PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ساخت قفل قوی

...dta pro
21-09-2006, 03:27
سلام من از انجمن دلفی هستم وبرای پرو÷ه خودم میخوام یک قفل قوی درست کنم
می شه نحوه ساخت قفل ها را برام بگید

mehdi_7070
21-09-2006, 08:53
سلام دوست عزيز !

شما براي پروژه خودتون به چه نوع قفلي نياز داريد ؟

لطفا درخواست خود را به صورت كامل مطرح كنيد ...

با تشكر ـ مهدي :)

...dta pro
22-09-2006, 07:23
سلام دوست عزيز !

شما براي پروژه خودتون به چه نوع قفلي نياز داريد ؟

لطفا درخواست خود را به صورت كامل مطرح كنيد ...

با تشكر ـ مهدي :)
کلا مخوام بدونم ججوری یک قفل طراحی میشه(بدنه اون چیه) با چه زبونی نوشته میشه
و همین طور کرک مرسی

peyman khatar
22-09-2006, 10:18
...dta pro جان !!!
قفل ها انواع مختلفي دارند كه با زبان هاي سطح پايين و يا سطح بالا نوشته مي شوند ...
بعصي از قفل ها ي اكتيو ايكس مثل Pro lock توسط دلفي نوشته شده اند ...
البته اگه بخوايد خودتون فقل طراحي كنيد ... بهتر است به يك زبان برنامه نويسي مثل C كه از قدرتمند ترين زبان هاي برنامه نويسي است آشنا باشيد ... !!! البته اين كافي نيست و شما بايد به ساختار سي دي و .... هم آشنا باشيد ....
------------------------------------------------
بعضي از قفل هاي سي دي نسبت به كرك بسيار ضعيف هستند ولي در مقابل رايت خيلي قوي هستند ..!!!
كرك كردن بسياري از قفل هاي به اين راحتي ها نيست ... مثلاً يه نمونه از قفل ها هستند كه در چندين جاي نرم افزار خود رو چك مي كنن ... يعني اگه يه كركر اون رو كرك كنه و شما وارد نرم افزار بشيد و بخوايد يه قسمت رو اجرا كنيد ممكنه موقع چك كردن دوباره از شما كد فعال سازي بخواد ...
البته بهترين راه براي اين گونه قفل ها ساخت كيجن هستن كه بطور كلي اونها رو كرك مي كنه ... !!!!

mehdi_7070
22-09-2006, 13:47
بستگي داره بخواهي چه جور قفلي بنويسي ...

سي دي ـ يا ـ قفل هاي اصطلاحا تلفني ؟

براي قفل سي دي :
بايد خود سي دي را خوب بشناسي . دقيق !!
نرم افزارهاي قفل شكن و قفل گذار را بشناسي . باهاش كار كرده باشي . كار هر نرم افزار را هم بدوني .
توابع ASPI هم توي اين زمينه خيلي به شما كمك مي كنه . توي انجمن چند تا پست دربارش هست . البته من خودم ازش چيزي نمي دونم ...

براي قفل تلفني :
اول توابع گرفتن شماره سريال سيستم
بعد يك الگوريتم پيچيده براش بنويسي
اون وقت بايد بتوني اين قسمت را به هر فايل exe پيوند بدي
بعدش هم فايل exe نهايي را مجهز به انواع روتين هاي Anti Crack , Anti Debug , ... بكني .

خلاصه اينكه بايد در درجه اول متخصص امنيت نرم افزار باشي . بعدش يك برنامه نويس خوب باشي .

...dta pro
22-09-2006, 23:01
...dta pro جان !!!
قفل ها انواع مختلفي دارند كه با زبان هاي سطح پايين و يا سطح بالا نوشته مي شوند ...
بعصي از قفل ها ي اكتيو ايكس مثل Pro lock توسط دلفي نوشته شده اند ...
البته اگه بخوايد خودتون فقل طراحي كنيد ... بهتر است به يك زبان برنامه نويسي مثل C كه از قدرتمند ترين زبان هاي برنامه نويسي است آشنا باشيد ... !!! البته اين كافي نيست و شما بايد به ساختار سي دي و .... هم آشنا باشيد ....
------------------------------------------------
بعضي از قفل هاي سي دي نسبت به كرك بسيار ضعيف هستند ولي در مقابل رايت خيلي قوي هستند ..!!!
كرك كردن بسياري از قفل هاي به اين راحتي ها نيست ... مثلاً يه نمونه از قفل ها هستند كه در چندين جاي نرم افزار خود رو چك مي كنن ... يعني اگه يه كركر اون رو كرك كنه و شما وارد نرم افزار بشيد و بخوايد يه قسمت رو اجرا كنيد ممكنه موقع چك كردن دوباره از شما كد فعال سازي بخواد ...
البته بهترين راه براي اين گونه قفل ها ساخت كيجن هستن كه بطور كلي اونها رو كرك مي كنه ... !!!!
میشه بگی برای بهتر یاد گرفتن کرک و قفل کتاب مفیدی وجود داره یا نه

...dta pro
22-09-2006, 23:03
بستگي داره بخواهي چه جور قفلي بنويسي ...

سي دي ـ يا ـ قفل هاي اصطلاحا تلفني ؟

براي قفل سي دي :
بايد خود سي دي را خوب بشناسي . دقيق !!
نرم افزارهاي قفل شكن و قفل گذار را بشناسي . باهاش كار كرده باشي . كار هر نرم افزار را هم بدوني .
توابع ASPI هم توي اين زمينه خيلي به شما كمك مي كنه . توي انجمن چند تا پست دربارش هست . البته من خودم ازش چيزي نمي دونم ...

براي قفل تلفني :
اول توابع گرفتن شماره سريال سيستم
بعد يك الگوريتم پيچيده براش بنويسي
اون وقت بايد بتوني اين قسمت را به هر فايل exe پيوند بدي
بعدش هم فايل exe نهايي را مجهز به انواع روتين هاي Anti Crack , Anti Debug , ... بكني .

خلاصه اينكه بايد در درجه اول متخصص امنيت نرم افزار باشي . بعدش يك برنامه نويس خوب باشي .
از شما هم ممنو ن شما هم مینونید در زمینه بالا کمک کنید(کتاب)

mehdi_7070
23-09-2006, 22:33
براي كرك :
كتاب Crack و تكنيكهاي نفوذ به نرم افزار ـ انتشارات ناقوس
كتاب هاي خارجي و E-Book هم موجودند كه مي توني سرچ كني

peyman khatar
24-09-2006, 09:47
سلام
همين طور كه مهدي جان گفتند ...
كتاب Crack و تكنيكهاي نفوذ به نرم افزار _______ توسط انتشارات ناقوس به چاپ رسيده ... كه قيمتش هم حدود 7500 تومان است و اون رو مي توني از طريق سايتشون بصورت پستي بخري ...