PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در فعال کردن سی دی اشتراکی farcry primal

Hitman67
17-03-2016, 12:35
سلام و خسته نباشید.یه سوال در مورد نصب کد اشتراکی داشتم.
بنده این مراحل رو برای فعال کردن کد اشتراکی رفتم اما فک کنم جایی به مشکل میخورم.
1-ورود به اکانت فعال بازی توسط یوپلی
2-رفتن روی گیم و زدن دکمه دانلود به ادرس C:/Ubisoft Game Launcher/games/​Far Cry Primal
3-توقف دانلود بعد از حدود 1 مگ دانلود کردن و بستن یوپلی
4-رفتن به ادرس C:/Ubisoft Game Launcher/games/​Far Cry Primal
مشکلم بعد از این هستش.دیتای بازی رو دقیقا کجا باید انتقال بدم؟وقتی به این ادرس میرم چیزی به جز یک فایل نیست که اسمش uplay_install.state هستش و یه فولدر با اسم Uplay-download
تو راهنما نوشته که 2 تا فایل uplay_install.state و uplay_install.manifest باید جایگزین شوند.میشه دقیقا این قسمت رو برام کمی شفاف توضیح بدید؟
کدوم فولدرا از دیتای بازی رو دقیقا کجا پیست کنم و این 2 تا فایل کجا باید جایگزین شه با اینکه من یکی از این 2 فایل رو تو پوشه ای که بالا نوشتم دارم.

Pr0m3en
17-03-2016, 13:00
سلام و خسته نباشید.یه سوال در مورد نصب کد اشتراکی داشتم.
بنده این مراحل رو برای فعال کردن کد اشتراکی رفتم اما فک کنم جایی به مشکل میخورم.
1-ورود به اکانت فعال بازی توسط یوپلی
2-رفتن روی گیم و زدن دکمه دانلود به ادرس C:/Ubisoft Game Launcher/games/​Far Cry Primal
3-توقف دانلود بعد از حدود 1 مگ دانلود کردن و بستن یوپلی
4-رفتن به ادرس C:/Ubisoft Game Launcher/games/​Far Cry Primal
مشکلم بعد از این هستش.دیتای بازی رو دقیقا کجا باید انتقال بدم؟وقتی به این ادرس میرم چیزی به جز یک فایل نیست که اسمش uplay_install.state هستش و یه فولدر با اسم Uplay-download
تو راهنما نوشته که 2 تا فایل uplay_install.state و uplay_install.manifest باید جایگزین شوند.میشه دقیقا این قسمت رو برام کمی شفاف توضیح بدید؟
کدوم فولدرا از دیتای بازی رو دقیقا کجا پیست کنم و این 2 تا فایل کجا باید جایگزین شه با اینکه من یکی از این 2 فایل رو تو پوشه ای که بالا نوشتم دارم.
درود
بهتره به پشتیبانی اونجائی که تهیه کردید تماس بگیرید چون اگه کد بلاک بشه پولتون رو پس نمیدن.