PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ال جی یا سامسونگ

aleas2
26-03-2016, 21:04
دوستان 600-800 تومان میخوام گوشی بخرم زیاد اهل بازی نیستم ولی واتس اپ تلگرام زیاد استفاده میکنم زیر نور افتاپ بشه استفاده کرد باتری زود خالی نکنه ! کیفیت صدا خوب باشه
که این سه تا با جستجو پیدا کردم

galaxy j7
galaxy j5
lg k10

حالا اینجا موندم به نظرتون کدوم بهتره؟
ال جی یه مزیت داره که اندروید 6 پشتیبانی میکنه ولی هنوز روتش نیومد!
جی 7بهتره چون باتریش 3000 میلی آمپره
ال جی 2300 میلی آمپره آیا به نظرتون کم نیست؟

شنیدم که کیفیت عکس برداری گوشی های ال جی از سامسونگ بهتره حقیقته؟برند ال جی به نظرتون اصلا خوب هست؟

mhda69
26-03-2016, 21:32
خلاصه میگم...قطعا j7 انتخاب بسیار بهتریه چون از هر لحاظ از همه گوشیای هم قیمتش بهتره...

aleas2
26-03-2016, 22:14
ولی lg k10 اندروید 6 هسته به نظرتون یک امتیاز محسوب نمیشه؟

amir_t6262
26-03-2016, 22:48
LG K10 را یکی از دوستانم قبل از عید خرید. واقعا گوشی خوبی است. هم ظاهرش بسیار شیک است ( خصوصا سرمه ایش) و هم کیف جالبی دارد.
سخت افزارش را زیاد بررسی نکردم ولی بنظرم با توجه به قیمت قبلی اش که حدود 620 هزار تومان بود، واقعا عالی بود.

aleas2
27-03-2016, 13:04
LG K10 را یکی از دوستانم قبل از عید خرید. واقعا گوشی خوبی است. هم ظاهرش بسیار شیک است ( خصوصا سرمه ایش) و هم کیف جالبی دارد.
سخت افزارش را زیاد بررسی نکردم ولی بنظرم با توجه به قیمت قبلی اش که حدود 620 هزار تومان بود، واقعا عالی بود.

سلام ببخشید اطلاع ندارید دوستتون توانسته ال جی k10 روت کنه یا خیر؟ همینطور از کیفیت صدا این گوشی اطلاع ندارین؟

misam5526
27-03-2016, 13:19
دوستان 600-800 تومان میخوام گوشی بخرم زیاد اهل بازی نیستم ولی واتس اپ تلگرام زیاد استفاده میکنم زیر نور افتاپ بشه استفاده کرد باتری زود خالی نکنه ! کیفیت صدا خوب باشه
که این سه تا با جستجو پیدا کردم

galaxy j7
galaxy j5
lg k10

حالا اینجا موندم به نظرتون کدوم بهتره؟
ال جی یه مزیت داره که اندروید 6 پشتیبانی میکنه ولی هنوز روتش نیومد!
جی 7بهتره چون باتریش 3000 میلی آمپره
ال جی 2300 میلی آمپره آیا به نظرتون کم نیست؟

شنیدم که کیفیت عکس برداری گوشی های ال جی از سامسونگ بهتره حقیقته؟برند ال جی به نظرتون اصلا خوب هست؟

دوست گرامی

لیستی که تهیه کردید نیاز به دقت بیشتر داره

LG K10: این گوشی در حال حاضر اکثریت در نسخه چیپ مدیاتک در بازار وجود داره به همراه یک یا یک و نیم گیگ رم که با قیمتهای فعلی چندان ارزش خرید نداره .... (چیپ گرافیک و پردازنده چندان چنگی به دل نمیزنه برای این قیمت)...باتریشم که دیگه نیاز به گفتن نداره

J7 & J5: این گوشی ها دو نسخه در بازار هست. یکی 4G رو ساپورت میکنه و دیگری تنها نسل سوم داره... برای همین قیمتها متفاوته .
گوشی J7 نسخه 4G رو احتمالا 800 پیدا کنید و این بهترین گزینه لیست شماستهرچند سامسونگ در برابر کاهش قیمتی که باید رخ بده مقاومت نشون میده (بخاطر برندش) این گوشی باید الان زیر 800می بود نسخه نسل چهارش...

البته با جستجوی بهتر در بین برندهای مختلف انتخابهای بهتری وجود دارند.

aleas2
27-03-2016, 14:26
پیشنهاد شما بین 600-800 تومان چه گوشی هسته؟
که باتری دوربین کیفیت صدا همینطور نور صفحه در افتاب خوب باشه
امکان اینکه اندورید نسخه جدید براش بیاد هم باشه و همینطور روت بشه

البته به جز هواوی جون دل خوشی ازش ندارم میترسم بد از کار در بیاد !

amir_t6262
27-03-2016, 14:44
سلام ببخشید اطلاع ندارید دوستتون توانسته ال جی k10 روت کنه یا خیر؟ همینطور از کیفیت صدا این گوشی اطلاع ندارین؟
اهل روت و ... نبوده که امتحان کنه.
در مورد کیفیت که تا الان راضی بوده. هم کیفیت صفحه نمایش و هم صدا.

