PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش اجرای بازیها ازروی هاردداخلی ایکس باکس جیتگ شده

mehdi2014x
28-03-2016, 14:57
سلام دوستان من یه سوال داشتم نمیدونستم کجا مطرهش کنم اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم،
من یه ایکس باکس اسلیم 500گیگ جیتگ خریدم که کلی بازی رو هارش هست همشون هم بدون دیسک اجرا میشن حالا منم میخوام ازبازاربازی بگیرم بریزم رو هارد ولی نمیشه بلدنیستم امروز بازی فروزاهیرزون گرفتم ازرو دیسک کپی کردم رو هارد ولی توقسمت مای گیم نیومد نمیدونم ازکجا باید اجراش کنم،سوال دیگم این هست که ایا میشه ازاینترنت بازی دان کنم ومنتقل کنم به هارد وبازی کنم،البته توهرسایت دانلودبازی که رفتم نوشتن این بازی برای جیتک نیست خواهشا کمکم کنید؟

HOJ-JAT
28-03-2016, 19:15
سلام دوستان من یه سوال داشتم نمیدونستم کجا مطرهش کنم اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم،
من یه ایکس باکس اسلیم 500گیگ جیتگ خریدم که کلی بازی رو هارش هست همشون هم بدون دیسک اجرا میشن حالا منم میخوام ازبازاربازی بگیرم بریزم رو هارد ولی نمیشه بلدنیستم امروز بازی فروزاهیرزون گرفتم ازرو دیسک کپی کردم رو هارد ولی توقسمت مای گیم نیومد نمیدونم ازکجا باید اجراش کنم،سوال دیگم این هست که ایا میشه ازاینترنت بازی دان کنم ومنتقل کنم به هارد وبازی کنم،البته توهرسایت دانلودبازی که رفتم نوشتن این بازی برای جیتک نیست خواهشا کمکم کنید؟
كنسول جي تگ بايد بازي مخصوص بخري كپي كني توي هارد اين ديودي هاي بازار روش نميخورن
شما وقتي ي بازي رو با فرمت iso دانلود كردين با ي سري برنامه بازي ريخته ميشه روي كنسول
براي اطلاعات بيشتر متن ((اموزش نصب بازي جي تگ )) رو سرچ كنيد

mehdi2014x
29-03-2016, 09:38
دوست من ممنون ازراهنمایت اون اموزش سرچ کردم جواب هم داد ولی دردسرش زیاد اون یاروی که دستگاه ازش خریدم گفت میتونی راحت ازبازار بازی بخری وکپی کنی رو هارد بازد کنی منم بازی فروزا رو گرفتم بانرم افزارفری ستایل کپی کردم ولی اجرا نشد بعدرفتم توداشبورد پیش فرض کنسول بازی نصب کردم راحت بدون دیسک اجرا شد،ولی کاورش تو مای گیم که تو منوی فرستایل. نمیاد؟

mehdi2014x
29-03-2016, 09:43
یه سوال دیگه که داشتم این که تو منوی فری ستایل توقسمت مای گیم کلی بازی تو هارد نصب شده که همشون با کاور بازی وتوضیحات بازی میاد ولی بازی که من نصب میکنم اصلا تواین قسمت نمایش داده نمیشه مجبورم ازپوشه که بازی تو اون کپی میکنم بازی اجرا کنم میشه یکی توضیح بده ممنون میشم