PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست شدن کامپبوتر قبل از بالا آمدن ویندوز

mehranhb
14-03-2016, 21:18
با سلام
من ویندوز مو عوض کردم وقتی نصب ویندوز تموم شد کامپیوتر خود به خود ریست شد.ولی وقتی دوباره سیستم میخواد بالا بیاد و اجرا بشه بعد از صفحه لودینگ ویندوز ۷ که تموم میشه قبل از بالا اومدن ویندوز یه لحظه blue page میاد و سیستم ریست میشه.همینجوری هی تکرار میشه!!!
لطفا کمک کنید،
با تشکر

محمد7966
14-03-2016, 21:35
با سلام
من ویندوز مو عوض کردم وقتی نصب ویندوز تموم شد کامپیوتر خود به خود ریست شد.ولی وقتی دوباره سیستم میخواد بالا بیاد و اجرا بشه بعد از صفحه لودینگ ویندوز ۷ که تموم میشه قبل از بالا اومدن ویندوز یه لحظه blue page میاد و سیستم ریست میشه.همینجوری هی تکرار میشه!!!
لطفا کمک کنید،
با تشکر

سلام
مشکل صفحه آبی دارید شما

تو هیمن انجمن بگردید پیدا میشه

تو اینترنت هم سرچ کنید مطلب براش زیاد هست

ممکنه مشکل از نرم افزار باشه ممکنه هم از سخت افزار

ali_mohandes
14-03-2016, 21:53
با سلام
لطفا کمک کنید،
با تشکر
با سلام خدمت شما
متاسفانه کارت گرافیک شما مشکل پیدا کرده...باید بدید بیرون اگه قابل تعمیر باشه حدود 50تومن خرج داره...اگه نباشه باید یه گرافیک نو بخری...
ولی حتما این کارایی که میگم بکن شاید درست شد...
اسلات های رم و گرافیک و...تمیز کن
رم هارو دونه دونه روی اسلات ها تست کن ببین چی میشه....اگه نشد مشکل همون کارت گرافیکه..
این سومین یا چهارمین باره که این مشکل رو می بینم...(فک نکنم مشکل از جای دیگه باشه..ولی شما بازم تست کن)
موفق باشی در پناه حق

Pr0m3en
14-03-2016, 21:56
درود
یه بار سیدی ویندوزت رو عوض کن و از یه سیدی جدید استفاده کن.
اگه دو تا رم داری تک تک یکیشون رو بردار و تست بکن.