PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای انتخاب مجدد سرویس دهنده

Ehsanpark
13-03-2016, 19:34
سلام.

من چند سال هست که از شهراد سرویس میگیرم ولی بشدت افتضاح شده این اواخر و قصد تغییر دارم.
الان هم اصلا اطلاع ندارم چه شرکتی خوبه و سرویس خوبی میده با قیمت مناسب.

دوستان اگر منو راهنمایی کنند ممنون میشم. مرکز مخابراط هم یزدان پناه هست سمت علوم و تحقیقات.

محمد7966
13-03-2016, 19:39
سلام.

من چند سال هست که از شهراد سرویس میگیرم ولی بشدت افتضاح شده این اواخر و قصد تغییر دارم.

دوستان اگر منو راهنمایی کنند ممنون میشم. مرکز مخابراط هم یزدان پناه هست سمت علوم و تحقیقات.

ظاهرا پارس و شاتل خوبه ولی دیگه نمیدونم قیمتاش براتون مناسبه یا نه

اینم بگم پارس دانلود شبانه رایگان نداره اصلا فقط شبانه یک سوم حساب میشه

یعنی اگر 3 گیگ دانلود کنید فقط 1 گیگ از حجمتون کم میشه

Pr0m3en
13-03-2016, 21:32
سلام.

درود تو کدوم شهر تشریف داری؟
سمنان و گلستان درنانت بهترینه.

حیزون
13-03-2016, 22:09
یکی مخابرات ، یکی هم پیشگامان ؛ بعدشم توکل به خدا

البته اگه زیاد دانلود میکنید ، های وب ، چون اونا بسته های فشفشه ارائه میدن که به شما امکان دانلود حجم زیاد تو بازه زمانی کم با قیمت معقول میده مثله بسته های چند روزه ایرانسل

4l1r3z4
13-03-2016, 23:54
سلام.

شما اول باید بگی که اولویتت در چیه! شبانه رایگان واست مهمه یا کیفیت و پینگ یا...
در صورتی که شبانه رایگان نیاز داری ، میتونی از شاتل یا آسیاتک بگیری که شاتل در اولویته و بهتره!
در صورتی که پینگ پایین و وب گردی خوب میخوای ، میتونی از صبانت یا پارس آنلاین و یا حتی شاتل نت بگیری!
نهایت اینکه به نظر من فعلا شاتل نسبت به بقیه شرکتا به صرفه تر و معقول تره!

.................................................. .................................................. ...........................

یه سوال از شما : چه سرویسی رو از شهراد گرفتید؟ اگه سرویس شبانه رایگان گرفتید ، سرعت تایم شبانتون محدوده ؟ چند کیلوبایته؟! ( چون الان شهراد رفته زیر مجموعه آسیاتک و آسیاتک تامینش میکنه! )

Ehsanpark
21-03-2016, 13:55
ببخشید دیر جواب دادم،
مرسی دوستان برای راهنمایی تون