PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه نفر به دادم برسه آيا شركت ايران آوا معتبره اگه نباشه بيچاره ميشم زود جواب بديد

Aloneboy
06-05-2005, 07:45
يه نفر به دادم برسه آيا شركت ايران آوا معتبره اگه نباشه بيچاره ميشم زود جواب بديد

ادرسشم اينه
خيابان وليعصر -- مجتمع تجاري ايرانيان -- طبقه 9 -- واحد 18

saghy
06-05-2005, 10:25
سلام
دوست عزيز اول نگفتي مورد گارانتي شما چيه ؟؟؟
ولي فكر ميكنم از شركتهاي گارانتي درجه دو يا سه باشه ولي فعلا هست .
بهتره صبر كني تا حميد جوابتو بده چون بيشتر در جريانه :wink:

HamidFULL
06-05-2005, 20:22
سلام بله اين شرکت معتبر هست و ولی در حد معمولی
راستی مشکل شما چی هست؟
مونيتر ازشون خريدی؟ :wink:

سعید مشکی
07-05-2005, 12:39
اين شركت يك شركت بسيار كوچك كه اكثرا مودمهاي زولتريكس و كلا قطعات ريمارك(تقلبي) رو گارانتي ميكنه .
به اصطلاح بازاريها گارانتيهاش گارانتي شركتي است.

البته گارانتي ميكنه اما خيلي روي اعتبار گارانتي و قدرت گارانتيش حساب نكنيد بهتره.
آدرسش هم در ميدان ولي عصر .پاساژ ايرانيان است.اگر اشتباه نكنم طبقه اول
موفق باشيد.

Aloneboy
07-05-2005, 16:03
من يك فلش مموري از يك مغازه خريدم كه بعد از يك مدت خراب شد و براي گارانتي فرستادم
به مغازه ولي مغازه دار گفت كه فرمت درست نكردي و بعد دوباره برام فرستاد و من اون راهي كه مغازه دار گفته بود رو انجام دادم ولي بازم درست نشد و دوباره زنگ زدم و گفتم كه كار نميكنه
صاحب مغازه گفت كه اگه ببري شركت اصلي براي گارانتي بهتره و شماره و ادرسش رو به من داد و من هم زنگ زدم به اونجا(شركت آوا) و گفتن كه ما الان جنس هامون نرسيده هر وقت رسيد به شما زنگ ميزنيم و شما اونو برام ارسال كنيد و ما هم يكي برات ارسال ميكنيم
و من البته بعد از يك هفته دوباره زنگ زدم كه گفتن هنوز جنس هامون نرسيده و تاكيد كردند كه
اگر رسيد حتما حتما با من تماس ميگيرن و من هم مطمعن شدم ولي با گذشت 1 ماه خبري نشد و من دوباره به شركت زنگ زدم ولي اونها گفتن كه يه تعدادي برامون رسيد و چند نفر هم
اومدن و براي گارانتي تعويض كردن و گفتن كه مگه شما عوض نكرديد و من گفتم كه شما قرار بوده به من زنگ بزنيد خلاصه يه جوري سرو تهشو به هم اورد و گفت كه ما از اين مدل ديگه برامون ارسال نميشه و گفتن كه شما هر جنسي كه بگيد با همين 128 mb فضا براتون ارسال ميكنيم ولي من گفتم حالا كه دارم يه جنس ديگه ميخرم گفتم يه جنس خوب بخرم كه هم
صدا ضبط كنه و هم موزيك پخش كنه و ... و من از اون شركت پرسيدم كه ميشه يه پولي سر داد و يه جنس بهتر خريد اونم گفت اره و من تو اينترنت و تو انجمن ها و حتي در اينجا يك موضوع نوشتم و گفتم كه چه جنسي بخرم كه خوب باشه و بعد با نتيجه گيري فهميدم كه جنس كريتيو
خوبه creative muvo slim 512 و من دوباره به شركت زنگ زدم و گفتم كه من همين جنس و مدل رو ميخوام ولي شركت گفت كه ما جنس كريتيو نمي فروشيم و نمياريم بعد خودش گفت شما میتونید شرکتی رو
معرفی کنید که این جنس رو داشته باشه و بعد ما از اون شرکت می خریم و برای شما میفرستیم و من هم
شرکت رایان بدر رو بهشون معرفی کردم و اونا زنگ زدن به شرکت رایان بدر و بعد من که به شرکت آوا
زنگ زدم گفتن که ما سوال کردیم و اون شرکتی که شما معرفی کرده بودید این جنس رو نداشت و گفتن
اگه شرکتی دیگه میدونید که این جنس رو میفروشه معرفی کنید و من زنگ زدم به شرکت رایان بدر و سوال
کردم گفتن شنبه هر مدلی از کریتیو بخوای داریم و من شنبه به شرکت آوا زنگ زدم و گفتم که این شرکت امروز این جنس ها رو برای فروش داره و بعد خودشون دوباره زنگ زدن که مطمعن بشن و زنگ زدن
و من دوباره با شرکت آوا تماس گرفتم و گفتن که قیمت creative muvo slim 512 mb 115 هزار تومنه
و گفت ما این مموری رو که فرستادید 19000 تومن میخریم (که من اینو 29000 تومن خریدم) :cry: و شما باید 96 هزار تومن به حساب واریز کنید تا ما این کریتیو رو براتون ارسال کنیم و بعد من اینو به حساب ریختم ولی بعد از چند روز به دستم نرسید و دوباره زنگ زدم و گفت که شهرستان شما پست تیپاکس نداره و من گفتم مشکلی نیست با پست پیشتاز
بفرستید که اونا گفتن که هزینش زیاده و من هم قبول کردم و گفتن که شما باید 6000 تومن دیگه باید به حساب بریزید برای هزینه پست (نمیدونم واقعن این قدر هزینه میشه یا کمتر من تو شهر لار یکی از شهر های استان فارس زندگی میکنم) :( و من هم همین کار رو کردم و 6000 تومن به حساب ریختم :? بعد گفتن که تا 5 شنبه به
دست شما میرسه روز 5شنبه شد و ما منتظر وقتی بسته به دست ما رسید دیدیم کریتیو نیست و جنس
Msi برام فرستادن و من از تعجب به جای 2 تا 4 تا شاخ رو کلم سبز شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :? :twisted: :x :cry:
5شنبه و جمعه که تعطیله و امروز که شنبه هست با تماس با شرکت آوا و گله کردن به من گفتن که ما در جریان نیستیم و باید اقای فتحی جواب شما رو بده که در جریانه امروز میاد(رعیس کل گفتش 1 ساعت دیگه میاد) و بعد از یک ساعت گفتن نمیاد و فردا میاد(منشی گفت) ما که منتظر فردا میشیم به خاطر اینکه 5 ماه
منتظر موندیم فرداشم روش راستی من از این msi که برام فرستادن استفاده نکردم یه وقت میبینی گیر بدن
راستی از کجا بفهمیم از مموری استفاده شده (دست دوم)یا نه؟
یه چیز دیگه به نظر من خدا باید به ما عمر نوح و گنج قارون به ما بده چون برای رسیدن به چیز کوچیک باید 5 ماه از عمرمون تلف بشه و هم پولمون :P

