PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رنگ موبایل ؟!

jjadm
27-04-2016, 17:52
سلام

میدونم این بحث قدیمی هست . ولی دوباره :n02:

وقتی یک موبایل نو میخرید چه رنگی رو ترجیح میدید ؟ در نظر سنجی بالای صفحه شرکت کنید اگه خواستید دلیلش رو بگید ..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Captain_America
27-04-2016, 18:04
گوشیم بلک بری هست پس مشکی فابریکش خیلی بهش میاد ولی اگه خواستم یه گوشی دیگه بخرم سفید میگیریم که جلد چرم عسلی پوست ماری روش بندازم!

jjadm
27-04-2016, 20:22
به نظرم دیگه مشکی کم کم داره خسته کننده میشه . منم گوشی بعدیم سفید خواهد بود . شاید گالاکسی نوت و شاید هم ایفون

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-04-2016, 18:25
سلام
مشکی از همه بیشتر طرفدار داره و بهش میگن "سلطانِ رنگها" باوجودیکه مشکی اصلاً رنگ نیست .
هر چیزی که بی رنگ باشه و شفاف هم نباشه سیاه دیده میشه مثل ذغال

banii
29-04-2016, 16:18
من سال 86 یک گوشی سامسونگ d900 داشتم به رنگ تقریبا زرشکی ... خوشرنگ و خاص بود ... خعلی گوشی نوستالوژیکیه برام ... :n28:
سرانجامش هم تلخ بود و الکی از دست دادمش که بیشتر به همین علت خاطره اش ماندگار شد برام! حالا بماند که چی شد.... :n01:(از حق نگذریم گوشی با امکانات و خیلی جالبی هم بود در زمان خودش.... مثلا از امکانات منحصر به فرد و جالب توجه اش این بود که کابل اتصال به تلویزیون داشت (در محتویات داخل جعبه و بطور پیش فرض منظور است) و میتونستی ویدئو های داخل گوشی را با کیفیت خوب از تلویزیون ببینی:) ناگفته نماند که دوربین اش هم کیفیت مقبولی داشت و خیلی خصوصیات عالی دیگه...)

مابقی گوشی هام اغلب مشگی بودند ... البته به جز دو مورد که سرمه ای و سفید بودند ...

تمامی گوشی ها به ترتیب:

1- k510 سونی اریکسون یعنی اولین گوشی (مشگی)
2- d900 سامسونگ که عرض شد
3- نوکیا 7310 سرمه ای
4- نوکیا 2600 :n02: یادش بخیر واقعا این عجب سگ جونی بود... مشگی/طوسی (البته این گوشی قدیمی تر و خریدش به قبلتر از همه اونها باز میگشت یعنی در اصل گوشی بابام بود و بعدها که گوشی عوض کرده بود اینو داد به من ... خودش سال 85 خریده بود و 89 به من رسیده بود...)
5- یک نوکیا دیگه از همون مدل سگ جون ها ... اسمش یادم نیست ... البته این یکی خیلی هم سگ جون نبود ... ضمنا مید این هند بود یعنی دیگه مثل نوکیا قدیمی ها نبود .... (مشگی)
6- سامسونگ ویو 578 (مشگی) گوشی خوب و خاطره انگیزی بود اینم:)... مدت طولانی دستم موند و ازش راضی بودم ... هنوزم بدون هیچ اشگالی کار میکنه...
7- htc desire 200 سفید...
8- آیفون 5s (مشگی/خاکستری)

ببخشید طولانی و تا حدودی بی ارتباط هم شد ... کلا عادت دارم مفصل توضیح بدم! :)

Pr0m3en
29-04-2016, 16:52
خوب سوالتون رو نفرمودید

Iloveu-ALL
29-04-2016, 18:45
سیاه و سفید از همه پرطرفدار ترن.
سیاه خوبیش اینه که رنگ گوشی با صفحه نمایش گوشی خاموش یک پارچه هست. ولی در شب پیدا کردن رنگ های تیره سخته

بعضی گوشی ها رنگ خاص دارند که به خودشون میاد. مثله Lumia 1520 های رنگی! و ...

سلام
مشکی از همه بیشتر طرفدار داره و بهش میگن "سلطانِ رنگها" باوجودیکه مشکی اصلاً رنگ نیست .
هر چیزی که بی رنگ باشه و شفاف هم نباشه سیاه دیده میشه مثل ذغال

سلام تا اونجایی که میدونم!
مشکی رنگ هست! اگه منظور جوهر باشه یا تو نقاشی باشه...
هر جایی که صفحه سفید باشه! چهار رنگ اصلی وجود داره معمولا! آبی - قرمز - زرد - مشکی!

ولی در نور حرف شما درست هست:
Red
Green
Blue
ترکیب اینا رنگ سفید رو میده
و نبود هیچ نوری میشه تاریکی یا همون سیاه!

jjadm
29-04-2016, 19:08
نکته هم هم که هست به گوشی هم بستگی داره

مثلا ..

Pr0m3en
30-04-2016, 09:23
درود
رنگ گوشیا بیشتر سلیقه ایه ولی الآن رنگ های مشکی مثل قبل نیست و به سمت خاکستری دارن میرن و الان زیباترین رنگ ها طلائی و رزگلد و آبی خستن
سفید هم طبق معمول ابهت و وقار و سادگی همیشگیش رو داره

●●●FDR●●●
08-05-2016, 17:29
به نظر من به شکل و مدل گوشی بستگی داره . هر مدلی یک یا چند رنگ بیشتر جذابش میکنه . ( سلیقه من اینطوریه )

مثلا توی عکس بالا من به ترتیب سبز و آبی و زرد رو ترجیح میدم . ولی توی عکس پایین به ترتیب قرمز و خردلی رو ترجیح میدم

و در عکس پایین به غیر از سیاه بقیه رو به یک اندازه دوست دارم

ولی اگه بخوام رفتارم رو در انتخاب رنگ موبایل در یک فرمول ساده خلاصه کنم میتونم بگم از رنگهای تیره خوشم نمیاد . سفید رو فقط برای بعضی مدلهای معدود میپسندم . رنگهای شاد رو برای موبایل ترجیح میدم

و شکل موبایل هم خیلی توی انتخابم در مورد رنگش تاثیر میزاره . البته بیشتر دنبال موبایل های قالب صابونی هستم و از موبایلهای نازک خوشم نمیاد