amir_t6262
27-03-2016, 14:51
دوست گرامی

لیستی که تهیه کردید نیاز به دقت بیشتر داره

LG K10: این گوشی در حال حاضر اکثریت در نسخه چیپ مدیاتک در بازار وجود داره به همراه یک یا یک و نیم گیگ رم که با قیمتهای فعلی چندان ارزش خرید نداره .... (چیپ گرافیک و پردازنده چندان چنگی به دل نمیزنه برای این قیمت)...باتریشم که دیگه نیاز به گفتن نداره

J7 & J5: این گوشی ها دو نسخه در بازار هست. یکی 4G رو ساپورت میکنه و دیگری تنها نسل سوم داره... برای همین قیمتها متفاوته .
گوشی J7 نسخه 4G رو احتمالا 800 پیدا کنید و این بهترین گزینه لیست شماستهرچند سامسونگ در برابر کاهش قیمتی که باید رخ بده مقاومت نشون میده (بخاطر برندش) این گوشی باید الان زیر 800می بود نسخه نسل چهارش...

البته با جستجوی بهتر در بین برندهای مختلف انتخابهای بهتری وجود دارند.

LG K10 دو گیگ رم داره. 16 گیگ حافظه داخلی، صفحه نمایش 5.3 اینچی، 4G

بنظرم با سخت افزاری که داره، بنظرم یکی از بهترین ها در این قیمت است.

misam5526
27-03-2016, 15:24
LG K10 دو گیگ رم داره. 16 گیگ حافظه داخلی، صفحه نمایش 5.3 اینچی، 4G

بنظرم با سخت افزاری که داره، بنظرم یکی از بهترین ها در این قیمت است.

نسخه های متفاوتی از این گوشی موجوده. و اعداد 1 و 1.5 گیگ اعدادی هست که سایتای معتبر برای نسخه های موجود به عنوان رم اعلام کردند. ممکنه نسخه ای با رم بیشتر موجود باشه که باید دید در بازار اون نسخه به فروش میرسه یا خیر.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد ارزش خرید این گوشی نظرم همونه که عرض کردم و فعلا در قیمتهای حاضر خرید این گوشی جالب نیست.

aleas2
27-03-2016, 15:39
نسخه های متفاوتی از این گوشی موجوده. و اعداد 1 و 1.5 گیگ اعدادی هست که سایتای معتبر برای نسخه های موجود به عنوان رم اعلام کردند. ممکنه نسخه ای با رم بیشتر موجود باشه که باید دید در بازار اون نسخه به فروش میرسه یا خیر.

در مورد ارزش خرید این گوشی نظرم همونه که عرض کردم و فعلا در قیمتهای حاضر خرید این گوشی جالب نیست.

که باتری دوربین کیفیت صدا همینطور نور صفحه در افتاب خوب باشه و پشتیبانی otg

البته به جز هواوی چون دل خوشی ازش ندارم میترسم بد از کار در بیاد ! اگرم میدونید خوبه معرفی کنید

misam5526
27-03-2016, 16:59
که باتری دوربین کیفیت صدا همینطور نور صفحه در افتاب خوب باشه و پشتیبانی otg

البته به جز هواوی چون دل خوشی ازش ندارم میترسم بد از کار در بیاد ! اگرم میدونید خوبه معرفی کنید

بازار ایران رفتار عقلانی نداشته و نداره. برای همین صرف اینکه یک گوشی جدید معرفی بشه دلیل ارزش خرید به قیمتی که در بازار ایران گفته میشه نیست!
گوشی 4C هواوی شش ماه پیش بالای ششصدتومن بود قیمتش در ایران و الان 450! اینا مواردیه که باید در نظر گرفتشون.

در مورد شما چند گوشی مثال میزنم که مزیتها و معایب خودشون رو دارند و درنهایت شما تصمیم گیرنده اید.

سونی:
گوشی M4 aqua: که 16 گیگش رو میتونید 650 هزار پیدا کنید ... مزیت نسبت به انتخاب شما وجود سی پی یو Snap 615 و گرافیک بهتر

HTC:
گوشی E8 با قیمت 740 هزار علی رغم اینکه 2014 معرفی شده اما سخت افزاری به مراتب بهتر نسبت به قیمتش داره خصوصا ً اینکه سی پی یو SD 801 و گرافیک Adreno 330 نسبت به گوشی انتخابی شما برتری محسوس داره، شارژ سریع ورژن 2 و صفحه فول اچ دی

هواوی:
گوشی خوب G8 در رنج قیمت مورد نظر وجود داره اما حباب کاذب قیمتی پیدا کرده که دلیلش استقبال مردم و سو استفاده فروشندگانه

شیاومی:
گوشی فوقالعاده قدرتمند در رنج قیمت موردنظر Red mi note 3 pro؛ که این گوشی هم یه صد تومنی حباب قیمتی داره و هنوز خیلی ارزون نشده(اتفاقی که یک ماه بعد می افته)
باتری 4000 میلی امپر و سی پی یو و گرافیک خوب نقطه قوت این گوشیه که قابل چشم پوشی نیست

amir_t6262
27-03-2016, 20:32

دوستم قبل از عید از دیجیکالا این گوشی را خرید. البته آن زمان قیمتش 620 هزار تومان بود و رمش 2 گیگ است و فکر میکنم تمامی مدلهای که در ایران هستند هم که گارانتی دارند، رم 2 دارند.

misam5526
27-03-2016, 20:55
دوستم قبل از عید از دیجیکالا این گوشی را خرید. البته آن زمان قیمتش 620 هزار تومان بود و رمش 2 گیگ است و فکر میکنم تمامی مدلهای که در ایران هستند هم که گارانتی دارند، رم 2 دارند.

رم خیلی محل مناقشه نیست که اگه بود J7 , J5 هم توصیه نمیشد. (اختلاف در امار سایتا بود که بابت ارائه لینک ممنون)

دوست شما هم مبارکش باشه و نظر شما هم محترم. بهرحال نظرتون رو دادید و خواننده باید برحسب دلایل گفته شده خودش قضاوت کنه.

نظر من اینه خرید گوشی با این مشخصات و قیمت بالای 600 اشتباهه.

amir_t6262
27-03-2016, 21:52
هدف ارائه اطلاعات دقیق و صحیح برای انتخاب درست است. وگرنه همانطور که شما اشاره کردی، انتخاب نهایی با خود عزیزان است.

mhroozbeh
30-03-2016, 19:10
هیچ موقع شما نمیتونی همه چیزی که میخوای رو با هم توی یه گوشی داشته باشی
پس باید اولویت بندی کنی
توی بحث صفحه نمایش مطمئنا سامسونگ بهتره و روت شدن و باطری باز j7 یه مقدار بهتره ولی باقی مسایل مثل دوربین و ساپورت نرم افزاری و ارزونی ال جی بهتره
من یه پیشنهاد میکنم
بودجه رو بکن 900 و یه LG G3 بخر
از همه این گوشی هایی که دوستان نام بردن سر تره و همه چیزایی که شما میخوای رو داره ولی باز صفحه نمایش سوپر امولد سامسونگ رو نداره ولی در عوض تو باقی مشخصات در حد گوشی 1300 الی 1400 سامسونگه ولی در عوض قیمتش 900 تومنه به نظرم صفحه نمایشو ول کن و همینو بخر
من و خیلی از دوستام دارم و به شدت راضی هستن

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

aleas2
31-03-2016, 14:10
سلام
دوستان هنوز بین دو راهی موندم کدوم گوشی بخرم الان باز یکی از دوستان میگه galaxy a3 خیلی گوشی خوبیه لطفا راهنمایی کنید شرمنده !!! واقعا نمیدونم کدوم خیلی حساسیت به خرج میدم ولی چه میشه کرد ! یه گوشی که ارزش داشته باشه !

galaxy j5
galaxy j7
galaxy a3
lg k10
HTC Desire 826

نسبت به قیمت کدوم از هر لحاظ بهتره؟که ارزش خرید داشته باشه؟
اینکه باتری توسط کاربر غیر قابل تعویضه به نظرتون مورد نداره؟

mhroozbeh
31-03-2016, 17:52
سلام
دوستان هنوز بین دو راهی موندم کدوم گوشی بخرم الان باز یکی از دوستان میگه galaxy a3 خیلی گوشی خوبیه لطفا راهنمایی کنید شرمنده !!! واقعا نمیدونم کدوم خیلی حساسیت به خرج میدم ولی چه میشه کرد ! یه گوشی که ارزش داشته باشه !

galaxy j5
galaxy j7
galaxy a3
lg k10
HTC Desire 826

اصلا پست بنده رو خوندی؟ G3 دو سیم از همه اینا بهتره

aleas2
31-03-2016, 22:52
اصلا پست بنده رو خوندی؟ G3 دو سیم از همه اینا بهتره

سلام
اره خوندم ولی قیمت تو دیجی زده
1,185,000
و همینطور من دوسیمکارت نیاز دارم حتما دو سیمکارت ! این تک سیمکارته همینطور دوربین جلو ضعیف و اندورید هم 4.4 هسته !

misam5526
31-03-2016, 23:30
سلام

galaxy j5
galaxy j7
galaxy a3
lg k10
HTC Desire 826

اگه لیست بالا مد نظر شماست فقط؛ در این صورت J7 توصیه میشه البته نسخه 4G

mhroozbeh
01-04-2016, 09:19
سلام
اره خوندم ولی قیمت تو دیجی زده
1,185,000
و همینطور من دوسیمکارت نیاز دارم حتما دو سیمکارت ! این تک سیمکارته همینطور دوربین جلو ضعیف و اندورید هم 4.4 هسته !
اول اینکه این گوشی رو از بانه کالا بخر نه دیجی کالا
من ازونجا خریدم
دو سیم 910 تومن
دوربین جلوش خیلیم خوبه
اندروید این گوشی الان 6 هست و مطمئنا آپدیت میگیره