M . Sayid
13-06-2016, 18:03
عجب.... جریان چیه؟
دیشب من همزمان با بازی داشتم با نامزدم حرف میزدم کلا حواسم به بازی نبود و فقط تکرار گل ها رو دیدم! :))))

جریان حرکت و بو کردن یواخیم چیه؟؟؟؟؟

senaps
13-06-2016, 18:36

:n04:

حالا باز خدا رو شکر مثل فلانی نمالید به ریش نداشتش :| این چه حرکتیه این میکنه عاخه؟؟؟؟ :|

yuseph
13-06-2016, 21:07
:n04:

حالا باز خدا رو شکر مثل فلانی نمالید به ریش نداشتش :| این چه حرکتیه این میکنه عاخه؟؟؟؟ :|

هرکسی یه خصوصیاتی داره که...:n02:

Masoud King
15-06-2016, 02:16
تا بازی بعدی یه سرگرمی چیزی ایجاد کنید

به نظرم هر روز حجت بیاد یه بازیکن رو معرفی کنه : دی

000000000
15-06-2016, 02:30

بفرمایید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n02:

shabkard
15-06-2016, 17:07
اخ اخ دیر کردم VIVA المان

المان قهرمان نشه پس کی بشه اصلا!!!
:n13:

AlamtabC
15-06-2016, 18:33

آقا خارش موضعی داشته حال کرده بخارونه
شما داشتی نخارون :)

hojjatinho
15-06-2016, 18:58

حالا که دوست دارین و از اون جایی که بازی بعدی عقاب ها مقابل کبوتران لهستان هست توجه شما را جلب می کنم به دو بازیکن دوست داشتنی این تیم :دی

اقای Artur Jędrzejczyk ، مرد خوش نام و خوش اوای دفاع چپ لهستانی ها که تلفظ اسمش هر کافری رو مومن می کنه :n02:

و بازیکن خطرناکشون جوان اول لهستانی ها اقای آرکادیوژ میلیک هست که به نظرم به مراتب از لوا خطرناک تره . از اونجایی که تیم های یواخیم لو در تورنومنت ها نشون دادن در بازی دوم دچار سندرم بازی دوم میشن و بازی رو نمی برن ، باید خیلی مراقب باشیم .

yuseph
16-06-2016, 21:09
رسیدیم به بازی دوم و سندرم معروف!
اونجوری که از مصاحبه ها مشخصه ترکیب تقریبا همون ترکیب بازی قبلی هستش.
تغییرات احتمالی هم بازی کردن هوملز به جای موصطافی ویا شواینی به جای خدیرا هستش.که البته لوو گفته شواینی هنوز توان بازی ۹۰دقیقه رو نداره!!!
کاپیتان هم که نویر خواهد موند.

yuseph
16-06-2016, 21:22
ترکیب:
نویر
هکتور/هوملز/بواتنگ/هوودس
خدیرا/کروس
داکسلر/اوزیل/مولر
گوتزه

hojjatinho
17-06-2016, 01:18
بازی دوم و نبردن های همیشگی . با اینجور بازی باید مقابل تیمی مثل ایتالیا خیلی مراقب بود . جالبه در هر دو مسابقه آلمان با رقیبانش در مرحله گروهی تا به اینجا تیمهای مقابل دوندگی به مراتب بیشتری رو داشتن . اوکراین 114 و لهستان 112 کیلومتر دویدن . بیشترین دوندگی رو چه تیمی داشته؟ ایتالیا !

yuseph
17-06-2016, 02:39
نوع بازی تیم آلمان کمی بیش از حد هدفمند و به اصطلاح خطکشی شده هستش.
دلیلش هم خستگی بازیکنان و رو نکردن برگ های برنده توسط لوو هستش.
جایی که ایشون میگه شواینی هنوز به مرز بازی درطول ۹۰دقیقه نرسیده به جواب این سوال میرسیم که چرا شواینی برابر لهستان بازی نکرد!
شواینی برگ برنده ای هستش که باید برای بازیهای حذفی و بزرگ با تمام قدرت بازی کنه،نه بازی های کم اهمیت تر گروهی.
ترکیب دفاع و خط هافبک تقریبا مشخص شده و با وجود کاستی ها قابل قبول هستن.
ولی نقطه مشکل ساز نوک خط حمله هستش که تا الان جواب نداده!
وجود گوتزه در نوک خط حمله شاید حربه تیزهوشانه ای باشه ولی برای م‌وفقیت این تاکتیک نیازمند بازیکنانی مثل رویس هستیم که متاسفانه همراه تیم نیستش.
گوتزه روی توپ های هوایی فوق العاده ضعیف هستش و روی زمین هم در کنار مولر داکسلر و اوزیل هماهنگ نشون نداده...
اما در کنار تمام این مسائل میشه به یه نکته اشاره کرد و اون قدرت بالای این تیم در نبردهای هوایی و سرزنی هستش.
شاید و فقط شاید لو‌و از عمد گوتزه کوتاه قامت رو به عنوان مهاجم به زمین میفرسته که نشون بده تاکتیک تیم برپایه ارسال توپهای هوایی نیستش!که البته آمار بالای ارسال توپ های بلند چیز دیگه ای میگه.

M . Sayid
17-06-2016, 08:50
درود می فرستیم بر اون هوادار آلمانی که پشت لباس تیم آلمان اسم بزرگ و پرافتخار :n12: هومر سیمپسون :n12: رو نوشته بود ! Respect !

shabkard
17-06-2016, 10:38
دیشب پای بازی خوابم برد واقعا این چه بازی بود المان در مقابل لهستان انگار هیچ هدف خاصی نداشتن و به مساوی هم راضی بودن

Mr.Crow
17-06-2016, 11:13
امسال واقعاً خوب کار نمیکنیم. :| نمیدونم بروبچ بعد از جام جهانی دیگه ارضا شدن و حال و حوصله بازی ندارن یا اتفاق دیگه ای افتاده. آخه به جز لام (و شواینی که آمادگی 100% نداره) بقیه اکثراً برای همون تیمی هستن که توی جام جهانی ترکوندن، ولی الآن به زور دارن بازی میکنن. حالا باز حداقل از نظر دفاعی بدک نیستیم و دیشب راضی بودم، ولی بخش هجومی تیم افتضاحه! موقعیت زیادی جلوی دروازه حریف ساخته نمیشه و موقعیت هایی که پیش میاد هم همچین به در و دیوار میزنن که آدم حیرت میکنه!
امیدوارم بعد از مرحله گروهی یه دفعه سورپرایزمون کنن و با تیمی روبرو بشیم که عطر و بوی آلمان خفن این سال ها رو داشته باشه.

shabkard
17-06-2016, 16:17
المان هم با این وضع دیشب لهستانش بعیده قهرمان بشود!!!!

امیدی نیست انگار خط حمله ژرمن ها پنچر شده
امیدوارم سیاست خود یواخیم لو باشه برای ذخیره انرژی نه واقعیت تیم و اصل حالشان!!!

بردیا
17-06-2016, 21:49
المان هم با این وضع دیشب لهستانش بعیده قهرمان بشود!!!!

امیدی نیست انگار خط حمله ژرمن ها پنچر شده
امیدوارم سیاست خود یواخیم لو باشه برای ذخیره انرژی نه واقعیت تیم و اصل حالشان!!!

بازی های گروهی رو هیچ وقت نمیشه با حذفیا مقایسه کردش.
نمونش ایتالیا که همیشه تو گروهی زاقارت ترین بازی های ممکن رو انجام میداد ولی تا فینال می رفت بالا :n36:
امسال امیدوارم برعکس بشه :n02:

Iloveu-ALL
17-06-2016, 22:57
نمونش ایتالیا که همیشه تو گروهی زاقارت ترین بازی های ممکن رو انجام میداد ولی تا فینال می رفت بالا :n36:

آلمان اکثرا چه جام جهانی چه جام ملت ها بازی دوم رو نمیبره !! :n02:

که اگه فرض بگیرم عمدی باشه این کار بنظرم چندتا مزایا داره:
1- بازیکن ها خسته نمیشن
2- به قول بعضیا ترفند لو نمیره :n02:
3- بازیکن های اصلی استراحت داده میشن چون هدف برد نیست (زیاد نمیشه بعنوان بازی تمرینی بهش نگاه کرد!!)
4- میتونن تیم صعود کننده رو تعیین کنن (جام جهانی 2014 :n10:) که البته این فقط برای بازی دوم نیست
5- که از همه مهم تره!! میتونه اگه گروه بغلی تیم دومش قوی تر بود یا سخت تر برای آلمان بود ... میتونن دوم بشن و با تیم اول بخورن یا اصن اگه دوم بشه مسیر تا فینال آسون تر خواهد بود مثلا نخوردن به ایتالیا تا فینال:n02:البته به طرفداران آلمان بر نخوره! باید یک اعتراف کنم که تیم باید قوی باشه که یک همچین ریسکی کنه)

* از بدی هاش هم یکی امکان حذف شدن یکی بیشتر شدن فشار رو بازیکن

yuseph
17-06-2016, 23:46

یا برعکسش رو میشه گفت.داشتیم تیمهایی که سه بازی گروهی رو با اقتدار بردن ولی فرت مرحله بعد حذف شدن!!
+
ایتالیا.....بعیده اینبار نحسی این تیم یقه ما رو بگیره:n02:

Stream
18-06-2016, 06:53
یا برعکسش رو میشه گفت.داشتیم تیمهایی که سه بازی گروهی رو با اقتدار بردن ولی فرت مرحله بعد حذف شدن!!
+
ایتالیا.....بعیده اینبار نحسی این تیم یقه ما رو بگیره:n02:

اینطور باید نگاه کرد که آلمان در طول تاریخ هیچ وقت نتونسته ایتالیا رو در رقابت های یورو یا جام جهانی شکست بده :n02: هر وقت دو تیم در دور گروهی به هم خوردند بدون استثنا بازیها مساوی شده، هر وقت دو تیم در دور حذفی به هم خوردند بدون استثنا ایتالیا برنده بوده. :n26: تمام 8 باری که آلمان در تاریخ مقابل ایتالیا برنده شده در بازیهای دوستانه بوده. :n24:

yuseph
18-06-2016, 09:39
اینطور باید نگاه کرد که آلمان در طول تاریخ هیچ وقت نتونسته ایتالیا رو در رقابت های یورو یا جام جهانی شکست بده :n02: هر وقت دو تیم در دور گروهی به هم خوردند بدون استثنا بازیها مساوی شده، هر وقت دو تیم در دور حذفی به هم خوردند بدون استثنا ایتالیا برنده بوده. :n26: تمام 8 باری که آلمان در تاریخ مقابل ایتالیا برنده شده در بازیهای دوستانه بوده. :n24:

اینی که آلمان ها تا به الان توی هیچ بازی رسمی نتونسته ایتالیا رو ببره ،به ضرس قاطع مربوط به باگ فوتباله :دی
درخواست پچ دادیم انشالله این دوره جبران مافات میشه.:n09:

Mr.Crow
18-06-2016, 11:10
اینی که آلمان ها تا به الان توی هیچ بازی رسمی نتونسته ایتالیا رو ببره ،به ضرس قاطع مربوط به باگ فوتباله :دی
درخواست پچ دادیم انشالله این دوره جبران مافات میشه.:n09:
یکی از خفن ترین باگ ها رو توی جام جهانی 2014 پشت سر گذاشتیم! :دی تا حالا هیچ تیم اروپایی ای در تاریخ بشریت نتونسته بود توی آمریکا (جنوبی، شمالی، مرکزی و هر چی!) قهرمان بشه و آلمان بالاخره طلسم رو شکوند! ایشالا امسال دومین باگ فوتبال رو هم برطرف میکنیم و یه پچ چند گیگابایتی بیرون میدیم که همه صفا کنن! :دی
ولی بدبختی اینجاست که امسال خط حمله آلمان افتضاحه و دفاع ایتالیا هم که همیشه خفن! :n27: ولی ما می توانیم! :دی

Alireza SM
18-06-2016, 12:09
با داشتن گل زنی مثل مولر و گل فروش هایی مثل اوزیل و شواین و کروس آلمان به طور قطع نگرانی از بابت گلزنی نداره. ضمن اینکه یورو یه تورنومنت کوتاهه و برد و باخث و صعود مطرح هست، لیگ نیست که بگیم خط حمله در طول فصل ضعف نشون خواهد داد. در یورو با 5-6 تا گل زده هم میشه قهرمان شد. دفعه قبل ایتالیا با 6 گل زده به فینال رسید. 2004 هم یونان فقط با 7 گل زده قهرمان شد اگه بازی هاش به پنالتی کشیده میشد ممکن بود اصلا با 5 گل زده زده قهرمان بشه

Masoud King
18-06-2016, 12:43
اینکه تیم تو گل زنی خوب کار نمیکنه دلیل ضعف گوتزه هست و وقتی هم که گومز میاد دیگه باید برن رو بازی هوایی. توپ تا پشت دروازه حریف خیلی خوب میاد ولی دفاع حریف رو نمی تونن باز کنن. البته لهستان خیلی فشرده دفاع می کرد. اگه مکس کروزه بود خیلی بهتر می شد .. یکم آدم بود الان می تونست تو یورو بازی کنه : دی

با وجود هوودس هم عملا سمت راستمون خنثی شده. کاش لام نمی رفت از تیم.

درکسلر/شورله هم کارایی خاصی تو سمت چپ نداشتن. به نظرم باید اوزیل رو ببره اونجا و شواینی رو به خط هافبک اضافه کنه یا حداقل گوتزه رو ببره چپ و گومز رو بازی بده.

البته همینکه دو بازی گل نخوردن خیلی خیلی خوبه. هوملز و بواتنگ واقعا عالی کردن. مخصوصا بواتنگ که تو دو بازی گذشته تمام نبرد های تک به تک رو برده!

کلا من خیلی امیدوارم و با توجه به صحبت لوو مبنی بر اینکه در طول تورنومنت نمیشه با یه تیم ثابت بازی کرد، میشه انتظار داشت که تو مراحل بالاتر نحوه بازی و عملکرد تیم بهتر بشه.

hojjatinho
18-06-2016, 12:53
یک نکته اینکه عملا تو تورنومنت های 24 تیمی مرحله گروهی از کیفیت پایین تری برخورداره و به قولی تیمها دست خودشون رو رو نمی کنن . حتی میشه با دوم شدن در یک گروه مسیر به مراتب راحتتری رو تا فینال داشت : دی

باید دید در ادامه یواخیم لو چه تاکتیک هایی رو پیاده می کنه . در بیشتر بازی های دوستانه این یک سال با سیستم 3-6-1 بازی کردیم . بلاخره این تست کردن ها برای همین یورو بوده دیگه . باید دید کی و کجا لو ازش استفاده می کنه

Masoud King
18-06-2016, 14:44
آره حتی لوو هنوز سانه رو بازی نداده. بازیکن سرعتی و تکنیکی هست. شواینی رو هم ندیدیم
اما من هنوز میگم باید گوتزه رو بزاره چپ :دی

M.Sadegh.M
18-06-2016, 16:55
خدایی کلوزه کجاست یادش بخیر :n03:

من فکر کنم همین پودولسکی داغون هم از گوتزه بهتر باشه ، گوتزه یک شوت محکم نمیتونه بزنه بابا :n03:

yuseph
18-06-2016, 20:28
گوتزه/اوزیل/مولر
گومز
...........
داکسلر/اوزیل/گوتز
مولر(گومز)

به نظرم بهترین ترکیبهاست.

hojjatinho
18-06-2016, 21:37
گوتره کلا من رو نا امید کرده : دی

یه ترکیب خیلی خفن داشت یه زمانی یواخیم لو که پولدی و گومز رو بازی میداد و ما اینجا دق می کردیم :n02:

منتها الان به نظرم بد نیست از پولدی و گومز بازی بگیریم .

+

یه سری انتقادها از مولر میشه . مولر الان اون سمت کاملا تنهاست . لام رو نداره که خیالش از بابت کناره ها راحت بشه و به داخل بزنه . کلا مولر سمت راست وقتی خیلی خوب بود که فول بک هجومی مثل لام پشت سرش می دید .

+

دوم بشیم توی گروه خیلی هم بد نیست و مسیر بهتری شاید تا فینال داشته باشیم :n02:

Mr.Crow
21-06-2016, 16:26
خب بالاخره بازی سوم هم از راه رسید و اوضاع توی گروه کمی جالبه! :دی
رقیب تیم خفنی نیست، ولی با قدرت میان جلو که از سوم شدن جلوگیری کنن و همین قضیه کار ما رو سخت میکنه. (تیم سوم گروه میخوره به فرانسه یا ولز که هر دو رقیب های قدرتمندی هستن)
از اون طرف اگه هم ما ببریم و هم لهستان، کار به تفاضل گل میکشه که شاید لهستان کار ساده تری داشته باشه. چون جلوی اوکراینی بازی دارن که حذف شده و انگیزه خاصی نداره.
و نکته مهم اینه که شاید اگه دوم بشیم به نفع ـمون باشه! :دی دوم که بشیم میخوریم به سوئیس که تیم خاصی نیست. ولی اول بشیم به یکی از اینا میخوریم: آلبانی، اسلواکی یا تیم سوم F که خودش 4 تا احتمال داره و در کنار پرتغال، 3 تا تیم دیگه هم اعصاب خوردکن هستن. یعنی قدرتمند نیستن، ولی میتونن لج آدم رو دربیارن. کلاً این تیم هایی که در صورت اول شدن باهاشون باید بازی کنیم یه جوری هستن و من همون سوئیس رو ترجیح میدم و به نظرم بد نیست بروبچ مخصوصاً دوم بشن! :دی

لعنت بر باعث و بانی 24 تیمه شدن یورو! :| هم تعداد بازی های درپیت زیاد شده و هم مسابقات مرحله بعد پیچیده شده و آدم تا آخرین لحظه نمیدونه این تیم های سوم به کجا میرسن.

AlamtabC
21-06-2016, 19:07
سلام همگی
آقا ترکیب امشبو عشقه

نویر، هوملس، هکتور، بواتنگ، کیمیش، خدیرا، اوزیل،کروس، گوتزه، گومز، مولر

هنوز آلمان و لوو رو نکردن :-)

AlamtabC
21-06-2016, 21:52
مرسی کیمیش مرسی آلمان
ظریف مثل لام تیز و با تکنیک
گوتزه هم خیلی خوب بازی کرد تو پست اصلیش
فقط گل نزد مولرم بد شانس گومزم عالی بود
ترکیب نقص نداره انشالله بریم تا فینال
هر چند این سمت همه غولا به هم میخورن
تا اون سمت برن بخورن به اسپانیا که فینالو آماده گذاشتن براش !

yuseph
21-06-2016, 22:55
اینم از صعود!
اونم جوانمردانه و پاک،راحت با یه مساوی یه پای فینال میشدیم.
قابل توجه دوستان نازنین:n39:

banii
22-06-2016, 01:02
تا اون سمت برن بخورن به اسپانیا که فینالو آماده گذاشتن براش !

اسپانیا هم دوم شد و اومد این بر ...

senaps
22-06-2016, 01:20
مسیر به نظرم سخت خواهد بود...
تبریک به دوستان بابت صعود...

AlamtabC
22-06-2016, 01:49
اسپانیا هم دوم شد و اومد این بر ...

آره دست خدا پرتش کرد اینور !
کاملا داغون بود دفاع و دروازه اش
ایتالیا میاد بالا احتمالا !
منتظر آلمان و ایتالیا هستیم

banii
22-06-2016, 02:28
آره دست خدا پرتش کرد اینور !
کاملا داغون بود دفاع و دروازه اش
ایتالیا میاد بالا احتمالا !
منتظر آلمان و ایتالیا هستیم

Iloveu-ALL
22-06-2016, 09:31
ماشالا آلمان قهرمان نیست ، پهلوان است. با وضعیت گروه خیلی راحت میتونست خودش دوم کنه ولی جوانمردانه بازی کرد و افتاده توی جاده مرگ
در واقع کشور آلمان وقتی مسئله کشورشون باشه هر کاری می کنند و سنگ تمام میگذارند
تا فینال مرحله سختی دارن.
آلبانی / اسلواکی
ایتالیا / اسپانیا
فرانسه / انگلیس ؟ ...
فینال: پرتقال؟ بلژیک؟ ...
حدس میزدم امسال یک شگفتی ساز تا فینال میره و حتی قهرمان میتونه بشه تا الان که پیش بینیم درست بود
یه سمت همه غول ها هستن و یک سمت جاده تا فینال همواره و راحت!
اگه پرتقال و یا بلژیک هم بیفتن این ور دیگه عالی میشه:n19:

banii
22-06-2016, 12:07
فینال: پرتقال؟ بلژیک؟ ...
اگه پرتقال و یا بلژیک هم بیفتن این ور دیگه عالی میشه

بلژیک را نباید برنده از پیش مشخص امشب دانست ... برغم تصور اولیه این سوئده که شانس بیشتری از بلژیک داره ... سوئد الان همه چیز دست خودشه و با برد تقریبا دومیش مسجل میشه (یعنی مگر ایرلند 4 امتیاز با تفضل بگیره و سوئد دوم نشه که خیلی بعیده ...) واقعا هم به نظر من اینجوری جذاب تر میشه ... سوئد هم دوم بشه و بره اون بر و بلژیک 3 امتیازی شاید بعنوان سومی بیاد این بر و قضیه س.ک.سی تر بشه! :n02:
اما خب نباید هم به این قضیه بی توجه بود که "تیمهایی که روز آخر همه چیز دست خودشونه و با پیروزی کارشون به اما و اگر نمیکشه معمولا گند میزنند..." :n02:

mehrdad8086
22-06-2016, 16:02
به به تبریک البته با کمی تاخیر

XENON24
25-06-2016, 10:40
پیش بینی سیستم مبتنی بر داده کاوی، آلمان را قهرمان یورو 2016 می داند...

آندریاس گرول و گانتر شوابرگر از دانشگاه لودویک ماکسیمیلیان در کنار توماس نایب از دانشگاه جورج آگوست با استفاده از سیستم داده‌کاوی بار دیگر قهرمان آینده‌ی رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ را پیش‌بینی کرده‌‌‌اند. سیستم داده‌کاوی توسعه یافته توسط این دانشمندان در سال‌های گذشته نیز موفق شده بود تا قهرمان یورو ۲۰۱۲ و جام جهانی ۲۰۱۴ را به درستی پیش بینی کنند.

این دانشمندان با استفاده از داده‌هایی که در Gamlls R-Package در دسترس است، مدلی را برای پیش‌بینی احتمالات برد، تساوی و باخت در تمام بازی‌های یورو ۲۰۱۶ ایجاد کرده‌‌اند. دقت سیستم توسعه یافته به اندازه‌ی بالا است که تعداد گل‌های رد و بدل شده در هر بازی نیز در بصورت دقیق استخراج شده است. در مدل طراحی شده نه تنها قدرت هر یک از تیم‌ها بصورت جداگانه برای سنجش میزان موفقیت آن در نظر گرفته شده، بلکه موقعیت گروه‌ها و سایر تیم‌ها نیز در روند پیروزی هر یک از تیم‌ها تاثیر گذار است.

همانطور که در جدول بالا نیز مقایسه می‌کنید، نتایج پیش‌بینی سیستم داده‌کاوی این دانشمندان نشان از این دارد که مانشافت برای چهارمین بار جام قهرمانی را بالای سر برده و بار دیگر قدرت فوتبال خود را همچون سال‌های گذشته به رخ خواهد کشید.

MOHAMMAD2010
25-06-2016, 11:16
دقت سیستم توسعه یافته به اندازه‌ی بالا است که تعداد گل‌های رد و بدل شده در هر بازی نیز در بصورت دقیق استخراج شده است.
آقا اینو نداری ؟ خیلی به کارمه :n02:

بردیا
25-06-2016, 19:28
پیش بینی سیستم مبتنی بر داده کاوی، آلمان را قهرمان یورو 2016 می داند...

آندریاس گرول و گانتر شوابرگر از دانشگاه لودویک ماکسیمیلیان در کنار توماس نایب از دانشگاه جورج آگوست با استفاده از سیستم داده‌کاوی بار دیگر قهرمان آینده‌ی رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ را پیش‌بینی کرده‌‌‌اند. سیستم داده‌کاوی توسعه یافته توسط این دانشمندان در سال‌های گذشته نیز موفق شده بود تا قهرمان یورو ۲۰۱۲ و جام جهانی ۲۰۱۴ را به درستی پیش بینی کنند.

این دانشمندان با استفاده از داده‌هایی که در Gamlls R-Package در دسترس است، مدلی را برای پیش‌بینی احتمالات برد، تساوی و باخت در تمام بازی‌های یورو ۲۰۱۶ ایجاد کرده‌‌اند. دقت سیستم توسعه یافته به اندازه‌ی بالا است که تعداد گل‌های رد و بدل شده در هر بازی نیز در بصورت دقیق استخراج شده است. در مدل طراحی شده نه تنها قدرت هر یک از تیم‌ها بصورت جداگانه برای سنجش میزان موفقیت آن در نظر گرفته شده، بلکه موقعیت گروه‌ها و سایر تیم‌ها نیز در روند پیروزی هر یک از تیم‌ها تاثیر گذار است.

همانطور که در جدول بالا نیز مقایسه می‌کنید، نتایج پیش‌بینی سیستم داده‌کاوی این دانشمندان نشان از این دارد که مانشافت برای چهارمین بار جام قهرمانی را بالای سر برده و بار دیگر قدرت فوتبال خود را همچون سال‌های گذشته به رخ خواهد کشید.

جدول رو که اشتباه پیش بینی کرده :دی

XENON24
25-06-2016, 20:28
جدول رو که اشتباه پیش بینی کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جدول رو من پس و پیش گذاشتم...:n02:

irp30w
25-06-2016, 23:02
فقط مانوئل نویر. کاپیتان بر حق آلمان. :n12:

بردیا
26-06-2016, 19:34
به امید برد 0-2 :n02:

AlamtabC
26-06-2016, 21:21
به امید برد 0-2 :n02:

اینم سه صفر
مبارک همگی

Mr.Crow
26-06-2016, 21:24
خب بالاخره آلمان واقعی رو توی این بازی دیدیم! :دی بروبچ تازه دارن راه می افتن و بازی به بازی بهتر میشن. این بازی هم با اینکه 3تا گل زدیم، میتونستیم چند تا دیگه هم بزنیم که خب نشد که بشه. ولی ایشالا بازی های بعدی تک تک موقعیت ها رو جوری استفاده کنیم که حریف نیمرو بشه! :دی

M.Sadegh.M
26-06-2016, 21:34
سلام به همه

خوب خدا را شکر خوب بازی کردیم و راحت بردیم.
چند نکته در این بازی بود ، غیبت گوتزه و حضور دراکسلر که واقعا عالی بود این تعویض و فهمیدیم پپ الکی گوتزه را نیمکت نشین نکرد ، دراکسلر هم عالی بود و به نظرم بهترین بازیکن امروز تیم بود.
نکته مثبت هم مچ شدن بیشتر تیم بود به خصوص در فاز هجومی
تمام عناصر هجومی تیم به خوبی با هم هماهنگ بودن و گومز هم بر خلاف حرفایی که درباره اش میگن که نمیشه باهاش تک ضرب و تقه ای پاسکاری کرد نشون داد اینطور نیست و به خوبی با مولر داکسلر و هکتور پاسکار میکرد.

نکته منفی که دوباره این بازی بود ، حضور اوزیل در سمت راست تیم بود به (در بازی آخر گروهی هم همین اتفاق افتاد) به خصوص نیمه اول و اوزیل هم مجدد نشون داد که برای این پست مناسب نیست و اون پای راستش واقعا فلجه

بازم تبریک :n02:

yuseph
26-06-2016, 21:40
عاقو تبریکم نمیادش :دی
پ ن:امشب یه شوی خنده دار داریم پخش مستقیمه از دستش ندین:n09:

mehr1362
26-06-2016, 21:48
فردوسی پور قبل از یورو 2016 و در برنامه ی شبکه ی ورزش :
آلمان ضعیفه ، مدعی نیست :n07:
این سه تا گل بهترین تو دهنی به مجریان پر ادعای اسپانیایی و ایتالیایی
تیم دیدین سه تا بزنه ، دنبال چهارمی باشه ؟ :n02:

Reza31001
26-06-2016, 21:51
تبریک
خیلی به موقع برای دوستان شاخ شونه کشیدیم که فکر نکنن خبریه!

یه توییتم بذاریم بد نیست:n02:

آلمانی: گل (عادی شده اخوی)
ایتالیایی: دفااااع
انگلیسی: خوردیم باز
اسپانیایی: گلللللللللللللللللللععععع ع (از دست این تازه به دوران رسیده ها)

Travis_Bickle9

mehr1362
26-06-2016, 21:57
تبریک
خیلی به موقع برای دوستان شاخ شونه کشیدیم که فکر نکنن خبریه!

یه توییتم بذاریم بد نیست:n02:
:n08::n08::n08:

yuseph
27-06-2016, 01:07
فردوسی پور قبل از یورو 2016 و در برنامه ی شبکه ی ورزش :
آلمان ضعیفه ، مدعی نیست :n07:
این سه تا گل بهترین تو دهنی به مجریان پر ادعای اسپانیایی و ایتالیایی

فقط یه احمق میتونه وقتی اقیانوس بغل دستش باشه از کنار برکه بودن لذت ببره!!
داستان کراهت صداوسیما و عوامل اون داستان تکراریه....همون بهتر اینا خاطرخواه آلمانی جماعت نباشن،والا بلقرعان:n02:

senaps
27-06-2016, 12:03
ما یه گروه داریم، خیلی دوستان با هم راحتن......
سر پنالتی، رفتم و نوشتم خواهر اسلواکی رو مورد عنایت قرار دادیم!( البته قاعدتا با ادبیات کوچه بازاری شدید! :) )
بعد که چک کردم، دیدم فرستادم توی خفن ترین گروه تلگرامی که عضو بودم و شاخص احترام، در حد " ارادت دوستان عزیز، یک سوال داشتم خدمت اساتید و مهندسین گرامی" ....
بعد هنوز داشتم بر پدر و مادر اونی که دلیت کردن پیام توی سوپر گروه رو اختراع کرده درود می‌فرستادم ک عمو اوزیل توپو خراب کرد :| میخواستم گریه کنم!!!! دوبار پشت سر هم ضایع شدن!!

نیمه دوم هم که بازی رو ول کرده بودن و انگار تمرینی بازی میکنن یه جورایی!!

Esteghlal_Paydar44
27-06-2016, 13:29

میبینید بلژیک هوادار نداره دیگه سو استفاده نکنید:n08::n16:

shabkard
27-06-2016, 13:32
المان نشون داد یک پای فینال هست بلاخره المان واقعی رو دیشب دیدیم

Sent from my SM-J500F using Tapatalk

mehr1362
27-06-2016, 14:06
میبینید بلژیک هوادار نداره دیگه سو استفاده نکنید:n08::n16:

زمانی که این مطلب ارسال شد هنوز بلژیک بازی نکرده بود :n31:
مراد از بلژیک همون تیمی هست که دو تا از ایتالیا خورد ؟
حماسه ی بلژیک به لطف تیمی چون مجارستان اتفاق افتاد ، ماشاله همشون از دم عینک واجب بودند :n02:

بردیا
27-06-2016, 21:21
خب دوباره خوردیم به رفقای قدیمی :دی
امیدوارم لو این بار مث 2012 برنداره تاکتیکای احمقانه بچینه که به جای غافلگیر کردن حریف، خودمونو غافلگیر بکنه

shabkard
27-06-2016, 21:33
الله اکبر هیتلر رهبر
ایتالیا شد گوشت قربانی دوست داشتم اسپانیا بیاد له بشه
و یک انتقام سخت ازش بگیریم
حیف اخه من ایتالیا رو هم دوس دارم

yuseph
27-06-2016, 22:05
امیدوارم لو این بار مث 2012 برنداره تاکتیکای احمقانه بچینه که به جای غافلگیر کردن حریف، خودمونو غافلگیر بکنه

بازی با یازده تا دفاع نه دیگه،بگو یازده تا دروازبان که تاکتیک،تکنیک نمیخواد!؟
تنها راهش اینکه مثل خودشون تمیز بازی کنیم:n15:

Mr.Crow
27-06-2016, 22:12
2012 خیلی ضایع بازی کردیم! داور که سوت شروع بازی رو زد، بروبچ همچین حمله میکردن که انگار 5تا گل عقب هستیم. بعد از خوردن گل اول هم دیگه رسماً زمین آلمان خالی شده بود و جناب بالوتلی کل زمین رو تک و تنها اومد و گل... :|
اگه این بار درست حسابی بازی کنیم و دفاع و حمله رو به یه اندازه رعایت کنیم میشه ایتالیا رو حذف کرد. و ایشالا میزنیم طلسم درپیت رو میشکونیم برای همیشه! :دی

Reza31001
27-06-2016, 22:34
این ایتالیایی که من دیدم به اون چیزی که از یورو میخواستن رسیدن!
کونته که داشت از نیمکت بالا میرفت:n31:

خلاصه که اشباع شدن میدونن بعدش خبری نیست :n09:

yuseph
27-06-2016, 23:06
بابا زشته از انگلیس تو این شبای عزیز داره موجبات خنده و شادی ما رو فراهم میکنه.
من که تحمل ندارم پکیدم از خنده زدم کانال رو عوض کردم دارم رازبقا نگاه میکنم. :دی

AlamtabC
28-06-2016, 00:27
سخن بزرگان این بار فردوسی پور :-)
انگلیس قهرمان :n08:

shabkard
28-06-2016, 00:48
فردوسی پور رو ولش خرفت شده
انگلیس هم به فنا رفت مثل همیشه
مونده ایتالیا فرانسه آلمان
که امیداوارم آلمان قهرمان بشه

mehr1362
28-06-2016, 01:32
ایتالیایی ها فوق العاده کثیف بازی میکنند ، فلسفه فوتبالشون همینه کلا
( به یاد بیارید ماجرای زیدان ، ماجرای اخراج بازیکن کره ای از لیگ ایتالیا )
بازی با بلژیک ، تمام ضد حمله های حریف را با خطاهای حرفه ای خوشگل مهار کردند .
تعداد کارت زرد های ایتالیا را ببینید ! تازه خوب بلدن چطوری خطا کنند داور نگیره .
اگر گل جلو بیفتن به هر شیوه ای باشه بازی را در میارن ، فقط کافی هست گل اول به ایتالیا زده بشه
البته نویر مثل دروازه بان اسپانیا نیست که مفتی مفتی ایتالیا را جلو بندازه .
دروازه بان اسپانیا اینقدر ضعیف و مبتدی بود که یاد باب اسفنجی افتادم :n02:

hojjatinho
28-06-2016, 10:15
ایتالیااااا ، ایتالیاااا، ، ایتالیااااااااا

این رو اول سرود ملیشون می گن ایتالیایی ها . باشد سرود وداع از یورو رو براشون بخونیم :n02:

سه ماه پیش 4 تا به جی جی و رفقاش زدیم . منتها قضیه بازی های رسمی با ایتالیا رو که همه می دونیم . :n02:

چهار بار در بدترین قسمت ممکن به ایتالیا باختیم . سه تا جام جهانی رو همین ایتالیا از ما گرفته . جام جهانی 1970 در نیمه نهایی و در وقت های اضافی بهشون باختیم . بازی که کلی میشه در موردش حرف زد . یکی از بهترین بازی های تاریخ این دو تیم .

سپس باز هم در جام جهانی این بار در سال 1982 به یکی از بهترین ایتالیا های تاریخ باختیم . جام جهانی 2006 و شکست 2 بر 0 در نیمه نهایی هم که قطعا یادمون هست و اخری هم بازی 4 سال قبل و ترکیب مضحک یواخیم لو . من بعد از بازی یادمه نوشتم این بدترین چینشی بود که یک مربی می تونست بچینه :n02:

اما رکورد ها برای شکسته شدن هست دیگه . امیدوارم این بار ایتالیا رو ببریم و بریم تا قهرمانی . جدای از هر نتیجه ، بازی المان با ایتالیا کلاس فوتبال اروپا هست .

Iloveu-ALL
28-06-2016, 10:55
آقا این آلمان خطرناک ترین آلمان از نظر مهره برای ایتالیاست :n02:
من دیشب تعجب کردم که چرا اسپانیا به ایتالیا گل نزد اما آلمان راحت میتونه گل بزنه اگه بتونه تو دفاع هم موفق باشه...
گومز تو نبرد هوایی میتونه خطرناک باشه ولی نه زیاد ... یه سری بازیکن ها هم مخفی هستن مثل شواینی ...
ولی مهره مثل دراکسلر میتونه برای ایتالیا خطرناک باشه ... ولی در کل نبرد مربی هاست بیشتر!

senaps
28-06-2016, 21:56
دفاع هامون همه کارت دارن :(
خیلی ترسناکه بازی به نظرم!!‌چون ممکنه اخراجی بدیم:n28:

M . Sayid
01-07-2016, 20:54

Mr.Crow
02-07-2016, 10:03
امشب ایتالی کُشون داریم! :دی قراره این طلسم پوسیده برای همیشه نابود بشه و بروبچ یه کاری بکنن که تاریخ فوتبال دگرگون بشه! :دی باشد که رستگار شویم...

senaps
02-07-2016, 17:50

خخخخخخ
همین دیروز داشتم این بازی رو می‌دیدم و فکر میکردم یعنی میشه ایتالیا هم اشتباه برزیل رو بکنه و بی مهابا حمله بکنه که پره پوره‌اش بکنیم ؟ :n23:

به نظرم امشب بازی باحالی میشه....

hojjatinho
02-07-2016, 17:54
خب رسیدیم به شب موعود . شبی که یا می بریم و یه قدم به جام نزدیک تر می شیم یا می بازیم و می ریم برای worldcup 2018 :n02:

نشریه بیلد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ترکیبی که برای المان پیش بینی کرده 3-6-1 هست ترکیبی که در بازی دوستانه 3 ماه پیش و برد 4 بر 1 مقابل ایتالیا استفاده شد . معمولا بیلد ترکیبهاش درسته .

باید دید این بار لو تغییر تاکتیک و سیستم میده یا از ۲۰۱۲ میترسه و دست به ترکیب نمیزنه

موتا و ده روسی رو ایتالیا نداره + کاندروا

عملا خط هافبکشون ضعیف میشه منتها خیلی دوندگی دارن . پارولو و جاکرینی بالا ۱۲۵۰۰ دوندگی دارن پس محکم بازی کردن و گرفتن اون وسط خیلی مهمه

به هر شکل دست زدن به ترکیب برنده کار راحتی نیست و معمولا توصیه هم نمیشه منتها مساله اینجاست با توجه سانترهای ایتالیایی ها و حضور سه چهار تا مهاجم برای سر زدن ترکیب ۴ دفاعه با دو دفاع وسط شاید جواب نده

بردیا
02-07-2016, 22:12
نترسید
نلرزید
ما همه با هم هستیم:n02:

یا الان یا هیج وقت
اگه نتونیم ایتالیا رو بزنیم دیگه لو باید بره گمشه
اگر امشب هم موفق نشیم لو سومین شکستش توی تورنومنتا جلوی ایتالیا هستش.
درسته که 2006 کلینزمن سرمربی بود ولی همه می دونن که تاکتیسین آلمان توی اون دوره هم یوگی بوده.
باشد که طلسم عکس زیر شکسته بشه

shabkard
03-07-2016, 00:56
چه بازی مزحکی شده اصلا حال نکردم اشتباه بواتنگ هم خیلی بچگانه بود

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

shabkard
03-07-2016, 01:24
دوستان تبریک تو پنالتی واقعا المان خوب عمل کرد
تبریک به همه دوستان
ظمن اینکه ایتالیا هم خوب بازی کرد من عاشق جی جی بوفونم کاش جام جهانی هم بتونه برا ایتالیا بازی کنه

بردیا
03-07-2016, 01:29
وای داشتم سکته می کردم دیگه
حرفا باشه برای فردا
فعلا فقط باید لذت برد.

AlamtabC
03-07-2016, 01:30
مرسی مرسی نویر مرسی
مبارک همگی
اتصافا حقمون بود و تاریخ ساز شدیم
و طلسم رو شکستیم
ایتالیا و یه بوفون
دیگه هیچی نداشتن مقابلمون
:n20::n20::n20:

shabkard
03-07-2016, 01:34
دوستان بازی سنگینی بود کاش این بازی تو فینال انجام میشد
ایتالیا تیم قوی بود
فرانسه هم اگر رغیب المان بشه که احتمال اون خیلی زیاده باز بازی سنگینه و حساسی هر چه باشه میزبان هست
المان این تیم دیگه اخرین دوره نسل طلایی اون هست دارن پیر میشن دیگه
به امید پیروزی بعدی و برد در فینال

M.Sadegh.M
03-07-2016, 01:35
تبریک به همه دوستان

واقعا 120 دقیقه همه چیز برای ما بود ایتالیا یک حمله درست درمون هم نتونست بکنه ، ولب سر اشتباه محض بوآتنگ تونست رو پنالتی گل بزنه.
واقعا خیلی خر شانس بودن امشب

بدشانسی های تیم ما هم که تمومی نداشت ، مصدومیت خدیرا همون اوایل بازی و بعدم مصدومیت گومز که ریتم حمله های آلمان را گرفت.
هوملز هم که بازی نیمه نهایی را از دست داد.

تو پنالتی ها هم واقعا بازیکنایی که اصلا انتظار نمیرفت خراب کردند ولی بازم دمه نویر گرم که جُرشون را کشید.
مولر داره تورنمت بدی رو پشته سر میگذاره خدا کنه یک تکونی به خودش بده و از این وضعیت دور بشه ، آخه اینجوری پنالتی زدن جلو بوفون آخه ، بوندس لیگا نیست که با 10 امتیاز بالا صدر جدول باشی گل بشه یا نشه فرقی نکنه.
باستین هم همین طور واقعا بد پنالتی زد ، اوزیلم که انتظار بیشتر از این ازش نمی رفت.

از انصاف هم نگذریم که بوفون واقعا عالی هست با این سن اغلب پنالتی ها را رفت سمتش و حین بازی هم دو موقعیت خوب گرفت.

تو پنالتی قلبم به قدری تند و محکم میزد که قشنگ ضربانما حس میکردم.

بازم تبریک :n16:

Mr.Crow
03-07-2016, 01:37
این هم از ایتالیا! :دی واقعاً اگه این یورو رو قهرمان بشیم دیگه میتونیم با دلی سیر و بدون هیچ نگرانی ای از دنیا بریم! :دی
اون از 7تایی کردن برزیل توی خونه خودش و بعد هم قهرمانی جام جهانی، این هم از صعود جلوی ایتالیا که همیشه درگیرش بودیم. ایشالا دو تا بازی باقی مونده رو هم بترکونیم و خلاص! :دی

AlamtabC
03-07-2016, 01:45
دوستان بازی سنگینی بود کاش این بازی تو فینال انجام میشد
ایتالیا تیم قوی بود
فرانسه هم اگر رغیب المان بشه که احتمال اون خیلی زیاده باز بازی سنگینه و حساسی هر چه باشه میزبان هست
المان این تیم دیگه اخرین دوره نسل طلایی اون هست دارن پیر میشن دیگه
به امید پیروزی بعدی و برد در فینال

یه تیم کامل مصدوم داریم بابا
رویس و گندوغان و برادران بندر و رودیگرو ...
المان حالا حالاها بازیکن میسازه

aluminum
03-07-2016, 01:47
این اولین پستم هست توی این قسمت
فقط میگم تبریک.:n16:
بازی خوبی بود(فقط 15 دقیقه آخر + پنالتی ها رو دیدم بقیه اش خواب بودم:n02:) توی این لحظات آلمان خیلی بهتر بازی میکرد و بنظرم حقش هم بود که بره مرحله بعد

mehr1362
03-07-2016, 01:52
گریه کن ، گــــــــریه قشـــــــــــنگه
گریـــــــــــه ســـــــــــــهم دل تنگه

بوفون رفت پیش مسی با هم یه قل دو قل بکنن

M.Sadegh.M
03-07-2016, 01:55

بوفون رفت پیش مسی با هم یه قل دو قل بکنن

دوست عزیز درست نیست یکی از اسطوره های فوتبالا آدم مسخره کنه ، بوفون و ایتالیا حریف های قابل احترامی هستند.
این بازی هم شانس یارمون شد تو پنالتی و گرنه الان ما ناراحت بودیم.

000000000
03-07-2016, 01:59

واقعا این پست رقت انگیزه, متاسفم واستون

mehr1362
03-07-2016, 02:02
دوست عزیز درست نیست یکی از اسطوره های فوتبالا آدم مسخره کنه ، بوفون و ایتالیا حریف های قابل احترامی هستند.
این بازی هم شانس یارمون شد تو پنالتی و گرنه الان ما ناراحت بودیم.

اتفاقا شانس یار ایتالیایی ها بود !
پنالتی ای که بوآتنگ داد در دسته سوم لیگ خودمون هم نمیدن :n02:
این ایتالیا قابل احترام نیست ، فقط سوآرز بلد بود با اینها چکار کنه :n02:

M.Sadegh.M
03-07-2016, 02:08
اتفاقا شانس یار ایتالیایی ها بود !
پنالتی ای که بوآتنگ داد در دسته سوم لیگ خودمون هم نمیدن :n02:
این ایتالیا قابل احترام نیست ، فقط سوآرز بلد بود با اینها چکار کنه :n02:

منظورم شانس در ضربات پنالتی بود وگرنه در بازی که عرض کردم یک شانس بالای 70 % هم نداشتند.

این نظر شخصیه من هست :
همیشه تیم های ضعیف تر که میان جلوی تیم های بزرگ بازی میکنند و مقاومت جانانه ای از خودشون نشون میدن شایسته احترام هستند.

نمونه اش اتلتیکو مادرید هست که با بودجه محدود و بازیکنایی به مراتب ضعیف تر جلوی رئال و بارسا بازی میکنه. ، نمونه اش الان تو یورو ایسلند هست.

mehr1362
03-07-2016, 02:09
واقعا این پست رقت انگیزه, متاسفم واستون

در فضای مجازی همه دوست دارند ادای روشنفکری در بیارن ، فقط نمیدونم اینهمه روشنفکر کجای این جامعه هستند که نمی بینیم ! فصل گذشته که استقلال خوزستان قهرمان شد ، بزرگواری و بزرگ منشی شما را هم دیدیم !
من هم برای طارمی و رضاییان متاسفم ، ولی از تاسفم آبی گرم نمیشه عزیزم .

mehr1362
03-07-2016, 02:15
منظورم شانس در ضربات پنالتی بود وگرنه در بازی که عرض کردم یک شانس بالای 70 % هم نداشتند.

این نظر شخصیه من هست :
همیشه تیم های ضعیف تر که میان جلوی تیم های بزرگ بازی میکنند و مقاومت جانانه ای از خودشون نشون میدن شایسته احترام هستند.

نمونه اش اتلتیکو مادرید هست که با بودجه محدود و بازیکنایی به مراتب ضعیف تر جلوی رئال و بارسا بازی میکنه. ، نمونه اش الان تو یورو ایسلند هست.

کلیت حرف شما را میپسندم و بسیار قبول دارم اما ...
اما داستان این تیم مستثنی هست ، این تیم قبلا نشون داده قابل احترام به هیچ عنوان نیست !
اخراج بازیکن کره ای ( همبازی رحمان رضایی ) از لیگ ایتالیا ، بعد از گل خوردنشون در جام جهانی 2002
ماجرای زیدان و جامی که با نامردی تمام گرفتند ...
ایسلند بیاد با تمام وجود دفاعی بازی کنه و ببره ، تحسینش میکنم . اما این تیم را نه
این نظر من هست ، نظر بقیه هم قابل احترام

senaps
03-07-2016, 02:43
بواتنگ بازم داشت کار دستمون میداد!!

به هر صورت، بازی خوبی رو داشتن بچه ها مخصوصا که سامی همون اول مصدوم شد و ....
همونجور که نگران بودم، اخراجی دادیم:(
(حالا درسته توی بازی اخراج نشد، ولی بازی بعد رو از دست بدی همونه عملا)....

ضمن اینکه توی پنالتی ها از مولر و اوزیل انتظار خراب کردن می‌رفت، ولی باستی؟:n04:
بردیم، خوب هم بردیم و شیرین هم بردیم....

بقیه باید بیان توی نیمه نهایی و فینال به ما بپیوندن!!!!
فرانسه ۸۵ دقیقه تیمشون ضعیفه و ۵ دقیقه اخر شیر میشن و دو سه گل میزنن!! باید حواسمون باشه بهشون! :) قهرمانی شیرینی میشه.... حیف که بایرن نتونست جام باشگاه‌ها رو ببره که کلا این چند ساله همه چیز المانی بشه... جام جهانی، باشگاه‌ها و بعدش هم یورو!!

Masoud King
03-07-2016, 14:22
تبریک به تمام طرفدار آلمان و فوتبال زیبا

تا وقتی نویر تو دروازه هست ما را غمی نیست

قهرمانی یورو هم ببینم دیگه از فوتبال چیزی نمی خوام :دی

mehr1362
03-07-2016, 14:57
وقتی میگم ایتالیا کثیف هست و این کثیف بودن ریشه دراعتقاداتشون داره
بعد میگن به این تیم احترام بگذار !
هر بار که دیدند کم میاورند دست به بی اخلاقی زدند ، 2006 را هم همینطوری گرفتند .
یادم هست زیدان شد بچه ی بد و ماتراتزی سمبل افتخار !
در مورد اخلاق در ورزش حرف بسیار هست ، اخلاق در مطبوعات ، گزارشگران ، صدا و سیما و ...
شعار اخلاق را همه میدهند اما فقط در نوشتن !
بعدا لازم شد کامل مینویسم و ثابت میکنم اخلاق فقط شعار قشنگی هست که ما ملت میدیم اما عمل نمی کنیم .

hojjatinho
04-07-2016, 02:00
در فضای مجازی همه دوست دارند ادای روشنفکری در بیارن ، فقط نمیدونم اینهمه روشنفکر کجای این جامعه هستند که نمی بینیم ! فصل گذشته که استقلال خوزستان قهرمان شد ، بزرگواری و بزرگ منشی شما را هم دیدیم !
من هم برای طارمی و رضاییان متاسفم ، ولی از تاسفم آبی گرم نمیشه عزیزم .
فضای مجازی هست و هزار ادعا رفیق ... جدی نگیر :n02:

Ali_Best
04-07-2016, 04:49
جالبه بعضی از دوستان طرفداری از تیم محبوب خودشون رو با تخریب تیم مقابل ابراز میکنند و بر این موضوع هم اصرار و پافشاری دارند!
وقتی صحبت از اخلاق میکنیم در این هواداری ما هم نباید سوء خلقی مشاهده بشه... آیا اخلاق در رفتار و گفتار ما هوادارا جایی نداره؟

من اگر به هر دلیلی از تیمی خوشم میاد حتی صرفا به خاطر میانگین سن و سال پایین بازیکنای تیم همین کافیه که اعلام هواداری کنم
طوری داریم صحبت میکنیم انگار تیم محبوب ما دست جمعی از بهشت اومدن و فقط اونا انسانن و خلاف تیم محبوب ما حیوانند و جانور!
ملاک تشخیص و برتری شده فقط تیم خودمون! در حالی که هر تیمی برای خودش شخصیت داره و لایق احترامه. همونطور که با اتمام
بازی همه بازیکنا با همدیگه دست میدن و پیراهن عوض میکنن... تماشاچیا به احترام بلند میشن... ایتالیا تنها حتی به همین دلیل لایق
احترامه چون با نحوه بازی کردنش باعث شد این برد به دل شمای هوادار آلمان حسابی بچسبه و......

