PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه قفل برای جلوگیری از رایت بدون هیچگونه شماره سریال - فقط برای جلوگیری از رایت؟

arash_ebrahimi_nk
21-09-2006, 11:32
میشه یه قفل از همون نوعی که گفتم مرفی کنید که قوی هم باشه.

arash_ebrahimi_nk
22-09-2006, 10:52
جالبه - انگار اینجا همه به فکر شکستن قفل هستن تا قفل گذاری !!!!!!!!!!!

AK1
22-09-2006, 12:50
دوست عزيز اگه يك نگاهي به تاپيك ها مي كردي چند تاپيك براي قفل گذاري كي ديد كه آموزش گذاشتن براي مثال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_7070
22-09-2006, 13:46
من بارها تكرار كردم ... بازم تكرار مي كنم .

گـشـتم نـبـود ، نـگـرد نـيـسـت !

اكثر شما دنبال يك قفلي مي گرديد كه هيچ احدي الناسي نتونه كپي كنه . تازه !! مفتي هم باشه .

جوابش هم دو خط بالاتر پر رنگ نوشتم ...

قفل هاي مجاني ( البته بهتره بگيم اونايي كه روي اينترنت هستند ... ) ، در اين انجمن معرفي مي شوند . آموزش داده مي شوند . مورد بحث قرار مي گيرند . روش هاي كپي اون بررسي ميشه . هر كس به اندازه چيزي كه متوجه شده ، ازش استفاده مي كنه . مثلا حسن نرم افزار x اين هست و حسن نرم افزار y اين هست . بنابراين اگه اين دو تا با هم تركيب بشه ، اون وقت نرم افزار y باعث ميشه كه فلان عيب نرم افزار x تا حدي جبران بشه .
اين مقوله چيزي نيست كه توي 1 روز بتونيد بهش برسيد . تخم مرغ هم نيست كه توي 21 روز جوجه بشه !!

توي خيلي از موارد فقط تجربه به شما كمك مي كنه .

با تشكر ـ‌ مهدي :)

arash_ebrahimi_nk
22-09-2006, 16:57
من دنبال یه قفل برای رایت میگردم که سریال نخواد فقط مخصوص جلوگیری از رایت باشه و خودم بتونم بذارم روی سی دی.
نمیخوام رایگان باشه
حاظرم برای خریدش پول خوبی هم بدم

peyman khatar
22-09-2006, 17:00
مي توين از سري قفل هي نگهبان استفاده كني ..!!
اينم سايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_7070
22-09-2006, 18:57
ياد آوري كنم كه طبق قوانين انجمن تبليغات ممنوع است ...

arash_ebrahimi_nk
23-09-2006, 08:48
من همونطور که تاکید کردم میخوام خودم روی سی دی هام قفل رو بذارم نمیخوام بدم اونا این کار رو بکنن ؟
ضمن اینکه میخوام سی دی ها عادی باشند نه نقره ای یا طلائی.
یه نرم افزار ارائه میدن که انگار اصلا پدر و مادر نداره اسمش هم Nsg جالبه که در قسمت سفارش هم نمیشه خریدش انگار اصلا مال خودشون نیست. ضمن اینکه معلوم هم نیست مال جلوگیری از کپی هستش یا چیز دیگه؟
به هر حال آیا اونها یه قفل قوی دارند که به من بفروشند و من روی سی دی هام باهاش قفل بذارم ؟

کاوه
23-09-2006, 13:25
با امین لاک- قفل امین ( شرکت حسیب رایانه ) تماس بگیر شاید کارت راه بیفته !!!

arash_ebrahimi_nk
23-09-2006, 13:45
من رفتم توی سایتش - اما اینم میگه بدین به ما براتون قفل بذاریم بعدش ایمیج رو بدیم به شما. یا اینکه برای شما قفل مخصوص بسازیم که بدرد نمیخوره وقتی سورس نداریم و نمیتونیم آپدیتش کنیم.
یعنی واقعا نمیشه وابسته نـــــــبود؟ حتماً باید خودمون برنامه بنویسیم؟
قفل خارجی که قوی و قابل خریداری باشه سراغ ندارین - با قابلیت آپدیت و آپگرید ؟

persiankitty
23-09-2006, 20:04
من رفتم توی سایتش - اما اینم میگه بدین به ما براتون قفل بذاریم بعدش ایمیج رو بدیم به شما. یا اینکه برای شما قفل مخصوص بسازیم که بدرد نمیخوره وقتی سورس نداریم و نمیتونیم آپدیتش کنیم.
یعنی واقعا نمیشه وابسته نـــــــبود؟ حتماً باید خودمون برنامه بنویسیم؟
قفل خارجی که قوی و قابل خریداری باشه سراغ ندارین - با قابلیت آپدیت و آپگرید ؟

من ميبينم شما دو يا سه هفته است اينجا و اونجا و اون يكي جا داري دنبال قفل ميگردي. اشكال كار شما اينه كه شرايطي كه براي قفل در نظر ميگيريد با هم ضد و نقيض هست . در كل فقط ميتونم به شما توصيه كنم از قفل CDX ( آيا من هم ميتونم روي سي دي خودم قفل كرك مستر بگذارم ) استفاده كنيد چون بيشتر از همه به شرايط مورد نظر شما نزديك هست.

arash_ebrahimi_nk
24-09-2006, 08:29
این کرک مستر اصلا انگار هیچ منبع ای ازش پیدا نمیشه.
باز این امین لاک یا نگهبان که دوستان معرفی کردند سایت داره و شرایط فروششون هم بدک نیست.
اینطور به نظر میرسه آخرش باید خودم قفل بسازم. اما کو وقت و انرژی که صرف قفل گذاری بشه.
چه باید کرد - همچنان اندر خم یک کوچه ایم.

mehdi_7070
24-09-2006, 18:04
من هم سايتي پيدا نكردم ...