Mehdi_Best
07-05-2005, 19:03
مهدي جان سلام
هر چند در مورد سخت افزار حميد آقا استاد هستن و من بدون اغراق در حضور ايشون چيزي نمي تونم بگم، اما از نظر كلي يه چيزي مي خواستم بگم خدمتت
به نظر من شما قبل از اينكه با اون شركت اين معامله تعويض جنس رو بكني بايد اينجا مطرح مي كردي. اون موقع بهتر مي شد راهنمايي كرد يا حداقل به حميد آقا يه پيغام خصوصي مي زدي و راهنمايي مي خواستي
اما الان هم دير نشده. مگه شهر هرته كه طرف هر چي مي خواد پول بگيره و بعد هم جنسي كه مي خواي رو نفرسته و يه مارك ديگه بفرسته. من خودم تا اونجا كه بتونم كمكت مي كنم. چون تهران هم هستم و تماس با اونها برام راحت تره. فكر كنم بچه هاي ديگه هم هر كمكي از دستشون بر بياد دريغ نكنن
اگه خواستي شماره تلفن اونجا رو بده كه تماس بگيرم.

HamidFULL
08-05-2005, 00:34
mehdi_best جان هميشه با پست هات مارو شرمنده ميکنی عزيز ما هر چی باشيم شاگرد شما هستيم
مهدی جان دقيقاً درست ميگن شما بايد خريد رو مطرح ميکرديد و بعد اقدام ميکرديد شايد يکی از بچه ها پيدا ميشد که تهران برای شما تهيه کنيد و بفرسته :arrow:

mehdi_everex جان من واقعاً متاسفم بخاطر اين مشکلی برای شما پيش امده ولی به نظر من شما
اصلاً نبايد همچين کاری ميکردی يعنی با پيغام و نديده جنس از تهران ميگرفتی من تا اونجايی که ميدونم استان فارس خيلی چيز های خوبی پيدا ميشه و لازم به تهران نيست چون ما خودمون اکثر رم هارو از شيراز ميآريم تهران و البته اونجا هم به صورت کلی فروش داره به هر حال با اين اوصاف شما کاری که ميتونيد بکنيد اين هست که به جنس دست نزنيد و بيايد تهران و در جلو شرکت خفتشون کنيد چون اين مشکل بازار هست وقتی بحث شهرستان پيش مياد هر کی هر چی دوست داره ميفرسته ولی من فکر ميکنم شما خودتون بريد پيش آوا مشکل حل ميشه البته فيش هارو هم بياريد

به هر حال کمکی از دست ما بر مياد در خدمتيم

Mehdi_Best
08-05-2005, 14:03
حميد جان سلام. من هر چي مي گم جداً حقيقته و اصلا قصد اغراق ندارم. بالاخره شما تو بحث سخت افزار خيلي خيلي بيشتر از ما مي دوني. شكي در اين نيست. شما هم شكسته نفسي مي كنيد.

Aloneboy
31-05-2005, 08:13
بيچاره شدم اون جنس msi رو به من ميخوان بندازن من اين جنس و براشون ارسال كردم و بعد اونا به من گفتن كه استفاده شده و دو ترك صدا روش ضبط شده ولي من حتي باطري هم روش ننداختم و اصلا استفاده نكردم من فكر ميكنم اين جنس رو ميخوان بهم بندازن نامردا شركت ايران اوا ميگه من از شركت سروش خريد كردم كه داره پس نميگيره :evil: :x :twisted:
كسي نميدونه با اين جور ادمها چي كار بايد كرد؟البته كه شكايت هم دردسره و هم خرج زياد ميشه دوستان اگه راه ديگه اي هست كمكم كنيد تشكر راستي حالا اگه نشه كاري كرد به من دادن جنس msi خوبه 512 مگابايت هستش و از من 110 هزار تومن گرفتن؟

HamidFULL
31-05-2005, 11:47
mehdi_everex عزيز شما بايد باهاشون کنار بيای وگرنه کاری نميشه کرد البته جنس شما هم خوب هست شما بخوای بيشتر از اين بابت اين کارا خرج کنی بدتر به ضررت هست