PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گیر کردن asus n53sn در post

shitan
09-03-2016, 07:55
دیروز وقت روشن کرئن لپ تاپ برق رفت و جالا روی post گیر می کنه هیچی هم رو صفحه نمیاد باید لپ تاپ را بدم تعمیر بهترین شرکت تعمیرات تهران کدومه اگه نمیشه توی تایپیک گفت برام پیغام خصوصی کنید.

sia1
09-03-2016, 12:20
دیروز وقت روشن کرئن لپ تاپ برق رفت و جالا روی post گیر می کنه هیچی هم رو صفحه نمیاد باید لپ تاپ را بدم تعمیر بهترین شرکت تعمیرات تهران کدومه اگه نمیشه توی تایپیک گفت برام پیغام خصوصی کنید.

اگه به سخت افزار مهارت داری اول لپ تا پتو باز کن بعد تجهیزات رم و سی پیو این چیزارو در بیارو.
دستتو به پایه میز فلزی بزن که الکتریسسته ساکن بدنت خالی شه که به لپ تاپت آسیب نرسه.
اول با انگشت رو پینهای فلزی تجهیزات بکش تا برق داخلش تخلیه شه بعد با یه پیچ گوشتی پینهارو به هم اتصال بده تا کلا از جریان الکتریکی خالی بشه.
بعد سرهم کن. شاید سیستمت روشن شد.
تعمیرگاه هم ببری اول همینکارو میکنن. بعد میان دنبال قطه خراب میگردن.

اگه هم روشن شد حتما بایوس رو آپدیت کن. به احتمال زیاد تو مرحله بایوس مشکل داری.
معمولا اگه اجزای سیستم خراب بشه بایستی تو صفحه، ارور اون قطعه رو بده. از انجا که شما هیچ اروری نمیبینی بایستی اشکل از مادربورد یا بایوس باشه. مشکل مادر برد اغلب یا تصویر خراب نمایش میده یا اصلا استارت نمیشه.

با تمام این توصیف اکه باز هم درست نشد، به نظرم بهترین جا همون نمایندگی Asus هستش. جاهای دیگه تنها کاری که از دستشون بر میاد هیتر گرفتن رو برده.

Pr0m3en
09-03-2016, 12:23
درود.
مدل نوتبوکتون چیه؟
خودتون نمیتونید بازش کنید و یه باد بگیرید و رم ها رو دوباره در بیارید و دوباره جا بزنید؟

shitan
09-03-2016, 14:16
باز کردمش وباتری بایوس هم در اوردم و جا زدم. رم هارا هم امتحا را هم امتحان کردم با این کارا درست نمیشه باید بایوسش فلش بخوره یا ایکه قطعه ای از قسمت io سوخته که من نمی تونم عوض کنم. یعنی این همه سایت شرکت تعمیرات هیچ کدوم نمیتون اینو تعمیر کنن؟ من شهرستانم و دنبال یه شرکت خوب تو این ضمینه می گردم تا لپ تاپا بدم بهش.