همچنین...
پشت هر تیم... هزاران هزار طرفدار و احساساته... هزاران هزار غم و شادی و خاطره... که هرکسی به هردلیلی اعلام طرفداری میکنه
بدیهیه که بگیم... هیچ کسی به هیچ عنوان حق نداره انسانیت هیچ احد و بشری رو زیر سوال ببره... اصلا در جایگاه قضاوت نیستیم //
هر تیمی هم متشکل از انسان ها با اخلاقیات مختلفه. نظر راجع به جمع هم اصلا درست نیست... هنوزم بین اهالی ورزش پله/ مارادونا/
رونالدینو / ریوالدو / زیدان / کارلوس / شفچنکو و سایرین اسطوره شناخته میشن و بازیکنای جدیدی هم در حال ملحق شدن بهشونن:
مسی / رونالدو / بوفون / پیرلو / و از اون طرف: شواینی / کروس / مولر و.....

و دو مورد دیگه...

درسته که ما اشتراکاتی با آلمان ها در خصوص نژاد داریم (که خیلیا هم اعتقادی به این موضوع ندارن) اما بحث نژادپرستی مدت هاست
که کاملا منسوخه! (حداقل در گفتار)... دوستی آلمانی داشتم. راجع به این موضوع باهاش صحبت می کردم کاملا ناراحت شد و حتی از
اتفاقاتی که برمیگشت به گذشته و جریانات هیتلر احساس شرم می کرد!

کری خوندن همیشه از جذابیت های ورزش محسوب میشه... کاری که پله میکرد براه انداختن جنگی روانی بود و یا زاتزا با اون رقص پای
بی فایدش که هر دو هم به در بسته خوردند...! مگه خود نویر نیست که قبل از زدن ضربه پنالتی جنــب و جوش زیادی داره و با بالا و پایین
پریدن به دنبال از بین بردن تمرکز طرف مقابله. لذا من باید قضاوت داشته باشم که....؟!

به امید حفظ احترام متقابل
یا حق

arash16a
04-07-2016, 08:05
لایک

تیم المان فقط نویر

Esteghlal_Paydar44
04-07-2016, 13:11
وقتی میگم ایتالیا کثیف هست و این کثیف بودن ریشه دراعتقاداتشون داره
بعد میگن به این تیم احترام بگذار !
هر بار که دیدند کم میاورند دست به بی اخلاقی زدند ، 2006 را هم همینطوری گرفتند .
یادم هست زیدان شد بچه ی بد و ماتراتزی سمبل افتخار !
در مورد اخلاق در ورزش حرف بسیار هست ، اخلاق در مطبوعات ، گزارشگران ، صدا و سیما و ...
شعار اخلاق را همه میدهند اما فقط در نوشتن !
بعدا لازم شد کامل مینویسم و ثابت میکنم اخلاق فقط شعار قشنگی هست که ما ملت میدیم اما عمل نمی کنیم .

الان دقیقا میشه مشکلت رو بگی چیه ؟ همین بوفون که شما اشکهاشو قشنگ میبینی تمام روزنامه ها سایتها کارشناسا کانالها همه و همه ازش به عنوانِ جنتلمنِ فوتبالِ دنیا ازش یاد میکنن !!

اینی که آلمان 120 دقیقه 2 تا موقعیت گل داشته از کثیفیه ایتالیاس ؟!! خوب شما که به کثیفی تمیزی اعتقاد داری فلش بک بزن به فینالِ جام جهانی 2014 دوستِ عزیز !

حالا یه بار میگن 2 بار میگن ... الان شما تا آخرِ این یورو میخوای بیای اینجا بگی ایتالیا کثیفه ؟ اگه اینجوری خالی میشی اوکی بیا داداش حله !!! چقدر هواداریه افراطی از این تیم که باعث بشه حالِ آدم بهم بخوره ؟ نه ناموسا چقدر ؟!!!!

خداشاهده که هیچ تعصبی رویِ هیچ تیمِ ملیی نداشتم ! همیشه تیمایِ بزرگِ دنیا رو دوست داشتم و از بازیشون لذت میبردم ! آلمان - ایتالیا - برزیل - آرژانتین - پرتغال - فرانسه - انگیلیس - اسپانیا همه و همه ... آخه مگه کسی از لحاظِ عقلی مشکل داره از بازیهایِ زیبایِ تیمایِ بزرگ بدش بیاد ؟

آلمان و نظمِ تهاجمی , ایتالیا و نظمِ دفاعی و بازیکنایِ دوست داشتنی مثل بوفون و پیرلو و دی پیرو ! برزیل و نبوغِ کلی ستاره ! آرژانتین و مسی ! پرتغال و بازیکنایی مثل فیگو ! فرانسه و زیدان و ترزگه و بارتز و ... انگیلیس و بازیکنایِ دوست داشتنی . اسپانیا و تیکی تاکایِ عالیش ... همیشه وقتی بچه بودم پایِ پلی استیشن تیمِ آلمانو میاوردم !

اما ببینید برایِ چی الان منفورترین تیم تو نظر سنجی میشه آلمان ؟ من دیگه 4 5 ساله حالم از آلمان بهم میخوره دلیلش چیه ؟ بس که این طرفداریهایِ افراطیو دیدیم که تویِ هیچ تیمِ دیگه ای نیست انصافا ! غرور غرور غرور ... چقدر آخه ؟ دوستان شاید الان بگن خوب نیا تو این تاپیک , فقط اینجارو نمیگم کلا این مسئله و هواداری آلمان همه جا همینه ! کافیه یه بازیو ببره ! اصلا به برد نرسه گل اولو بزنه ! تو تلگرام و کانالا و گروها 1000 تا پی ام که حریف میطلبیمو ستارگانِ جهانو بیارید 10 تا بزنیم و جام یورو رو از همین الان بدیدو جلو آلمان همیشه تعظیم کنید و ... حالِ آدم به هم میخوره خوب ! طرف جوری از آلمان طرفداری میکنه انگار اصالتِ آلمان تو خونِ اجدادِ پدریشه !! خوب هر کسی یه تیمی رو دوست داره ولی دیگه آخه بیش از حد خیلی مسخره میشه !

اینقدر که از این پی اما و کامنتا و عکس و مصاحبه ها دیدیم راجع به آلمان که منی که با هیچ تیمِ بزرگی مشکل ندارم و آلمان همیشه جز انتخابهام بوده الان فقط دوست دارم تیمِ مقابلش هرکی هست ببره نه به خاطرِ خودِ تیمِ آلمان ! نه به خاطرِ تیمِ مقابلش ! فقط و فقط به خاطرِ اینکه این جملاتِ افراطی تموم بشه تا حالمون از یه تورنومنت بهم نخورده !

mehr1362
04-07-2016, 15:45
الان دقیقا میشه مشکلت رو بگی چیه ؟ همین بوفون که شما اشکهاشو قشنگ میبینی تمام روزنامه ها سایتها کارشناسا کانالها همه و همه ازش به عنوانِ جنتلمنِ فوتبالِ دنیا ازش یاد میکنن !!

اینی که آلمان 120 دقیقه 2 تا موقعیت گل داشته از کثیفیه ایتالیاس ؟!! خوب شما که به کثیفی تمیزی اعتقاد داری فلش بک بزن به فینالِ جام جهانی 2014 دوستِ عزیز !

حالا یه بار میگن 2 بار میگن ... الان شما تا آخرِ این یورو میخوای بیای اینجا بگی ایتالیا کثیفه ؟ اگه اینجوری خالی میشی اوکی بیا داداش حله !!! چقدر هواداریه افراطی از این تیم که باعث بشه حالِ آدم بهم بخوره ؟ نه ناموسا چقدر ؟!!!!

خداشاهده که هیچ تعصبی رویِ هیچ تیمِ ملیی نداشتم ! همیشه تیمایِ بزرگِ دنیا رو دوست داشتم و از بازیشون لذت میبردم ! آلمان - ایتالیا - برزیل - آرژانتین - پرتغال - فرانسه - انگیلیس - اسپانیا همه و همه ... آخه مگه کسی از لحاظِ عقلی مشکل داره از بازیهایِ زیبایِ تیمایِ بزرگ بدش بیاد ؟

آلمان و نظمِ تهاجمی , ایتالیا و نظمِ دفاعی و بازیکنایِ دوست داشتنی مثل بوفون و پیرلو و دی پیرو ! برزیل و نبوغِ کلی ستاره ! آرژانتین و مسی ! پرتغال و بازیکنایی مثل فیگو ! فرانسه و زیدان و ترزگه و بارتز و ... انگیلیس و بازیکنایِ دوست داشتنی . اسپانیا و تیکی تاکایِ عالیش ... همیشه وقتی بچه بودم پایِ پلی استیشن تیمِ آلمانو میاوردم !

اما ببینید برایِ چی الان منفورترین تیم تو نظر سنجی میشه آلمان ؟ من دیگه 4 5 ساله حالم از آلمان بهم میخوره دلیلش چیه ؟ بس که این طرفداریهایِ افراطیو دیدیم که تویِ هیچ تیمِ دیگه ای نیست انصافا ! غرور غرور غرور ... چقدر آخه ؟ دوستان شاید الان بگن خوب نیا تو این تاپیک , فقط اینجارو نمیگم کلا این مسئله و هواداری آلمان همه جا همینه ! کافیه یه بازیو ببره ! اصلا به برد نرسه گل اولو بزنه ! تو تلگرام و کانالا و گروها 1000 تا پی ام که حریف میطلبیمو ستارگانِ جهانو بیارید 10 تا بزنیم و جام یورو رو از همین الان بدیدو جلو آلمان همیشه تعظیم کنید و ... حالِ آدم به هم میخوره خوب ! طرف جوری از آلمان طرفداری میکنه انگار اصالتِ آلمان تو خونِ اجدادِ پدریشه !! خوب هر کسی یه تیمی رو دوست داره ولی دیگه آخه بیش از حد خیلی مسخره میشه !

اینقدر که از این پی اما و کامنتا و عکس و مصاحبه ها دیدیم راجع به آلمان که منی که با هیچ تیمِ بزرگی مشکل ندارم و آلمان همیشه جز انتخابهام بوده الان فقط دوست دارم تیمِ مقابلش هرکی هست ببره نه به خاطرِ خودِ تیمِ آلمان ! نه به خاطرِ تیمِ مقابلش ! فقط و فقط به خاطرِ اینکه این جملاتِ افراطی تموم بشه تا حالمون از یه تورنومنت بهم نخورده !

بچه گانه ، احساساتی و خنده دار !
توصیه میکنم به جای شبکه سوم سیما و شبکه ی ورزش و با گزارش چند گزارشگر متعصب ، بازی ها را از کانال های خارجی مشاهده کنید ! که اینطوری جو گیر و احساساتی نشوید .

آلمان مثل هر تیم دیگری میتونه ببازه ، فوتبال همینه ! بهترین هم که باشی همیشه موفق نخواهی شد !
به هیچ عنوان به آلمان تعصب ندارم چون ایرانی هستم و ایرانی هم میمیرم !
خب ، یک نفر دوست داره اسطوره هاش را از بین فوتبالیست ها انتخاب کنه ، به هر کسی هم لقب اسطوره بده !
بنده اینطوری نیستم . اسطوره های من مولانا ، سعدی و حافظ ، عطار و نظامی گنجوی هستند .
اسطوره ی من شاهنامه فردوسی هست ، گلستان و بوستان سعدی هست ، مخزن الاسرار نظامی هست ...
اسطوره های من چیزهایی هست که صدا و سیما از بردن اسمشون هراس داره ، سالروز مرگشون را هم نمیگه !
اسطوره های من کسانی بودند که ملت خیلی مثلا با فرهنگ ما دو بیت شعر ازشون بلد نیستند .
همون ملتی که در فضای مجازی دم از فرهنگ و تاریخ و دانش میزنند اما زباله هاشون را میریزن توی جوب ، بعد فیلم میگیرند و شبکه ی من و تو نمایش میدهند !
اسطوره ی من فرهاد مجیدی نیست که تصویرش را بزارم در امضام !
من بخواهم اسطوره انتخاب کنم ، فوتبالیست ها آخرینشون هم نیستند .
در نتیجه ، اسطوره های من بازیکنان تیم ملی آلمان نیستند ! بین دوست داشتن تا اسطوره دانستن تفاوت از زمین تا آسمان است .
--------------------------------------
خب ! حالا میاییم سراغ فرمایشات احساسی شما !
مشکل ؟ یعنی واقعا فکر کردی بردن یا باختن یک تیم مشکل یک نفر آدم عاقل میتونه باشه ؟
جنتلمن ؟! این جنتلمن و بزرگتری که نمیتونه روی اخلاق هم تیمی هاش تاثیر بگذاره به دو ریال سیاه نمی ارزه عزیزم .
کی جنتلمنش کرد ؟ مزدک میرزایی ؟! علیفرد ؟! طرفدار سیستم منسوخ 3-5-2 ؟ صدا و سیما ؟ گزارشگرانش ؟
چون همه به خاطر علاقه جنتلمن میدونن من هم باید اینکار را بکنم ؟
نیچه به وجود حافظ غبطه میخوره ، بزرگترین نویسندگان اروپایی و آمریکایی از سعدی تاثیر میگیرند !
چند تا کانال الان از حافظ و سعدی صحبت میکنند ؟
روزنامه ها و سایت ها ، شبکه ها ! اینها دنبال اخلاق هستند یا فروششون ، یا بازدیدشون ، یا منافع شخصیشون ؟!
تا یک هفته بعد از قهرمانی استقلال خوزستان تیتر تمام روزنامه های مملکت عکس برانکو هست !
عکس عبداله ویسی کجا رفت ؟! انگار یه تیم دیگه قهرمان شده بود ! اخلاق ؟
اینها دنبال اخلاق و انصاف هستند یا دنبال فروششون ؟ یا دنبال منافع شخصیشون ؟
کانال ها دنبال اخلاق هستند ؟
قبل از جام جهانی 1998 ، بازی دوستانه کردیم با کرواسی . بلازوویچ بعد بازی گفت :
اگر ایران به یوگسلاوی ببازه ، توپ فوتبال را قورت میدم ! همین کانال ها ، همین مجری ها با این پیرمرد چکار کردند ؟
سرمربی تیم ملی شد ، به بحرین باختیم ! حرف و حدیث ها شروع شد . رسیدیم به ایرلند ، نتونستیم بریم جام جهانی .
بعدش چی شد ؟
همین آقای فردوسی پور که خیلی ها فکر میکنند اخلاق داره ، مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی را آورد برنامه ی نود !
همین آقایی که ادعای حرفه ای بودن داره ! مدیر مسئول خبر ورزشی خطاب به بلازوویچ گفت :
تو پیر شدی ، جرات تعویض کردن نداشتی ! بلازوویچ گفت : مسابقه دو میذاریم !
یعنی یک روزنامه دار را آورد جلوی کسی که کروواسی را سوم جهان کرده بود که تخریب کنه ، مقدمات اخراجش را فراهم !
از اخلاق حرف زدن خیلی قشنگ هست ، همه ادعای اخلاق را می کنند اما در عمل نه !
استقلال خوزستان پدیده را میبره ، مجری شبکه ی ورزش به سرمربی پدیده میگه : می شد کاری کنید استقلال خوزستان نبره ؟
دو روز بعدش خوردبین در شبکه ورزش : استقلال خوزستان با ضد فوتبال قهرمان شد !
یعنی اینهمه ادعای اخلاق میکنند همه ولی نمیتونند قهرمانی حریف را تبریک بگن ؟! برای همین هست که ...
باز هم مثال لازم هست ؟ از اخلاق در روزنامه ها ، شبکه های صدا و سیما و مجریانش اصلا حرف نزن دوست گرامی !
در مورد آلمان :
از وقتی یادم هست هر مثلا کارشناس بیسواد و متعصب ، هر مجری ای که در این صدا و سیما دیدم گفته آلمان ها تهی از خلاقیت و نبوغ ، فوتبال ماشینی ! فوتبال ماشینی ! فوتبال ماشینی !
در هر جامی که بود طرفدار تمام تیم های مقابل آلمان شدند ! جام شروع میشه آقای مثلا کارشناس :
اسپانیا ، ایتالیا و فرانسه ... شانس های قهرمانی اول اینها هستند !
اسپانیا میبازه ، حالا همون آدم : شانس مسلم ایتالیا هست !
خب ایتالیا هم باخت : شانس مسلم فرانسه !
اگر فرانسه هم باخت : ولز یا پرتقال !
مسئله تعصب نیست ، آلمان ممکن هست به فرانسه ببازه ولی توهین به شعور مردم را نمی پذیرم !
خط دهی و جهت دهی فکری را نمی پذیرم !
جام جهانی 2006 : یکباره تمام ملت طرفدار ایتالیا میشوند ! حتی دخترهایی که یکبار هم فوتبال نگاه نمیکردند !
چه شد به یکباره ؟ بله ! همه مدل ، همه فشن ! صدا و سیمای ایران : وای چقدر اینها خوش تیپ هستند !
نمونه در همین فروم : طرفدار ایتالیا و پرتقال هستم ، میپرسیم علت ؟
به خاطر دختران زیبای این دو کشور ! والا ما هم زیبا داریم اگر قشنگ ببینید :n02:
جام جهانی 2010 : یکباره همه طرفدار اسپانیا میشوند ! همه ی ملت !
شما مگر طرفدار ایتالیا نبودید ؟ چه شد ؟ طرفدار مگر هر روز رنگ عوض می کند ؟
نمونه در لیگ خودمون : چه خبر از تیم محبوبت ؟ تیم محبوب ؟ مگه هنوز لیگ ایران نگاه میکنی ؟! من فقط لالیگا و بارسا !
همون آدم سال بعدش که تیم محبوبش در صدر جدول هست : یه تیم داریم چه خوشگله ، صدر جدوله ! صدررررر ! :n02:
گزارشگر بازی ایران و آرژانتین :
وای چقدر خوبیم ما ! و صحنه ی ضربه ی سر دژاگه این چنین تا 10 سال بعد تیتراژ صدا و سیما می شود !
و کیروش می ماند ، و فوتبال دفاعی برابر بحرین و قطر و چین و سوریه و لبنان ! کیروش قهرمان ملت می شود !
جام جهانی 2006 ، همان گزارشگر :
این دایی اگر چند سال جوونتر بود ! در برنامه ی زنده و در حالی که تیم ملی در بازی ها حضور داد : این بازیکن خط میده ، ارنج میکنه !
قبل از شروع جام جهانی 2006 ، همین گزارشگر : ما مکزیک را میبریم ، پرتقال هم مساوی ، بازی آخرم که راحته !
( بالا بردن توقع مردم از تیم ملی با گفتن سخنان این بزرگوار در صدا و سیما )
برانکو از ترس به ایران بر نمیگردد ! تیتر روزنامه ها : باید بیایی و جواب بدهی چرا باختی !!!
خب ؟ چی شد ؟ روزنامه ها انصاف داشتن یا گزارشگران ؟
فردوسی پور در برنامه نود بعد از قرعه کشی مقدماتی جام جهانی روسیه :
خب بین ژاپن و کره ، فرقی نداشتن مثل هم بودن ! خب استرالیا هم رفت اونور ( اینو رد میشه سریع ) ، بین سوریه و امارات ، فرقی ندارن ! بین عربستان و چین ، اینم که رفت اونور فرقی هم ندارند ! بین عراق و ...
ایران در آسان ترین گروه از وقتی فوتبال میبینم افتاده ، آقایون دوست دارند برای بزرگ کردن کیروش سخت جلوه دهند .
تا چند سال قبل خاطرم هست فوتبال دفاعی را کسی در این مملکت دوست نداشت !
از بس خط فکری دادند مردم قبول کردند جلوی بحرین و لبنان و همه از دم 90 دقیقه دفاع کنیم !
میگن ایتالیا خوب دفاع کرده بزرگ بوده ! ما هم نود دقیقه جلوی آرژانتین دفاع کردیم !
از این دفاع چیزی به ما رسید ؟ بازیکنان ما رفتند لیگ های درجه یک جهان ؟ چرا فکر میکنید دنیا برای ما هورا کشیده ؟
ایسلند با 300 هزار نفر جمعیت میره جز 8 تیم اروپا ! ما که جز پرجمعیت ترین کشورهای دنیا هستیم ...
اگر ما جای ایسلند بودیم الان خفه نشده بودیم ؟!
این ها همه جهت دهی های چند مجری هست که خیلی قشنگ مغز مردم را شستشو دادند و میدهند !
این فوتبال را به هر سمتی علاقه داشتند و دارند میبرند ، مردم ما هم که بسیار دهن بین و جو گیر هستند .
------------
کثیف بودن :
جام جهانی 1998 که با آلمان بازی کردیم ، کلینزمن بعد از گلی که به ما زد چکار کرد ؟ یادتون هست ؟
رفت داخل دروازه و تور دروازه ی ما را تکون داد ، آقایان تا دو هفته مینوشتند و میگفتند غیر ورزشی ، توهین به ایران و فلان!
اما ماتراتزی با فحاشی ناموسی به زیدان یک جام را از فرانسه میگیره ، همین آقایان کور میشوند !
فقط یک سیستم کثیف و بی هویت و خود بزرگ بین ، بازیکن تیم ملی کشور دیگری را اخراج میکنه به خاطر اینکه بهشون گل زده ! فوتبالی که ادعای بزرگی و شخصیت داره چنین کاری نمیکنه .
مثل این هست که مثلا بازیکن اسلواکی یا لهستان گل بزنه به آلمان ، یک ساعت بعد حکم اخراجش از بوندس لیگا را صادر کنند ! فوتبال کثیف همینه ! سیستم کثیف هم همین !
مثل این هست که مهدوی کیا به تیم ملی آلمان گل بزنه ، یک ساعت بعد حکم اخراجش از هامبورگ صادر بشه !
من از همچین سیستمی خوشم نمیاد ، سیستمی که با کارهای قبیح دنبال موفقیت باشه .
اسم ایتالیا که میاد فقط یاد کانال های مستهجنش میفتم ، مخصوصا اونهایی که در هاتبرد چند سال قبل قطع شد .
همین فکر خراب هست که با فحش ناموسی دادن به بازیکن حریف ، موجبات قهرمانی برای خودشان بسازند .
این فرهنگشون هست ! فرهنگ کثافت بازی کردن !
ولز هم دفاعی و 3-5-2 بازی میکنه ، چرا به ولز حساسیت ندارم ؟!
اینکه میگم کثیف به خاطر دفاعی بازی کردن هست یا چیزهای دیگر ؟! پس اول درک کنید که اشتباه نکنید !
--------------
دلیل تنفر از آلمان به خاطر موفقیت هاش هست عزیزم !
آلمان پر افتخارترین تیم ادوار جام جهانی و جام ملت های اروپا ، دلیل تنفر دیگران این هست و بس !
همان تنفری که از بارسلونا و رئال و دیگران خیلی ها دارند !
--------------
حرف آخر : آلمان مثل هر تیمی میتونه ببازه ، چه بسا که به فرانسه ممکن هست ببازه ، ولی با کثیف بودن دنبال جام نمیگرده !
کسی به این فکر کرد چرا شواینی که سکه را برد دروازه ای را انتخاب کرد که طرفداران ایتالیا پشت اون بودند ؟
چرا آلمان سمت سخت را برای خود انتخاب کرد ؟ چرا نرفت اونطرف جدول ؟
جوابش خیلی ساده هست ، یکم بینش و فکر باز و بدون احساسات و تعصب میخواد !
هر زمانی ایتالیایی ها از اون بازیکن کره ای و زیدان معذرت خواهی کردند ( که نمی کنند چون فرهنگش را ندارند ) اونوقت من هم از ایتالیا بد نخواهم نوشت !
الان بعضی ها منتظر شگفتی سیستم دفاع آخر هستند تا بار دیگر نظراتشون را در مورد مضرات دفاع خطی ابراز کنند :n02:
پس در مورد اخلاق لطفا صحبت نکنید !
والیبال ایران و آمریکا ، پارسال همین موقع :
توپ آمریکایی ها میخوره به تور و امتیاز برای ایران میشه ، گزارشگر : این دیگه مشکل خودشونه !!!
همون آمریکایی ها که برای احترام به ماه رمضان آب نخوردند !
یعنی باید کوردل باشیم که این مدل خط دهی ها را نفهمیم ! ملت در فضای مجازی شیر میشوند و دنبال حقوق خود هستند ولی دو روز بعدش سالن والیبال را پر میکنند ، بدون اینکه لحظه ای به حقوق نیمی از جامعه فکر کنند .
فوتبال افغانستان هم الان تماشاگران خانم داره ، فقط مائیم ! فقط !
میگن ادب از که آموختی ، گفت از بی ادبان ! من هم اگر بی ادب باشم از همین آقایون یاد گرفتم !
ضمن اینکه بنده یه عکس گذاشتم ، اینهمه شلوغش می کنید ! جنبه داشته باشید !
بنده نمیتونم از تک تک آدم ها بپرسم از چی خوشتون میاد و طبق سلیقه ی همون ها عمل کنم !
از فوتبال دیدن لذت ببرید ، اما دنبال اخلاق نباشید که نیست ! فقط شعارش را می دهیم !
میتونم تا فردا مثال بزنم ، اما اونی که باید میفهمید فهمید .
موفق باشین

banii
04-07-2016, 16:43
اگر پست هاتونو خلاصه، مختصر و مفید بنویسید بهتره، نیازی به این نوشته های طولانی نیست و وقت ما و شما هم مهم تر از این بحثاست...:)

این قسمت حتما در ارتباط با این پست بنده بوده :

اتفاقا مردمان پرتغال و اسپانیا جزو خونگرمترین اروپاییان هستند، همچنین بانوان فوق العاده زیبا و Hot در این دو کشور به وفور یافت میگردند. :)

کلا نواحی جنوبی اروپا هر چه به خط استوا نزدیکتر برید مردمی خونگرم و در شمال اروپا معمولا مردم دپرس و بی حوصله هستند...

