PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مازیار مقدم (شازده) عزیز با بالهائی از جنس عشق و عاطفه پر به سوی ابدیت کشید

N I M A
21-09-2006, 12:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناز پریا تو قصه ها میشن عروس شازده ها
زد به سرم شازده بشم , می خوای بخواه می خوای نخواه
---------------------------------

شاهزاده سرزمین تنهایی

مثل همیشه ، مثل اون وقتا که صدای تو آخرین بهونه واسه تحمل کردن بود ، مثل همون وقتا که هر کلمه از شعرات یه روزنه امید توی زندان بی کسیم بود و نور عشق و از بیرونش بهم هدیه میکرد امشب باز به تو فکر می کنم.

شاهزاده ی تنهائیه سرزمین تنهائی ، بی تو دیگه موندنم تو این سرزمین بی پادشاه مثل بودن برگ توی باغ بی باغبونه !

تو مثل یه عاشق واقعی مجنون وار لیلی رو طلب می کردی ، و خیلی ها فهم درک شیدائیه پاک تو رو نداشتن، اما حالا که نیستی همونا هم دلشون برای بودنت تنگ میشه ! و دلیلش ... بگذریم...!

چقدر بده که دیگه نمی تونم آرزوی دیدنت رو از نزدیک داشته باشم ، و چقدر خوبه که خیلیا دیگه نمی تونن ببیننت و پاکیهاتو ندیده بگیرن.

شنیدم می گفتی تا آخر قصه و تا آخرین نفس دویدی و نرسیدی ، اما حالا فکر کنم تو هم بالاخره به اونی که می خواستی رسیدی و بدون همیشه حرمت صدا و صداقت شعرات مثله یه گنج توی دلامون می مونه و هیچ وقت یادمون نمی ره که شاهزاده ی سرزمین تنهائی هنوزم بین ماست و فرو تنانه به حرفای ما گوش میده و با دستای گرم و مهربونش اشک رو از گونه های خیسمون پاک می کنه .

این حرفا رو می گم که نگی بی معرفت بودیم و ارزش لحظه های قشنگی رو که بهمون هدیه کردی نفهمیدیم .

با ياد و خاطره ات هميشه زنده - نيما احدي

برخی از کارهای زیبای مرحوم مازیار مقدم (شازده)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زد به سرم شازده بشم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آخ اگه تو مونده بودی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زندگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شازده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نازپری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ترانه یادم نمیاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عسلک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عشق مریم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ساعت حدود ۶ بعدازظهر ۲۷ شهریور بود که با خبر شدم "مازیار مقدم" (شازده) عزیز با پالهائی از جنس عشق و عاطفه پر به سوی ابدیت کشید... از این رو این وظیفه را به خودم لازم دانستم که پستی کاملا ویژه و اختصاصی برای آگاهی تمامی هنردوستان و علاقه مندان به هنر صدا و موسیقی ارسال کنم.

امید است ما هم بتوانیم ذره ای از غم هجران این عزیز را به دوش کشیم و در غم و اندوه تمامی دوستداران شعر و ادب و موسیقی سهیم باشیم.

با كمال تاثر و تاسف - نيما احدي :sad:

N I M A
21-09-2006, 13:00
درباره شازده :

من اهل تهرانم از فصل پاییز با اولین گرد برف به دنیا آمدم پاییزهای زیادی را در ایران به دیدار پاییز در آنسوی آبها آمدم واز آن تاریخ تا کنون در آمریکا زندگی می کنم , اینجا نه پاییزم دیگه پاییزه , نه زمستانم دگر زمستان , رنگی از بهار به زخامت یک حس کوتاه بر روی تمام چهار فصل این دیار نقش بسته است , ولی اگر با نوک انگشت این هاله را پس بزنید وارد فصل های دلت می شوی ((دل من رنگ فصل های این دیار را از رنگ جهنم می بیند)) کارهای هنری خود را چند سالیست آغاز کرده ام , در لوس انجلس با رادیو و تلوزیون های ایرانی همکاری دارم و خوشحالم که خداوند به من این مجال را داده تا بتوانم از این طریق با دل های شما ارتباط برقرار کنم و حرف دل خود را به گوش شما نازنین ها برسانم , از آنجایی که قلب من همیشه حاکم بر وجودم بوده است , آدمی بسیار حساس ولی مقاوم می باشم به همین خاطر شما می توانید به این امر در نوشتهایم و اشعارم و یا در اشعاری که از شاعران خوب کشورم که برای دکلمه انتخاب می کنم پی ببرید , با اشعار عاشقانه احساسم را راحتتر و صریحتر می توانم به شنوندگانم منتقل می کنم

* اشعار عاشقانه را دوست دارم , شما را هم دوست دارم *