PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا سی دی بازی غیر اورجینال بر روی xbox 360 slim کار میکند؟

jak_1300
01-04-2016, 20:52
سلام دوستان من به تازگی یه دستگاه دست دوم xbox 360 slim 120 gb خریدم در خارج از کشور میخوام از ایرانم سی دی بازی بخرم بیارم اینجا میخواستم ببینم کسی از شما میدونه که سی دی هایی که در ایرن هست و اورجینال نیست رو دستگاه من کار میکنه؟ راهی هست که بشه مطمئن شد که سی دی های غیر اورجینال رو دستگاهی که خریدم کار میکنه یا نه

و دیگه اینکه واسه دستگاه xbox گیم پدی وجود داره که باهاش بازی هیه تفنگی رو بشه انجام داد (گیم پد تفنگ) ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pr0m3en
03-04-2016, 09:47
درود
منظورتون دیسک های غیر نقره آیه؟؟

فرستاده شده از C2105ِ من با Tapatalk

jak_1300
03-04-2016, 14:55
سلام
من میخوام بفهمم دستگاهی الان در المان خریدم سی دی های ایکس باکسی که در ایران هست بهش میخوره که بگم برام بخرن پست کنن یا نه؟

kraiof3
28-04-2016, 13:37
حتما در آلمان ایکس باکس کپی خور نمیفروشن پس نمیتونید مگر اینکه خودتون بتونید اون رو کپی خور کنید

sent from my LG G3-d855