البته من شخصا خودم هم چون دپرس و بیزار از همه عالم و آدم هستم همان شمال اروپا را ترجیح میدهم... :)

من در همان تاپیک در مورد این عرایضم توضیحات لازم را دادم و شما هم با تحریف نوشته اصلی (جابجایی کلمه اسپانیا با ایتالیا و هم اینکه من در "تاپیک تیم منفور" گفته بودم از این دو تیم بدم میاد ... هیچ جا نگفتم من طرفدار پرتغال ام ...) کلا قیاس مع الفارغ کردی :)
* ضمنا گفته بودم بدم میاد اما نه به این دلایل مسخره و بچگانه ... دلایل اش را هم در نخستین پستهای همان تاپیک عرض نموده بودم.

پست من در اون تاپیک هیچ مساله فوتبالی نبوده دوست عزیز و نگفتم به دلیل گفته شده طرفدار یا مغضوب آن دو تیم ام! اون پست فقط در جواب به حرف دوستی بود که گفته بود از مردم اسپانیا و پرتغال و باقی ملتهای اسپانیش زبان بدش میاد ...! و من هم نظرمو گفتم که اتفاقا مردمشون اینطور اند ...

اگر باقی حرفهای شما هم بنا به همین سند و مدرک ها باشه که دیگه هیچی :)

اما در مورد ماجرای زیدان و ماترازی :

من خودم زیدان برام جزو عزیزترین هاست. حتی 2006 هم ناراحت نمیشدم اگر زیدان با بدست آوردن قهرمانی با خاطره ای عالی از صحنه ی بازیهای ملی و فوتبال میرفت.

ضمن اینکه باید هم بدونید ایتالیایی های اصیلی همچون همین بوفون که شما اعتقاد دارید جنتلمن نیست یا پیرلو و یا مالدینی در اظهاراتی ماترازی را بعلت رفتارهاش ملامت کرده اند.

و حرف دیگه که میخواستم بگم و مهمتر :

هیچ چیز در دنیا سیاه و سفید نیست ... همه چیز خاکستری اند
و زیدان هم از این قاعده مستثنا نیست !
من گفتم از عاشقان زیدان بودم و هستم درست اما باعث نمیشه که حق کامل را هم در ماجرای فینال 2006 به زیدان بدهم.
گیرم که فحش رکیک ماترازی داده باشه زیدان باید بعنوان یک بازیکن حرفه ای در عالی ترین سطح بر اعصاب و رفتارش مسلط بوده و بدانه که زدن ماترازی = اخراج. :) یا به بیان دیگه رفتار و تصمیماتش در زمین عاقلانه و منطقی باشه نه بر اساس احساسات اش ...

کلا هم زیدان معمولا بازیکن بسیار آرامی بود اما موقعیکه عصبی میشد دیگه بدجوری به هم میریخت و اگر اشتباه نکنم یک صحنه دیگه هم درست مثل همون صحنه ماترازی داشته و با سر یک بازیکن دیگه رو هم نقش بر زمین کرده بود ...

banii
04-07-2016, 16:59
آلمان پر افتخارترین تیم ادوار جام جهانی و جام ملت های اروپا ، دلیل تنفر دیگران این هست و بس !

تعداد قهرمانی های برزیل در جامهای جهانی برگزار شده تا اکنون : 5
آلمان و ایتالیا : 4 (تعداد دومی و سومی های آلمان بیشتر)

در اروپا

اسپانیا و آلمان هر دو 3 قهرمانی با تفاوت اینکه دومی های آلمان بیشتر از اسپانیاست.

* در سالهای اخیر همین قهرمانی اخیر آلمانی ها اتفاق افتاده و قهرمانی های بلامنازع و پی در پی (مثل اسپانیا) نداشتند ...

* اتفاقا من در جامعه که توجه کردم تنفر خاصی از آلمان نمیبینم، اتفاقا خیلی از ایرانی ها هم به دلایلی همچون اشتراک در نژاد آریایی و یا قضیه ی اتحاد هیتلر-رضاشاه احساس خوشایندی به آلمان دارند.
من خودم اگر به چند کشور که دوست داشته باشم (یا بهتر بگم آرزو داشته باشم) در اونجا زندگی کنم حتما آلمان جزو یکی از اونها خواهد بود.
این تنفر از آلمان را شخصا در p30w بیشتر دیدم و جای دیگه هم گفتم دلیل اش را در برخی حرفهای تعصبی و بی منطق بعضی از هواداران این تیم میدونم.
البته شبهای گذشته شماری از این عزیزان هم کار قشنگی کردند و به ایتالیایی ها خسته نباشید و از عملکرد خوبشون تمجید کردند که شخصا از کار مودبانه و پسندیده این دوستان تشکر میکنم.

mehr1362
04-07-2016, 17:30
اگر پست هاتونو خلاصه، مختصر و مفید بنویسید بهتره، نیازی به این نوشته های طولانی نیست و وقت ما و شما هم مهم تر از این بحثاست...:)

این قسمت حتما در ارتباط با این پست بنده بوده :

من در همان تاپیک در مورد این عرایضم توضیحات لازم را دادم و شما هم با تحریف نوشته اصلی (جابجایی کلمه اسپانیا با ایتالیا و هم اینکه من در "تاپیک تیم منفور" گفته بودم از این دو تیم بدم میاد ... هیچ جا نگفتم من طرفدار پرتغال ام ...) کلا قیاس مع الفارغ کردی :)

پست من در اون تاپیک هیچ مساله فوتبالی نبوده دوست عزیز و نگفتم به دلیل گفته شده طرفدار یا مغضوب آن دو تیم ام! اون پست فقط در جواب به حرف دوستی بود که گفته بود از مردم اسپانیا و پرتغال و باقی ملتهای اسپانیش زبان بدش میاد ...! و من هم نظرمو گفتم که اتفاقا مردمشون اینطور اند ...

اگر باقی حرفهای شما هم بنا به همین سند و مدرک ها باشه که دیگه هیچی :)

اما در مورد ماجرای زیدان و ماترازی :

من خودم زیدان برام جزو عزیزترین هاست. حتی 2006 هم ناراحت نمیشدم اگر زیدان با بدست آوردن قهرمانی با خاطره ای عالی از صحنه ی بازیهای ملی و فوتبال میرفت.

ضمن اینکه باید هم بدونید ایتالیایی های اصیلی همچون همین بوفون که شما اعتقاد دارید جنتلمن نیست یا پیرلو و یا مالدینی در اظهاراتی ماترازی را بعلت رفتارهاش ملامت کرده اند.

و حرف دیگه که میخواستم بگم و مهمتر :

هیچ چیز در دنیا سیاه و سفید نیست ... همه چیز خاکستری اند
و زیدان هم از این قاعده مستثنا نیست !
من گفتم از عاشقان زیدان بودم و هستم درست اما باعث نمیشه که حق کامل را هم در ماجرای فینال 2006 به زیدان بدهم.
گیرم که فحش رکیک ماترازی داده باشه زیدان باید بعنوان یک بازیکن حرفه ای در عالی ترین سطح بر اعصاب و رفتارش مسلط بوده و بدانه که زدن ماترازی = اخراج. :) یا به بیان دیگه رفتار و تصمیماتش در زمین عاقلانه و منطقی باشه نه بر اساس احساسات اش ...

کلا هم زیدان معمولا بازیکن بسیار آرامی بود اما موقعیکه عصبی میشد دیگه بدجوری به هم میریخت و اگر اشتباه نکنم یک صحنه دیگه هم درست مثل همون صحنه ماترازی داشته و با سر یک بازیکن دیگه رو هم نقش بر زمین کرده بود ...

اصلا منظورم جنابعالی نبود ! با این حال بسیار خوب شد که یک نمونه ی عینی شدید برای این مدل طرفداری ها !
فکر میکنم ناموس از هر چیزی مهمتر هست ، ما خیلی آماتور تر از اینی هستیم که در مورد واکنش زیدان قضاوت کنیم !
صد درصد اگر واکنش زیدان این نبود ، روی بازی این بازیکن اثر گذار بود !
یادت باشه زیدان هم مثل من و شما احساس و عاطفه داره ، فکر نکن ماورای طبیعت هست .
خب در مورد ماجرای بازیکن کره ای چه توجیهی دارید ؟ اون هم باید گل نمیزد و حرفه ای عمل می کرد ؟ :n39:
یکساعت نشد حکم اخراجش صادر شد ! به جرم بازی با احساسات ملت بزرگ ایتالیا !
جام جهانی 2002 چه خوب یادم هست ، کره جنوبی اسپانیا و ایتالیا را برد و چهارم جهان شد ، مجریان ما هم حالا حرص بخور حسادت کن ! کی حرص نخور حسادت ...

فقط سوآرز بلد بود با اینها چکار کنه :n02:
من جایی ندیدم کسی ، کسی را ملامت بکنه ، غیر از تشویق ندیدم !
به هر حال چوب این کارها را خوردند و در دو جام جهانی اخیر ...
شما به زیدان توصیه می کنید رفتارش براساس منطق باشه ، حال اینکه طرفداری شما به خاطر خونگرم بودن و مه رویان هست ! :n02: جنوبی های خودمون خونگرم هستند ، چرا جای دیگر دنبال خونگرمی هستید ؟
ایتالیا حذف شد رفت عزیز من ، دیگه حرف زدن نداره !
شما هم بازی ها را از شبکه ی ملی تماشا نکنید دوست عزیزم .
اگر هم ایتالیا را دوست دارید میتونید بازی هاش را در لیگ جهانی والیبال دنبال کنید :n02:

mehr1362
04-07-2016, 17:51
تعداد قهرمانی های برزیل در جامهای جهانی برگزار شده تا اکنون : 5
آلمان و ایتالیا : 4 (تعداد دومی و سومی های آلمان بیشتر)

در اروپا

اسپانیا و آلمان هر دو 3 قهرمانی با تفاوت اینکه دومی های آلمان بیشتر از اسپانیاست.

* در سالهای اخیر همین قهرمانی اخیر آلمانی ها اتفاق افتاده و قهرمانی های بلامنازع و پی در پی (مثل اسپانیا) نداشتند ...

* اتفاقا من در جامعه که توجه کردم تنفر خاصی از آلمان نمیبینم، اتفاقا خیلی از ایرانی ها هم به دلایلی همچون اشتراک در نژاد آریایی و یا قضیه ی اتحاد هیتلر-رضاشاه احساس خوشایندی به آلمان دارند.
من خودم اگر به چند کشور که دوست داشته باشم (یا بهتر بگم آرزو داشته باشم) در اونجا زندگی کنم حتما آلمان جزو یکی از اونها خواهد بود.
این تنفر از آلمان را شخصا در p30w بیشتر دیدم و جای دیگه هم گفتم دلیل اش را در برخی حرفهای تعصبی و بی منطق بعضی از هواداران این تیم میدونم.
البته شبهای گذشته شماری از این عزیزان هم کار قشنگی کردند و به ایتالیایی ها خسته نباشید و از عملکرد خوبشون تمجید کردند که شخصا از کار مودبانه و پسندیده این دوستان تشکر میکنم.

آلمان : 4 قهرمانی ، 4 نایب قهرمانی ، 4 بار مقام سومی ، 1 مقام چهارمی
برزیل : 5 قهرمانی ، 2 نایب قهرمانی ، 2 بار مقام سومی ، 2 بار چهارمی
ایتالیا : 4 قهرمانی ، 2 نایب قهرمانی ، 1 بار مقام سومی ، 1 بار چهارمی

در سالهای اخیر همین قهرمانی اخیر آلمانی ها اتفاق افتاده و قهرمانی های بلامنازع و پی در پی (مثل اسپانیا) نداشتند ...
:n08::n08::n08::n08::n08:
اسپانیا : 1 مقام قهرمانی ، 1 مقام چهارمی ( کل افتخاراتش در جام جهانی )حرفی که پست های قبلی زدم ، برای ابراز تنفر از آلمان ، اسم تمام تیم ها به زبان می آید !
بالاخره طرفدار کی هستید ؟ برزیل ؟ اسپانیا ؟ ایتالیا ؟ همشون با هم ؟ :n08::n08:
کاش طرفدار برزیل میومد اینها را مینوشت ! همون برزیلی که 6 تایی شد !
فرانسه آلمان را ببره من تبریک میگم ، شما دعا کن آلمان ببازه تا من بیام تبریک بگم !
آخه از تبریک گفتن من نوعی یا تسلیت گفتنم مگه فوتبال یک کشور تغییر میکنه ؟
من هم به رسم فضای مجازی میتونم همه چیز را تبریک بگم که از قافله ی تبریک گویان عقب نیفتم !
ازدواج طلا گلزار با فلانی را تبریک بگم یا اصغر فرهادی یا تیم والیبال .
پست مفصل بنده را نخوندید ؟
در مورد اسپانیا و ایتالیا و برزیل و هر تیمی جز آلمان حرف دیگری ندارم !
برای باختن آلمان دعا کنید ، فعلا تنها کاری که میتونید انجام بدید همین هست :n02:
در نیابد حال پخته هیچ خام ، پس سخن کوتاه باید والسلام !

hojjatinho
04-07-2016, 17:53
المان ها در تقابل با میزبان در تورنومنت ها معمولا خوب کار کرده اند .

12 بار با میزبان بازی داشتیم که 10 بار بردیم و این سیزدهمین بازی مقابل میزبان یک تورنومنت هست .
اگر نحسی سیزده رو حساب نکنیم :n02: شانس خوبی داریم .

تقابل با میزبان ها :

جام جهانی 1962؛ مرحله گروهی؛ آلمان 2 - 0 شیلی
یورو 1972؛ مرحله نیمه نهایی؛ آلمان 2 - 1 بلژیک
یورو 1976؛ مرحله نیمه نهایی؛ آلمان 4 - 2 یوگسلاوی
جام جهانی 1982؛ مرحله دوم گروهی؛ آلمان 2 - 1 اسپانیا
جام جهانی 1986؛ مرحله یک چهارم نهایی؛ آلمان 0 - 0 مکزیک؛ پیروزی آلمان در ضربات پنالتی
یورو 1992؛ مرحله نیمه نهایی؛ آلمان 3 - 2 سوئد
یورو 1996؛ مرحله نیمه نهایی؛ آلمان 1 - 1 انگلیس؛ پیروزی آلمان در ضربات پنالتی
جام جهانی 2002؛ مرحله نیمه نهایی؛ آلمان 1 - 0 کره جنوبی
یورو 2008؛ مرحله گروهی؛ آلمان 1 - 0 اتریش
جام جهانی 2014؛ مرحله نیمه نهایی؛ آلمان 7 - 1 برزیل

mehr1362
04-07-2016, 18:23
المان ها در تقابل با میزبان در تورنومنت ها معمولا خوب کار کرده اند .

12 بار با میزبان بازی داشتیم که 10 بار بردیم و این سیزدهمین بازی مقابل میزبان یک تورنومنت هست .
اگر نحسی سیزده رو حساب نکنیم :n02: شانس خوبی داریم .

تقابل با میزبان ها :

جام جهانی 1962؛ مرحله گروهی؛ آلمان 2 - 0 شیلی
یورو 1972؛ مرحله نیمه نهایی؛ آلمان 2 - 1 بلژیک
یورو 1976؛ مرحله نیمه نهایی؛ آلمان 4 - 2 یوگسلاوی
جام جهانی 1982؛ مرحله دوم گروهی؛ آلمان 2 - 1 اسپانیا
جام جهانی 1986؛ مرحله یک چهارم نهایی؛ آلمان 0 - 0 مکزیک؛ پیروزی آلمان در ضربات پنالتی
یورو 1992؛ مرحله نیمه نهایی؛ آلمان 3 - 2 سوئد
یورو 1996؛ مرحله نیمه نهایی؛ آلمان 1 - 1 انگلیس؛ پیروزی آلمان در ضربات پنالتی
جام جهانی 2002؛ مرحله نیمه نهایی؛ آلمان 1 - 0 کره جنوبی
یورو 2008؛ مرحله گروهی؛ آلمان 1 - 0 اتریش
جام جهانی 2014؛ مرحله نیمه نهایی؛ آلمان 7 - 1 برزیل

میزبان بودن حریف نمیتونه تاثیری بر بازی آلمان بگذاره ، کلا تیم های بزرگ و بازیکنان بزرگ براشون عادی هست .
اینکه بازی قبلی به پنالتی رسید از یک نظر میتونه خوب باشه ، اینکه اگر دوباره تکرار شد بهتر عمل کنند .
ولی از نظر داوری میتونه تاثیر گذار باشه .
بازی فرانسه و سوئیس ، یک پنالتی واضح سوئیس گرفته نشد . یک بازی دیگر هم سه تا کرنر را اشتباه به سود فرانسه گرفتند .
فرانسه بازیکنان فرصت طلب و شوت زن های خوبی داره و جدای از باخت و برد میتونیم انتظار یک فوتبال خوب را داشته باشیم .
فرانسه که به هیچ عنوان دنبال دفاعی بازی کردن نیست ، اونهم جلوی تماشاگر خودی . تکلیف آلمان هم مشخص هست.
اما آلمان دو سه مهره ی کلیدی خودش را نخواهد داشت .
وقتی ایسلند دو تا به فرانسه میزنه ، پس آلمان هم میتونه بزنه !
به نظرم فرانسه در حمله خوب هست و در دفاع متوسط .
برنده ی این بازی لایق قهرمانیست

banii
04-07-2016, 18:27
@mehr1362 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از شب تا صبح قصه ی لیلی و مجنون تعریف میکنم هنوز میگی لیلی زن بود یا مرد:)؟

پسر خوب من هم اون تاپیک، هم دوباره اینجا، گفتم که عاغا من از این دو تیم یعنی اسپانیا و پرتغال بدم میاد!:n21: طرفدارشون نیستم چرا شما هنوز میگی بالاخره طرفدار کدومشونی؟! :n21:
اون تاپیکی که من پست دادم عنوان اش بوده "از کدام تیم خوشتان نمی آید" و یک کاربری اومده گفته
من هم مثل استارتر (یعنی banii) از دو تیم پرتغال و اسپانیا و همچنین مردمشون بدم میاد ... و دلیل موضع گرفتن من و کشیدن بحث خوشگلی دخترای این دو کشور فقط در مورد بخش بولد شده یعنی صحبت در مورد مردم اونها بوده. تمام . فهمیدنش خیلی سخته واقعا؟!
ضمنا از برزیل و آلمان هم بدم میاد ... اینو احتمالا اعضای دیگه که جامهای قبلی هم منو توی تاپیکهای دیگه دیده باشند میدونند ...

در مورد مقایسه سالهای اخیر اسپانیا و آلمان :
اسپانیا یک بازه کوتاه 4ساله در 3 جام متوالی یعنی (یورو2008، جهانی2010 و یورو2012) با کسب 3 قهرمانی بدون وقفه ، 4 سال در صدر قهرمانی ها بود بطوریکه دیگه یکجورایی خسته کننده هم شده بود و همه میگفته اگه قراره اسپانیا اینجوری پیش بره و همه ی جامها بیاد یه قهرمانی خوشگل بگیره دیگه هیجانی نمی مونه پس بقیه تیمای مدعی چی میشن؟

در مورد 2002 هم همه جا صحبت از میزبانی کثیف کره ای ها و ناداوری های که منجر به گرفتن یک چهارمی مضحک و منحوس شده است نه کثیفی های ایتالیا! این ننگ تا همیشه بر پیشانی اونها با اون میزبانی مضخرفشون که نتیجه اش هم حذف تیمهای بزرگ و آسان تر شدن قهرمانی برزیل و مهمتر از اون بی اعتباری و بی اعتمادی به جام جهانی بوده...:n21: همین کره ایها و ناداوری ها سر ایتالیا رو بریدند وگرنه در اون سالها تیم رویایی و نسل عالی ای داشتیم و از قدرتمندترین مدعیان بودیم.

از اونجاییکه تمام حرفهای شما را زیر سوال بردم و گفتم پست من تحریف کردید و ... این حرفها هم از نظر بنده هیچ درجه اعتباری نداره و معلوم نیست اصل داستان اخراج بازیکن از سری آ چی بوده
شما هر داستانی تعریف کنید دلیلی نداره که ما چشم بسته قبول کنیم.

@B3HZ@D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز اگر اطلاعی در زمینه ی این اخراج بازیکن کره ای دارید بگید ببینیم اصل قضیه چی بوده...

banii
04-07-2016, 18:34
اگر کار ماترازی زشت بوده
پس چرا کار سوارز زشت نبوده؟

یا اصلا باستین شواین اشتایگر که دو سه بار همین آخرین بازی اومد و به صورت ایتالیایی ها زد و زمینشون مینداخت کارش زشت نیست؟ اینقدر ضایع میزد انگار برده هاشند... :n21:

مرگ خوبه برای همسایه ام؟:mellow:

banii
04-07-2016, 18:37
برای من این جام تمام شده است و میل خاصی دیگه به چک کردن این انجمنها هم ندارم. حتی بعد از بازی ایتالیا رغبتی برای فوتبال فانتزی مک دونالد هم نداشتم و گذاشتمش کنار ...
وقت و اعصابم هم مهمتر از بحث با شماست:) ممنون که گفتید منظورتون من نبودم.

به امید فینال فرانسه/ولز و بالا بردن جام توسط گرت بیل!:n12:

خدافظ.

hojjatinho
04-07-2016, 18:45
برای من این جام تمام شده است و میل خاصی دیگه به چک کردن این انجمنها هم ندارم. حتی بعد از بازی رغبتی برای فوتبال فانتزی مک دونالد هم نداشتم و گذاشتمش کنار ...
وقت و اعصابم هم مهمتر از بحث با شماست:) ممنون که گفتید منظورتون من نبودم.

به امید فینال فرانسه/ولز و بالا بردن جام توسط گرت بیل!:n12:

خدافظ.

بنی جان درسته زاویه زیاد داریم با شما :n02:ولی به نظرم این بحث ها نباید دلیلی بشه ناراجت بشیم و بگیم جام تموم شده است و اینا و خدافظ :n02: بی خیال دوست عزیز از باقی جام لذت ببرین و فوتبالتون رو ببینید .

متاسفانه انجمن ها اون شور و حال و شلوغی سابق رو ندارند و شوخی ها و تند رفتن های من و دوستان هم احتمالا دلیلش برگردوندن هیجان به اینجا باشه .

بلاخره هنوز 4 تا تیم خوب مونده و 3 تا بازی بهتر و رقابت هم جوری هست که شانس هر گونه فینالی رو میشه تصور کرد

المان ولز / المان پرتغال / فرانسه ولز / فرانسه پرتغال هر 4 فینال احتمالی جدای از بحث هواداری از نظر فوتبالی جذابه .

banii
04-07-2016, 18:50
نه حجت جان من منظورم این نبود که این بحثا جامو برای من تمام کرده. منظورم حذف ایتالیا بود.

mehr1362
04-07-2016, 18:52
@mehr1362 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسر خوب من هم اون تاپیک، هم دوباره اینجا، گفتم که عاغا من از این دو تیم یعنی اسپانیا و پرتغال بدم میاد!:n21: طرفدارشون نیستم چرا هنوز گیج بازی درمیاری و میگی بالاخره طرفدار کدومشونی؟! :n21:
اون تاپیکی که من پست دادم عنوان اش بوده "از کدام تیم خوشتان نمی آید" و یک کاربری اومده گفته و دلیل موضع گرفتن من و کشیدن بحث خوشگلی دخترای این دو کشور فقط در مورد بخش بولد شده یعنی صحبت در مورد مردم اونها بوده. تمام . فهمیدنش خیلی سخته واقعا؟!
ضمنا از برزیل و آلمان هم بدم میاد ... اینو احتمالا اعضای دیگه که جامهای قبلی هم منو توی تاپیکهای دیگه دیده باشند میدونند ...

اسپانیا یک بازه کوتاه 4ساله در 3 جام متوالی یعنی (یورو2008، جهانی2010 و یورو2012) با کسب 3 قهرمانی بدون وقفه ، 4 سال در صدر قهرمانی ها بود بطوریکه دیگه یکجورایی خسته کننده هم شده بود و همه میگفته اگه قراره اسپانیا اینجوری پیش بره و همه ی جامها بیاد یه قهرمانی خوشگل بگیره دیگه هیجانی نمی مونه پس بقیه تیمای مدعی چی میشن؟

در مورد 2002 هم همه جا صحبت از میزبانی کثیف کره ای ها و ناداوری های که منجر به گرفتن یک چهارمی مضحک و منحوس شده است نه کثیفی های ایتالیا! این ننگ تا همیشه بر پیشانی اونها با اون میزبانی مضخرفشون که نتیجه اش هم حذف تیمهای بزرگ و آسان تر شدن قهرمانی برزیل و مهمتر از اون بی اعتباری و بی اعتمادی به جام جهانی بوده...:n21: همین کره ایها و ناداوری ها سر ایتالیا رو بریدند وگرنه در اون سالها تیم رویایی و نسل عالی ای داشتیم و از قدرتمندترین مدعیان بودیم.

