PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن لپتاپ z50-70 در زمان بوت ویندوز (مرحله اول خاموش میشه مرحله دوم ویندوز بالا میاد)

persianuser
20-05-2016, 10:20
سلام دوستان خسته نباشید
من از زمانی که وینذوز 10 ورژن 1511 رو دانلود و نسخه pro نصب کردم یکی دو روز بعد از تصب فقط یه مشکل پیدا میکنه اونم اینکه کامپیوتر رو shutdown میکنم و زمانی که میخوام روشنش کنم مرحله اول که دکمه پاور لپ تاپ رو میزنم زمان بوت شدن ویندوز خود به خود لپتاپ خاموش میشه ولی دوباره که میزنم ویندوز لود میشه و بالا میاد (در ضمن توی سایتی که نسخه ماه April رو دانلود کردم دو سه نفر دیگه هم این مشکلو داشتن و نظر ثبت کردن. بعد دوباره ویندوز نسخه ماه may رو دانلود و نصب کردم ولی بازم همین مشکل هست) و یه چیز دیگه که شک دارم بهش اوایل بعد از نصب درست کار میکنه ولی از زمانی که Bitdefender رو نصب میکنم تقریبا میتونم بگم شروع میشه(بیت دفندر توی تنظیماتش یه آپشنی داره که میگه در حالت بوت ویندوز اسکن کنه. غیرفعالش کردم ولی درست نشد(اینم متذکر بشم که بیت دفندر اصل هست و لایسنس اصلی شرکت بیت دفندر رو دارم))
لپتاپم lenovo z50-70 هست
persianuser
20-05-2016, 19:54
دوستان کسی چیزی نمیدونه؟ یعنی ویندوز 8 بریزم باز؟ :n03::n37:

persianuser
20-05-2016, 20:34
سلام دوستان خسته نباشید
من از زمانی که وینذوز 10 ورژن 1511 رو دانلود و نسخه pro نصب کردم یکی دو روز بعد از تصب فقط یه مشکل پیدا میکنه اونم اینکه کامپیوتر رو shutdown میکنم و زمانی که میخوام روشنش کنم مرحله اول که دکمه پاور لپ تاپ رو میزنم زمان بوت شدن ویندوز خود به خود لپتاپ خاموش میشه ولی دوباره که میزنم ویندوز لود میشه و بالا میاد (در ضمن توی سایتی که نسخه ماه April رو دانلود کردم دو سه نفر دیگه هم این مشکلو داشتن و نظر ثبت کردن. بعد دوباره ویندوز نسخه ماه may رو دانلود و نصب کردم ولی بازم همین مشکل هست) و یه چیز دیگه که شک دارم بهش اوایل بعد از نصب درست کار میکنه ولی از زمانی که Bitdefender رو نصب میکنم تقریبا میتونم بگم شروع میشه(بیت دفندر توی تنظیماتش یه آپشنی داره که میگه در حالت بوت ویندوز اسکن کنه. غیرفعالش کردم ولی درست نشد(اینم متذکر بشم که بیت دفندر اصل هست و لایسنس اصلی شرکت بیت دفندر رو دارم))
لپتاپم lenovo z50-70 هست

مشکل حل شد :
مشکل از ویندوز 10نسخه 1511 هست(امیدوارم توی نسخه های بعد برطرف بشه :n34: مایکروسافت خر) که روی بعضی از سیستمها اکثراً لپتاپ به وجود میاد راه حلشم این هست راه اندازی سریع ویندوز رو از مسیر زیر غیرفعال کنید :
به Control Panel برید روی Power Options کلیک کنید , سمت چپ روی Choose what the power buttons do بزنید در انتهای همین صفحه در قسمت Shutdown Settings , تیک Turn on fast Startup رو بردارید.

تشکر خیلی زیاد از همفکری و کمک دوستان واقعا خیلی خجالتم دادید:n27: