PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین سرویس اینترنت برای کافی نت چیست؟

ne555
08-03-2016, 07:35
با سلام، قصد دارم سرویسی برای یک کافی نت در حال راه اندازی در شیراز خریداری کنم.
لطفا به صرفه ترین سرویس که مثلا حداقل 100 و حداکثر 170 تومان ماهانه هزینش باشه رو معرفی کنید.
نا محدود باشه که چه بهتر!

fanixhd
08-03-2016, 08:36
با سلام، قصد دارم سرویسی برای یک کافی نت در حال راه اندازی در شیراز خریداری کنم.
لطفا به صرفه ترین سرویس که مثلا حداقل 100 و حداکثر 170 تومان ماهانه هزینش باشه رو معرفی کنید.

هر سرویسی خریدی پیشنهاد میدم اصلا و ابدا از پارس انلاین نخر . انقدر قطعی و وصلی داره . انقدر حجم دزدی داره بیشتر از حجم مصرف شده از ترافیکتون کم میکنه!!!! .

به خدا همون چند مشتری رو هم از دست میدی !!!!!!! این نکته رو از من داشته باشه که بعدا پشیمون نشی !!

خواستی سرویس اینترنت خریداری کنی از شرکت های نظیر : شاتل ، های وب ، آسیا تک و ... خرید کن .

محمد7966
08-03-2016, 11:57

سلام

من پیشنهاد دارم اگر بودجه تونو زیاد کنید و اینترنت رادیو بگیرید بهتره

چون برای بعضی از مشتری ها سرعت بالا ممکنه ملاک باشه

برای اینکه ببیند کدوم شرکت خوبه پیشنهاد میکنم برید به سایتشون و ببینید تعرفه هاشون چقدره

من هم پیشنهاد میکنم نامحدود بگیرید فقط یه چیزی که شنیدم ظاهرا بعضی از شرکتها اگر نامحدود بگیرید براتون سرعت دانلودو بعد از حجم مشخصی کم میکنند

مثلا اگر 30 گیگ دانلود کردید با سرعت 1 مگ بعدش سرعت دانلودو کم میکنند می برن روی 512

ne555
09-03-2016, 00:19
هر سرویسی خریدی پیشنهاد میدم اصلا و ابدا از پارس انلاین نخر . انقدر قطعی و وصلی داره . انقدر حجم دزدی داره بیشتر از حجم مصرف شده از ترافیکتون کم میکنه!!!! .

به خدا همون چند مشتری رو هم از دست میدی !!!!!!! این نکته رو از من داشته باشه که بعدا پشیمون نشی !!

خواستی سرویس اینترنت خریداری کنی از شرکت های نظیر : شاتل ، های وب ، آسیا تک و ... خرید کن .
انگار خیلیا از پارس آنلاین ناراضی اند !
نظرم رو شاتل و آسیاتک و های وب هست بیشتر که البته اگر شما راهنمایی کنید ممنون میشم، چون تجربه شاتل و آسیاتک رو نداشتم
چون خودم الان برای خونه صبانت دارم
های وب قطعیش چطوره؟

سلام

من پیشنهاد دارم اگر بودجه تونو زیاد کنید و اینترنت رادیو بگیرید بهتره

چون برای بعضی از مشتری ها سرعت بالا ممکنه ملاک باشه

برای اینکه ببیند کدوم شرکت خوبه پیشنهاد میکنم برید به سایتشون و ببینید تعرفه هاشون چقدره

من هم پیشنهاد میکنم نامحدود بگیرید فقط یه چیزی که شنیدم ظاهرا بعضی از شرکتها اگر نامحدود بگیرید براتون سرعت دانلودو بعد از حجم مشخصی کم میکنند

مثلا اگر 30 گیگ دانلود کردید با سرعت 1 مگ بعدش سرعت دانلودو کم میکنند می برن روی 512
خوشبختانه آنتن دارم.
از کدوم شرکت بهتره؟
البته اینکه هم وایرلس باشه هم adsl هم فکر خوبیه.

sina285
09-03-2016, 01:02
انگار خیلیا از پارس آنلاین ناراضی اند !
نظرم رو شاتل و آسیاتک و های وب هست بیشتر که البته اگر شما راهنمایی کنید ممنون میشم، چون تجربه شاتل و آسیاتک رو نداشتم
چون خودم الان برای خونه صبانت دارم
های وب قطعیش چطوره؟

خوشبختانه آنتن دارم.
از کدوم شرکت بهتره؟
البته اینکه هم وایرلس باشه هم adsl هم فکر خوبیه.

