PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده کامل از رم در ویندوز 10 نسخه اینترپرایز ؟

bazikadeh
25-05-2016, 13:06
سلام من ویندوز 10 اینترپرایز نصب کردم و اینکه چهار گیگ رمم رو کامل شناسی میکنه ولی 2 گیگ رو قابل خواندن کرده ؟

ali_mohandes
25-05-2016, 15:46
سلام من ویندوز 10 اینترپرایز نصب کردم و اینکه چهار گیگ رمم رو کامل شناسی میکنه ولی 2 گیگ رو قابل خواندن کرده ؟

سلام ویندوزتون چند بیتیه؟؟؟/
اگه 32بیت نصب کرده باشی بیشتر 2یا 3گیگ نمی تونه استفاده کنه...

tanner
25-05-2016, 16:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

This problem may occur because the Maximum memory option is selected incorrectly. To fix this, follow these steps:

[*=left]Click Start[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] type msconfig in the Search programs and files box, and then click msconfig in the Programs list.
[*=left]In the System Configuration window, click Advanced options on the Boot tab.
[*=left]Click to clear the Maximum memory check box, and then click OK.
[*=left]Restart the computer.

teraktor2003
25-05-2016, 17:02
بهترین کار اینه که ورژن 64 بیتی ش رو نصب کنین...مگر اینکه دلیل خاصی داشته باشین که می شه درستش کرد البته...

bazikadeh
25-05-2016, 20:04
سلام ویندوزتون چند بیتیه؟؟؟/
اگه 32بیت نصب کرده باشی بیشتر 2یا 3گیگ نمی تونه استفاده کنه...
64 بیتی اینترپرایز

- - - Updated - - -

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

This problem may occur because the Maximum memory option is selected incorrectly. To fix this, follow these steps:

[*=left]Click Start[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] type msconfig in the Search programs and files box, and then click msconfig in the Programs list.
[*=left]In the System Configuration window, click Advanced options on the Boot tab.
[*=left]Click to clear the Maximum memory check box, and then click OK.
[*=left]Restart the computer.

زدم جواب نگرفتم

bazikadeh
25-05-2016, 20:07
بهترین کار اینه که ورژن 64 بیتی ش رو نصب کنین...مگر اینکه دلیل خاصی داشته باشین که می شه درستش کرد البته...
64 هست ولی اوایل خوب بود سرعت ویندوز و برنامه ها و بازی ها عالی بود یهو اینطوری شده و دیگه هر کاری میکنم فقط از دو گیگ استفاده میکنه ؟ نمیخوام ویندوز عوض کنم میخوام بگردم ایراد رو پیدا کنم

ali_mohandes
25-05-2016, 22:26
سلام دوباره
یه بار ویندوز رو ریپرش کن...
با نرم افزار بهینه سازی بهینه...
اگه درست نشد..راهی جز ویندوز عوض کردن نیست...

bazikadeh
26-05-2016, 13:25
با این خوبه Advanced System Optimize ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%85+%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1+Advanced+Syst em+Optimizer/)؟

ali_mohandes
26-05-2016, 15:07
با این خوبه Advanced System Optimize ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%85+%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1+Advanced+Syst em+Optimizer/)؟

سلام بله نرم افزار خوبیه...
این یکی رو هم تست کنید
Advanced SystemCare Ultimate