PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هوآوی P8

ali_mohandes
04-03-2016, 10:06
سلام
درمورد هواوی p8سوال دارم...این که ارزش خریدنش رو داره یانه؟؟؟سخت افزارش رو دیدم عالیه....ولی یه سوال...اینکه میگن برند هواوی ضعیفه مثلا یکی از بچه ها می گفت نزدیک کولر باهاش کار کنی دیگه روشن نمیشه و...اینا این مدل اینجوری هست؟؟؟یا نه این مدل با اون مدل های قدیمی و ضعیفش فرق داره...؟؟؟؟ممنون میشم پاسخم رو بدید

mohammadv2
04-03-2016, 12:04
سلام
درمورد هواوی p8سوال دارم...این که ارزش خریدنش رو داره یانه؟؟؟سخت افزارش رو دیدم عالیه....ولی یه سوال...اینکه میگن برند هواوی ضعیفه مثلا یکی از بچه ها می گفت نزدیک کولر باهاش کار کنی دیگه روشن نمیشه و...اینا این مدل اینجوری هست؟؟؟یا نه این مدل با اون مدل های قدیمی و ضعیفش فرق داره...؟؟؟؟ممنون میشم پاسخم رو بدید

هواوی خصوصا مدلی مثل P8 از لحاظ کارکرد مشکلی نداره. این گوشی به نظر من یکی از زیباترین گوشی های موجود بازاره.

اگه روی کیفیت فیلمبرداری خیلی خیلی حساس نیستین این مدل رو با خیال راحت بخرین وگرنه من NEXUS 5X و Samsung A5 2016 رو هم به شما پیشنهاد میکنم که تقریبا هم قیمت این گوشی هستند و مشخصات بروز تری دارن و ساپورت نرم افزاری قویتر

ali_mohandes
04-03-2016, 12:22
هواوی خصوصا مدلی مثل P8 از لحاظ کارکرد مشکلی نداره. این گوشی به نظر من یکی از زیباترین گوشی های موجود بازاره.

اگه روی کیفیت فیلمبرداری خیلی خیلی حساس نیستین این مدل رو با خیال راحت بخرین وگرنه من NEXUS 5X و Samsung A5 2016 رو هم به شما پیشنهاد میکنم که تقریبا هم قیمت این گوشی هستند و مشخصات بروز تری دارن و ساپورت نرم افزاری قویتر

سلام
مرسی از پاسختون...
حساس که خیلی حساسم ...ولی دوستان می گفتن دوربینش خوبه....
اون دومدلی هم که گفتین سامسونگه خوبه ولی تعداد سنسوراش کمه رمش هم 2هستش....
از ال جی هم خوشم نمیاد....
بازم ممنون که راهنمایی کردی...این کارکرد خیلی واسم مهمه

mohammadv2
04-03-2016, 21:58
سلام
مرسی از پاسختون...
حساس که خیلی حساسم ...ولی دوستان می گفتن دوربینش خوبه....
اون دومدلی هم که گفتین سامسونگه خوبه ولی تعداد سنسوراش کمه رمش هم 2هستش....
از ال جی هم خوشم نمیاد....
بازم ممنون که راهنمایی کردی...این کارکرد خیلی واسم مهمه

خواهش میکنم
دوربین p8 توی عکاسی میشه گفت خوبه غیر از مشکل داینامیک رنج که اومده با افزایش بریتنس حلش کنه زده بدتر کرده.
توی دوربین هواوی فقط nexus 6p
توی فیلمبرداری غیر مشکلات بالا، سرعت فوکوس پایین رو هم به اون اضافه کنین. در کل مشکلاتی شبیه دوربین htc داره.

به نظ من یه گوشی پونصد تومنی سامسونگ کیفیت فیلمبرداری بهتری داره تا p8. ولی عکساش خوبه قابل قبوله.
به این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فیلم نگاه کنید اگه به درختا نگاه کنید میبیند که سیاه هستن این به خاطر مشکل دانیامیک رنج هست.
به لحظه فوکوس دوربین روی دوربین عکاسی دقت کنید گوشی چند بار سعی کرد تا بالاخره روی سوژه فوکوس کرد.
این چیزا از نظر خیلی ها اصلا دیده نمیشه.
به نظر من nexus 5x از همه لحاظ از این دوتای دیگه قویتره. سخت افزار قوی. دوربین عالی و پشتیبانی عالی گوگل

ali_mohandes
05-03-2016, 19:17
خواهش میکنم
دوربین p8 توی عکاسی میشه گفت خوبه غیر از مشکل داینامیک رنج که اومده با افزایش بریتنس حلش کنه زده بدتر کرده.
توی دوربین هواوی فقط nexus 6p
توی فیلمبرداری غیر مشکلات بالا، سرعت فوکوس پایین رو هم به اون اضافه کنین. در کل مشکلاتی شبیه دوربین htc داره.

