PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز شدن سایت های بی ربط+ کرک لپ تاب

get rid of problem
21-04-2016, 11:01
سلام. من با هر مرورگری که وار اینترنت می شم سه تا باکس که تبلیغای اینترنتین میان و اگه بخوام خارجشون کنم با کلیک من یه صفحه دیگه باز میشه و من به اون صفحه میرم. یه باکس سفید دیگه سمت راست با باز میشه. خیلی اعصاب خوردیه یه سایت میخوام وا کنم باید 5 بار برم توی سایتای مختلف.برای اولین بار هم اگه بخوام جایی کلیک کنم دوباره این سایتا میاد. آدرس بعضی از سایتا که برام باز میشه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با نرم افزار adblock pro هم سعی کردم بلاکشون کنم ولی پررو تر از این حرفان!!! 2. مشکل دومم اینه که کرک لپ تابم پریده چجوری میتونم دوباره ویندوز رو فعالش کنم؟؟ با تشکر

sia1
21-04-2016, 11:10
سلام. من با هر مرورگری که وار اینترنت می شم سه تا باکس که تبلیغای اینترنتین میان و اگه بخوام خارجشون کنم با کلیک من یه صفحه دیگه باز میشه و من به اون صفحه میرم. یه باکس سفید دیگه سمت راست با باز میشه. خیلی اعصاب خوردیه یه سایت میخوام وا کنم باید 5 بار برم توی سایتای مختلف.برای اولین بار هم اگه بخوام جایی کلیک کنم دوباره این سایتا میاد. آدرس بعضی از سایتا که برام باز میشه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با نرم افزار adblock pro هم سعی کردم بلاکشون کنم ولی پررو تر از این حرفان!!! 2. مشکل دومم اینه که کرک لپ تابم پریده چجوری میتونم دوباره ویندوز رو فعالش کنم؟؟ با تشکر

برای جلوگیری از باز شدن سایتهای ناخواسته که متاسفانه در p30world هم شاهد آن هستیم از p0pupblocker استفاده کنید و ترجیحا در مرور گر فایر فاکس از تنظیمات سیستمی جهت مسدود کردن popup ه استفاده کنید..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از ویروسی نبودن مطمئن شوید و homepage مرورگر خود را اصلاح کنید.

برای کرک نوع ویندوز را مشخص کنید

jjadm
21-04-2016, 11:23

این افزونه رو بر روی مرورگرتون نصب کنید : ADD Block Plus

اگر جواب نگرفتی : Java Script Block رو نصب کن

دیگه شاهد تبلیغات نخواهی بود .

get rid of problem
21-04-2016, 13:35
برای کرک نوع ویندوز را مشخص کنید

ویندوز 7

............

محمد7966
21-04-2016, 17:06
برنامه admuncher رو نصب کن

و آدرس اینا رو هم بهش بده،برات بلاک میکنه،البته خودش هم اتوماتیک فیلتر میکنه بعضیا رو

sia1
21-04-2016, 18:47
ویندوز 7

............

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AF%D9%88%D8%B2+7%2B&ie=utf-8&oe=utf-8#q=%D8%A7%DA%A9%D8%AA%DB%8C%D9%88+%D9%88%DB%8C%D9 %86%D8%AF%D9%88%D8%B2+7+ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک اول در سرچ گوگل