حالا شما واقعا مي خواهيد اين قفل را بخريد يا نه ؟

بگو تا من كمكت كنم

arash_ebrahimi_nk
25-09-2006, 13:43
من قصد خریداری دارم اما با همون شرایطی که گفتم.
نرم افزار قفل گذاری به من داده بشه و امکانات آپدیت و آپگرید مثل اون امین لاک و نگهبان براش موجود باشه.
قفل قوی فقط برای جلوگیری از رایت.

NoneForce
25-09-2006, 16:57
سلام
قفل CDX به اين صورت عرضه ميشود كه شما ابتدا برنامه قفل گذار را خريداري مي كنيد(به همراه قفل سخت افزاري + فلاپي)
بعد به تعداد مورد نظر شما قفل شارژ مي شود كه مي توانيد برروي سيدي هاي مورد نظر قفل بگذاريد.
حالا ميرسيم به روش چك كردن قفل
1- از طريق برنامه نويسي : در صورتيكه شما سورس برنامه را در اختيار داشته باشيد مي توانيد از توابع چك سيدي كه در اختيار شما قرار مي گيرد سيدي را چك كنيد.
2- چك قفل بصورت Shell : در صورتيكه سورس برنامه در دسترس نباشد مي توانيد توابع چك قفل را بصورت Shell روي فايل قرار دهيد كه اين كار 2 محدوديت دارد . الف : شل گذاري توسط شما انجام نميشود. ب- همه فايلهاي اجرايي را نميشود با اين روش محافظت كرد. فقط فايلهاي PE را مي توانيد با اين روش محافظت كنيد.

arash_ebrahimi_nk
26-09-2006, 08:39
این که باز باید شارژ بشه - بابا من مصرفم خیلی بالاست - مثلا اگه بخوام ماهی 50 هزار سی دی بدم باید واسه هر کدومشون یه پول قفل بدم؟
من میخوام برنامه قفل گذار رو خریداری بکنم. امین لاک میگفت سی دی اصلی خودت رو به ما بده ما با پنجاه هزار تومن ایمیج قفل گذاری شده رو بهت میدیم. این کرک مستر که بدتره. ضمن اینکه که امین لاک هم به کارم نمیاد . چون یه نوع سی دی نیست که میخوام کار کنم و سرعت هم خیلی برام مهمه.
حالا با همه این اوصاف و در نظر گرفتن اینکه تنها فروم قفل گذاری خوب که من دیدم همینه متنظر جوابهای دیگه میمونم و از قبل از همتون تشکر میکنم.

NoneForce
26-09-2006, 13:21
سلام
خب مي تونيد از نسخه Silver استفاده كنيد .
شرايط قفل اينه حالا انتخاب با خودتونه. هرچي تعداد خريد بيشتر باشه هزينه براي هرسي دي كمتر ميشه.
(من فروشنده نيستم فقط نظر خودم را مي گم)

arash_ebrahimi_nk
26-09-2006, 15:50
همین سه تا قفل در جهان پیدا میشه؟

mehdi_7070
26-09-2006, 16:05
قفل نگهبان هم محدوديت در تعداد كپي داره .
همه قفل هايي كه شما خريداري مي كنيد ( به صورت معمول ) اين امكان را ندارند .

احتمالا بايد نسخه بدون محدوديت هم داشته باشه ...
به هر حال بايد با خود شركت تماس بگيري .

arash_ebrahimi_nk
26-09-2006, 17:58
آیا کسی نیست که بتونه یه قفل بدون محدودیت (با قابلیتهای که ذکر شد) رو بهم معرفی کنه؟
نگهبان در حالت عادی هم قیمتهاش خیلی خیلی بالاست چه برسه به اینکه بخوام ازش قفل بدون محدودیت بخرم.

راستی یه سوال دیگه: تمامی این قفل هایی که تا به حال معرفی کردین تو سایتشون نوشته روی سی دی های نقره ای یا طلائی انجام بشه - یعنی روی سی دی های عادی نمیشه یه قفل درست و حسابی گذاشت؟

mehdi_7070
26-09-2006, 20:11
راستی یه سوال دیگه: تمامی این قفل هایی که تا به حال معرفی کردین تو سایتشون نوشته روی سی دی های نقره ای یا طلائی انجام بشه - یعنی روی سی دی های عادی نمیشه یه قفل درست و حسابی گذاشت؟
كلا براي قفل هاي لوح هاي فشرده دو نوع داريم :

الف ـ CD هاي نقره اي
منظور همون سي دي هاي ارجينال هست كه توي كارخانه توليد مي شوند .
براي تهيه هاي CD هاي نقره اي بايد ساختاري ساده داشته باشيد . به همين خاطر استفاده از ترفندهايي چون حجيم كردن ، سكتور خراب و ... مقدور نيست .

ب ـ CD هاي طلائي
يعني شما در حقيقت Image قفل گذاري شده را رايت مي كنيد .

arash_ebrahimi_nk
27-09-2006, 09:20
ب ـ CD هاي طلائي
يعني شما در حقيقت Image قفل گذاري شده را رايت مي كنيد .[/QUOTE]

ایمیج قفل گذاری شده بر روی سی دی خام معمولی رایت میشه؟

mehdi_7070
27-09-2006, 15:24
ایمیج قفل گذاری شده بر روی سی دی خام معمولی رایت میشه؟
بله
منظور سي دي هايي هست كه Writable باشند . يعني بشه روشون رايت كرد .