PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای که بتونه جداگانه صدای هر برنامه رو تنظیم کرد؛ یعنی یکی کم یکی زیاد

jedivssith
18-04-2016, 13:34
درود

من از دیکشنری که فایل تلفظ کلمات رو داره زیاد استفاده می کنم و باید صدای این برنامه/دیکشنری زیاد باشه تا هر بار خوب صدای تلفظ رو بشنوم. اما دوست ندارم صدای بازی کلش زیاد باشه؛ چون اگر نصف شب وارد کلش بشم یکباره صداش همه رو از خواب بیدار می کنم و مزاحمه. خوب این مثالها رو زدم که منظورم رو برای برنامه ای که بتونه صدای هر اپ رو بطور مجزا کم یا زیاد بکنه برسونم تا مجبور نباشم هر بار که می خوام دیکشنری استفاده کنم اسلایدر قسمت Media رو زیاد و هر بار که می خوام کلش بازی کنم اون رو کم کنم. برنامه خوب با رابط کاری زیبا چه پیشنهاد می کنید؟

سپاس :n16:

jjadm
18-04-2016, 16:25
درود

من از دیکشنری که فایل تلفظ کلمات رو داره زیاد استفاده می کنم و باید صدای این برنامه/دیکشنری زیاد باشه تا هر بار خوب صدای تلفظ رو بشنوم. اما دوست ندارم صدای بازی کلش زیاد باشه؛ چون اگر نصف شب وارد کلش بشم یکباره صداش همه رو از خواب بیدار می کنم و مزاحمه. خوب این مثالها رو زدم که منظورم رو برای برنامه ای که بتونه صدای هر اپ رو بطور مجزا کم یا زیاد بکنه برسونم تا مجبور نباشم هر بار که می خوام دیکشنری استفاده کنم اسلایدر قسمت Media رو زیاد و هر بار که می خوام کلش بازی کنم اون رو کم کنم. برنامه خوب با رابط کاری زیبا چه پیشنهاد می کنید؟

چنین برنامه ای وجود نداره . سعی کنید از هندزفری استفاده کنید .

jedivssith
19-04-2016, 11:21
چنین برنامه ای وجود نداره . سعی کنید از هندزفری استفاده کنید .

ولی فکر کنم باشه. من یکی گرفتم که الان اسمش یادم نیست که اینجا بگم چی بود, اما طرای UI برنامه اصلا ساده و روان نبود و من هر کاری کردم جواب نداد. با این همه برنامه واسه اندروید این چیز خاص و عجیب و غریبی نباید باشه که تولید نکردن و اگر نیست نمی دونم به چه دلیل. اما باز می گردم و اگه اون چیزی که می خوام رو پیدا کردم اینجا اسم و مشخصاتشو می نویسم. ممنون

jjadm
02-05-2016, 17:57
درود

سلام داداش پیدا کردم

App Volume Control

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jedivssith
03-05-2016, 23:05
سلام داداش پیدا کردم

App Volume Control

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درود

بله همین برنامه هست که ازش چیزی سر در نیاوردم و تو کامنتهای گوگل پلی هم ازش راضی نیستند دوباره امتحانش می کنم. دستت درد نکنه که رفتی پیداش کردی.:n16: