PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حباب خان : Bubble Khan

Dr.Dangerous
30-04-2016, 02:16
سلام دوستان عزیزم محمد نوروزی پور برنامه نویس و متخصص گیم میکر استادیو هستم. امسال توی سال کنکورم هوس کردم یه بازی خوب بسازم و منتشر کنم و این شد که بازی حباب خان رو ساختم و توی کافه بازار منتشر کردم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی در سبک رانر و ساید اسکرولر هست . بازی اندلس نیست و دارای مرحله هست . بازی در مدت یک ماه و به صورت مستقل ساخته شده

توضیحات:

در حباب خان شما کنترل یک کاراتر حباب رو بر عهده دارید که باید از بین موانع عبور کنید و مروارید جمع کنید . کنترل بازی توسط معکوس کردن جاذبه توسط تاچ کردن صفحه هست . بازی دارای ثبت امتیاز انلاین و رکورد زنی هست .

منتظر نظراتتون و حمایتتون و انتقاداتتون هستم . خواهشا به بازی نظر بدید تو کافه بازار .****

فدایتا شوم!

دانلود از کافه بازار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شات ها:

Pr0m3en
30-04-2016, 09:38
سلام دوستان عزیزم محمد نوروزی پور برنامه نویس و متخصص گیم میکر استادیو هستم. امسال توی سال کنکورم هوس کردم یه بازی خوب بسازم و منتشر کنم و این شد که بازی حباب خان رو ساختم و توی کافه بازار منتشر کردم .

بازی در سبک رانر و ساید اسکرولر هست . بازی اندلس نیست و دارای مرحله هست . بازی در مدت یک ماه و به صورت مستقل ساخته شده

توضیحات:

در حباب خان شما کنترل یک کاراتر حباب رو بر عهده دارید که باید از بین موانع عبور کنید و مروارید جمع کنید . کنترل بازی توسط معکوس کردن جاذبه توسط تاچ کردن صفحه هست . بازی دارای ثبت امتیاز انلاین و رکورد زنی هست .

منتظر نظراتتون و حمایتتون و انتقاداتتون هستم . خواهشا به بازی نظر بدید تو کافه بازار .****

فدایتا شوم!

دانلود از کافه بازار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شات ها:

sequencer
30-04-2016, 10:14
بازم تو دوران کنکور و اون وقت کم خیلی خوب درست کردی با ورژن های بعدی بهترش کن

Dr.Dangerous
30-04-2016, 11:39
بازم تو دوران کنکور و اون وقت کم خیلی خوب درست کردی با ورژن های بعدی بهترش کن

انشاالله در اپدیت های بعدی نقص هاش رو بر طرف می کنم . طراحی گرافیک ها خیلی ازم زمان می گیره و سخت می کنه کار رو .

Pr0m3en
01-05-2016, 10:13
درود
کمی زیادی سخته
گرافیک خوبی داره
اسلحه رو کاری کنی با مثلا نیگه داشتنی چیزی کار کنه بهتر میسه
کلا عااااالی

saeed.bp
16-08-2017, 10:45
باید بازی جالبی باشه. رو سیستم عامل اندروید اجرا میشه ؟