من اصلا کاری به شما ندارم عزیز دل ! شما آمار برزیل را مینویسی ! من که نیستم !
شما طرفدار هر تیمی هستی فقط و فقط و فقط درباره ی همون تیم صحبت کن عزیز دل .
من چکار به اون تاپیک دارم ؟ من اونجا پستی ارسال کردم و دیگر هم ندیدم بقیه چه میگویند .
میگی از اسپانیا بدم میاد بعد مینویسی :
در مورد مقایسه ی اسپانیا و آلمان !
الان من باید چکار کنم ؟ :n02: دوست دارید من طرفدار کجا باشم ؟ :n02:
بابا جان ، هر کی طرفدار یه تیم ، همه طرفدار چی توز :n08:
هر کی طرفدار هر تیمی هست خوشش باشه ، قرار نیست همه مثل هم فکر کنیم !
زبان ما مو در آورد ! طرفدار هر تیمی هستید تا ابد طرفدار همون تیم بمونید ، رنگ عوض نکنید !
در مورد 2002 :
هر جا نیست ، مملکت حسود خودمون هست عزیزم ! و نوشته های آدم های حسود !
کره جنوبی قدرتمند بود و اگر نبود چیزی نمی شد .
یک نمونه حسادت دیگر :
میزبانی قطر در جام جهانی ، خب آقایون فرافکنی میکنند و برای ذهن شما جهت فکری ترسیم میکنند .
کسی میاد بگه از میدان مشترک گازی که با قطر داریم نمیتونیم استخراج کنیم ؟ قطر اینکار را میکنه !
قطر اینکار را میکنه چون میتونه ، اسپانسر بزرگترین تیم های دنیا میشه چون میتونه !
مسابقات مختلف ورزشی را با حضور بهترین ورزشکاران میزبانی کرده و میکنه ، چون میتونه !
چون دور مملکتش را حصار نکشیده ، مدام به این و اون شعار ... نمیده !
میگن پول داده فلان کرده ، خب ما هم پول بدیم ! قطر چی داره که ما نداریم ؟ تکنولوژی و صنعت داره ؟
گاز داره دیگه ! ما بیشترش را داریم ! ما هم پول بدیم و با لابی میزبانی جام جهانی بگیریم ! نمیشه ؟
بهترین ورزشگاه ما چی هست ؟ آزادی ! کی ساخته شده ؟ زمان ...
کسی میاد بگه ایران با داشتن بزرگترین ذخایر فسیلی جهان چرا 4 تا استادیوم نداره ؟!
چرا صدا و سیما با دزدی کردن دنبال پخش مسابقات هست ؟ کاری که سالهاست میکنه و همه میدونیم !
میگفتن ایران بعد از روسیه بیشترین ذخایر گاز دنیا را داره ، پارسال شنیدم میگفتن با اکتشافات جدید ایران و روسیه جاشون تغییر کرده ! میدونید بزرگترین معدن سنگ های زینتی را ایران داره ؟
اینها همه حسادت هست به کره جنوبی ، ژاپن ، قطر و امارت !
چند تا مجری و نویسنده هم اگر غیر از این نگویند و ننویسند روز دوم احراج میشوند !
فرق من با خیلی ها این هست : من فوتبال را با جامعه و مسائل دیگرش دوست دارم ببینم ، خیلی ها فقط با مستطیل سبز و 90 دقیقه ی بازی کار دارند .
تاپیک از مسیر خودش منحرف شده ، شما نظری دارید خصوصی میشنوم .
بنابراین پاسخ ندادم ناراحت نشوید دوست عزیز

mehr1362
04-07-2016, 19:24
بنی جان درسته زاویه زیاد داریم با شما :n02:ولی به نظرم این بحث ها نباید دلیلی بشه ناراجت بشیم و بگیم جام تموم شده است و اینا و خدافظ :n02: بی خیال دوست عزیز از باقی جام لذت ببرین و فوتبالتون رو ببینید .

متاسفانه انجمن ها اون شور و حال و شلوغی سابق رو ندارند و شوخی ها و تند رفتن های من و دوستان هم احتمالا دلیلش برگردوندن هیجان به اینجا باشه .

بلاخره هنوز 4 تا تیم خوب مونده و 3 تا بازی بهتر و رقابت هم جوری هست که شانس هر گونه فینالی رو میشه تصور کرد

المان ولز / المان پرتغال / فرانسه ولز / فرانسه پرتغال هر 4 فینال احتمالی جدای از بحث هواداری از نظر فوتبالی جذابه .

موافقم ، ولله من هم قصد ناراحت کردن کسی را ندارم ولی فکر هم نمیکردم اینقدر به دوستان بر بخوره !
من نظرات خودم را نوشتم ، نظراتمم تغییر نمیکنه .
حالا نمیدونم چرا این دوستان همه چیز را تمام شده می پندارند ؟
من که هوادار آلمان هستم به بردن آلمان با تردید نگاه میکنم ، چون هر بازی شرایط خاص خودش را داره .
نمیتونیم بگیم چون آلمان اینطوری بوده حتما فرانسه را خواهد برد یا بالعکس .
این جور بحث ها هم اگر قرار باشه باعث دلخوری همدیگر شویم نباشه خیلی بهتر هست .
من از فوتبالی که امثال رومانی و ولز و ایتالیا بازی کردند و میکنند خوشم نمیاد ، تا چند سال قبل هم هر تیمی اینطوری بازی میکرد همه ی ملت میگفتند ضد فوتبال ! هنوز هم استفاده می کنند !
میثاقیان جلوی تیم پایتخت دفاعی میچید ، میگفتند ضد فوتبال ! بازی آخر راه آهن هم گفتند ضد فوتبال !
نمیشه که هر جا به ضررمون شد بگیم ضد فوتبال ، هر جا به نفعمون شد دفاع کنیم که .
نمیشه که برای دیگران ضد فوتبال باشه به کیروش که میرسه تمجید و تعریف کنیم !
این همون انصافی هست که میگم نیست و نداریم و دنبالش هم نگردیم .
من از این مدل فوتبال بازی کردن خوشم نمی آید ، دوستان چرا از فوتبال سراسر تاکتیک آلمان بدشون میاد ؟
حتما اونها هم دلیل فوتبالی دارند ! نمیدونم !
من هم میگم از دیدن فوتبال لذت ببرید ، اگر آلمان باخت تا یک هفته در همین تاپیک مسخره کنید ، شوخی کنید .
والا جنبه اش را داریم ! :n02:

Esteghlal_Paydar44
04-07-2016, 22:50
بچه گانه ، احساساتی و خنده دار !
توصیه میکنم به جای شبکه سوم سیما و شبکه ی ورزش و با گزارش چند گزارشگر متعصب ، بازی ها را از کانال های خارجی مشاهده کنید ! که اینطوری جو گیر و احساساتی نشوید .

آلمان مثل هر تیم دیگری میتونه ببازه ، فوتبال همینه ! بهترین هم که باشی همیشه موفق نخواهی شد !
به هیچ عنوان به آلمان تعصب ندارم چون ایرانی هستم و ایرانی هم میمیرم !
خب ، یک نفر دوست داره اسطوره هاش را از بین فوتبالیست ها انتخاب کنه ، به هر کسی هم لقب اسطوره بده !
بنده اینطوری نیستم . اسطوره های من مولانا ، سعدی و حافظ ، عطار و نظامی گنجوی هستند .
اسطوره ی من شاهنامه فردوسی هست ، گلستان و بوستان سعدی هست ، مخزن الاسرار نظامی هست ...
اسطوره های من چیزهایی هست که صدا و سیما از بردن اسمشون هراس داره ، سالروز مرگشون را هم نمیگه !
اسطوره های من کسانی بودند که ملت خیلی مثلا با فرهنگ ما دو بیت شعر ازشون بلد نیستند .
همون ملتی که در فضای مجازی دم از فرهنگ و تاریخ و دانش میزنند اما زباله هاشون را میریزن توی جوب ، بعد فیلم میگیرند و شبکه ی من و تو نمایش میدهند !
اسطوره ی من فرهاد مجیدی نیست که تصویرش را بزارم در امضام !
من بخواهم اسطوره انتخاب کنم ، فوتبالیست ها آخرینشون هم نیستند .
در نتیجه ، اسطوره های من بازیکنان تیم ملی آلمان نیستند ! بین دوست داشتن تا اسطوره دانستن تفاوت از زمین تا آسمان است .
--------------------------------------
خب ! حالا میاییم سراغ فرمایشات احساسی شما !
مشکل ؟ یعنی واقعا فکر کردی بردن یا باختن یک تیم مشکل یک نفر آدم عاقل میتونه باشه ؟
جنتلمن ؟! این جنتلمن و بزرگتری که نمیتونه روی اخلاق هم تیمی هاش تاثیر بگذاره به دو ریال سیاه نمی ارزه عزیزم .
کی جنتلمنش کرد ؟ مزدک میرزایی ؟! علیفرد ؟! طرفدار سیستم منسوخ 3-5-2 ؟ صدا و سیما ؟ گزارشگرانش ؟
چون همه به خاطر علاقه جنتلمن میدونن من هم باید اینکار را بکنم ؟
نیچه به وجود حافظ غبطه میخوره ، بزرگترین نویسندگان اروپایی و آمریکایی از سعدی تاثیر میگیرند !
چند تا کانال الان از حافظ و سعدی صحبت میکنند ؟
روزنامه ها و سایت ها ، شبکه ها ! اینها دنبال اخلاق هستند یا فروششون ، یا بازدیدشون ، یا منافع شخصیشون ؟!
تا یک هفته بعد از قهرمانی استقلال خوزستان تیتر تمام روزنامه های مملکت عکس برانکو هست !
عکس عبداله ویسی کجا رفت ؟! انگار یه تیم دیگه قهرمان شده بود ! اخلاق ؟
اینها دنبال اخلاق و انصاف هستند یا دنبال فروششون ؟ یا دنبال منافع شخصیشون ؟
کانال ها دنبال اخلاق هستند ؟
قبل از جام جهانی 1998 ، بازی دوستانه کردیم با کرواسی . بلازوویچ بعد بازی گفت :
اگر ایران به یوگسلاوی ببازه ، توپ فوتبال را قورت میدم ! همین کانال ها ، همین مجری ها با این پیرمرد چکار کردند ؟
سرمربی تیم ملی شد ، به بحرین باختیم ! حرف و حدیث ها شروع شد . رسیدیم به ایرلند ، نتونستیم بریم جام جهانی .
بعدش چی شد ؟
همین آقای فردوسی پور که خیلی ها فکر میکنند اخلاق داره ، مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی را آورد برنامه ی نود !
همین آقایی که ادعای حرفه ای بودن داره ! مدیر مسئول خبر ورزشی خطاب به بلازوویچ گفت :
تو پیر شدی ، جرات تعویض کردن نداشتی ! بلازوویچ گفت : مسابقه دو میذاریم !
یعنی یک روزنامه دار را آورد جلوی کسی که کروواسی را سوم جهان کرده بود که تخریب کنه ، مقدمات اخراجش را فراهم !
از اخلاق حرف زدن خیلی قشنگ هست ، همه ادعای اخلاق را می کنند اما در عمل نه !
استقلال خوزستان پدیده را میبره ، مجری شبکه ی ورزش به سرمربی پدیده میگه : می شد کاری کنید استقلال خوزستان نبره ؟
دو روز بعدش خوردبین در شبکه ورزش : استقلال خوزستان با ضد فوتبال قهرمان شد !
یعنی اینهمه ادعای اخلاق میکنند همه ولی نمیتونند قهرمانی حریف را تبریک بگن ؟! برای همین هست که ...
باز هم مثال لازم هست ؟ از اخلاق در روزنامه ها ، شبکه های صدا و سیما و مجریانش اصلا حرف نزن دوست گرامی !
در مورد آلمان :
از وقتی یادم هست هر مثلا کارشناس بیسواد و متعصب ، هر مجری ای که در این صدا و سیما دیدم گفته آلمان ها تهی از خلاقیت و نبوغ ، فوتبال ماشینی ! فوتبال ماشینی ! فوتبال ماشینی !
در هر جامی که بود طرفدار تمام تیم های مقابل آلمان شدند ! جام شروع میشه آقای مثلا کارشناس :
اسپانیا ، ایتالیا و فرانسه ... شانس های قهرمانی اول اینها هستند !
اسپانیا میبازه ، حالا همون آدم : شانس مسلم ایتالیا هست !
خب ایتالیا هم باخت : شانس مسلم فرانسه !
اگر فرانسه هم باخت : ولز یا پرتقال !
مسئله تعصب نیست ، آلمان ممکن هست به فرانسه ببازه ولی توهین به شعور مردم را نمی پذیرم !
خط دهی و جهت دهی فکری را نمی پذیرم !
جام جهانی 2006 : یکباره تمام ملت طرفدار ایتالیا میشوند ! حتی دخترهایی که یکبار هم فوتبال نگاه نمیکردند !
چه شد به یکباره ؟ بله ! همه مدل ، همه فشن ! صدا و سیمای ایران : وای چقدر اینها خوش تیپ هستند !
جام جهانی 2010 : یکباره همه طرفدار اسپانیا میشوند ! همه ی ملت !
شما مگر طرفدار ایتالیا نبودید ؟ چه شد ؟ طرفدار مگر هر روز رنگ عوض می کند ؟
نمونه در لیگ خودمون : چه خبر از تیم محبوبت ؟ تیم محبوب ؟ مگه هنوز لیگ ایران نگاه میکنی ؟! من فقط لالیگا و بارسا !
همون آدم سال بعدش که تیم محبوبش در صدر جدول هست : یه تیم داریم چه خوشگله ، صدر جدوله ! صدررررر ! :n02:
گزارشگر بازی ایران و آرژانتین :
وای چقدر خوبیم ما ! و صحنه ی ضربه ی سر دژاگه این چنین تا 10 سال بعد تیتراژ صدا و سیما می شود !
و کیروش می ماند ، و فوتبال دفاعی برابر بحرین و قطر و چین و سوریه و لبنان ! کیروش قهرمان ملت می شود !
جام جهانی 2006 ، همان گزارشگر :
این دایی اگر چند سال جوونتر بود ! در برنامه ی زنده و در حالی که تیم ملی در بازی ها حضور داد : این بازیکن خط میده ، ارنج میکنه !
قبل از شروع جام جهانی 2006 ، همین گزارشگر : ما مکزیک را میبریم ، پرتقال هم مساوی ، بازی آخرم که راحته !
( بالا بردن توقع مردم از تیم ملی با گفتن سخنان این بزرگوار در صدا و سیما )
برانکو از ترس به ایران بر نمیگردد ! تیتر روزنامه ها : باید بیایی و جواب بدهی چرا باختی !!!
خب ؟ چی شد ؟ روزنامه ها انصاف داشتن یا گزارشگران ؟
فردوسی پور در برنامه نود بعد از قرعه کشی مقدماتی جام جهانی روسیه :
خب بین ژاپن و کره ، فرقی نداشتن مثل هم بودن ! خب استرالیا هم رفت اونور ( اینو رد میشه سریع ) ، بین سوریه و امارات ، فرقی ندارن ! بین عربستان و چین ، اینم که رفت اونور فرقی هم ندارند ! بین عراق و ...
ایران در آسان ترین گروه از وقتی فوتبال میبینم افتاده ، آقایون دوست دارند برای بزرگ کردن کیروش سخت جلوه دهند .
تا چند سال قبل خاطرم هست فوتبال دفاعی را کسی در این مملکت دوست نداشت !
از بس خط فکری دادند مردم قبول کردند جلوی بحرین و لبنان و همه از دم 90 دقیقه دفاع کنیم !
میگن ایتالیا خوب دفاع کرده بزرگ بوده ! ما هم نود دقیقه جلوی آرژانتین دفاع کردیم !
از این دفاع چیزی به ما رسید ؟ بازیکنان ما رفتند لیگ های درجه یک جهان ؟ چرا فکر میکنید دنیا برای ما هورا کشیده ؟
ایسلند با 300 هزار نفر جمعیت میره جز 8 تیم اروپا ! ما که جز پرجمعیت ترین کشورهای دنیا هستیم ...
اگر ما جای ایسلند بودیم الان خفه نشده بودیم ؟!
این ها همه جهت دهی های چند مجری هست که خیلی قشنگ مغز مردم را شستشو دادند و میدهند !
این فوتبال را به هر سمتی علاقه داشتند و دارند میبرند ، مردم ما هم که بسیار دهن بین و جو گیر هستند .
------------
کثیف بودن :
جام جهانی 1998 که با آلمان بازی کردیم ، کلینزمن بعد از گلی که به ما زد چکار کرد ؟ یادتون هست ؟
رفت داخل دروازه و تور دروازه ی ما را تکون داد ، آقایان تا دو هفته مینوشتند و میگفتند غیر ورزشی ، توهین به ایران و فلان!
اما ماتراتزی با فحاشی ناموسی به زیدان یک جام را از فرانسه میگیره ، همین آقایان کور میشوند !
فقط یک سیستم کثیف و بی هویت و خود بزرگ بین ، بازیکن تیم ملی کشور دیگری را اخراج میکنه به خاطر اینکه بهشون گل زده ! فوتبالی که ادعای بزرگی و شخصیت داره چنین کاری نمیکنه .
مثل این هست که مثلا بازیکن اسلواکی یا لهستان گل بزنه به آلمان ، یک ساعت بعد حکم اخراجش از بوندس لیگا را صادر کنند ! فوتبال کثیف همینه ! سیستم کثیف هم همین !
مثل این هست که مهدوی کیا به تیم ملی آلمان گل بزنه ، یک ساعت بعد حکم اخراجش از هامبورگ صادر بشه !
من از همچین سیستمی خوشم نمیاد ، سیستمی که با کارهای قبیح دنبال موفقیت باشه .
اسم ایتالیا که میاد فقط یاد کانال های مستهجنش میفتم ، مخصوصا اونهایی که در هاتبرد چند سال قبل قطع شد .
همین فکر خراب هست که با فحش ناموسی دادن به بازیکن حریف ، موجبات قهرمانی برای خودشان بسازند .
این فرهنگشون هست ! فرهنگ کثافت بازی کردن !
ولز هم دفاعی و 3-5-2 بازی میکنه ، چرا به ولز حساسیت ندارم ؟!
اینکه میگم کثیف به خاطر دفاعی بازی کردن هست یا چیزهای دیگر ؟! پس اول درک کنید که اشتباه نکنید !
--------------
دلیل تنفر از آلمان به خاطر موفقیت هاش هست عزیزم !
همان تنفری که از بارسلونا و رئال و دیگران خیلی ها دارند !
--------------
حرف آخر : آلمان مثل هر تیمی میتونه ببازه ، چه بسا که به فرانسه ممکن هست ببازه ، ولی با کثیف بودن دنبال جام نمیگرده !
کسی به این فکر کرد چرا شواینی که سکه را برد دروازه ای را انتخاب کرد که طرفداران ایتالیا پشت اون بودند ؟
چرا آلمان سمت سخت را برای خود انتخاب کرد ؟ چرا نرفت اونطرف جدول ؟
جوابش خیلی ساده هست ، یکم بینش و فکر باز و بدون احساسات و تعصب میخواد !
هر زمانی ایتالیایی ها از اون بازیکن کره ای و زیدان معذرت خواهی کردند ( که نمی کنند چون فرهنگش را ندارند ) اونوقت من هم از ایتالیا بد نخواهم نوشت !
الان بعضی ها منتظر شگفتی سیستم دفاع آخر هستند تا بار دیگر نظراتشون را در مورد مضرات دفاع خطی ابراز کنند :n02:
پس در مورد اخلاق لطفا صحبت نکنید !
والیبال ایران و آمریکا ، پارسال همین موقع :
توپ آمریکایی ها میخوره به تور و امتیاز برای ایران میشه ، گزارشگر : این دیگه مشکل خودشونه !!!
همون آمریکایی ها که برای احترام به ماه رمضان آب نخوردند !
یعنی باید کوردل باشیم که این مدل خط دهی ها را نفهمیم ! ملت در فضای مجازی شیر میشوند و دنبال حقوق خود هستند ولی دو روز بعدش سالن والیبال را پر میکنند ، بدون اینکه لحظه ای به حقوق نیمی از جامعه فکر کنند .
فوتبال افغانستان هم الان تماشاگران خانم داره ، فقط مائیم ! فقط !
میگن ادب از که آموختی ، گفت از بی ادبان ! من هم اگر بی ادب باشم از همین آقایون یاد گرفتم !
ضمن اینکه بنده یه عکس گذاشتم ، اینهمه شلوغش می کنید ! جنبه داشته باشید !
بنده نمیتونم از تک تک آدم ها بپرسم از چی خوشتون میاد و طبق سلیقه ی همون ها عمل کنم !
از فوتبال دیدن لذت ببرید ، اما دنبال اخلاق نباشید که نیست ! فقط شعارش را می دهیم !
میتونم تا فردا مثال بزنم ، اما اونی که باید میفهمید فهمید .
موفق باشین

البته 99% حرفایِ شما ربطی به فوتبال و این تاپیک نداشت ولی به طورِ خلاصه بگم که :

1 : برایِ پیدا کردنِ اسطوره من تویِ کتابا و زیر سنگِ قبرا دنبالِ شخصِ خاصی نیستم ! از تاریخ پرستی متنفرم بودم و هستم . بیشتر از اینکه این شخصیت هایی که شما گفتید اسطوره ی من باشن شخصیتِ Sub Zero تو بازیه Mortal Kombat اسطورمه که از بچگی باهاش خاطره دارم:n08:اسطوره واسه من اون چیزیه که توِیِ طولِ زندگیم به چشمِ خودم ببینم تا پایانِ زندگیم ! نه پرستیدنِ تاریخ . البته ربطی نداشت به تاپیک نداره ! شما گفتی منم خلاصه جواب دادم نظرا متفاوته !

2 : من و هم سن و سالهایِ من تو این 23 سال زندگی موفقیتی از آلمان ندیدیم که دلیلِ تنفرمون باشه ! جام جهانی 2002 برزیل , یورو 2004 یونان , جام جهانی 2006 ایتالیا , یورو 2008 اسپانیا , جام جهانی 2010 اسپانیا , یورو 2012 اسپانیا , جام جهانی 2014 آلمان ... بقیشم که دیگه میشه برای حدودا 16 و 18 سالِ پیش که جز زیرخاکیا حساب میشه . پس تو این آمار من موفقیتِ چشمگیری از آلمان نمیبینم ! اگه قرار بود تنفر به خاطرِ موفقیت باشه الان ما از اسپانیا بیشتر باید متنفر باشیم تا آلمان:n01:پس دلیلِ تنفر همون چیزیه که گفتم و نمونه کامنتاشم که تو ای یکی 2 صفحه آخر مثالِ واضحی از حرفه منه !

3 : هیچ نقطه نظرِ مشترکی با هم نداریم پس شما هم نقل قول نگیری بهتره:n16:

----------------------------------------------------------------------------------------------

و اما حجت خانِ عزیز , میبینم که میخوای شور و هیجان بدی:n02:MohammadT15 , Mohammad.F.M ... یادش بخیر که با این یوزرا به تاپیکِ استقلال چقدر شور و هیجان میدادیم , بذار بازی با فرانسه شور و هیجانو بهت میگم , آخه استقلالیو آلمانی ؟:n23:

mehr1362
04-07-2016, 23:34
برای اونهایی که سنشون کم هست و فکر میکنن فوتبال در همین 10 سال اختراع شده !
باشد که باز هم آسیایی ها افتخار آفرینی کنند :n02:
دلیل اخراج از پروجا : توهین به غرور ایتالیایی :n02:
غرورشون به خاطر باخت به یک آسیایی جریحه دار شده بود طفلکی ها :n08:

mehr1362
05-07-2016, 01:03
البته 99% حرفایِ شما ربطی به فوتبال و این تاپیک نداشت ولی به طورِ خلاصه بگم که :

1 : برایِ پیدا کردنِ اسطوره من تویِ کتابا و زیر سنگِ قبرا دنبالِ شخصِ خاصی نیستم ! از تاریخ پرستی متنفرم بودم و هستم . بیشتر از اینکه این شخصیت هایی که شما گفتید اسطوره ی من باشن شخصیتِ Sub Zero تو بازیه Mortal Kombat اسطورمه که از بچگی باهاش خاطره دارم:n08:اسطوره واسه من اون چیزیه که توِیِ طولِ زندگیم به چشمِ خودم ببینم تا پایانِ زندگیم ! نه پرستیدنِ تاریخ . البته ربطی نداشت به تاپیک نداره ! شما گفتی منم خلاصه جواب دادم نظرا متفاوته !

2 : من و هم سن و سالهایِ من تو این 23 سال زندگی موفقیتی از آلمان ندیدیم که دلیلِ تنفرمون باشه ! جام جهانی 2002 برزیل , یورو 2004 یونان , جام جهانی 2006 ایتالیا , یورو 2008 اسپانیا , جام جهانی 2010 اسپانیا , یورو 2012 اسپانیا , جام جهانی 2014 آلمان ... بقیشم که دیگه میشه برای حدودا 16 و 18 سالِ پیش که جز زیرخاکیا حساب میشه . پس تو این آمار من موفقیتِ چشمگیری از آلمان نمیبینم ! اگه قرار بود تنفر به خاطرِ موفقیت باشه الان ما از اسپانیا بیشتر باید متنفر باشیم تا آلمان:n01:پس دلیلِ تنفر همون چیزیه که گفتم و نمونه کامنتاشم که تو ای یکی 2 صفحه آخر مثالِ واضحی از حرفه منه !

3 : هیچ نقطه نظرِ مشترکی با هم نداریم پس شما هم نقل قول نگیری بهتره:n16:

----------------------------------------------------------------------------------------------

و اما حجت خانِ عزیز , میبینم که میخوای شور و هیجان بدی:n02:MohammadT15 , Mohammad.F.M ... یادش بخیر که با این یوزرا به تاپیکِ استقلال چقدر شور و هیجان میدادیم , بذار بازی با فرانسه شور و هیجانو بهت میگم , آخه استقلالیو آلمانی ؟:n23:

1- من اگر با شما متفاوت نباشم که ... برای دهه هفتادی ها تاریخ از پیدایش اینترنت در ایران شروع میشه ! :n02:
قبل تر از اون دنیایی وجود نداشته !
با حساب و کتابی که از تاریخ دارید پس دو تا قهرمانی آسیا در سال های 1349 و 1370 را فراموش می کنیم !
قهرمانی های کشوری هم نصف بیشتر پر ! حله ؟ :n02:
از تاریخ متنفر بودید دیگه ؟! :n02:
قهرمانی های استقلال را از زمانی حساب می کنیم که شما متولد شدید ، وگرنه تاریخ پرست میشیم :n08:
در ادامه میتونی تصویر اسطوره هات را ببینی ، وقتی 5 ساله بودی عزیزم ! :n02:
البته اینها همه توهم و خیال هست ، خدای نکرده فکر نکنی واقعی هستند که تاریخ پرست میشوی :n02:
اینها همه زیر خاکی هستند ، جدی نگیری عزیزم ! فوتبال را خود ما ایرانی ها کلا اختراع کردیم :n08:
با این تفاسیر همه باید پدر و مادرهامون را بندازیم دور ، چون مال 50 سال و 60 سال قبل هستند :n31:
کسانی که اسم بردم تنشون زیر خاک هست ولی فکر و اندیشه و بینششون به جهان تا ابد زنده !
سعدی میفرماید :
تنی زنده دل خفته در زیر گل ، به از عالمی زنده ی مرده دل

الان این جواد زرینچه را هم بندازیمش دور ! مال تاریخ هست ، مال عصر حجر ! آره ؟
2- شما و هم سن و سال هات اندازه ی سنتون از فوتبال می فهمید ، دلیل متفاوت بودن دیدگاه ها همین هست .
بالاخره بین کسی که از سال 1375 روزنامه ی ورزشی میخریده و میخونده ، با کسی که در آن زمان در این دنیا نبوده خیلی تفاوت دیدگاه هست . بین کسی که پول میداده و برای روزنامه خریدن پول گرو میگذاشته با کسی که فایل PDF روزنامه ها را از اینترنت دانلود میکرده ! :n02:
بین کسی که بازی بایرن مونیخ و منچستر سال 1999 را دیده ، مشت های ساموئل کوفور به زمین ، گل پرپر شده ی اشتفان افنبرگ ! گل اولگونار سولسشر ... با کسی که در عصر مسی و رونالدو فوتبال را فهمیده !
تنفر من از ایتالیا موکول شد به جام جهانی 2018 ! چون حذف شد ، دیگر نیست که تنفری باشه .
ولی شما همچنان برای تنفر فرصت دارید ، اگر بازی بعدی آلمان برد باز چند روز فرصت بیشتر دارید و اگر باخت فرصت شما هم به اتمام رسیده .
دلایلم برای تنفر داشتن را به وضوح نوشتم و فیلم و لینک گذاشتم !
سواد داشته باشید میخونید ، جام جهانی 2002 جنابعالی فقط 9 سال سن داشتید ، پس درکی هم ندارید .
البته نگاه من برای کسی هست که از دیده ی اخلاق نگاه کند و نه اینکه از همه چیز بی تفاوت بگذرد .
برای کسی که اسطوره اش یک شخصیت خیالی گیم هست توضیح خیلی چیزها سخت خواهد بود !
به هر حال الگوهای ما متفاوت هستند ! :n39:
برای نسلی که در تلگرام و فیسبوک با چرندیات خود را سرگرم میکند ، گفتن این حرفا دقیقا کوبیدن آب در هاون است !
3- وقتی میدونی نداریم پس به جای بحث کشیدن بشین برای باخت آلمان دعا کن ، شاید که رستگار شوی :n02:
اینها را هم ببین بد نیست ، اینها را در نت نمیتونی پیدا کنی . چند تا نمونه که بدونی خیلی باید بگذره تا مفهوم چیزهایی که مینویسم را درک کنی !
شاعر میگه :
چونکه با کودک سر و کارت فتاد ، پس زبان کودکی باید گشاد !
اگر بخوام متوجه عرایضم بشی باید به زبان خودت صحبت کنم ، به زبان مورتال کمبت !
از بین اسطوره هات میتونی نیم نگاهی به شینوبی هم بندازی ، اونم در عصر خودش خوب بود :n39:
یک هزارم یادگاری هایی که همیشه حفظ خواهم کرد :

این هم هیجان برای تاپیک ، تا بازی بعدی فرصت ایجاد هیجان دارید ، پس بشتابید :n02:

Esteghlal_Paydar44
05-07-2016, 03:02
1- من اگر با شما متفاوت نباشم که ... برای دهه هفتادی ها تاریخ از پیدایش اینترنت در ایران شروع میشه ! :n02:
قبل تر از اون دنیایی وجود نداشته !
با حساب و کتابی که از تاریخ دارید پس دو تا قهرمانی آسیا در سال های 1349 و 1370 را فراموش می کنیم !
قهرمانی های کشوری هم نصف بیشتر پر ! حله ؟ :n02:
از تاریخ متنفر بودید دیگه ؟! :n02:
قهرمانی های استقلال را از زمانی حساب می کنیم که شما متولد شدید ، وگرنه تاریخ پرست میشیم :n08:
در ادامه میتونی تصویر اسطوره هات را ببینی ، وقتی 5 ساله بودی عزیزم ! :n02:
البته اینها همه توهم و خیال هست ، خدای نکرده فکر نکنی واقعی هستند که تاریخ پرست میشوی :n02:
اینها همه زیر خاکی هستند ، جدی نگیری عزیزم ! فوتبال را خود ما ایرانی ها کلا اختراع کردیم :n08:
با این تفاسیر همه باید پدر و مادرهامون را بندازیم دور ، چون مال 50 سال و 60 سال قبل هستند :n31:
کسانی که اسم بردم تنشون زیر خاک هست ولی فکر و اندیشه و بینششون به جهان تا ابد زنده !
سعدی میفرماید :
تنی زنده دل خفته در زیر گل ، به از عالمی زنده ی مرده دل

الان این جواد زرینچه را هم بندازیمش دور ! مال تاریخ هست ، مال عصر حجر ! آره ؟
2- شما و هم سن و سال هات اندازه ی سنتون از فوتبال می فهمید ، دلیل متفاوت بودن دیدگاه ها همین هست .
بالاخره بین کسی که از سال 1375 روزنامه ی ورزشی میخریده و میخونده ، با کسی که در آن زمان در این دنیا نبوده خیلی تفاوت دیدگاه هست . بین کسی که پول میداده و برای روزنامه خریدن پول گرو میگذاشته با کسی که فایل PDF روزنامه ها را از اینترنت دانلود میکرده ! :n02:
بین کسی که بازی بایرن مونیخ و منچستر سال 1999 را دیده ، مشت های ساموئل کوفور به زمین ، گل پرپر شده ی اشتفان افنبرگ ! گل اولگونار سولسشر ... با کسی که در عصر مسی و رونالدو فوتبال را فهمیده !
تنفر من از ایتالیا موکول شد به جام جهانی 2018 ! چون حذف شد ، دیگر نیست که تنفری باشه .
ولی شما همچنان برای تنفر فرصت دارید ، اگر بازی بعدی آلمان برد باز چند روز فرصت بیشتر دارید و اگر باخت فرصت شما هم به اتمام رسیده .
دلایلم برای تنفر داشتن را به وضوح نوشتم و فیلم و لینک گذاشتم !
سواد داشته باشید میخونید ، جام جهانی 2002 جنابعالی فقط 9 سال سن داشتید ، پس درکی هم ندارید .
البته نگاه من برای کسی هست که از دیده ی اخلاق نگاه کند و نه اینکه از همه چیز بی تفاوت بگذرد .
برای کسی که اسطوره اش یک شخصیت خیالی گیم هست توضیح خیلی چیزها سخت خواهد بود !
به هر حال الگوهای ما متفاوت هستند ! :n39:
برای نسلی که در تلگرام و فیسبوک با چرندیات خود را سرگرم میکند ، گفتن این حرفا دقیقا کوبیدن آب در هاون است !
3- وقتی میدونی نداریم پس به جای بحث کشیدن بشین برای باخت آلمان دعا کن ، شاید که رستگار شوی :n02:
اینها را هم ببین بد نیست ، اینها را در نت نمیتونی پیدا کنی . چند تا نمونه که بدونی خیلی باید بگذره تا مفهوم چیزهایی که مینویسم را درک کنی !
شاعر میگه :
چونکه با کودک سر و کارت فتاد ، پس زبان کودکی باید گشاد !
اگر بخوام متوجه عرایضم بشی باید به زبان خودت صحبت کنم ، به زبان مورتال کمبت !
از بین اسطوره هات میتونی نیم نگاهی به شینوبی هم بندازی ، اونم در عصر خودش خوب بود :n39:
یک هزارم یادگاری هایی که همیشه حفظ خواهم کرد :

این هم هیجان برای تاپیک ، تا بازی بعدی فرصت ایجاد هیجان دارید ، پس بشتابید :n02:

یه جوابِ خلاصه تر مثل اینکه قبلیه بدجور ...:n08:بیشتر راجع به امضام و آواتارم صحبت کردی , خدارو شکر این یوزر من نیست اسممو شما نمیدونی:n08:وگرنه الان یه 40 خط دیگه و 50 تا عکسِ دیگه از تاریخچه ی اسمم و فامیلیمو اینا میگفتی :n08:بعدشم که راجع به خودت بود که البته اینا همه تو ویکیپدیا هست منم میتونم الان از سالِ 1963 بگم:n08::n08:بعدشم اصلا به من چه که سعدی چی گفته هر چی گفته واسه خودش گفته , الان مثلا من بیام از یاس و علی سورنا تکست بذارم تو تاپیکِ آلمان که چی بشه ؟:n08:آقا یه کلام : تو خوووووووووووووووووووووووو وووووووووووبی , تو اینکارههههههههههههه , تو فوتبالییییییییییییییییی , تو فضایییییییییییییییییییییی ییی , اصن تو معلم ورزشِ دبستانِ مسی:n02:تا آی پیه مارو گیر نیاوردی راجع به خط تلفن و شرکتی که ازش ADSL میگیرم و محلمون اظهارِ نظر نفرمودین بنده از شما عذر میخوام:n08::n08:

------------------------------------------------------------

الان نگاه کردم دیدم از دوستانِ استقلالی علاوه بر حجت یوسفم اینجاس , خیانت تا کی ؟:n22:

M.Sadegh.M
05-07-2016, 03:18

الان نگاه کردم دیدم از دوستانِ استقلالی علاوه بر حجت یوسفم اینجاس , خیانت تا کی ؟:n22:

منم هستم :n02:
فکر کنم مشکل شما باشی :n10: استقلالی و غیر آلمانی :n09:

B3HZ@D
05-07-2016, 03:33

پسر خوب من هم اون تاپیک، هم دوباره اینجا، گفتم که عاغا من از این دو تیم یعنی اسپانیا و پرتغال بدم میاد!:n21: طرفدارشون نیستم چرا شما هنوز میگی بالاخره طرفدار کدومشونی؟! :n21:
اون تاپیکی که من پست دادم عنوان اش بوده "از کدام تیم خوشتان نمی آید" و یک کاربری اومده گفته و دلیل موضع گرفتن من و کشیدن بحث خوشگلی دخترای این دو کشور فقط در مورد بخش بولد شده یعنی صحبت در مورد مردم اونها بوده. تمام . فهمیدنش خیلی سخته واقعا؟!

از اونجاییکه تمام حرفهای شما را زیر سوال بردم و گفتم پست من تحریف کردید و ... این حرفها هم از نظر بنده هیچ درجه اعتباری نداره و معلوم نیست اصل داستان اخراج بازیکن از سری آ چی بوده
شما هر داستانی تعریف کنید دلیلی نداره که ما چشم بسته قبول کنیم.

@B3HZ@D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز اگر اطلاعی در زمینه ی این اخراج بازیکن کره ای دارید بگید ببینیم اصل قضیه چی بوده...

درود
دوستان زحمت کشیدن بنده رو منشن کردن :n02: ... تاپیک دوستان هوادار تیم ملی آلمان رو به هم ریختین :n02:

در مورد Ahn حق با اون دوستمون هست و ایشون از باشگاه پروجا اخراج و کنار گذاشته شدن . همون زمان هم خبرش منتشر شده بود .
نمیخوام بحث های نامربوط بیش از این ادامه پیدا کنه ... مخصوصن اینکه اینجا تاپیک آلمانی هاست و به اندازه کافی بحث های بی ربط ادامه و کِش داده شده .

فقط از این دوست باتجربه و منطقیمون میخوام که یک بار دیگه بازی ایتالیا و کره رو ببینن و از شاهکار جناب بایرون ‫‏مورنو‬ و داوری ایشون در اون بازی نهایت لذت رو ببرن .
یا به بازی اسپانیا که اون هم یکی دیگر از شاهکارهای داوری در جام جهانی بود یک نگاه دوباره بندازن تا به تلاش بی حد و حصری که برای رسوندن کرده به مراحل بالاتر میشد پی ببرن و ببینن که چند تیم در این مسیر قربانی اشتباهات یا در اصل Match Fixing شدن .
فکر نکنم از این مشخص تر و واضح تر بشه یک تیم رو بالا کشید .

خوب بود یک تاپیک عمومی داشتیم و بقیه بحث رو به اونجا انتقال میدادین که تاپیک آلمان ها شلوغ و به هم ریخته نشه .

mehr1362
05-07-2016, 04:49
درود
دوستان زحمت کشیدن بنده رو منشن کردن :n02: ... تاپیک دوستان هوادار تیم ملی آلمان رو به هم ریختین :n02:

در مورد Ahn حق با اون دوستمون هست و ایشون از باشگاه پروجا اخراج و کنار گذاشته شدن . همون زمان هم خبرش منتشر شده بود .
نمیخوام بحث های نامربوط بیش از این ادامه پیدا کنه ... مخصوصن اینکه اینجا تاپیک آلمانی هاست و به اندازه کافی بحث های بی ربط ادامه و کِش داده شده .

فقط از این دوست باتجربه و منطقیمون میخوام که یک بار دیگه بازی ایتالیا و کره رو ببینن و از شاهکار جناب بایرون ‫‏مورنو‬ و داوری ایشون در اون بازی نهایت لذت رو ببرن .
یا به بازی اسپانیا که اون هم یکی دیگر از شاهکارهای داوری در جام جهانی بود یک نگاه دوباره بندازن تا به تلاش بی حد و حصری که برای رسوندن کرده به مراحل بالاتر میشد پی ببرن و ببینن که چند تیم در این مسیر قربانی اشتباهات یا در اصل Match Fixing شدن .
فکر نکنم از این مشخص تر و واضح تر بشه یک تیم رو بالا کشید .

خوب بود یک تاپیک عمومی داشتیم و بقیه بحث رو به اونجا انتقال میدادین که تاپیک آلمان ها شلوغ و به هم ریخته نشه .

این دوستان میتونستند با یک سرچ ساده همه چیز را متوجه شوند .
لینک هم دادم که بخونند ، لینک ایرانی هم ندادم ! چون صداقت در نوشتن خیلی کم هست در سایت های خبری ایرانی .
اینکه شما میگید داوری فلان بوده ، بنده تمام اینها را به خاطر دارم ، اما ...
اما داوری وقتی میتونه نقش داشته باشه که خود تیم هم یه حرکتی بکنه !
مثال : بازی ایران و آرژانتین هست و داوری به سود ماست ! ما که نود دقیقه داریم میزنیم زیرش !
داوری میخواد برای ما چند تا خطای پشت محوطه بگیره ؟ چند تا پنالتی ؟
کره ی جنوبی در 2002 تیم بسیار خوبی بود ، تهاجمی و جسورانه بازی میکرد و گل های همین بازی با ایتالیا را به یاد بیارید بسیار زیبا هستند ! بالاخره کره ی جنوبی باید یه چیزی از خودش نشون بده که داوری هم به سودش در بیاد !
داوری وقتی میتونه نقش بازی کنه که قدرت دو تیم در یک سطح یا نزدیک به هم باشه .
فکر کنید آلمان یا هر تیمی فردا روز با مثلا چین بازی کنه ، داوری برای برنده شدن چین چقدر میتونه تلاش کنه ؟
بیشتر از این که گفتند و نوشتند را من حسادت میدونم ، چون همیشه خاطرم هست عملکرد تیم ملی خودمون را با کره و ژاپن قیاس کردند و صراحتا هم این قیاس را بر زبان آوردند ! بیشتر از حد نرمالش حسادت هست .
باز چیزی از حق مطلب کم نمیشه ، این بازیکن را کنار گذاشتند با اخراج کردند به نظرم بار معنایی متفاوتی داره .
این بازیکن را اخراج کردند به دلیل جریحه دار کردن غرور ایتالیایی :n02:
بازی با اسپانیا هم که در پنالتی اسپانیا باخت ! خب کاسیاس با اونهمه ابهت و جلال نمیتونست پنالتی بازیکنان یک تیم آسیایی را مهار کنه ؟ داور در پنالتی ها هم میتونست بی عدالتی کنه ؟
کره جنوبی بیشترین تعداد صعود به جام جهانی را در بین آسیایی ها داره ، در جام های جهانی هم موفقیت هاش با ما قابل قیاس نیست . حسادت کردن به این تیم طبیعی هست !

M . Sayid
05-07-2016, 09:12
بازی با اسپانیا هم که در پنالتی اسپانیا باخت ! خب کاسیاس با اونهمه ابهت و جلال نمیتونست پنالتی بازیکنان یک تیم آسیایی را مهار کنه ؟ داور در پنالتی ها هم میتونست بی عدالتی کنه ؟

:n04::n04: !!!!!!

توی اون بازی اسپانیا 3 تا گل سالم در جریان بازی زد که هر 3 تا رو داور قبول نکرد ! فک کنم دو تاشو مورینتس زد ، سر دومیش قشنگ بغض کرده بود !!!

Esteghlal_Paydar44
05-07-2016, 12:16
منم هستم :n02:
فکر کنم مشکل شما باشی :n10: استقلالی و غیر آلمانی :n09:

ای بابا:n08:همه هستن که:n08:با خودِ شما و اینا همه دوستایِ استقلالی ما هستند که آلمانین , انصافا فقط من موندم:n08:منم آلمانو دوست داشتم اما گفتم که دلیلِ تغییر عقیده چی بوده:n02::n02:اما خوب به خاطرِ این دوستانِ استقلالی ما هم برایِ آلمان آرزویِ موفقیت میکنیم:n12:و امیدوارم که بیشتر به تاپیکِ داخلی سر بزنن , البته مسعود که از همون اول 1% رگِ استقلالی داشت به زورِ پیغام و پی ام میاوردیمش:n08::n08:

hojjatinho
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])yuseph
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Masoud King
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])XENON24 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بنده به خاطرِ دوستایِ گل و قدیمیی که همه اینجا جمع شدن و حوصله ی این بحثایِ بی مورد رو ندارن از همه عذر میخوام و خوب ناراحتیه این عزیزان رو هم به هیچ وجه نمیتونم ببینم , تیما موردِ علاقه من که حذف شدن گفتم بقیه هم دوست دارم اما ایشاالله که آلمانِ دوستایِ استقلالیمون قهرمان شه:n12:البته بردیا و بهزادِ پرسپولیسی هم هستن اما دیگه حالا ببخشید:n02:

Esteghlal_Paydar44
05-07-2016, 12:31
تاریخچه دیدارهایِ فرانسه - آلمان :

1. پانزده مارس 1931 این دو تیم برای اولین بار به مصاف هم رفتند. آن بازی با برتری 1-0 تیم ملی فرانسه خاتمه یافت.

2. در فاصله 23 سال از اولین بازی این دو تیم 4 بار دیگر به مصاف هم رفتند. تصویر زیر مربوط به بازی دو تیم در سال 1954 است. تیم آلمان بعد از قهرمانی در جام جهانی در مقابل 86/000 تماشاگر در هانوفر به مصاف فرانسه رفت. در تصویر اووه زیلر مهاجم سرشناس فوتبال آلمان در مصاف تک به تک با دروازه بان فرانسه دیده می شود. این اولین بازی زیلر برای تیم ملی آلمان بود.

3. اولین بازی دو تیم در جام جهانی در بازی رده بندی 1958 رقم خورد. در بازی های نیمه نهایی آن دوره فرانسه 5-2 مغلوب برزیل شد و آلمان 3-1 به سوئد میزبان باخت. در بازی رده بندی فرانسه 6-3 آلمان را شکست داد. در آن بازی ژوست فونتین 4 گل تیمش را به ثمر رساند.

تیم سپ هربرگر پس از خلق معجزه برن و قهرمانی در 1954 به مقام سومی در جام جهانی 1958 رسید. شکست 6-3 مقابل فرانسه تا 2003 که آلمان 3-0 مغلوب فرانسه شد سنگین ترین شکست مقابل این تیم بود.

4. بیاد ماندنی ترین بازی دو تیم در جام جهانی 1982 برگزار شد، جایی که دو تیم در نیمه نهایی به مصاف هم رفتند. بازی دو تیم در 90 دقیقه با گل های لیتبارسکی و پلاتینی 1-1 تمام شد. با شروع وقت های اضافه فرانسه توسط ژیرس و ترِسو به گل رسید و 3-1 جلو افتاد. در ادامه رومینیگه و کلاوس فیشر برای آلمان گلزنی کردند و بازی به ضربات پنالتی رسید. در ضربات پنالتی آلمان به برتری 5-4 رسید و راهی فینال شد.
یکی دیگر از صحنه های ماندگار آن بازی برخورد شدید هارلد تونی شوماخر با پاتریک باتیستون بود، برخوردی که منجر به بیهوشی و خروج باتیستون از بازی شد.
آخرین پنالتی آن بازی را هورست روبش به این شکل وارد دروازه ژان-لوک اتوری کرد.

5. دو تیم در نیمه نهایی جام جهانی 1986 به هم رسیدند، این بار در گوادالاراخای مکزیک. در این نیمه نهایی هم ژرمن ها به برتری رسیدند. آلمان با برد 2-0 (برمــه و فولر) به دیدار نهایی صعود کرد. این آخرین رویارویی دو تیم در جام جهانی بود.

6. مارس 1990 و قبل از شروع جام جهانی دو تیم در یک بازی دوستانه در مونت پلیه فرانسه به مصاف هم رفتند. فرانسه در آن بازی به برتری 2-1 دست یافت. بیشتر بازیکنان فرانسه که در این بازی به دیدار رفتند اولین بازی ها ملی خود را تجربه می کردند.

7. یکی از سنگین ترین شکست های خانگی آلمان مقابل فرانسه در نوامبر 2003 رقم خورد. تیم آلمان در گیلزنکیرشن میزبان فرانسه بود اما در پایان 3-0 مغلوب حریف خود شد. در آن بازی تیری آنری و دیوید ترزگه (2) گل های فرانسه را به ثمر رساندند.

8. در سال 2013 یک بازی دوستانه در پاریس برگزار شد. آلمان در آن بازی به برتری 2-1 دست یافت. متئو والبوئنا برای فرانسه و توماس مولرو سامی خدیرا برای آلمان گلزنی کردند.

9. آخرین بازی دو تیم در جام جهانی، سال 2014 بود که فرانسه با گل هوملز وپاس گل کروس یک بر صفر مغلوب آلمان شد. واکنش های دیدنی نویر در آن بازی در ذهن فوتبال دوستان باقی مانده است

10. آخرین بازی دوستانه دو تیم در 22 آپریل 2016 در پاریس بود که فرانسه 2-0 آن بازی را برد. لازم به ذکر است آن بازی تحت الشعاع حملات تروریستی داعش قرار داشت .

ei8ht
05-07-2016, 13:38
بازی آلمان و ایتالیا ، قبل از ضربات پنالتی شواینی سکه رو برنده شد اما چرا دروازه ای رو انتخاب کرد که هوادارای ایتالیا پشتش بودن؟:n13:

Mr.Crow
05-07-2016, 13:47
بازی آلمان و ایتالیا ، قبل از ضربات پنالتی شواینی سکه رو برنده شد اما چرا دروازه ای رو انتخاب کرد که هوادارای ایتالیا پشتش بودن؟:n13:
یکی از نشریات آلمانی نوشته بود که دلیلش سابقه بایرن توی پنالتی ها بوده. :دی
سال 2012 بایرن در ضربات پنالتی جلوی رئال پیروز شد در حالی که بروبچ رئالی پشت دروازه بودن. ولی همون سال جلوی چلسی شکست خورد و طرفدارهای بایرن پشت دروازه بودن. شواینی هم خرافاتی شده و گفته شاید این طوری بازی رو ببریم و به هدفش هم رسید! البته خودش که توپ رو خراب کرد!
ولی واقعاً آلمان توی پنالتی خیلی مشکل داره. شانس آوردیم که هم نویر خوب کار کرد و هم ایتالیا بازیکنی مثل زازا رو داشت که بعد از کلی قِر دادن توپ رو ترکوند، وگرنه معلوم نبود چی میشد! :دی

--------------

بنده هم استقلالی هستم! :دی

mehr1362
05-07-2016, 14:29
من ؟ یوزرِ دیگه ؟ به شما ؟:n02:اگه کسی همچین کاری کرده میتونی به مدیریت گزارش بدی چون برایِ مدیران پیدا کردنِ آی پی مثلِ آبِ خوردنِ و کسی که با 2 تا یوزر تویِ این تورنومنت بخواد فعالیت کنه قطعا حذفِ دسترسی میشه , پس شما جایِ بلوف زدن اینجا و فرافکنیهایِ تخیلی سعی کن عمل کنی دوستِ عزیز :n08:

بله دقیقا اینجا تاپیکِ آلمانِ , و شما 100 خط مینویسی که یه نیم خطِ آخرش مربوط به آلمانه بقیش راجع به ادبیات و تاریخِ ایران باستان و استقلال و بنده هست:n08:پس یادت باشه اینجا تاپیکِ آلمانِ راجع به این تیم صحبت کن .

