PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد سرویس لپ تاپ و تعویض باتری

faded
29-05-2016, 15:45
سلام ! لپ تاپ من به شدت داغ میشه حتی زمانی که روی کول پد هست میخوام خودم فن رو سرویس کنم باید چیکار کنم؟ و ایا لازمه بره تعمیر یا نه؟ و دوم اینکه میخام باتریش رو عوض کنم ایا باید بره فروشگاه یا خودم انجام بدم؟

faded
05-06-2016, 18:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بعد از سرویس فن این درجه حرارته ایا عادی هست؟

aramis2800
06-06-2016, 08:13
سلام ! لپ تاپ من به شدت داغ میشه حتی زمانی که روی کول پد هست میخوام خودم فن رو سرویس کنم باید چیکار کنم؟ و ایا لازمه بره تعمیر یا نه؟ و دوم اینکه میخام باتریش رو عوض کنم ایا باید بره فروشگاه یا خودم انجام بدم؟

برای مشکل داغ شدن بهتره که ببری تعمیرگاه تا فنش رو سرویس کنند. البته اگر ابزار دارید خودتون هم میتونید پشت لپ تاپ رو باز کنید و با دور پایین و با استفاده از جارو شارژی یه باد پشت دستگاه بگیرید.
برای تعویض باتری هم نیازی به بیرون فرستادن دستگاه نیست...فقط بر اساس مدل باتری خودتون کافیه که باتری جدید رو خریداری کنید و جا بزنید.

faded
06-06-2016, 10:36
فن سرویس شده ولی بازم داغه روی کول پدهم هست باتریش ظاهرا در بازار نیست asus S200