PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : براي غلبه بر يك ويروس نياز به كمك شما دارم...

nazifaraby
06-05-2005, 01:14
سلام
فكر ميكنم كامپيوترم مشكل پيدا كرده.هر چند وقت يك بار پيغامي روي صفحه ظاهر ميشه كه اعلام ميكنه اطلاعات مهم رو ذخيره كنيد تا 59 ثانيه ديگه كامپيوتر خاموش ميشه.بعد هم شمارش معكوس و غيره.
من قبلا در مورد چنين مسئله اي چيزهايي شنيده بودم اما راه از بين بردنش رو نميدونم.لطفا به من بگيد چه كار كنم.مرسي...

mpsjavad
06-05-2005, 01:19
با سلام ..

شايد كرم بلستر يا ساسر هست :arrow:

براي اطلاعات كاملتر يه جستجو بكن نتيجه هاي خوبي ميگيري :wink:

اگه Patch يا وصلش رو ميخواي تا به شما معرفي كنم .

Mohammad
06-05-2005, 02:24
اين پيغام وقتي ظاهر ميشه كه رويه اينترنتيد؟
اگه اينجوري باشه blaster

MaFia
06-05-2005, 04:52
اين پچ رو دانلود كنيد و اجرا كنيد تا نصب شه
لينك از سايت ماكروسافت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nazifaraby
06-05-2005, 12:26
كامپيوتر من هميشه به اينترنت وصله.به همين خاطر نميتونم تشخيص بدم كه كدوم يك از اين ويروسهاست.
اون پچ؟ رو كه مافياي عزيز داده مربوط به چيه؟بعد از نصب چه اتفاقي مي افته؟
مرسي از كمكها... :)

MaFia
07-05-2005, 02:22
شما پچ ( اصلاحيه) براي ويندوز Xp و كه دانلود كرديد بعد از نصب خب اصلاحيه نصب و مشكل شما حل ميشه
البته شركت هايي هم هستند كه Fix هايي دادن براي اين دو ويروس اما خب اين پچ خود ماكروسافت است
البته فكر مي كنم شما به يك پچ ديگه هم نياز داري كه در اسرع وقت بانجا من يا دوستان قرار مي ديم

nazifaraby
07-05-2005, 16:30
دانلودش كردم . مثل اينكه فايده اي نداشت :(

Mehdi_Best
09-05-2005, 12:49
من لينك پچهاي ساسر و بلستر رو ندارم. اما اگه مي خواي آپلود كنم و لينك بدم.

komail
09-05-2005, 17:41
منم همين مشكل رو دارم
آقا مهدي اگه كار ميكنه بيزحمت آپلود كن

Mehdi_Best
09-05-2005, 21:02
لينك دانلود پچ sasser:

لينك دانلود پچ بلستر:

بعد از نصب بهتره كه يك بار سيستمتون رو ريستارت كنيد. مطمئنا ديگه مشكلي نخواهيد داشت.

nazifaraby
10-05-2005, 23:48
مرسي بابت كمكتون اما متاسفانه براي من پيغام ميده كه فايلي موجود نيست.اصلا من تا حالا نتونستم يه دانلود موفق از اين سايت داشته باشم!!
ميشه محبت كنيد اينها رو يه جاي ديگه اپلود كنيد. :roll: شايد بالاخره از شر اين ويروس اعصاب خورد كن راحت بشم.
ممنون...

nazifaraby
11-05-2005, 01:47
دانلودشون كردم :D
نمي دونستم اين سايت با download acceletor plus مشكل داره.
نصبش هم كردم.البته نميدونم نصب شد يا نه؟ وقتي بازش كردم يه فولدر جديد ايجاد كرد كه بعد از چند ثانيه از بين رفت.اين طبيعيه؟
حالا همه چيز درست شده؟يا هنوز كارهاي ديگه اي هم بايد كرد؟
مرسي...

Mehdi_Best
11-05-2005, 08:14
سلام. براي نصبش كار خاصي نمي خواد بكني. اگه درست نصب كرده باشي كه فكر مي كنم همينطور باشه ديگه كار خاصي احتياج نيست. فولدري هم ايجاد نمي كنه كه بشه ديد. يعني برنامه نيست كه يك فولدر مخصوص براي خودش ايجاد كنه. اين پچها حفره هاي ويندوز رو پوشش مي ده.

nazifaraby
11-05-2005, 22:54
گزارش عملكرد:
تا اين لحظه پيغام خاموش شدن رو دريافت نكردم. :D حداقل من نديدم.شديدا اميدوارم ديگه مشكلي پيش نياد. :?
ممنون از همگي...

Mehdi_Best
11-05-2005, 23:54
خدا رو شكر. پس درست نصب كردي پچها رو. :wink:

komail
13-05-2005, 07:39
مهدي جان دانلود نميشن
مگه برشون داشتي؟
اگه ميشه بده يه لينك جديد

Mehdi_Best
13-05-2005, 12:25
کمیل جان سلام
من همین الان امتحان کردم دانلود می شه.
شما برای دانلود باید این کارو بکنید. به این ترتیب:
ابتدا به صفحه ای که لینک دادم وارد که شدید پایین صفحه یک کلید هست که نوشته free روی اون کلیک می کنید
صفحه دیگه ای باز می شه که پایین صفحه یک عدد نوشته شده که حدود 60 ثانیه طول می کشه تا لینک دانلود ظاهر بشه. بعد روی لینک دانلود کلیک کرده و به راحتی دانلود کنید.

nazifaraby
13-05-2005, 21:19
احتمالا شما هم مشگل منو براي دانلود از اين سايت داريد.اگر برنامه دانلودdownload acceletor plus رو دارين غير فعالش كنيد.درست ميشه.