سلام

اول اینکه پارس آنلاین بیشتر به مرکز مخابراتتون برمیگرده و همیشه قطع و وصلی زیاد نداره شانس بیارید خیلی هم اینترنت خوبی داره از لحاظ کیفیت قطع و وصلی تجربه ۳ سال خودم میگم

در مورد های وب ۱ ساله دارم اصلا و ابدا سمتش نیا که هر چی پاش خواهی داد فقط میشه توی چاه ریختن پول

در مورد آسیاتک والا خودم نداشتم ولی یکی از آشناها داره میگه قبلا خیلی بهتر بود الان به شدت دچار مشکل شده حتی توی باز کردن سایت ها و دانلود دچار مشکله

در مورد شاتل هم با توجه به تجربه ی نصف و نیمه به نظرم از همه گزینه ی بهتری هستش براتون

fanixhd
09-03-2016, 08:00
سلام

اول اینکه پارس آنلاین بیشتر به مرکز مخابراتتون برمیگرده و همیشه قطع و وصلی زیاد نداره شانس بیارید خیلی هم اینترنت خوبی داره از لحاظ کیفیت قطع و وصلی تجربه ۳ سال خودم میگم

در مورد های وب ۱ ساله دارم اصلا و ابدا سمتش نیا که هر چی پاش خواهی داد فقط میشه توی چاه ریختن پول

در مورد آسیاتک والا خودم نداشتم ولی یکی از آشناها داره میگه قبلا خیلی بهتر بود الان به شدت دچار مشکل شده حتی توی باز کردن سایت ها و دانلود دچار مشکله

در مورد شاتل هم با توجه به تجربه ی نصف و نیمه به نظرم از همه گزینه ی بهتری هستش براتون

من کارم اینه که چند ماه چند ماه شهر های مختلف هستم .

تجربه ای که در چند شهر تهران ، شیراز ، اراک و .. داشتم . به شدت مزخرفه بوده . به شدت . آنقدر قطعی و وصلی داره که باید تلفن بزنید پشتیبانی و تو صف باشید تا شاید براتون درست کنن .

بهترین به نظرم شاتل ، های وب ، و آسیا تک هستند . هر سه بسیار خوب هستند. تعرفه هاشون و طرح هاشون هم عالیه هست .

های وب :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاتل :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-Cost-Of-Service-ECO

آسیاتک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hmd
09-03-2016, 09:59
ببینین شما کا فی نت ؟ شما نیاز به اینترنتی داره که کاربرا بتونن لازم داشتن دانلود کنن اونم در زمان کوتاه غیر از های وب هیچ شرکتی بدردت نمیخوره مگر اینکه واقعا اینقدر مشتریت زیاد باشه که برات به صرفه از شرکتهای دیگه نامحدود سرعت بالا بگیری بدون افت سرعت . غیر از این شما خودتم نیاز اینترنتی داری که بتونی دانلود داشته باشی با هزینه کم . شما از هر شرکتی غیر از های وب بگیری برات هر گیگ میوفته 3000 4000 تومن ولی با فشفشه های وب گیگی 750 تومن بعضی بستهاشم گیگی 600 تومن . شاید خیلیها بگن قطعی داره نگیر فلان مشکل داره این مشکلات همه شرکتها دارن ولی توی کار شما مشکلی ایجاد نمیکنه برای شمایی که مغازه داری . من خودم خدمات کامپیوتری دارم وبهت اینو میگم .

Behzad83
09-03-2016, 10:46
دوست عزیز نامحدود بگیر.
های وب هم از نظر قطعی رکورددار است!