PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هوا چقد گرمه! ( وضعیت شهرتون رو تشریح کنید )

EHSANRF
29-04-2016, 16:22
سلام

ما خوزستان هستیم
چند روز قبل از عید کولرگازی هامون رو راه اندازی کردیم
الان هم دو کولر گازی همزمان روشنه ( یه 36000 و یه 30000 ) و ظهر سخته بری بیرون اینقد گرمه ( البته الان اینطوره وای به حال تابستون )
نکته: شاید هنوز چون اوایل گرماست ( یک ماه از شروع گرما گذشته ) ما هنوز عادت نکردیم

دمای امروز 47 درجه نشون داد دماسنج داخل خیاط ( توی سایه )

وضعیت شهر شما چطوره؟

hosseinf722
29-04-2016, 16:37
سلام

ظاهرا دمای تهران 30 درجه سانتی گراده
ولی انگار خیلی گرمتره:n13:

امروز که به بهونه ی امتحان بیرون نرفتم ، خدا فردا و روزای دیگه رو بخیر کنه

Pr0m3en
29-04-2016, 16:49
سمنان
یه هوای فوق خشک و گرم که کولر باید 24 ساعته روشن باشه
توی رمضان هم که امتحان داریم
کلا سال خوبی نیست
امسال از آون سالای گرم استان سمنانه

Переклад не
08-05-2016, 22:03
تبریز الان 12 درجه بالای صفره . هوا همانند روزهای گذشته بسیار عالی و باطراوت بود

عکسهای اینروزهای تبریز :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

senator2011
08-05-2016, 22:28
تبریز الان 12 درجه بالای صفره . هوا همانند روزهای گذشته بسیار عالی و باطراوت بود

عکسهای اینروزهای تبریز :

تبریز الان بهترین هوا رو داره سرسبز عالی پرفکت:n01:

Captain_America
08-05-2016, 22:31

عکسهای اینروزهای تبریز :

یادش بخیر همشهری از شمال غربی کشور اومدم جنوب ، جزیره قشم امروز فکر کنم ۳۷ درجه اعلام کردن ولی احتمالا ۴۰ هم تو آفتاب میشد درجه هوا.
اگه همینجور که من دارم میرم جنوب باشه چند سال دیگه تو استوا هستم، آ.شرقی /کودکی و نوجوانی»تهران/ کارشناسی»شیراز/ ارشد»یزد/ آموزشی »بندرعباس/یگان خدمتی»قشم/کار و زندگی

jjadm
26-05-2016, 10:05
واقعا گرمههههه:n30:

banii
30-05-2016, 21:35
شدت هوای دو روز گذشته مشهد باز جزو اون روزهایی بود که تو کل ایران به این گرمی شهر دیگه ای نبود ... (مگر جنوبی ترین شهرها و جزایر)

!AL
30-05-2016, 22:45
گرما رو که بهش عادت کردیم دیگه!! جای شکرش باقیه که خاک نیست

mjorh
31-05-2016, 01:55
اینجا نمیدونم چند درجس (زنجان) ولی من هرازگاهی بخاریمو روشن میکنم :D زنجان فقط سه ماهه تابستون گرم میشه اونم از شهریور شدتش میاد پایین....

حیزون
31-05-2016, 06:32
اینجا

هوا فقط وقتی گرم میشه که ابریه ، چون انقدر خشکه هوا که هر چقدرم گرم بشه شما گرما رو احساس نمیکنین ، هموطنان عزیز عرب و بلوچ تابستونا میان اینجا نه تبریز و ارومیه چون شاید اونجا احتمالا احساس غربت کنن ، باد خیزم هست اینجا لباس های سنتی شون رو تکون میده خششون میاد

banii
31-05-2016, 17:24
اینجا نمیدونم چند درجس (زنجان) ولی من هرازگاهی بخاریمو روشن میکنم :D زنجان فقط سه ماهه تابستون گرم میشه اونم از شهریور شدتش میاد پایین....

دل ما رو هی خون کنید :n28:

kian98
31-05-2016, 17:30
سلام

من از لاس وگاس آمریکا باهاتون حرف میزنم
اینجا هوا بارونیه ، اه یا ابوالفضل ، لعنتی پلیسا گرفتنم حالا باید دوباره از اول شروع کنم

GTA رو میگم : دی

حالا حال و هوای شهر های دیگه رو هم بهتون میگم منتظر باشید ...

akpa
31-05-2016, 18:51
شهر ما (کمیجان)تو استان مرکزیه تابستونا آفتابش یکم داغ میشه ولی همیشه باد خنک میاد که باعث میشه هوا خنک باشه کلا از گرما اذیت نمیشیم همیشه سرما اذیت میکنه و باعث میشه محصولات کشاورزیمون خسارت ببینن
----------------------------------------
یسال تفرش بودیم(اونم از شهرای استان مرکزیه و کوهستانیه) آب و هواش خنک تر و معتدل تر از کمیجانه ، خلاصه سر کار آرماتوربندی بودم و یه همکار خوزستانیم داشتیم بهار بود و اول صبح و هوا یکم سرد بود اون بنده خدا عادت نداشت و با کاپشن و شال و کلاه داشت کار میکرد منم گرم کار بودم و لباسام رو دراوردم و با یه زیرپوش رکابی کار میکردم خلاصه صحنه جالبی بود هرکی میدید یه تیکه ای بهمون مینداخت یادش بخیر...