PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال و درخواست درباره يوتيوب

mohiol
20-03-2016, 10:18
سلام
من اين ترانه هندي زيرنويس و ترجمه كردم اما يوتيوب دسترسي به اون مسدود كرده دوستان لطفا راهنمايي كنيد چطوري درخواست بدم بازش كن

لينك ويدئو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pr0m3en
20-03-2016, 11:28
سلام
من اين ترانه هندي زيرنويس و ترجمه كردم اما يوتيوب دسترسي به اون مسدود كرده دوستان لطفا راهنمايي كنيد چطوري درخواست بدم بازش كن

لينك ويدئو
درود
لینک رو توی آپارات مستقیمش کن.

mohiol
20-03-2016, 18:26
خودم ترجمه و زيرنويسش كردم مي خوام باز بشه تا لينكشو بفرستم براي بقيه

Liich king
30-03-2016, 10:22
سلام این بخاظر قوانین CopyRights هست شما نمیتونید فیلم یا تصویری رو بدون اجازه اون شخص یا کمبانی سازنده فیلم بخش کنید

mohiol
30-03-2016, 16:52
سلام این بخاظر قوانین CopyRights هست شما نمیتونید فیلم یا تصویری رو بدون اجازه اون شخص یا کمبانی سازنده فیلم بخش کنید

دوست عزيز نمي خوام از ويدئو كسب درامد كنم فقط براي كاربران فارسي زبان شما مي دونيد چطوري بايد از كمپاني كه حق پخش داره اجازه بگيرم لطفا راهنماييم كن

ashkan 261
31-03-2016, 10:00
سلام

من ویدئو های خندوانه رو با کیفیت عالی توی یوتوب قرار میدم
الان بخاطر قانون کپی رایت دسترسی من رو به یوتیوب مسدود کردن ، این برنامه اصلا کپی رایت نداره ، به نظرتون چطور این محدودیت رو میتونم رفع کن ؟
آیا ممکنه رقبا ریپورت کرده باشن ؟

Liich king
31-03-2016, 11:52
دوست عزيز نمي خوام از ويدئو كسب درامد كنم فقط براي كاربران فارسي زبان شما مي دونيد چطوري بايد از كمپاني كه حق پخش داره اجازه بگيرم لطفا راهنماييم كن
والا اول باید ببینید کدوم شرکت اون را ساخته بعد باید ادرس ایمیل اشون رو پیدا کنی بعد این هایی که به من گفتید به اونها توضیح بدید و ازشون در خواست اجازه کنید.بعد اگر موافقت کنند به شما اعلام میکنند.

Liich king
31-03-2016, 12:00
سلام

من ویدئو های خندوانه رو با کیفیت عالی توی یوتوب قرار میدم
الان بخاطر قانون کپی رایت دسترسی من رو به یوتیوب مسدود کردن ، این برنامه اصلا کپی رایت نداره ، به نظرتون چطور این محدودیت رو میتونم رفع کن ؟
آیا ممکنه رقبا ریپورت کرده باشن ؟
نه به احتمال زیاد اشتباهی رخ داده شما با ساپورت ه همونجا امیل بده و بگو اشتباهی ویدو من رو پاک کردید

mohiol
31-03-2016, 17:00
سلام
من اين آموزش تو يوتيوب پيدا كردم دوستاني كه واردتر هستند آيا ميشه از اين روش استفاده كرد؟

cancer140
29-08-2016, 12:37
سلام من از یوتوب گوشی نمیتونم استفاده کنم یعنی هر چیزی رو سرچ میکنم فیلماشو میاره اما باز نمیکنه.درصورتی که قبلا بدون مشکل تمام فیلم ها رو باز میکرد.درضمن بروز رسانی هم می کنم اما مشکلش برطرف نشده اگه میشه راهنمایی کنید.چون به فیلم های اموزشی خیلی نیاز دارم اما یوتوبم کار نمیکنه.:n03: