PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : █ چگونه ویندوز با فرمت iso را نصب کنیم؟ █

kian98
19-05-2016, 12:34
سلام

من یه سوال دارم ...
ویندوز 10 رو با فرمت ایزو دانلود کردم .
میخوام بریزمش روی dvd ، آیا باید با همین فرمت بریزمش بعد قابل نصب هست ؟
در کل اول چیکارش کنم بعد بریزم رو دی وی دی .

Unexampled Orion
19-05-2016, 14:05
کار خاصی لازم نیست انجام بدید. فایل iso ویندوز رو باید توسط یک نرم افزار رایت CD/DVD با استفاده از گزینه Burn Image رایت کنید روی یک DVD.
بعد این DVD شما میشه یک DVD بوتیبل ویندوز که وقتی Startup سیستم رو روی درایو DVD تون ست کنید بالا میاد به راحتی و می تونید ویندوز رو نصب کنید.

kian98
19-05-2016, 15:42
ممنون ...

من چون اولین بار تو عمرمه که یه سیستم عامل به غیر از فرمت exe میخوام نصب کنم یکم شک داشتم ...

باتشکر

aluminum
19-05-2016, 20:08
بنظرم خیلی بهتر وسریع تر هست که از طریق یک فلش نصب ویندوز رو انجام بدید.
توی نت بگردید برنامه های مختلفی هست که شما فایل iso رو بهش میدید و اون برنامه فایلهای مورد نیاز را برای نصب ویندوز را رو فلش میریزه و فلش رو بوتیبل میکنه

Pami
20-05-2016, 01:30
Windows 7 USB DVD Download Tool

بهترین و کاربردی ترین ابزار که مال خود مایکروسافت هست براتون اینکارو میکنه، سیستم عامل هم هر ویندوزی بود مهم نیست

_H2_
20-05-2016, 21:33
سلام
همین نرم افزاری که کاربر Pami گفتند از خود مایکروسافت است و شاید بهترین گذینه باشد...
یک فلش usb با حجم مناسب را خالی کنید و به کمک برنامه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فایل iso را در فلش بریزید.
فلش را متصل کنید و درزمان بوت با F12 و یا در بایوس، اولوین بوت را روی فلش قرار دهید...
(البته حتی بدون WUDT هم فقط با Active کردن پارتیشن فلش و Extract فایل iso توسط 7Zip و WinZip و WinRar و... هم فلش تان قابل بوت خواهد شد ولی استفاده از WUDT ساده تر است)

GOLI87
06-06-2016, 16:24
سلام
شما با نرم افزار ultro iso،alcohol و ... هم میتونید به فلش قابلیت بوت بدین و فایل ایزو ویندوز رو اضافه کنین و باهاش نصبو انجام بدین.

ali_mohandes
06-06-2016, 16:33
سلام

من یه سوال دارم ...
ویندوز 10 رو با فرمت ایزو دانلود کردم .
میخوام بریزمش روی dvd ، آیا باید با همین فرمت بریزمش بعد قابل نصب هست ؟
در کل اول چیکارش کنم بعد بریزم رو دی وی دی .
سلام با نرم فزارrefusاول فایل ایزو رو روی فلش بوتیبلش کنید بعدش به نصب بپردازید به همین راحتی