حالا لزومی نداره همه رو بشناسی شما , ولی اون دوستانی که اشاره کردم منو میشناسن اون زمان که ما تویِ تاپیکا فوتبال داخلی داشتیم رکورد جا به جا میکردیم و هنوز دکمه ی تشکر توی قالبِ این فروم ساخته نشده بود شما 2 3 سال بعدش تازه عضو این فروم شدی عزیزم :n02:زیاد رو من زوم نکن سرت به کارِ خودت باشه همه قدیمیا مارو میشناسن در حالی که حتی اسمِ شمارو هم نمیدونن چون تازه نطقِ به فوتبالت توی این فروم گل کرده !!:n02:

--------------------------------------------------------------------------

ای بابا:n08:همه هستن که:n08:با خودِ شما و اینا همه دوستایِ استقلالی ما هستند که آلمانین , انصافا فقط من موندم:n08:منم آلمانو دوست داشتم اما گفتم که دلیلِ تغییر عقیده چی بوده:n02::n02:اما خوب به خاطرِ این دوستانِ استقلالی ما هم برایِ آلمان آرزویِ موفقیت میکنیم:n12:و امیدوارم که بیشتر به تاپیکِ داخلی سر بزنن , البته مسعود که از همون اول 1% رگِ استقلالی داشت به زورِ پیغام و پی ام میاوردیمش:n08::n08:

hojjatinho
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])yuseph
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Masoud King
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])XENON24 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بنده به خاطرِ دوستایِ گل و قدیمیی که همه اینجا جمع شدن و حوصله ی این بحثایِ بی مورد رو ندارن از همه عذر میخوام و خوب ناراحتیه این عزیزان رو هم به هیچ وجه نمیتونم ببینم , تیما موردِ علاقه من که حذف شدن گفتم بقیه هم دوست دارم اما ایشاالله که آلمانِ دوستایِ استقلالیمون قهرمان شه:n12:البته بردیا و بهزادِ پرسپولیسی هم هستن اما دیگه حالا ببخشید:n02:

یوزر دیگت رفت لیست سیاه :n02: نیازی به مدیران نیست ، بعد از این فکر نکن زرنگی :n09:
از سال 1384 با هک میکروتیک و مک های ماهواره میام اینترنت ، پس در مورد آیپی نیازی به توضیح نمی بینم !
جز اولین آدم هایی بودم که در این مملکت از ستلایت اینترنت میگرفتم .
چیزهایی که برای جنابعالی تازگی داره برای من خاطره شده ! من خودم آیپی مک هک میکنم خوشگل پسر
اینجا تاپیک آلمان هست ولی یک نفر که از باخت تیم محبوبش به نقطه ی جوش رسیده تحمل این شکست را نداره !
برای کسی که ذهنش را با اراجیف چند تا خواننده ی در پیت پر کرده ، توضیح ادبیات و تاریخ ، باد در قفس کردن هست .
شما را تک تک یوزرهای این سایت بشناسن ! خب ؟ نون و آب شده واست ؟!
با تشکر گرفتن و لایک به آب و نونی هم رسیدی ؟
تعداد پست های من مشخص میکنه در این فروم به جای چرند گفتن و خوشمزه بازی دنبال یاد گرفتن و یاد دادن بودم !
مشکلت اینجاست که فروم را با اینستاگرام و فیسبوک عوضی گرفتی ، برو اونجاها تند تند پست بزن لایک بگیر و بشین سر ماه فیش حقوق لایک و تشکرها بیاد در خونتون :n02:
بنده یوزر در فیسبوک ، اینستاگرام ، تلگرام یا هر شبکه ی اجتماعی دیگری ندارم . دلیلش واضح هست !
دوست ندارم وقتم را با اراجیف و چرندیات تباه کنم ! شما اینکار را بکن شاید از لایک هات به نون و آبی رسیدی .
در حد زوم کردی نیستی ، اینقدر کم آوردی که یک دفعه اسم کاربرهای دیگر را مینویسی !
خیلی دوست داری این دوستان بیان اینجا ازت حمایت کنند ، در حالی که بنده را نمیشناسی .
من مثل شما پاستوریزه نیستم که با دو خط نوشتن به هم بریزم ، این فروم هم یکی از 100 فرومی هست که عضوم !
اولین نقل قول را روی حرف من جنابعالی زدی و با لحن گستاخانه نظرات بچه گانت را نوشتی ، جواب هم شنیدی !
من که در تاپیک ایتالیایی ها چیزی ننوشتم ! نوشتم ؟
این جا را هم نگاه کن عزیزم :
این کاربر خیلی با شخصیت در مورد مربی آلمان نظرش را نوشته ، پس من برم نقل قول بزنم ؟
شما هم میتونی مثل آدم های با شخصیت و نه عقده ای ، در تاپیک ایتالیا حرف دلت را بنویسی !
قرار نیست همه مثل هم فکر کنیم ، برای من ایتالیا کثیف هست ، کلا سیستم فوتبال این کشور کثیف هست .
یوونتوس برای چه سر از دسته دو در آورد ؟ مگر باندهای مافیایی ایتالیایی موجبات قهرمانی یوونتوس را فراهم نکردند ؟ برلوسکونی کجای فوتبال ایتالیا بود ؟
فوتبال ایتالیا در درون خودش هم فاسد بوده و هست ، برای همین هم هست که سال هاست چیزی نشدند !
فوتبال ایتالیا که داعیه ی بزرگی دارد با 11 نفر پشت توپ مثل رومانی بازی میکند !
این مدل فوتبال بازی کردن را میثاقیان هم بلد بود ! برای میثاقیان ضد فوتبال حساب میشد که !
برای کونته و ایتالیا موفقیت ؟ :n02:
ایتالیا مثل انگلیس تیم های بسیار معمولی قاره ی اروپا هستند که فقط به خاطر قدرت اقتصادی و نفوذشان در یورو اسمشان بر سر زبان هاست ( این نظراتم در مورد تیم محبوب شما )
در مورد یوزر که خیلی ظاهرا بهش افتخار میکنی ، اینجا یوزر داشتم از سال 2006 با نام کاربری 741852 که پسورد فراموش شد ، پس خیلی به این چیزها افتخار نکن که افتخار کردن ندارد عزیزکم !
از الان تند تند برای فرانسه پست ارسال کنید ، پست های بیشتر = حقوق بیشتر :n08:
دنبال یار کشی هم نگرد ، یوزر من در این فروم بی ارزش ترین داشته ی من هست .
من شفاف و صادقانه ، به دور از واهمه نظرات خودم را می نویسم و از این مدل بچه بازی ها ابایی ندارم .
قبلا در همین فروم نوشتم : از باخت های ایران در والیبال استقبال میکنم و دلیلش را هم نوشتم :
1- ضایع کردن حق نیمی از جامعه برای ورود به استادیوم ها ( چیزی که در افغانستان هم مرسوم نیست )
2- سر گرم کردن و سو استفاده از احساسات مردم برای سرپوش گذاشتن بر مشکلات اجتماعی ، اقتصادی و ...
3- خط دهی فکری به مردم با گزارش های غیر منصفانه و به دور از اخلاق ورزشی
توضیح هم نوشتم که ملت در فیسبوک و تلگرام شیر هستند و دنبال دموکراسی و احقاق حقوق خود ، اما در زندگی واقعی بی تفاوت و بی فکر .
یاد جناب ذهاب میفتم که چه زیبا میگفت : ورزشگاه 100 هزار پسری !
و به اتهام بازی با احساسات چند نفر انسان خام و جو گیر ، اخطار هم گرفتم و بسیار خوب میدانم این صحبت ها شاید برای 50 سال بعد این ملت مفید باشد !
پس فکر نکن از حرف زدن و ابراز نظراتم میترسم ! یوزر من بی ارزش ترین داشته ی من هست .
با این حال در این فروم آدم های با شخصیت و با سواد هم زیاد دیده ام و اگر روزی حس کنم فروم از وجود این افراد تهی شده خیلی راحت فروم را ترک میکنم !
نقل قول زدن روی صحبت های من برابر است با پاسخ ! پس به جای یارکشی داشته هایت را رو کن !
حافظ میفرماید :
با بدان بد باش و با نیکان نکو ، جای گل گل باش و جای خار خار

banii
05-07-2016, 15:06
مگر ممنوعیت حضور بانوان برای تماشای والیبال گناه اش به گردن بچه های تیم والیبال و فدراسیونشان است؟ :blink:

"به جای لعنت فرستادن به تاریکی، شمعی روشن میکنم."

من ترجیح میدهم بجای خوشحال شدن از باخت والیبال مثلا از کشته شدن عناصر سپاه در سوریه یا مرگ آیت الله واعظ طبسی خوشحال باشم. :)

در این وانفسای انواع فشارها و بحران های اجتماعی و اقتصادی و سرکوب همه ی شئون انسانی و شهروندی هم میهنان زیبنده و خردمندانه نیست اگر یک شادی کوچک همچون پیروزی تیم های ورزشی را هم از مردم دریغ کنیم.

----

جای دیگه هم شما گفتید ما به کره حسودی میکنیم!
اما به نظر من مرغ همسایه (کره) برای شما غاز است دوست گرامی.

شما اعتقاد دارید ایران در بازی با آرژانتین زیر توپ میزده.

اما من تصور میکنم ایران تنها بازی آبرومندانه اش در جام جهانی 2014 همان بازی آرژانتین بود که حتی مایکل اوون هم به تمجید از بازی شایسته و زیبای ایران پرداخته بود.
سبک و سیاق تازه ای از تیم ملی خودمان را دیدیم و موقعیت های درخور توجهی داشتیم و اگر بدشانس نبودیم حتما به گل هم میرسیدیم و دور از واقعیت نبود.

mehr1362
05-07-2016, 15:33
مگر ممنوعیت حضور بانوان برای تماشای والیبال گناه اش به گردن بچه های تیم والیبال و فدراسیونشان است؟ :blink:

من ترجیح میدهم بجای خوشحال شدن از باخت والیبال مثلا از کشته شدن عناصر سپاه در سوریه یا مرگ آیت الله واعظ طبسی خوشحال باشم. :)

در این وانفسای انواع فشارها و بحران های اجتماعی و اقتصادی و سرکوب همه ی شئون انسانی و شهروندی هم میهنان زیبنده و خردمندانه نیست اگر یک شادی کوچک همچون پیروزی تیم های ورزشی را هم از مردم دریغ کنیم.

----

اما من تصور میکنم ایران تنها بازی آبرومندانه اش در جام جهانی 2014 همان بازی آرژانتین بود که حتی مایکل اوون هم به تمجید از بازی شایسته و زیبای ایران پرداخته بود.
سبک و سیاق تازه ای از تیم ملی خودمان را دیدیم و موقعیت های درخور توجهی داشتیم و اگر بدشانس نبودیم حتما به گل هم میرسیدیم و دور از واقعیت نبود.

در مورد والیبال :
به هیچ عنوان مقصر بازیکنان تیم ملی والیبال نیستند دوست عزیز ، ولی کمی دور اندیش فکر کنید .
اگر هر سری سالن والیبال در تهران پر شود ( که بسیار نیک میدانم خواهد شد ) کسی به حق نیمی از جامعه فکر میکند ؟
اگر چند بار حضور در این سالن ها تحریم می شد ، اعتراض مردم به شکلی مسالمت آمیز ابراز می شد .
به نظر شما خانمی که برای دیدن والیبال سال قبل دستگیر شد و با هزار توهین و وثیقه آزاد شد گناهی داشت ؟
من توصیه میکنم به جای شعار دادن حداقل روزی 20 دقیقه شبکه ی یورونیوز را تماشا کنید !
شیر گران میشود ، تانکر شیر را در وسط خیابان تخلیه میکنند ! حق خود را میشناسند و به دنبال آن هستند .
مادامی که مردم با حضور در این سالن ها حق نیمه ی دیگر جامعه را ضایع کنند چیزی تغییر نخواهد کرد .
شما میدانید که برای مسابقات اخیر ایران تقاضای میزبانی داده بود اما مورد قبول واقع نشد !
از دلایلش اول همین موضوع بانوان است و دوم ضعیف بودن صدا و سیما ، چون آن ها انتظار دوربین های 4K با فریم بالا را داشتند اما ما در این مملکت شبکه های ملی را هنوز SD تماشا می کنیم !
ضمن اینکه شادی برای مردم گناه نیست ، شاد بودن و شاد شدن حق مردم هست اما به چه قیمتی ؟
به قیمت رفتن کلاهی گشاد بر سر ملت !
--------------------------------------------------
در مورد فوتبال و کیروش :
شما چرا واقعا فکر می کنید دنیا برای ما هورا کشیده دوست من ؟
چند تا از بازیکنان تیم ملی ما بعد از جام جهانی به لیگ های معتبر پیوستند ؟
دژاگه و قوچان نژاد مگر در اروپا نبودند ؟ سر از کجاها در آوردند ؟
جام جهانی 1998 ما سه بازی کردیم ، در مقابل یوگسلاوی و آمریکا بهترین بازی های تاریخ خود را در جام جهانی رقم زدیم .
جلالی ( که به او لقب قصاب داده بودند ) چه نتایجی نگرفت که کیروش گرفته ؟
مدل فوتبالی که ما بازی می کنیم هیچ خواهانی در دنیا ندارند ، زمانی که ما مهدوی کیا و دایی و خداداد و هاشیمان دیده شدند و سر از بوندس لیگا در آوردند فوتبال ما تهاجمی بود ، چهار تا حرکت ازین تیم تماشا میکردیم !
این تیم جام جهانی میرود ( به خاطر گروه آسانی که داریم ) اما آنجا چیزی تغییر نمی کند ، باخت و باخت !
زمانی ژاپنی ها از ما عقب بودند ، چه کسی را آوردند ؟ فیلیپ تروسیه ! برای خود سبک بازی ساختند .
الان تمام بازیکنان تیم ملی ژاپن لژیونر هستند در بهترین لیگ های دنیا !
کره ای ها گاس هیدینگ را آوردند و سبکی برای فوتبال خود انتخاب کردند و نتیجه اش را دیدند !
سبک ما چه هست ؟ 90 دقیقه دفاع جلوی بحرین و قطر و امارات ؟
فوتبال ما بدون اغراق نسبت به 1997 و 1998 افت کرده ، 20 سال گذشته ولی پیشرفت 0 .
دوست عزیز ، ما با کیروش به همان نتیجه ای رسیدیم که قلعه نوعی رسید ، ما قبل از کیروش هم جام جهانی رفته بودیم عزیزم .
ما با برانکو سوم جام ملت ها شدیم ، قهرمان بازی های آسیایی شدیم ، یک بازی مانده به اتمام مقدماتی جام جهانی صعود کردیم ! بعد از 5 سال با کیروش چه کردیم ؟
با آلمان بازی دوستانه در تهران کردیم و دو بر صفر باختیم اما فوتبال بازی کردیم ! چند تا صحنه ی زیبا از تیم دیدیم !
نود دقیقه 11 نفر را پشت توپ گذاشتن ، به خدا این کار را میثاقیان میکرد و گربه سیاه پرسپولیس بود ، میگفتند ضد فوتبال .
گذشت زمان و تاریخ نشان خواهد داد که کیروش و این سبک بازی کردن ، فوتبال ما را چقدر عقب نگه خواهد داشت .
امارات هم با مربی وطنی خود برای ما دردسر ساز بود ، به ما رسیدند و ما خوابیم !

- - - Updated - - -

----

در مورد والیبال :
به هیچ عنوان مقصر بازیکنان تیم ملی والیبال نیستند دوست عزیز ، ولی کمی دور اندیش فکر کنید .
اگر هر سری سالن والیبال در تهران پر شود ( که بسیار نیک میدانم خواهد شد ) کسی به حق نیمی از جامعه فکر میکند ؟
اگر چند بار حضور در این سالن ها تحریم می شد ، اعتراض مردم به شکلی مسالمت آمیز ابراز می شد .
به نظر شما خانمی که برای دیدن والیبال سال قبل دستگیر شد و با هزار توهین و وثیقه آزاد شد گناهی داشت ؟
من توصیه میکنم به جای شعار دادن حداقل روزی 20 دقیقه شبکه ی یورونیوز را تماشا کنید !
شیر گران میشود ، تانکر شیر را در وسط خیابان تخلیه میکنند ! حق خود را میشناسند و به دنبال آن هستند .
مادامی که مردم با حضور در این سالن ها حق نیمه ی دیگر جامعه را ضایع کنند چیزی تغییر نخواهد کرد .
شما میدانید که برای مسابقات اخیر ایران تقاضای میزبانی داده بود اما مورد قبول واقع نشد !
از دلایلش اول همین موضوع بانوان است و دوم ضعیف بودن صدا و سیما ، چون آن ها انتظار دوربین های 4K با فریم بالا را داشتند اما ما در این مملکت شبکه های ملی را هنوز SD تماشا می کنیم !
ضمن اینکه شادی برای مردم گناه نیست ، شاد بودن و شاد شدن حق مردم هست اما به چه قیمتی ؟
به قیمت رفتن کلاهی گشاد بر سر ملت !
--------------------------------------------------
در مورد فوتبال و کیروش :
شما چرا واقعا فکر می کنید دنیا برای ما هورا کشیده دوست من ؟
چند تا از بازیکنان تیم ملی ما بعد از جام جهانی به لیگ های معتبر پیوستند ؟
دژاگه و قوچان نژاد مگر در اروپا نبودند ؟ سر از کجاها در آوردند ؟
جام جهانی 1998 ما سه بازی کردیم ، در مقابل یوگسلاوی و آمریکا بهترین بازی های تاریخ خود را در جام جهانی رقم زدیم .
جلالی ( که به او لقب قصاب داده بودند ) چه نتایجی نگرفت که کیروش گرفته ؟
مدل فوتبالی که ما بازی می کنیم هیچ خواهانی در دنیا ندارند ، زمانی که ما مهدوی کیا و دایی و خداداد و هاشیمان دیده شدند و سر از بوندس لیگا در آوردند فوتبال ما تهاجمی بود ، چهار تا حرکت ازین تیم تماشا میکردیم !
این تیم جام جهانی میرود ( به خاطر گروه آسانی که داریم ) اما آنجا چیزی تغییر نمی کند ، باخت و باخت !
زمانی ژاپنی ها از ما عقب بودند ، چه کسی را آوردند ؟ فیلیپ تروسیه ! برای خود سبک بازی ساختند .
الان تمام بازیکنان تیم ملی ژاپن لژیونر هستند در بهترین لیگ های دنیا !
کره ای ها گاس هیدینگ را آوردند و سبکی برای فوتبال خود انتخاب کردند و نتیجه اش را دیدند !
سبک ما چه هست ؟ 90 دقیقه دفاع جلوی بحرین و قطر و امارات ؟
فوتبال ما بدون اغراق نسبت به 1997 و 1998 افت کرده ، 20 سال گذشته ولی پیشرفت 0 .
دوست عزیز ، ما با کیروش به همان نتیجه ای رسیدیم که قلعه نوعی رسید ، ما قبل از کیروش هم جام جهانی رفته بودیم عزیزم .
ما با برانکو سوم جام ملت ها شدیم ، قهرمان بازی های آسیایی شدیم ، یک بازی مانده به اتمام مقدماتی جام جهانی صعود کردیم ! بعد از 5 سال با کیروش چه کردیم ؟
با آلمان بازی دوستانه در تهران کردیم و دو بر صفر باختیم اما فوتبال بازی کردیم ! چند تا صحنه ی زیبا از تیم دیدیم !
نود دقیقه 11 نفر را پشت توپ گذاشتن ، به خدا این کار را میثاقیان میکرد و گربه سیاه پرسپولیس بود ، میگفتند ضد فوتبال .
گذشت زمان و تاریخ نشان خواهد داد که کیروش و این سبک بازی کردن ، فوتبال ما را چقدر عقب نگه خواهد داشت .
امارات هم با مربی وطنی خود برای ما دردسر ساز بود ، به ما رسیدند و ما خوابیم !

senaps
05-07-2016, 15:37
سلام....
تعجب میکنم که توی این فروم، دوستان از بحث‌های نژادی و نزدیکی نژادی به المان صحبت میکنن! :| :n04:

تو خود المان، راستی ها حدود ۱۲ درصد رای دارن!! :) اونوقت توی ایران ما براشون داریم زور میزنیم!!!!

من عاشق کشور المان و هر چیز المانی هستم، ولی نه به خاطر نژاد عاریایی اونها یا خودم، چون جفتش رو نداریم اونهم بعد از این همه هزار سال!!!! اساسا نژاد اصیل بعد از این همه جنگ و تجاوز و مسائل مختلف خنده داره... قطعا هر کدوم از ماها، میکسی جالب از ده‌ها نژاد مختلف از کشورهای مختلف هستش!! مخصوصا ایران و المان که سالهای سال جولانگاه دشمنان از قومیت های مختلف بودن!!

با این حال، المان یه کشور قدرتمند از لحاظ اقتصاد و صنعت و سیاست و فرهنگ و اخلاقه...
من اخلاق المانی رو دوست دارم...
مثل سنگ بودن المانی ها رو دوست دارم....

چند جا المانی ها رو از نزدیک دیدم، انگار مجسمه هست طرف!! فک کنم دلیل سن بالاشون و نرخ پایین زاد و ولد هم همین سنگ بودن و بی‌احساس بودنشون باشه!! :)))
المان دوست داشتنیه، چون بهترینه و این بهترین بودن به خاطر تلاششونه... نه به خاطر عاریایی یا سفید بودنشون...

نظم و نظم و نظم.... این چیزیه که من در مورد المان و المانیها دوست دارم و واسه همنی طرفدار همه چیشون هستم... ماشینشون، تیمشون، اخلاقشون و ادبیاتشون و ...

mehr1362
05-07-2016, 15:46
سلام....
تعجب میکنم که توی این فروم، دوستان از بحث‌های نژادی و نزدیکی نژادی به المان صحبت میکنن! :| :n04:

تو خود المان، راستی ها حدود ۱۲ درصد رای دارن!! :) اونوقت توی ایران ما براشون داریم زور میزنیم!!!!

من عاشق کشور المان و هر چیز المانی هستم، ولی نه به خاطر نژاد عاریایی اونها یا خودم، چون جفتش رو نداریم اونهم بعد از این همه هزار سال!!!! اساسا نژاد اصیل بعد از این همه جنگ و تجاوز و مسائل مختلف خنده داره... قطعا هر کدوم از ماها، میکسی جالب از ده‌ها نژاد مختلف از کشورهای مختلف هستش!! مخصوصا ایران و المان که سالهای سال جولانگاه دشمنان از قومیت های مختلف بودن!!

با این حال، المان یه کشور قدرتمند از لحاظ اقتصاد و صنعت و سیاست و فرهنگ و اخلاقه...
من اخلاق المانی رو دوست دارم...
مثل سنگ بودن المانی ها رو دوست دارم....

چند جا المانی ها رو از نزدیک دیدم، انگار مجسمه هست طرف!! فک کنم دلیل سن بالاشون و نرخ پایین زاد و ولد هم همین سنگ بودن و بی‌احساس بودنشون باشه!! :)))
المان دوست داشتنیه، چون بهترینه و این بهترین بودن به خاطر تلاششونه... نه به خاطر عاریایی یا سفید بودنشون...

نظم و نظم و نظم.... این چیزیه که من در مورد المان و المانیها دوست دارم و واسه همنی طرفدار همه چیشون هستم... ماشینشون، تیمشون، اخلاقشون و ادبیاتشون و ...

بسیار زیبا و خوب نوشتید ، دقیقا به همین دلایل آلمان ها را دوست دارم .
مسئله ی نژاد و آریایی بودن از کجا ساخته شد را نمی دانم !
انسان محصور زمان و مکان خود است ، موقع تولد از ما نپرسیده اند کجا و چه سالی به دنیا بیاییم !
و به همین دلیل معتقدم به تمام نژادها ، ادیان و مذاهب و قومیت ها باید احترام گذاشت و بدون تبعیض نگاه کرد .

M . Sayid
05-07-2016, 19:55
بسیار زیبا و خوب نوشتید ، دقیقا به همین دلایل آلمان ها را دوست دارم .
مسئله ی نژاد و آریایی بودن از کجا ساخته شد را نمی دانم !
انسان محصور زمان و مکان خود است ، موقع تولد از ما نپرسیده اند کجا و چه سالی به دنیا بیاییم !
و به همین دلیل معتقدم به تمام نژادها ، ادیان و مذاهب و قومیت ها باید احترام گذاشت و بدون تبعیض نگاه کرد .

بالاخره یه پست کوتاه از شما دیدیم ... !! :n09::n09::n02::n02: !!

hojjatinho
06-07-2016, 00:39

به به اقا محمد از کاربران قدیمی و با حال انجمن فوتبال داخلی .:n16:

والا دیگه استقلالی و المانی بودن من دست خدا بوده :n02: باز المان خوبه و لباسش قرمز نیست یادمه تو کودکی برای خرید لباس بایرن دچار مشکل می شدم چون لباس دوم رو می خواستم تا قرمز نباشه و اونم معمولا سخت پیدا میشد :n02:

+

دوستان یورو داره به اخراش نزدیک میشه دیگه دعوا نکنیم بذاریم برای جام جهانی 2018 :n02:

mehr1362
06-07-2016, 02:55
به به اقا محمد از کاربران قدیمی و با حال انجمن فوتبال داخلی .:n16:

والا دیگه استقلالی و المانی بودن من دست خدا بوده :n02: باز المان خوبه و لباسش قرمز نیست یادمه تو کودکی برای خرید لباس بایرن دچار مشکل می شدم چون لباس دوم رو می خواستم تا قرمز نباشه و اونم معمولا سخت پیدا میشد :n02:

+

دوستان یورو داره به اخراش نزدیک میشه دیگه دعوا نکنیم بذاریم برای جام جهانی 2018 :n02:
وضعیت فعلی فروم های ایرانی قابل قیاس با گذشته نیست ، در واقع شبکه های اجتماعی باعث نزول فروم ها شدند .
در فروم هایی که عضو هستید نگاه کنید ، جز بحث های کلیشه ای و پست های بی فایده چیزی می بینید ؟
قدیم در فروم ها آدم های فرهیخته زیاد بودند ، کسانی که میتوانستید از آن ها یاد بگیرید و دوستانه بحث کنید .
کم کم تمام این افراد از فروم ها محو شدند و جای خودشان را به هرزنامه نویس ها و افراد بی خاصیت دادند !
در واقع می شود اینطور گفت ، با گسترش اینترنت پای اقشار مختلف جامعه به اینترنت باز شد !
در واقع کیفیت فدای کمیت شد ، هر کسی با هر سطح سواد و هر سنی پایش به اینترنت باز شد .
شما ببینید چقدر فروم های تخصصی داشتیم که با دانش کاربران مختلف مرجع های بزرگ شدند ولی الان به نابودی مطلق رسیدند ! حتی دیگر وجود خارجی ندارند .
حس تعاون و دوستی در فروم های ایرانی موج میزد ، اما حالا چه ؟
مطمئن باشید در آینده نسلی از انسان های احمق را خواهیم داشت که منبع اطلاعات ، تفکر و عقایدشان ، اراجیف تلگرام و شبکه های اجتماعی خواهد بود .
حدود سال های 1385 تا 90 اوج اقتدار فروم های فارسی بود ، بحث های علمی و اجتماعی ، ورزشی ...
شبکه های اجتماعی موبایلی عامه ی مردم که اکثرا کاربران کم سواد و بسیار آماتور را جذب خوب کرده اند !
کاربرانی که معنای واقعی فروم را درک نکرده و نخواهند کرد ، فقط هدف اتلاف وقت است و بس .
کسانی که هم سن و سال بنده هستند فرق فروم ها را در شرایط فعلی با گذشته بسیار خوب درک می کنند .
شما فکر می کنید علت مرگ تدریجی فروم ها چیست ؟
اینکه پی سی ورد مثل گذشته تاپیک هایی برای یورو 2016 ترتیب داده ، نشان از دقت نظر مدیران این فروم است .
اینکه با شخصی جدال کلامی می کنیم ، به خاطر تفاوت طرز فکر و تفاوت در معیارهاست .
نه تقصیر بنده هست و نه تقصیر فلان کاربر ! شرایط ما و محیط اجتماعی رشد ما بسیار متفاوت با هم بوده .
نسل من کنکورهایی با دو ملیون و 100 هزار داوطلب و قبولی های زیر 1 درصد را تجربه کرده !
نسلی که برای ورود به دانشگاه خود را در خانه حبس میکرد ، نسل کنونی صندلی های اضافه و کنکوری که برداشته شد !
نسل من برای دیدن نتیجه ی کنکور از صبح زود تا دل ظهر در آفتاب التماس روزنامه میکرد ، نسل کنونی چه ؟
نسل من در ارتش برای لیسانس ستواندومی میگرفت ، نسل فعلی چه ؟
بخواهیم مثال بزنیم تفاوت ها زمین تا آسمان است !
موسیقی نسل من ، شجریان ، افتخاری ، علیرضا عصار ، محمد اصفهانی ، ناصر عبداللهی و ... بوده !
موسیقی نسل کنونی چه ؟
زوال در همه چیز به خوبی دیده می شود ! هنری که نابود شد و اخلاقی که رخت بربست !
متاسفانه در همه ی عرصه ها افراد فرهیخته ی مملکت کم کم به آغوش خاک میروند و جای آن ها را دزدها و نان به نرخ روز خورها می گیرد ! پس امثال من چه انتظاری از یک فروم می توانند داشته باشند ؟
چه بخواهیم و چه نه ، نسل من کم کم از این فروم ها بیرون خواهند رفت و مرگ مطلق فروم ها در راه است .
این چند روز هم مهمان شما و در ادامه شما بمانید و تاپیک های سرخابی !
بنده هم چون گذشته ، به امید موفقیت های طلایی پوشان شهرم

arash16a
06-07-2016, 04:07
امسال فرانسه تیم قوی داره برنده ی بازی المان و فرانسه قهرامان جام میشه

المان 3- فرانسه 1

hojjatinho
06-07-2016, 17:00
وضعیت فعلی فروم های ایرانی قابل قیاس با گذشته نیست ، در واقع شبکه های اجتماعی باعث نزول فروم ها شدند .......

من با کلیت بحثتون موافقم به خصوص در مورد گسترش اینترنت و ورود نت به سفره ها و سبد غذایی مردم : دی
در واقع قدیم تر کسانی که از جامعه واقعی نا امید می شدن و تفاوت فکری با جامعه اطرافشون داشتن متوسل به اینترنت و جامعه ای مدرن تر می شدن منتها حالا نسل تغییر کرده و اینترنت هم گسترده تر . البته این صحبت ها ربطی به یورو و فوتبال نداره و برای اینکه برگردیم به المان و یورو و فوتبال :

بعضی ها عقیده دارن نسل فعلی تیم ملی المان هم متفاوت تر از گذشته شده و بازیکن های مو طلایی و خشن با چهره هایی خشک و بدون خنده جای خودشون رو به بازیکنانی اندک سوسول داده اند : دی

در این مورد دوستان نظرشون رو بگن .

به نظر شخص من که کلا فوتبال این تغییر رو داشته و اون گلادیاتور های سابق که گاها فوتبال هم بازی می کردند جای خودشون رو دادن به فوتبالیست هایی که گاها ادای گلادیاتور ها رو در میارن : دی

yuseph
06-07-2016, 21:16
این روزا خیلی خیلی سرم شلوغ(جنگ)بود،نرسیدم سربزنم اونم بعداز برد ایتالیااااااااا....نگرفتی چی شد ایتالیاااااااا:n09:
تاکتیکی ترین تعویض تاریخ زازا.....:n09:
+
یه نکته بگم در مورد دو دوست عزیز که کم و بیش شناخت دارم ازشون از باحالای فرم هستن و بحث مزخرف ولی جالبی داشتن :دی(شوخی کردم بابا)
خسته نباشید واقعا....:n02:
همین.متشکرم:n02:
...............................
بریم سراغ بازی فرانسه که فکر میکنم ملت دستکم گرفتنش!
اونا خیلی خوبن خدایی اینقدر خوبن که ممکنه سه تا ازمون بخورن:n02:
+
اوه اوه یادم رفت بگم.
عاقایون داداشام مو استقلالیوم،فیلمش هم موجوده میتونید پول بدین اورجینالش رو تهیه کنید.:n02:

mehr1362
06-07-2016, 21:41
من با کلیت بحثتون موافقم به خصوص در مورد گسترش اینترنت و ورود نت به سفره ها و سبد غذایی مردم : دی
در واقع قدیم تر کسانی که از جامعه واقعی نا امید می شدن و تفاوت فکری با جامعه اطرافشون داشتن متوسل به اینترنت و جامعه ای مدرن تر می شدن منتها حالا نسل تغییر کرده و اینترنت هم گسترده تر . البته این صحبت ها ربطی به یورو و فوتبال نداره و برای اینکه برگردیم به المان و یورو و فوتبال :

بعضی ها عقیده دارن نسل فعلی تیم ملی المان هم متفاوت تر از گذشته شده و بازیکن های مو طلایی و خشن با چهره هایی خشک و بدون خنده جای خودشون رو به بازیکنانی اندک سوسول داده اند : دی

در این مورد دوستان نظرشون رو بگن .

به نظر شخص من که کلا فوتبال این تغییر رو داشته و اون گلادیاتور های سابق که گاها فوتبال هم بازی می کردند جای خودشون رو دادن به فوتبالیست هایی که گاها ادای گلادیاتور ها رو در میارن : دی

اول باید ببینیم این بعضی ها چه کسانی هستند ؟ ورزشی نویس های ایرانی یا خارجی ! :n02:
به نظر من این مسئله برای هر تیمی میتونه صدق داشته باشه و بی ربط به جامعه و خود بازیکن هم نیست .
شخصا از رونالدو خوشم میاد ، چون همیشه ی خدا نیشش بازه :n02:
توپ خراب میکنه نیشش بازه ، اوت میزنه همینطور ، گل میزنه باز همینطور :n02:
بازی با اتریش همینطور نیشش باز بود تا آخر پنالتی را که خراب کرد نیشش بسته شد :n08:
امشب ببینیم چکار میکنه

شاید یک نفر مثلا رونالدو را به خاطر ظاهرش سوسول حساب کنه اما از نظر من بازیکنی که چند بار توپ طلا گرفته نه تنها سوسول نیست بلکه قهرمان ملی برای کشورش هست !

ملاک و معیار در کشور ما قیافه بوده و هست ، اگر رونالدو چهره ی دیگری داشت مطمئنا لقب گلادیاتور هم میگرفت !
کلا ماها زیادی با قیافه ی آدم ها کار داریم تا ارزش وجودی خودشون !
منظور شما شاید بازیکنانی مثل علی انصاریان باشه که توپ رد میشد اما بازیکن رد نمیشد :n02:
در تیم ملی آلمان تفاوت خاصی بین قدیم و حال نمی بینم .

shabkard
07-07-2016, 00:45
دوستان حریف نهایی المان مسخص شد رونالدو گردن دراز خخخح

shabkard
07-07-2016, 00:47
المان قهرمان باید مثل جنگ دوم خط ماژینو خروس ها رو دور بزنه خخخخخ
و به پرتقال وارد بشه و اخرش جام رو ببره برلین

mehr1362
07-07-2016, 00:48
از همین جا تبریک میگم به هواداران پرتقال در تاپیک مجاور :n02:
خوشبختانه تیمی رسید به فینال که فوتبال بازی میکرد و از الان با خیال راحت میتونیم بگیم تیم قهرمان این دوره ، تیمی هست که با فوتبال بازی کردن قهرمان شده و نه تیمی با سیستم منسوخ دفاعی !
خوشبختانه راه دوستان در سایت ورزش سه برای تیتر : چرا سیستم 3-5-2 فینالیست شد کاملا بسته شد !
وگرنه تا 10 سال دیگر هر روز و هر شب باید نظر به اصطلاح کارشناسان عزیزمون را در رابطه با مزایای این سیستم می خواندیم و می شنیدیم ! همینطور نظر آقای علیفرد و مضرات سیستم دفاع خطی :n02:
دلم نمی یاد چند خط زیر را ننویسم ، چون اگر ننویسم خیانت کردم به شعور خودم و همسفر فراموشکاران خواهم شد !
پس اگر فکر می کنید بی ربط هست صمیمانه پوزش میطلبم !
تیم ملی ما قدیم 3-5 -2 بازی میکرد ، با این تفاوت که دو هافبک کناری ما فرار میکردند و با ارسال از جناحین برای مهاجم سر زن ما ایجاد موقعیت میکردند ( مهدوی کیا ، میناوند ، زرینچه و ... )
چند سال آقایان کارشناس ما و همین مجریان عزیز ما که امروز در سایت ورزش سه از فراموشکاری مردم نهایت سو استفاده را میبرند ، تمام مربیان وطنی و مخصوصا سرمربی های وقت تیم ملی را تحت فشار قرار می دادند که چرا 3-5 2 ؟ این سیستم تاریخ مصرفش کذشته و کدام تیم را پیدا می کنید که با این سیستم بازی کند ! که البته جواب مربیان ایرانی این بود : بازیکنان ما با سیستم دیگری فوتبال بازی کردن را بلد نیستند !
البته سیستم ما در آن زمان این چنین دفاعی نبود و به اصطلاح پیستون ها در حملات شرکت داشتند .
حالا بعد از گذشت اینهمه سال ، شب و روز و در این دوره از مسابقات از این سیستم تمجید می کنند !
چرا سیستم 3-5-2 در یورو موفق است !
اولین مصیبت تیم هایی که با این سیستم بازی کردند زمانی بود که گل اول را میخوردند ، آن وقت چیزی برای ارائه نداشتند.
البته هدف این تیترها را میدانم چیست ، اما بیخیال ! که زیاده گویی نشود ! هدف دفاع از سیستم دفاعی دیگران است .
اگر این چند خط را نمی نوشتم به دوستانی که ندیده و نشنیده اند خیانت کرده بودم .
چرا تاریخ میخوانیم ؟ برای اینکه از اشتباهات گذشتگان درس عبرت بگیریم :n02:
مجددا تکرار میکنم ، فوتبال دفاعی محکوم به باخت است و به قول مولانا :
آفتاب آمد دلیل آفتاب ، گر دلیلت باید از وی رو متاب !

Alireza SM
07-07-2016, 10:40
المان قهرمان باید مثل جنگ دوم خط ماژینو خروس ها رو دور بزنه خخخخخ
و به پرتقال وارد بشه و اخرش جام رو ببره برلین

اگه مثل جنگ باشه که آخرش جام به برلین نمیره بلکه المان نابود میشه :n09:

shabkard
07-07-2016, 10:44
نه جانم اگر امریکا نامردی نمیکرد آلمان که فاتح جنگ دوم بود
و الان حداقل در عوض استعمار انگلیس و امریکا مستعمره رایش بودیم
الان که فعلا پادو پوتین شدیم

فوتبال هم به خواست خدا و رایش و مرگل تو فینال پرتقال رو پوست میکنیم غلفتی

Http://Admin
07-07-2016, 11:52
بچه ها کسی تاریخچه ی بازی های آلمان پرتغال رو داره؟
تا اونجا که یادمه همیشه پرتغالیااا مغلوب آلمان بودن ..
تو فینال امسالم شک نکنید آلمان میبره !!
ویوا مانشافت

Mr.Crow
07-07-2016, 12:25
بچه ها کسی تاریخچه ی بازی های آلمان پرتغال رو داره؟
تا اونجا که یادمه همیشه پرتغالیااا مغلوب آلمان بودن ..
تو فینال امسالم شک نکنید آلمان میبره !!
ویوا مانشافت
تا حالا 18 بار با همدیگه بازی کردن که آلمان 10 بار برده و 5 بار هم مساوی شده و پرتغال فقط 3 بار پیروز شده. :دی

نکته جالبش اینه که از 2006 به این طرف توی همه دوره های یورو و جام جهانی به جز 2010 با همدیگه بازی کردن و همه رو هم آلمان برده! یعنی نسل فعلی آلمان جلوی نسل فعلی پرتغال همیشه برتر بوده و ایشالا این بار هم اگه بریم فینال همین طور میشه. :دی ولی خب بازی با فرانسه هم خیلی سخته و باید بسیار مواظب بود!

M.Sadegh.M
07-07-2016, 15:22
از ترکیب امشب اطلاعاتی در دست نیست؟
امیدوارم این وضعیت مصدومین اذیت نکنه ، اگه مصدوم و محرومی نداشتیم باخیال راحت میگفتم با اختلاف راحت میریم بالا ولی الان باید با ترس و لرز دوباره امشب فوتبال ببینیم.

داور هم که از ایتالیاست. :n04:

درنهایت : امیدوارم امشب ما پیروز باشیم. :n25:

Alireza SM
07-07-2016, 17:06
تا حالا 18 بار با همدیگه بازی کردن که آلمان 10 بار برده و 5 بار هم مساوی شده و پرتغال فقط 3 بار پیروز شده. :دی

نکته جالبش اینه که از 2006 به این طرف توی همه دوره های یورو و جام جهانی به جز 2010 با همدیگه بازی کردن و همه رو هم آلمان برده! یعنی نسل فعلی آلمان جلوی نسل فعلی پرتغال همیشه برتر بوده و ایشالا این بار هم اگه بریم فینال همین طور میشه. :دی ولی خب بازی با فرانسه هم خیلی سخته و باید بسیار مواظب بود!

نسل فعلی پرتغال وجود نداره اصلا. پرتغال یه تیم یک نفره هست و آلمان همیشه در همه پست ها حداقل یکی دو نفر از بهترین های اروپا رو داشته. آلمان باید همه بازی ها رو 11-1 میبرد :n02:

Mr.Crow
07-07-2016, 19:59
داور هم که از ایتالیاست. :n04:

این ریتزولی بچه خوبیه! :دی فینال 2014 جلوی آرژانتین رو هم سوت زد و برامون خوش یمن بود. الآن رفتم دیدم هر وقت بازی های آلمان رو داوری کرده بردیم!
لهستان مقدماتی یورو 2016 (مقدماتی اول قبل از مسابقات اصلی)
آرژانتین فینال 2014
ایرلند مقدماتی 2014
رومانی و بوسنی هم دوستانه :دی
ایشالا امشب هم همین طور باشه!

نسل فعلی پرتغال وجود نداره اصلا. پرتغال یه تیم یک نفره هست و آلمان همیشه در همه پست ها حداقل یکی دو نفر از بهترین های اروپا رو داشته. آلمان باید همه بازی ها رو 11-1 میبرد :n02:
دیگه پرتغال این طوری هم نیست انصافاً! :دی همه میگن فقط رونالدو رو داره، در حالی که نانی بدبخت 2 تا گل زده که یکی از گل ها پرتغال رو از باخت نجات داد، ولی خب خوشگل نیست و کسی تحویلش نمیگیره! :دی کوارشما جلوی کرواسی دقیقه 117 گل زد، یعنی چند دقیقه بیشتر طول میکشید شاید پرتغال توی پنالتی حذف میشد. گل تساوی جلوی لهستان رو هم که سانچز زد. درسته که رونالدو با فاصله زیاد بهترین بازیکنشون هست، ولی تنها بازیکن خوب نیست. :دی

hojjatinho
07-07-2016, 20:40
اجازه بدید امشب اول فرانسه رو ببریم بعد در مورد بازی فینال و هد تو هد ها با پرتغال صحبت کنیم :n02:

shabkard
07-07-2016, 20:46
امشب سر خروس را میبریم
عقاب پرواز خواهد کرد
و خروس کشته خواهد شد
یاران دشام در این دفاع ماژینو پر کنده خواهند شد
و یاران یواخیم لو عملیات بارباروسا راتا فینال پوست کنی پرتقال پیش خواهند برد
viva germany

mehr1362
07-07-2016, 21:59
امشب سر خروس را میبریم
عقاب پرواز خواهد کرد
و خروس کشته خواهد شد
یاران دشام در این دفاع ماژینو پر کنده خواهند شد
و یاران یواخیم لو عملیات بارباروسا راتا فینال پوست کنی پرتقال پیش خواهند برد
viva germany

:n02::n08::n02:

shabkard
07-07-2016, 23:43
نیمه اول آلمان طرح حمله نداشت
اینجوری پیش بره باخت حتمی
دفاع چند لایه خروس ها استراتژی میخاد برا شکستن

shabkard
08-07-2016, 00:16
اخ طفلکی اخرش باختن
البته حق آلمان باخت بود
مهاجم و تمام کننده نداره
و به نظرم یوگی برای جام جهانی باید تعویض بشه
و فکری هم به حال مهاجم بکنن
و همچنین یک دروازه بان تمام عیار مثل ینس لمان الیور کان ...
و همچنین یک اقای کلوزه

mehr1362
08-07-2016, 00:25
و پنالتی عجیب گرفته شد :n24:
و فرانسه از میزبانی خود استفاده کرد :n10:
و عقاب لرزید :n36:
و خروس خندید :n02:
آن جا که عقاب پر بریزد ...
و زندگی جاریست :n05:
تبریک به حزب باد :n08:

XENON24
08-07-2016, 00:25
اون پنالتی لعنتی کار رو خراب کرد....[emoji20]

Sent from My HUAWEI G7

mehr1362
08-07-2016, 00:28
اون پنالتی لعنتی کار رو خراب کرد....[emoji20]

Sent from My HUAWEI G7

اشکالی نداره عزیزم

زندگی آب روانیست ، روان میگذرد
آنچه تقدیر من و توست همان میگذرد

تقدیر این بود ...

Bobby Sands
08-07-2016, 00:29
قربان خوشحالی شما برم من عزیزم

000000000
08-07-2016, 00:34
عاقبت مغرور بودن و مسخره کردن و کوچیک شمردن حریفا همینه :n09:

shabkard
08-07-2016, 00:39
شب المان نبود
شد نبرد استالینگراد
و در یخ دوار و جو محیط و نداشتن مهاجم باختن و به سیبری سرد دشام بازی رو واگذار کردن

M.Sadegh.M
08-07-2016, 00:45
دوستانی که از 2014 تا الان و شروع یورو منتظر بودن آلمان ببازه و بیان کری بخوانن و خودشونا تخلیه کنند لطفا بیان. :n24:

آلمان فقطه به بد شانسی باخت :n03: ، از این به بعد استعداد یاب ها و مدارس فوتبال آلمانی باید سعی کنند مهاجم نوک و دفاع خوب تربیت کنند ، هافبک نمیخواهیم آقا. :n02:

Mr.Crow
08-07-2016, 01:07
حیف...
ولی با اینکه باختیم، حداقل نسبت به امکاناتی که داشتیم بد بازی نکردیم. 3 تا بازیکن اصلی در 3 پست مختلف رو نداشتیم و با این حال جلوی میزبان بد نبودیم. نیمه اول که خیلی خوب بودیم و روی یه اشتباه عجیب مثل بازی قبلی پنالتی دادیم. نیمه دوم هم که بواتنگ مصدوم شد، یعنی هر دو دفاع خوب ـمون (بواتنگ و هوملس) رو نداشتیم و جلوی خط حمله خفن فرانسه بالاخره یه گل خوردیم. یه تیرک هم زدیم که کاش گل میشد.
ولی هر چی که بود گذشت و توی جام جهانی جبران میکنیم! البته جبران که چه عرض کنم، همین که یه تیم از 2006 تا امروز یعنی 6 دوره پشت سر هم جام جهانی و یورو به نیمه نهایی میرسه چیزی هست که خیلی ها آرزوش رو دارن و به قول مجری بزرگوار والیبال، این شکست هم چیزی از ارزش های بچه هامون کم نمیکنه. :دی

mehr1362
08-07-2016, 03:30
نیمه ی اول آلمان حاکم میدان بود ولی در بدترین زمان ممکن پنالتی عجیبی گرفته شد که روحیه ی تیمی آلمان را گرفت .
در نظر بگیرید کارگری را که از صبح تا عصر کار بکنه ، بعد به جای دستمزد جریمه بشه !
بر خلاف جریان بازی فرانسه جلو افتاد و در فوتبال امروز و مخصوص چنین بازی هایی گل اول فوق العاده مهم هست .
فرانسه در بازی های قبلی و مخصوصا در بازی برابر ایرلند نشان داد که انتقال توپش از دفاع به حمله خیلی سریع هست و از همین حربه جلوی آلمان استفاده کرد و چند بار هم خطرناک ظاهر شد .
موقعیت هایی هم که آلمان داشت هدر رفتند تا مشخص بشه امشب شب آلمان نیست .
از قبل میدونستم سخت ترین بازی برای آلمان همین هست و اگر کسی به آلمان گل بزنه گریزمان هست .
مهاجم فوق العاده باهوش ، سریع و فرصت طلبی هست .
در دو بازی ازبازی های قبلی ، فرانسه از میزبانی سود برد . بازی در برابر سوئیس که پنالتی مسلم سوئیسی ها گرفته نشد که اگر گرفته میشد فرانسه دوم میشد و کلا داستان بازی ها تغییر می کرد .
در یک بازی هم سه کرنر حریف جلوی چشم داور به شکل عجیبی گرفته نشد .
از نظر داوری در مجموع بازی ها خوب بود و غیر از پنالتی این بازی و دو تا پنالتی که از رونالدو دریغ شد مشکلی نبود .
بازی آخر را هم ببینیم و خداحافظی با یورو 2016 .
چهار سال دیگه من 37 ساله هستم ( اگر زنده بمونم البته ) و قطعا این آخرین یورو بود که جدی نگاه می کردم .
از فینال جام جهانی 1994 تا این دوره ، تمام بازی های جام های جهانی و یورو را کامل دیدم و دیگه وقت بازنشسته شدن رسیده :n37:

pc-lazio
08-07-2016, 03:36
بواخیم لو تئوریسین کامل این تیمه حتی زمانی که کلینزمن هم بود اون دستیار بود و همه کاره ......فوق العاده ترین مربیه .....2018 با چند تغییر در چند پست بنظرم بازم تا فینال میره .....کاملا شیوه بازی المان رو ماشینی رو به جلو با ههدف و دانش کرده ..... مربی های ما بهتره ازش درس بگیرن

p30g
08-07-2016, 05:21
خوب آشیانه ی عقاب هم با 2 تا نوک عمیق خروسها داغون شد رفت پیکارش

joey jordison
08-07-2016, 10:55
دوستان اون مسائل غیر بهداشتی یواخیم لو چی بود که هی میگن؟

Amin4All
08-07-2016, 11:23
دوستان اون مسائل غیر بهداشتی یواخیم لو چی بود که هی میگن؟

shabkard
08-07-2016, 11:29

یوگی بعد از شکست از خروسها

روزگاری است انسانم آرزوست(شیطان)

بردیا
08-07-2016, 12:51
آلمان به خودش و اشتباهاتش باخت و الا فرانسه تیمی نبود که بخواد با این نتیجه بازی رو ببره.
نتیجه لجبازیای لو توی نبردن یکی 2تا مهاجم نوک با خودش شد این که تیم بدون مهاجم کلاسیک نمی تونه کار خاصی رو انجام بده.
من نمیدونم این سیستم مسخره پاس به هر قیمتی چرا قراره اجرا بشه؟
بابا مرتیکه اسکل توپ تو اون موقعیت خطرناک جلوی دروازه هستش و بازیکناشون هم تو محوطه ما هستن، بعد تو به جای اینکه بکشی زیرش از موقعیت خطر دورش بکنی پاس عرضی میدی؟:n27:
مصدومیت ها هم که دست و بال تیم رو بستن ولی باز دلیل نمیشه، آلمان می تونست از پس فرانسه با همین وضع هم بربیاد ولی مسخره ترین اشتباهات ممکن دست به دست هم دادن که فرانسه ای که تو گروهی نشون داد مال یورو نیست اصن، بره فینال

Bobby Sands
08-07-2016, 13:54
اینهمه خرج کردن باید یه جام بگیرن دیگه
واسه یورو 2020 که دیگه میزبانی پخش میشه دیگه از این مسخره بازیا در نمیاد

amirtehrani93
08-07-2016, 15:46
بعضی وقتها واقعا هرکاری بکنی نمیشه
چندتا ضربه به تیر ، مصدوم و محروم ،تعویض اجباری ، اشتباهی که گل دوم خوردیم
واقعا شب شب آلمان نبود هرکاری کردیم نشد
جدا از همه مصدومین و تعویض اجباری بازم ضربات آلمان گل نمیشد واقعا دروازه طلسم شده بود
بیخیال دوسال بعد عشق است
آلمان عشق است:n12:

M . Sayid
08-07-2016, 17:05
بعضی وقتها واقعا هرکاری بکنی نمیشه

به این خاطره که اون کارها رو مهاجم باید انجام بده تا بشه ! و گرنه نتیجش میشه اون شوت مصطفی اون دقایق آخر ! آلمان به لوو باخت ، نه به فرانسه !

Alireza SM
08-07-2016, 18:17
نتیجه بازی دیشب هم تا حدود زیادی شبیه نتیجه جنگ جهانی دوم بود.
احتمالا آینده فوتبال آلمان هم شبیه آینده کشورشون بعد از جنگ باشه همونطور که متحد شدن و به یکی از ابرقدرت های دنیا تبدیل شدن احتمالا در فوتبال هم همینطور باشه و در یورو آینده قهرمان بشن.