PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بستن زنون مه شکن پراید صبا

chaharnazm
07-03-2016, 13:40
درود.
از آنجایی که از مه شکن زنون خوشم میومد یه دونه ازین مه شکنهای توری تو سپر پرایدم که مدل صبا 89 هست بستم. چراغهای خود مه شکن ازین زنبوریای زرد بود که اونارو با یه جفت زنون 55 وات ترانس مارک فیلیپس h3 جایگزین کردم. دشواری ای که دارم کم بودن روشنایی زنونام هست. هیچ تفاوتی با پیش نکرده و تو شب هیچ دیدی ندارم. شاید دلیلش اینه که تو مه شکن بستم. شایدم زنونا جنس بد هستند. میخواستم از دوستانی که پراید صبا دارند و براش مه شکن زنون گذاشتند راهنمایی بگیرم که چه جوری میشه از مه شکن دید خوب گرفت؟
1- آیا زنونی که گرفتم (100 تومن) خوب نیست؟
2- آیا کاسه چراغ مه شکن خوب نیست؟ (یه خرده کروم کاسه زدوده شده)
3- آیا بستن کاسه چراغهای مه شکن مدل دیگه کار سازه؟
4- آیا باید یه زنون دیگه بخرم؟
5- اگه زنونا رو بیارم بالا جای راهنماهای سپر ببندم دید بهتر میشه؟
با سپاس

ea.ali
07-03-2016, 15:06
سلام اصولا مه شکن مال مه هستش و کف رو نمایش میده.
کاسه شما هم چون رفلکتور نداره پخش نور یا خیره کنندگی داره فقط مثل اکثر زنون هایی که می بینید تو خیابون کور کنندس.(رفلکتور برداشتن)
نظرم انه که یه جفت مه شکن سمند بگرید و سپر رو برش بدید .
خودم همین کارو کردم البته با مه شکن 405 که نصبش راحت تر هستش البته اونم رفلکتور نداره
:n02:
ولی نور خوبی بهم داد البته زنون خوبی بسته بودم(ایتالیا)
جواب سوالات شما
1 احتمالا
2بله برای زنون خوب نیست
3بله بالا گفتم ولی با برش سپر
4 نمی دونم .چون مدل زنون رو نگفتید.
5نه من اینکارم کردم جواب نداده البته با اینا که لنز داره خیلی نور رو کم کرد.سادشم گذاشتم فقط جلویی کور می شد هیچی نور نداشتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم مدلی که مه شکن 405 هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chaharnazm
08-03-2016, 17:15
سپاسگزارم
میشه یه عکس از نزدیکتر بگذاری؟ اتفاقا تو فکر کاسه چراغ 405 یی هستم. میشه از چگونگی نصبش دقیقتر بگی؟ (هزینه و ...)
زنونم مارک HID بود و رنگ کارتونش آبی بود یه عکس گربه داشت. ترانسشم برچسب فیلیپس داره و کوچیکه.

ea.ali
08-03-2016, 19:24
فردا عکس ماشین خودمو میزارم.زنون شما رو هم حقیقتا نمی دونم خوبه یا نه.واما نصب و هزینه.هزینه ای نداره مه شکن که ایرانیش جفتی 40 تومن .برای برش هم چون من ابزار نداشتم از لحیم استفاده کردم ولی خیلی سخت بود چون مه شکن 405 ابعادش یکم عجییبه.اما نتیجه خوب بوداینم نصبش البته روی 405.(راهنمای خوبی هست)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chaharnazm
09-03-2016, 09:47
فردا عکس ماشین خودمو میزارم.زنون شما رو هم حقیقتا نمی دونم خوبه یا نه.واما نصب و هزینه.هزینه ای نداره مه شکن که ایرانیش جفتی 40 تومن .برای برش هم چون من ابزار نداشتم از لحیم استفاده کردم ولی خیلی سخت بود چون مه شکن 405 ابعادش یکم عجییبه.اما نتیجه خوب بوداینم نصبش البته روی 405.(راهنمای خوبی هست)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست من این روش خیلی دردسر و کثیف کاری داره. یه پراید صبا دیدم که دوتا پروژکتور روی تیغه های درون سپر جلو پیچ کرده بود. پشت فرمونش که نشستم و کلید زنونهاش رو روشن کردم خیلی دیدش از من بهتر بود. همچنین مینونست با دست پروژکتورها رو بالا پایین کنه. نظرت با این روش چیه؟
همه جای خیابون چراغ برق رو زیرو رو کردم تنها یه جا تو خیابون ملت این مه شکنها رو داشت اما بدبختانه رنگ شیشه اش رنگین کمانی بود گفت روشن نیست کی شیشه سفیدشو بیاره. همه یا تو سپری داشتند یا 405 یی.

راستی منظورت از رفلکتور همون آینه (کروم) درون کاسه هست؟

ea.ali
09-03-2016, 18:56
گفتم این روش کاره سختی هست هر کسی هم نمیتونه خوب درش بیاره سپر سازیم قبول نمیکنه.اون روشم خوبه.اینترنتی هست برای فروش.نه اون اهن یا پلاستیک گرد وسط چراغ منظورمه

chaharnazm
10-03-2016, 08:55
نه اینترنتی نیست. زنون مارکتم نداشتش.
بزرگواری کردی :n16:

ea.ali
10-03-2016, 13:37
خواهش میکنم.
ولی سجاد اکسپرس داره(زیر مجموعه زنون مارکت هست)