PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت مخابرات

changi22
17-03-2016, 13:58
سلام ... من تازگی ها ت اینترنت مخابرات قسمت پشتیبانش کار میکنم ... یک سری مشکلاتی دارم که جواب قطعی باشون پیدا نکردن اول درمورد مشکلا اینترنت
مشترک تماس میگیره میگه وقتی تماس میگیرم نتم و لینکم میاد در غیر این صورت لینک ندارم تو نت خوندم از پریز یا دوشاخه ضد برقه ولی برای یک مشترک این هارا گفتم همرو عوض کرد باز این مشکل بود( اسپلیتر /سیم تلفن/ پریز / و دوشاخه) میتونید کمکم کنید که مشکل از کجاس؟
سوال دوما اینه SNR پاین مثلا زیر 10 بعث قطعی لینک میشود یا ربطی ندارد؟
سوال سوم مشتراک های زیادی تماس میگیرن که افت سرعت دارن حتی با SNR بالا و DATA RATE بالا راهی هست که سرعتشون بره بالا
ممنون بعد این سوالا سوال در مورد پنل خود مخابرات دارم

محمد7966
17-03-2016, 17:36
سلام ... من تازگی ها ت اینترنت مخابرات قسمت پشتیبانش کار میکنم ... یک سری مشکلاتی دارم که جواب قطعی باشون پیدا نکردن اول درمورد مشکلا اینترنت
مشترک تماس میگیره میگه وقتی تماس میگیرم نتم و لینکم میاد در غیر این صورت لینک ندارم تو نت خوندم از پریز یا دوشاخه ضد برقه ولی برای یک مشترک این هارا گفتم همرو عوض کرد باز این مشکل بود( اسپلیتر /سیم تلفن/ پریز / و دوشاخه) میتونید کمکم کنید که مشکل از کجاس؟
سوال دوما اینه SNR پاین مثلا زیر 10 بعث قطعی لینک میشود یا ربطی ندارد؟
سوال سوم مشتراک های زیادی تماس میگیرن که افت سرعت دارن حتی با SNR بالا و DATA RATE بالا راهی هست که سرعتشون بره بالا
ممنون بعد این سوالا سوال در مورد پنل خود مخابرات دارم

سلام

گاهی اوقات مشکل از خود شرکتا،یا زیرساخت است شما کاری نمیتونید انجام بدید

snr زیر 6 قطعی داره میتونید به تایپیکش برید و اطلاعاتو کسب کنید

افت سرعت کی اتفاق میفته؟ساعات شلوغی مثل شبا؟اگر شبا باشه هیچ کاری نمیشه کرد چون شلوغه و احتمال زیاد پهنا کم اوردند

سوال آخرو نمیدونم چون مخابرات ندارم:n26:

changi22
17-03-2016, 20:58
ممنون از راهنمایتون ..کسی هست که پشیتبان مخابرات باشه
چند سوال در مورد پنل مخابرات دارم ممنون