PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبلیغات در تلگرام

asad39
26-03-2016, 02:12
سلام من نرم افزار تبلیغ را از کافه بازار خریدم اما لینک دانلوش فعال نمی شه و مگیه که باید با سیستم اندروید باید دانلوش کنی. فایل زیپ را چرا نتوان دانلودش کرد. البته یه علامت مربعی ظاهر میکنه که باید توسط گوشی اندرویدی باید اسکن بشه. کسی نرم افزار تبلیغات در تلگرام رو نداره؟

Pr0m3en
26-03-2016, 08:48
سلام من نرم افزار تبلیغ را از کافه بازار خریدم اما لینک دانلوش فعال نمی شه و مگیه که باید با سیستم اندروید باید دانلوش کنی. فایل زیپ را چرا نتوان دانلودش کرد. البته یه علامت مربعی ظاهر میکنه که باید توسط گوشی اندرویدی باید اسکن بشه. کسی نرم افزار تبلیغات در تلگرام رو نداره؟
نرم افزار bluestacks رو بگیر و با اون دانلود و استفاده بکن.

asad39
26-03-2016, 17:08
اما من دنبال نرم افزاری هستم که مستقل از گوشی باشد و روی دستکتاب ذخیره و سازگار با ویندوز ایکس پی باشه و با دادن بانک شماره موبایل کارکنه. کسی تجربه ای در این مورد نداره؟ ارتباطی با گوشی های جدید ندارم وبخاطر سادگی کار و مصرف کم باطری واندازه کوچک شان از مدل عهد بوق استفاده می کنم وشاید به همین علت نتوانستم فایل خریداری شده را از سایت کافه بازار دانلود کنم. سوال دیگر اینجاست که یک فایل خریداری شده و می بایست لینک دانلودش قابل دسترس باشد نه محدود بشود به اینکه این کالا فقط از طریق گوشی دانلود بشود. با این حساب سایت کافه بازار همه را آپ دیت فرض می کند و اندرویدی!

shabnam1986
26-03-2016, 18:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shabnam1986
26-03-2016, 18:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]