PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری روی ویندوز 10 و 7 نصب کنم؟ مشکل در بازی Cossacks II: Napoleonic Wars

Golbarg01
28-02-2016, 20:17
سلام دوستان
بازی Cossacks II: Napoleonic Wars رو روی ویندوز 10 32 بیتی نصب کردم ولی برنامه اجرا نمیشه و این ارور رو میده
باید چیکار کرد؟
نمیشه روی ویندوز 7 و 10 نصبش کرد؟ ترفندی نداره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali-u
29-02-2016, 11:07
سلام دوستان
بازی Cossacks II: Napoleonic Wars رو روی ویندوز 10 32 بیتی نصب کردم ولی برنامه اجرا نمیشه و این ارور رو میده
باید چیکار کرد؟
نمیشه روی ویندوز 7 و 10 نصبش کرد؟ ترفندی نداره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پچ زیر و امتحان کن

Cossacks II: Napoleonic Wars v1.2 Multilanguage Patch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Golbarg01
29-02-2016, 21:06
پچ زیر و امتحان کن

Cossacks II: Napoleonic Wars v1.2 Multilanguage Patch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
این پچ و کرک رو نصب کردم
ولی بعد از نصب وقتی روی ایکون برنامه کلیک می کنم تصویر چند لحظه سیاه میشه و دوباره برمیگرده به دسکتاپ

ali-u
01-03-2016, 06:36
سلام
این پچ و کرک رو نصب کردم
ولی بعد از نصب وقتی روی ایکون برنامه کلیک می کنم تصویر چند لحظه سیاه میشه و دوباره برمیگرده به دسکتاپ

کرک زیز و امتحان کن
Fix 1.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه باز خطا داد می تونی تو یه ویندوز xp مجازی اجرا کنی

Golbarg01
01-03-2016, 18:27
کرک زیز و امتحان کن
Fix 1.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه باز خطا داد می تونی تو یه ویندوز xp مجازی اجرا کنی
ویندوز xp مجازی رو چجوری نصب کنم روی ویندوز 10؟
چه برنامه ای پیشنهاد می کنید؟

ali-u
01-03-2016, 21:55
ویندوز xp مجازی رو چجوری نصب کنم روی ویندوز 10؟
چه برنامه ای پیشنهاد می کنید؟

برنامه پیشنهادی
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C&ie=utf-8&oe=utf-8#q=vmware+workstation+lite+%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9% 84%D9%88%D8%AF)
VMware Workstation Pro و نسخه lite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])