به نظ من یه گوشی پونصد تومنی سامسونگ کیفیت فیلمبرداری بهتری داره تا p8. ولی عکساش خوبه قابل قبوله.
به این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فیلم نگاه کنید اگه به درختا نگاه کنید میبیند که سیاه هستن این به خاطر مشکل دانیامیک رنج هست.
به لحظه فوکوس دوربین روی دوربین عکاسی دقت کنید گوشی چند بار سعی کرد تا بالاخره روی سوژه فوکوس کرد.
این چیزا از نظر خیلی ها اصلا دیده نمیشه.
به نظر من nexus 5x از همه لحاظ از این دوتای دیگه قویتره. سخت افزار قوی. دوربین عالی و پشتیبانی عالی گوگل

بله درست می فرمایید....سامسونگ که اصلا با هواوی قابل مقایسه نیست....سامسونگ به نظر من بهترین شرکت تولید کننده گوشی و تبلت هستش....ولی قیمت هاش بالاست...الان یه تب فور دارم ازش به اندروید 5.0.2لالی پاپ ارتقادادم عالیه..ازش راضیم...فقط دوربینش پایینه...که ای کاش حداقل13می بود....
من کاملا توی قضیه ی دوربین گیج شدم....دوستا نمیگن گوشی هنور3cداریم با سامسونگ j7دوربینش از زمین تا اسمون فرق داره میگن هونور دوربینش بهتره(من ندیدم ها..دوستان میگن شاید اگه من هم ببینم نظر ما رو داشته باشم شایدم نظر اونا...درکل کیج شدم همین)
خلاصه فک کنم هواوی p8اون کاری که من میخوام بکنه...

parhammb22
05-03-2016, 20:04
سلام
چند نفر از دوستام که همین مدل رو دارن همشون راضی هستن ولی خب برندهای دیگه پول معروف بودنشون رو می خورن وگرنه p8 می تونه گزینه خوبی باشه برای خرید البته بستگی به قدرت خریدم داره

mohammadv2
06-03-2016, 07:46
خلاصه فک کنم هواوی p8اون کاری که من میخوام بکنه...

با خیال آسوده خرید کنید. گوشی خیلی خوب و زیبایی هست. اون مشکلاتی که عرض کردم توی گوشیهای دیگه هم کم و بیش دیده میشه.

ali_mohandes
07-03-2016, 16:25
با خیال آسوده خرید کنید. گوشی خیلی خوب و زیبایی هست. اون مشکلاتی که عرض کردم توی گوشیهای دیگه هم کم و بیش دیده میشه.

ممنون از تموم راهنمایی ها....

- - - Updated - - -

سلام
چند نفر از دوستام که همین مدل رو دارن همشون راضی هستن ولی خب برندهای دیگه پول معروف بودنشون رو می خورن وگرنه p8 می تونه گزینه خوبی باشه برای خرید البته بستگی به قدرت خریدم داره

بله پول برند هم هست.....هواوی دلیل موفقیتش همینه...که ارزون میده

kampam
09-03-2016, 01:05
امیدوارم گارانتی خوبی داشته باشه معمولا کالاهای چینی گارانتی های خوبی ندارن

iraninsuranceorg
04-11-2016, 20:32
هواوی نخر پشیمون میشی

تمام گوشی ها و تبلت هاش یه مدت خوبه ولی بعد مدتی خیلی خیلی خیلی بد میشن.
من سه تا گوشی هواوی داشتم بعد 3-4 ماه همشو گذاشتم کنار

:n15:

pouyamahmoudi
28-05-2017, 01:00
به عنوان دارنده یک موبایل هوآوی اکیدا پیشنهاد می‌کنم از این برند خرید نکنید ، به جز پشیمونی چیزی نخواهید داشت .
از برند های معتبر مثل LG , Samsung , HTC , Sony و ... خرید کنید .

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Rminaa
16-07-2017, 14:54
سلام
به نظرم گوشی های هواوی ارزش خرید بالایی دارن و حتی میان رده هاش مثل Y7 Prime گوشی خوب و باکیفیتیه

ardeshir n
16-07-2017, 18:36
به عنوان دارنده یک موبایل هوآوی اکیدا پیشنهاد می‌کنم از این برند خرید نکنید ، به جز پشیمونی چیزی نخواهید داشت .
از برند های معتبر مثل LG , Samsung , HTC , Sony و ... خرید کنید .

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalkکاملا با حرفتون موافقم.البته برند معتبر و گمنام رو باید اضافه کنید:ASUS

Sent from my ASUS using Tapatalk

ardeshir n
16-07-2017, 18:37
سلام
به نظرم گوشی های هواوی ارزش خرید بالایی دارن و حتی میان رده هاش مثل Y7 Prime گوشی خوب و باکیفیتیهاوایل خرید بله اما بعد یه مدت پشیمانی به آسمان میرسه!!

amir_t6262
16-07-2017, 21:48
اوایل خرید بله اما بعد یه مدت پشیمانی به آسمان میرسه!!

