PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه در ویژوال بیسیک یه آهنگ کدگذاری میشود؟

Ali_k
06-05-2005, 06:27
با سلام خدمت دوستان عزیز من یه پروزه دارم در مدرسه .بعد معلممون خواسته که بریم تحقیق کنیم و بپرسیم چگونه یه اهنگ در بیسیک کدگذاری میشه یعنی کدهای اهنگها چیست و از ما خواسته که یه اهنگ با بیسیک برنامشو ببرم.امیدوارم مفهوم سوالمو رسونده باشم .از دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه(یا مقاله ای داره) :arrow: :wink:

مهمان
06-05-2005, 07:42
سلام
دوست گرامي کد زير به دردتون خواهد خورد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد :)

Ali_k
06-05-2005, 07:56
اقا RAMBOD با تشکر از لطفتون ولی من اصلن برنامه نویسی بلد نیستم و این برنامه هم که دانلود کردم نمیدونم به چه درد میخوره .من معلممون خواسته که ببینیم برا هر اهنگ (یا نت) چه کدی بکار میبرند همچنین کد یه اهنگ مثل اهنگ بتون را ببریم :arrow:

double_n
06-05-2005, 12:30
آقا علي
دقيقا معلوم كن كه ميخواي كد كردن فايل صوتي رو
يا مي خواي با استفاده از خواندن اون كد فايل صوتي رو پخش كني
ضمنا قالب فايلهاي صوتي اصلا شبيه به هم نيستن
پس سوالتو دوباره بطور كامل مطرح كن :wink: :?: :arrow: :idea:

Ali_k
07-05-2005, 04:37
من یه بار دیگه سوالمو مطرح میکنم .ما اگه بخوایم تو ویژوال بیسیک اهنگ بزنیم برای هر نت یه کد احتیاج داریم من اون کدها را میخوام(کدهای نت های مختلف) ..همچنین کدهای یه اهنگ اماده هم باید ببرم (مثل اهنگ بتون.تو این مایه ها) که معلممون تو ویژوال بیسیک اون کدا را امتحان کنه و اهنگ موردد نظر را بزنه
اگه باز هم نامفهوم بود بگید تا توضیح بدم .راستی من برای 2شنبه میخوام اگه میشه هر چه سریعتر کمک کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/read.gif[/b]

Ali_k
08-05-2005, 07:46
از دوستان برنامه نویس کسی نمیدونه؟!!!
carlos جان کجایی؟ :?:

مهمان
10-05-2005, 04:42
سلام دوست عزيز
کدهاي زير به شما کمک خواهند کرد:
موفق باشيد :)