PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dark Souls III

Killzone2
08-04-2016, 17:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dark Souls III

سازنده : FromSoftware
ناشر : Bandai Namco Entertainment
کارگردان : Hidetaka_Miyazaki
سبک : اکشن , نقش آفرینی
پلتفرم : PC, PlayStation 4, Xbox One
تاریخ انتشار : April 12, 2016
حالت ها : تک نفره , چند نفره

مقدمه
سری بازی های دارک سولز از جمله عناوین خوش ساخت در سبک نقش آفرینی و اکشن هست. دارک سولز بخاطر سختی بیش از حدی که دارد باعث میشود هر بازیکنی نتواند بیشتر از چند ساعت آن را تحمل کند. بعد از انتشار Bloodbrone توسط همین سازنده , حالا کارگردان خلاق این سری آقای میازاکی دوباره دست به کار شده تا شماره سوم از سری دارک سولز را به همگان معرفی کند. فاصله انتشار بین Bloodborne و Dark Souls 3 کم است, ولی کیفیت کار تیم سازنده همچنان تضمین شده است. Dark Souls 3 برای کنسول های نسل جدید به همراه PC در تاریخ 12 آپریل منتشر میشود, البته نسخه ژاپنی بازی زودتر از تاریخ مقرر یعنی در 24 مارچ 2016 در دسترس قرار گرفته است.

راه سخت
Dark Souls 3 همچنان به اصول و قواعدی که قبلا ساخته شده بود وفادار مانده است. یک اکشن سوم شخص با درون مایه نقش آفرینی و استایل خاص به همراه سختی بیش از حد که شبیه به 2 شماره گذشته و همچنین مانند بقیه عناوین ساخته شده با محوریت Souls بوده را در با خود حمل میکند. کارگردان بازی آقای میازاکی عنوان کرد شماره سوم از نظر گیم پلی دنبال کننده Dark Souls 2 هست.

نمره و نقد های منتشر شده
هنوز بازی منتشر نشده اما امتیاز های بازی به همراه نقد های مختلف از بازی مدتی است که اجازه نمایش داشته و اکثر این نقد ها با واکنش مثبتی از سوی سایت های معتبر همراه بوده است که کار تیم سازنده را تضمین میکند. در پایین لیستی از نمرات و متای بازی را مشاهده میکنید.

میانگین نمرات

Aggregator
Score

Metacritic

(PS4) 90/100
(XONE) 90/100
(PC) 90/100

نقد های منتشر شده

وبسایت منقد

نمره

Destructoid
8.5/10

Famitsu
38/40

Game Informer
9.3/10

Game Revolution
4.5/5

GameSpot

8/10

GamesRadar

4.5/5

IGN
9.5/10

PC Gamer (UK)
94/100

Polygon
7/10

The Daily Telegraph
5/5

| SoRoush 8K |
13-07-2016, 22:22
چرا همچین شاهکاری تاپبکش یه پستم نداره ... :n27:

omidshsh
30-07-2016, 23:39
آقا یه سوال
همون اول بازی که تازه می خواد وارد منو بشه یه موافقت نامه هست که وقتی میام پایین صفحه فقط دکمه DECLINE روشن هست
چجوری گزینه اکسپت رو فعال کنم؟ نه با موس میشه نه هیچ دکمه دیگه فقط E رو که میزنم دیکلاین میشه

Layken
02-08-2016, 22:43
آقا یه سوال
همون اول بازی که تازه می خواد وارد منو بشه یه موافقت نامه هست که وقتی میام پایین صفحه فقط دکمه DECLINE روشن هست
چجوری گزینه اکسپت رو فعال کنم؟ نه با موس میشه نه هیچ دکمه دیگه فقط E رو که میزنم دیکلاین میشه

