PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای حرفه ای برای تلفیق عکسها با اهنگ وافکت

ElmO
21-09-2006, 14:55
سلام ...

میخواستم لطف کنید و بهم یه برنامه معرفی کنید که اینکارو به صورت حرفه ای انجام بده ...
یعنی اولا کیفیت عکسها افت نکنه ...
دوما بتونه فیلمی رو که تهیه کرده با فرمت دی وی دی یا فکر میکنم Mpeg-2 بده بیرون ...
افکتهای زیاد ، زیبا و حرفه ای داشته باشه و بشه افکتهاشو دستکاری کرد ...

و .....
چیزای خوب دیگه ای که خودتون میدونید ...
به نظر شما ادوب پریمیر برای اینکار خوبه ؟

خیلی ممنون

ElmO
21-09-2006, 20:57
اقا چی شد ؟

من منتظرم ها .......

AK1
21-09-2006, 21:17
ادوب پريمير مخصوصا نسخه پرو عاليه و فوق العاده حرفه اي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم از بوليد ويديو 10 استفاده مي كنم كه افكت هاي زيبا و با كيفيت خروجي عالي داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته نرمافزار ProShow Gold هم امكانات خوب و نسبتا ساده اي داره
تمام نرمافزار هاي گفته شده خروجي دي وي دي مي دن
در اخر براي كار شما يوليد ويديو استاديو 10 رو پيشنهاد مي دم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

ElmO
21-09-2006, 21:47
عزیزم واقعا ممنونم ....
از کمکتم ممنون .
منم اینایی که گفتی رو شنیده بودم و همه شونو دارم ، جز همون ProShow که البته یکی از دوستام باهاش کار کرده بود و از سادگیش واسم گفته بود ... منظورم محیط ساده و کاربر پسندش هست ...
من خودمم تو این مدت که دیدم کسی جواب نداد ، دست بکار شدم و تقریبا به همین نتایجی که شما گفتید رسیدم ...
البته از یولید غافل بودم که اونم شما زحمتشو کشیدی ...

یکی دیگه رو هم به این چیزایی که شما گفتید اضافه میکنم ، اونم Pinaccle هست ....
شنیدم کار باهاش سخته ولی فوق العاده حرفه ایه ...
تا دلت بخواد افکتهای جور واجور داره که همه کاری میشه باهاش کرد ...

بازم از زحمتی که کشیدی ممنونم دوست عزیز ...

یا علی ...

AK1
21-09-2006, 21:53
خواهش البته من هم Pinaccle يادم رفته بود اين نرمافزار با كمك هاليود افيكس كه همراش هست افكت هاي فوق العادهئزيبا و البته سنگين رو داره كه به كامپيوتر و سخت افزار قوي احتياج هست
البته كار باهاش چندان هم سخت نيست به نظرم پريمري پرو از همشون حرفه اي تر و سخت تره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tsjaleb
21-09-2006, 22:29
به نظر من ulead video 10 و pinnacle studio 10 از فوق العاده ترین ها هستن ...

Hossein_Bahal
21-09-2006, 22:53
خوب لطف كنيد لينك دانلود ulead video studio 10 به همراه كرك رو بزاريد تا ديگه كامل بشه .

AK1
21-09-2006, 23:15
اينم لينك دانلود (غير مستقيم)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و يا

حجم 135مگ

كرك :

و يا

ElmO
25-09-2006, 01:13
akmfad1 جان ، میشه یه لینک واسه دانلود ProShowGold از آخرین ورژنش بذاری .... ؟
خیلی خیلی ممنونم دوست عزیز

یا علی

Razel
25-09-2006, 02:07
من خودم از بوليد ويديو 10 استفاده مي كنم كه افكت هاي زيبا و با كيفيت خروجي عالي داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در اخر براي كار شما يوليد ويديو استاديو 10 رو پيشنهاد مي دم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
سلام
ببخشید که وارد بحثتون شدم
می شه بفرمائید شما از یولید ویدئو 10 plus استفاده می کنید یا چیز دیگه. چون تا اونجایی که من اطلاع دارم یولید ویدئو plus نسخه رایگان هست که خود سایت یولید هم برای دانلود گذاشته و تو بازار هم وجود داره. کرکی هم نیاز نداره تا کامل بشه.
این نسخه ناقص هست و افکتهای کمی داره. مخصوصا قسمت move wizard که هیچی نداره.
می خواستم بپرسم اگر شما از نسخه کامل استفاده می کنید مال کدوم شرکته. من خودم مال شرکتهای emperor و CGS و nedasoft و SSG رو گرفتم که همه plus هستند(علیرغم اینکه روشون نوشته بود Full version). ناچار از نسخه 9 شرکت emperor استفاده می کنم که کامل هست.

ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.

AK1
25-09-2006, 12:47
akmfad1 جان ، میشه یه لینک واسه دانلود ProShowGold از آخرین ورژنش بذاری .... ؟
خیلی خیلی ممنونم دوست عزیز

یا علی

اينم آخرين نسخه ProShowGold Version 2.6.1777

سلام
ببخشید که وارد بحثتون شدم
می شه بفرمائید شما از یولید ویدئو 10 plus استفاده می کنید یا چیز دیگه. چون تا اونجایی که من اطلاع دارم یولید ویدئو plus نسخه رایگان هست که خود سایت یولید هم برای دانلود گذاشته و تو بازار هم وجود داره. کرکی هم نیاز نداره تا کامل بشه.
این نسخه ناقص هست و افکتهای کمی داره. مخصوصا قسمت move wizard که هیچی نداره.
می خواستم بپرسم اگر شما از نسخه کامل استفاده می کنید مال کدوم شرکته. من خودم مال شرکتهای emperor و CGS و nedasoft و SSG رو گرفتم که همه plus هستند(علیرغم اینکه روشون نوشته بود Full version). ناچار از نسخه 9 شرکت emperor استفاده می کنم که کامل هست.

ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.

من خودم هم از نسخه 9 emperor همون دو سي ديه استفاده مي كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نسخه ده هم رايگان نست و نسخه كامل هم نديدم دوستان آخرين نسخه رو خواست براي همين اون رو گذاشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]