مخالفم. این حرف من هم نیست. کافیست کمی جستجو کنید:

نتایج نظرسنجی pcmag در سال 2016 براساس رضایت مشتری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم میزان فروش گوشی های موبایل طی سال های 2014 تا 2016 که نتایج کاملا مشخص هستند:

ardeshir n
16-07-2017, 21:56
مخالفم. این حرف من هم نیست. کافیست کمی جستجو کنید:

نتایج نظرسنجی pcmag در سال 2016 براساس رضایت مشتری

این هم میزان فروش گوشی های موبایل طی سال های 2014 تا 2016 که نتایج کاملا مشخص هستند:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خب مشکل اینه که توی ایران وضع هوآوی اوکی نیست.تا الآن دوبار از هوآوی استفاده کردم عین ... پشیمونم :|

amir_t6262
16-07-2017, 22:15
خب مشکل اینه که توی ایران وضع هوآوی اوکی نیست.تا الآن دوبار از هوآوی استفاده کردم عین ... پشیمونم :|

چند سال قبل مطلبی میخواندم درباره کیفیت گوشی ها و اینکه براساس کد IMEI مشخص میشد که گوشی با چه کیفیتی است. نمیدانم حقیقت داشته یا نه.
ولی خودم الان دو ساله هواوی 4c دارم. تنها مشکلی که باهاش دارم 4g نبودنه. البته از جای مطمئن و با گارانتی خریداری کردم.

The Respina
17-07-2017, 12:04
خب مشکل اینه که توی ایران وضع هوآوی اوکی نیست.تا الآن دوبار از هوآوی استفاده کردم عین ... پشیمونم :|

چه مدل هایی داشتید ؟ میان رده و پایین رده فرقی نداره سامسونگ باشه یا ایسوس و هواوی | همشون اذیت میکنن.

ardeshir n
17-07-2017, 12:06
چه مدل هایی داشتید ؟ میان رده و پایین رده فرقی نداره سامسونگ باشه یا ایسوس و هواوی | همشون اذیت میکنن.۱.تا الآن هیچ مشکلی نداشتم با ایسوس،۲.پایین رده بودن،۳.y330,g620

The Respina
17-07-2017, 13:15
۱.تا الآن هیچ مشکلی نداشتم با ایسوس،۲.پایین رده بودن،۳.y330,g620

با چند تا میان رده داشتن سومین برند پرفروش و مطرح دنیا رو زیر سوال میبرید ؟ P9 و P10 و Mate 9 رو تست کنید.
در این لیست پرفروش ها ایسوس اصلا قابل قیاس با برندهایی مثل شیائومی هم نیست چه برسه هواوی.

ardeshir n
17-07-2017, 13:17
با چند تا میان رده داشتن سومین برند پرفروش و مطرح دنیا رو زیر سوال میبرید ؟ P9 و P10 و Mate 9 رو تست کنید.
در این لیست پرفروش ها ایسوس اصلا قابل قیاس با برندهایی مثل شیائومی هم نیست چه برسه هواوی.توی چین معلومه شیاومی فروش زیاد داره.ایسوس تازه داره روی گوشی هاش کار میکنه.اونطور که دیدیم با رم ۴ و پردازنده اینتل اتم ۲ سال پیش روی جی۲ و اس ۶ رو کم کرد!

A.master
24-07-2017, 14:19
سلام به همگی

چند روزی که گوشی y7 هوآوی هم به بازار اومده... من یکی برای مادرم گرفتم (چون قیمتش مناسبه، برای هدیه خوبه واقعا) ولی بر خلاف قیمت پایینش، واقعا امکاناتش خوبه. خیلی بهتر از گوشی های گرون تر از خودش... جوری که الان خودم مشتاق شدم یکی بگیرم.

A.master
24-07-2017, 14:20
سلام به همگیییییی

A.master
24-07-2017, 14:23
سلام به به همگی، گوشی Y7 هوآوی جدیدترین گوشی از هوآوی ... من یکی برای مادرم خریدم، با اینکه قیمتش کمه واقعا امکانات خوبی داره. دارم علاقه مند میشم خودم برش دارم حتی.:n10:

A.master
24-07-2017, 14:25
سلام به به همگی، گوشی وای7 هوآوی جدیدترین گوشی از هوآوی ... من یکی برای مادرم خریدم، با اینکه قیمتش کمه واقعا امکانات خوبی داره. دارم علاقه مند میشم خودم برش دارم حتی.:n10:

A.master
24-07-2017, 14:26
سلام به به همگی، از وای سون ها رو که جدیدترین گوشی از هواوی ... من یکی برای مادرم خریدم، با اینکه قیمتش کمه واقعا امکانات خوبی داره. دارم علاقه مند میشم خودم برش دارم حتی.:n10:

A.master
24-07-2017, 14:36
سلام به همه دوستان
به نظر من خانواده هواوی واقعا خوبه، مخصوصا نسبت به قیمتی که میدی، کار کرد فوق العاده ای داره
وای سون هم که حدید اومده با اینکه امکانات عالی ای داره، قیمتش مناسبه

ardeshir n
24-07-2017, 14:49
سلام به همه دوستان
به نظر من خانواده هواوی واقعا خوبه، مخصوصا نسبت به قیمتی که میدی، کار کرد فوق العاده ای داره
وای سون هم که حدید اومده با اینکه امکانات عالی ای داره، قیمتش مناسبهپس از ۲ سال میشه نظر داد!