من یادم نمیاد همچین چیزی، یک عکس میتونی ازش بفرستی ببینیم؟

| SoRoush 8K |
02-08-2016, 23:22
کسی نمیدونه تو پی سی چیجوری با دسته بازی کنم ؟ :n29:
میرم تو با دسته فقط شوک سمت چپ کار میکنه و فقط میتونم حرکت کنم :|
این نرم افزاری که استفاده میکنم باهاش بازیایی مث GTA V , Witcher III , Fallout 4 , Quantum Break و ... رو تونستم بازی کنم مشکل از نرم افزار نیست .
چیکار کنم :|

Layken
03-08-2016, 13:30
کسی نمیدونه تو پی سی چیجوری با دسته بازی کنم ؟ :n29:
میرم تو با دسته فقط شوک سمت چپ کار میکنه و فقط میتونم حرکت کنم :|
این نرم افزاری که استفاده میکنم باهاش بازیایی مث GTA V , Witcher III , Fallout 4 , Quantum Break و ... رو تونستم بازی کنم مشکل از نرم افزار نیست .
چیکار کنم :|

دسته بازیت چه مدلیه؟ استاندارده ؟

| SoRoush 8K |
03-08-2016, 14:27
دسته بازیت چه مدلیه؟ استاندارده ؟

از اون شخمیاس :n02:
مارکش Perfect عه :|| ظاهرشم کپ بقیه دسته هاس فرقی نداره ...
ولی تو بازیای دیگه درست بود ...
اصن این دارک سولز پورتش واسه پی سی افتضاح بوده با موس و کیبوردم که بازی میکردم همه آموزشاش دکمه هاش واسه دسته ایکس باکس بود نه کیبورد :|

aminkhoob
11-03-2017, 15:33
سلام
بازی عالیه
میازاکی دوباره حال و هوای نسخه ی یک رو برام زنده کرد. این بار با گرافیک و صداگذاری عالی
وضعیت منو ها نسبت به نسخه ی 2 بهتر و راحت تر شده و تنظیمات کیبورد و موس بهتر شده.
یک مسئله ی اعصاب خورد کن که کم شدن HP در نسخه ی 2 بود کنار گذاشته شده! :n06: تازه این بحث Ember به جای مکانیزم Humanity اومده که HP رو بیشتر هم میکنه!
یک چیز رو اعصاب دیگه هم در نسخه ی 2 این بود که موقع برداشتن آیتم ها عکس آیتم نشون داده نمیشد! که این هم برطرف شده.

دشمنا دیگه محدودیت در دوباره زنده شدن ندارن.

کلا نسخه ی 1 و 3 یک حال و هوای دیگه ای نسبت به 2 دارن. نمی دونم چرا ولی شاید به غیر مسائل قبل به خاطر طراحی مکان ها به شکل هوشمندانه و خلاقانه و طرز طراحی NPC ها و دشمنا و همچنین آیتم ها باشه (فکر کنم کل بازی رو گفتم!)

همچنین بازگشتی برای سری souls در لیست بهترین بازی های RPG تاریخ داشت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
طبق مقاله ی PCGamer :

1- Planescape: Torment
2- Baldur’s Gate 2
3- Fallout 2
4- The Witcher 3: Wild Hunt
5- Dark Souls: Prepare To Die Edition
6- Mass Effect 2
7- The Elder Scrolls III: Morrowind
8- Deus Ex
9- Ultima VII: The Black Gate
10- System Shock 2
11-Dragon Age: Origins
12-The Witcher 2
13-Dark Souls 3
14- ...

وقتی Morrowind رو از سری The Elder Scrolls در این لیست دیدم با توجه به خاطره ی خوبی که از Skyrim داشتم، اونم نصب کردم و توی ویکیش روش مطالعه کردم و یک مقدار بازی کردم.
اونم بازی عالی و تحسین برانگیزیه و براش بهبود دهنده ی گرافیک هم ساخته شده، یه تاپیک براش بزنید.

aminkhoob
11-03-2017, 15:43
آقا یه سوال

خیلی گذشته ولی خب جواب میدم محض احتیاط و اطلاع!
تا جایی که میدونم اگه تا آخر موافقت نامه پایین بری باید گزینه ی اکسپت فعال بشه، یعنی scrollbar سمت راست باید به پایین برسه.